AZS Częstochowa

Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Dee-Jay pisze:
Wiedziałem o Pawle od tygodnia, ale nie można było mi mówić
A co o tych transferach o których kiedyś pisałeś że przyjdą solidni zawodnicy i kibice bedą zadowoleni?
Soon ;) A co do zadowolenia, to będzie to chyba dość indywidualna kwestia. Ja na przykład będę zadowolony, jeśli spełnią to, co szykują :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
fifok
Posty: 323
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:18
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: fifok »

Zadowolenia pełnego nie będzie bo parę rozmów nie poszło - jak wszyscy wiedzą - tak jak chciał Zarząd
azsiakczwa
Posty: 187
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:08
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiakczwa »

Arff pisze:Mogę się założyć o każde pieniądze, że atakującym będzie ulubieniec Wagnera z Bielska, którego targa za sobą gdzie tylko może, nawet na kadrę B na przyjęcie go wcisnął - Mikołajczak :) Co nie znaczy że to źle, bo to świetny młody zawodnik, rocznik '88, który w zeszłym roku ciągnął grę vice mistrza 1wszej ligi... jest to leworęczny atakujący z bardzo dużą przyszłością przed sobą :)
I byś miał teraz duuuu :D uże pieniądze:P
Artylerzysta
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2009, o 15:42
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Artylerzysta »

O Mikolajczyku mowiono od dawna ze to pupilek Wagnera wiec ta informacja mnie nie zaskoczyla . Zastanawia mnie teraz inna sprawa, jezeli milaby gral łuka to mamy juz komplet przyjmujacych?
Wierzba
Gradowski
Mikolajczyk
Łuka.
To zostal tylko atak ( jezeli Mliakow zostanie to bez pytan) i rozegranie ?
Gdzie te słynne zagraniczne nazwiska??
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

ciach
Ostatnio zmieniony 10 cze 2009, o 19:14 przez vii, łącznie zmieniany 1 raz.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Dlatego też wydaje mi się,że albo Wierzba odejdzie, albo Mikołajczak przyszedł w roli atakującego, a na przyjęcie przyjdzie ktoś jeszcze... choć perspektywa Łuka-Mikołajczak na przyjęciu wcale taka zła nie jest :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
azsiakczwa
Posty: 187
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:08
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiakczwa »

moim zdaniem będzie 5 przyjmujących. Już od kilku lat w kadrze był jeden zawodnik więcej, a ani Wierzba ani Mikołajczak nie będzie miał nie wiadomo jakich pieniędzy. Z resztą lepiej 5 przyjmujących niż 4 środkowych.
Dee-Jay
Posty: 488
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Dee-Jay »

fifok pisze:Zadowolenia pełnego nie będzie bo parę rozmów nie poszło - jak wszyscy wiedzą - tak jak chciał Zarząd
Mógłbyś napisać kto miał zasilić szeregi Cze-wy a nie zasili?
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Poki co o jedynym niewypale jaki znamy to J. Jarosz. Bylo cos jeszcze? Ciekawy jestem co... (Gromadowski to sadze ze sami sobie wymyslili a nie ze byly proby sciagniecia go).
azsiakczwa
Posty: 187
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:08
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiakczwa »

Jarosz, Gromadowski, Gruszka, Woicki, Szymański
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Mania »

majka86 pisze:co ciekawe Mikołajczak wraz z Wierzbowskim, Wroną i Drzyzgą (oraz Królem) był w KS Metro, który w 2005r zdobył MP Kadetów. Spotkanie po latach :] W 2006r dołączył natomiast Nowakowski (i Kłos), a więc z aklimatyzacją Paweł problemu mieć raczej nie będzie :D
Sami wychowankowie będą się mienić potem w kadrze :]
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: majka86 »

Mania pisze:
majka86 pisze:co ciekawe Mikołajczak wraz z Wierzbowskim, Wroną i Drzyzgą (oraz Królem) był w KS Metro, który w 2005r zdobył MP Kadetów. Spotkanie po latach :] W 2006r dołączył natomiast Nowakowski (i Kłos), a więc z aklimatyzacją Paweł problemu mieć raczej nie będzie :D
Sami wychowankowie będą się mienić potem w kadrze :]
nikt wam nie zabrania ich kontraktować przed nami :]
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Co do Mikolajczyka to wydaje mi sie ze pojdzie na atak. Jako zmiennik dla Janeczka. W koncu Bartkowi tez trzeba dac szanse aby byl tym pierwszym. Umiejetnosci ma a i juz ma tez wiek taki gdzie powinno sie go wprowadzic do pierwszego skladu. Moim zdaniem podola.
Teraz tylko czekac na drugiego przyjmujacego (tym pierwszym nowym zapewne bedzie Luka...) i rozgrywajacego. Czyli zapewne jacys cudzoziemcy... Ciekawe kiedy beda nowe newsy. Ale kolejne zapewne nie beda za predko... Zreszta jak dotychczasowe...
Awatar użytkownika
cruelsamoan
Posty: 120
Rejestracja: 3 maja 2009, o 10:30
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: cruelsamoan »

Najswiezszy news!!pan pakosz zakupil na caly sezon kontener tego magicznego napoju ktory michael jordan i krolik bugs dali looney tune w kosmicznym meczu!!!!teraz to na bank jestesmy w 4
AZS CZESTOCHOWA -
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Kay »

cruelsamoan pisze:Najswiezszy news!!pan pakosz zakupil na caly sezon kontener tego magicznego napoju ktory michael jordan i krolik bugs dali looney tune w kosmicznym meczu!!!!teraz to na bank jestesmy w 4

Dobrze, że jest chociaż na wodę, nie będzie wstydu... :D
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

cruelsamoan pisze:Najswiezszy news!!pan pakosz zakupil na caly sezon kontener tego magicznego napoju ktory michael jordan i krolik bugs dali looney tune w kosmicznym meczu!!!!teraz to na bank jestesmy w 4
Żaden tam magiczny, można go kupić w pobliskiej "Biedronce" za 2,72 zł sztuka ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Kay »

lucass90 pisze:
cruelsamoan pisze:Najswiezszy news!!pan pakosz zakupil na caly sezon kontener tego magicznego napoju ktory michael jordan i krolik bugs dali looney tune w kosmicznym meczu!!!!teraz to na bank jestesmy w 4
Żaden tam magiczny, można go kupić w pobliskiej "Biedronce" za 2,72 zł sztuka ;)


My im zarzucamy brak przedsiębiorczości, a tutaj proszę jaka oszczędność na transporcie. :D
AZS Częstochowa
azsiakczwa
Posty: 187
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:08
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiakczwa »

Kay pisze:
lucass90 pisze:
cruelsamoan pisze:Najswiezszy news!!pan pakosz zakupil na caly sezon kontener tego magicznego napoju ktory michael jordan i krolik bugs dali looney tune w kosmicznym meczu!!!!teraz to na bank jestesmy w 4
Żaden tam magiczny, można go kupić w pobliskiej "Biedronce" za 2,72 zł sztuka ;)


My im zarzucamy brak przedsiębiorczości, a tutaj proszę jaka oszczędność na transporcie. :D
no tak my mówimy, że Pakosz z Boskiem niegospodarni, a oni pewnie, żeby zaoszczędzić dla klubu pieniądze na kontrakty, to sami te napoje z biedronki noszą przed meczem, żeby nit nie widział:P i pewnie dzięki super zdolnościom menadżerskim mają rabat 12%
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiak88 »

Może będzie drugim Winiarem ;) Zastanawia mnie kto będzie sypaczem
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
Magda_AZS
Posty: 205
Rejestracja: 15 maja 2009, o 13:35
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Magda_AZS »

lucass90 pisze:
cruelsamoan pisze:Najswiezszy news!!pan pakosz zakupil na caly sezon kontener tego magicznego napoju ktory michael jordan i krolik bugs dali looney tune w kosmicznym meczu!!!!teraz to na bank jestesmy w 4
Żaden tam magiczny, można go kupić w pobliskiej "Biedronce" za 2,72 zł sztuka ;)
A mówią/śpiewają że to do Żabki bliżej ;)
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: AZS Częstochowa

Post autor: eltomasso »

fifok pisze:Zadowolenia pełnego nie będzie bo parę rozmów nie poszło - jak wszyscy wiedzą - tak jak chciał Zarząd
to akurat nie musi byc zla wiadomosc, w koncu zarzad juz udowodnil jak to bardzo chce dobra naszego klubu.

Co do ostatniego transferu - zobaczymy(mam nadzieje ze Pakosz znow nie powie ze negocjacje byly ciezkie) jednak chcialbym zaznaczyc ze Czewa juz dawno nie wychowala sobie dobrego przyjmujacego(z mlodych zawodnikow prawie kazdy srodkowy nie zawiodl natomiast wsrod przyjmujacych ostatnimi czasy zawiodl Zuk a teraz Wierzbowski - Wiki i Bartmana nie licze bo to byli juz w miare ograni zawodnicy). Dodam tylko ze na tej pozycji aby cos osiagnac trzeba pracowac znacznie wiecej niz na innych pozycjach.

Caly czas wyglada to ze tak powiem kiepsko - wciaz brak solidnego przyjmujacego i rozgrywajacego. Co do kandydatury Luki podkresle ze w obecnej sytuacji bylby to transfer bardzo pozadany.
Awatar użytkownika
cruelsamoan
Posty: 120
Rejestracja: 3 maja 2009, o 10:30
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: cruelsamoan »

jesli nasi przyjmujacy na najblizszy sezon to mikolajkczyk luka gradowski i wierzba to boze miej na w swojej opiece!luka to nie jest zawodnik ktory ma umiejetnosci na lidera zarowno w przyjeciu i przedewszystkim w ataku gradowski to tylko solidny zmiennik czy mikolajczyk sie sprawdzi tego nie wie nikt(martwi mnie fakt ze caly sezon gral na mlocie a my z iego robimy przyjmujacego) z wierzba byla ta sama historia i gosc nie potrafil wygrac rywalizacji z gradowskim dlatego mam nadzieje ze mikolajczyk bedzie jednak na ataku i obok luki w 6 bedzie ktos z bardzo dobrym atakie bo jak nie to bedzie to wygladac tak ze bedziemy przyjmowac w buraki a jesli juz pzyjmiemy to nie bedzie mial kto konczyc ze skrzydla co do wierzbowskiego to mysle ze jego cas w azs minal po co ma kolejny sezon gnic na lawce w zeszlym roku mial ogromna szanse i nie wykorzystal jej opcja wypozyczenia mile widziana(a moze to jego szykuja na zmiennika janeczka?)
AZS CZESTOCHOWA -
Saph
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2008, o 17:20
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Saph »

Nie widziałam go zbyt często, ale jak już wchodził na zmiany i zostawał przy siatce, to nie radził sobie zbyt dobrze - plas, blok, plas, aut. Zbyt dynamicznie to też nie wyglądało. Także na atakującego to chyba nie jest zbyt dobry materiał, no chyba, że się nagle obudzi.
Rozwalmy ścianę
Przed nami kosmos!
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Saph pisze:Nie widziałam go zbyt często, ale jak już wchodził na zmiany i zostawał przy siatce, to nie radził sobie zbyt dobrze - plas, blok, plas, aut. Zbyt dynamicznie to też nie wyglądało. Także na atakującego to chyba nie jest zbyt dobry materiał, no chyba, że się nagle obudzi.
Mowisz o Janeczku czy Maciejewiczu?
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: majka86 »

Saph pisze:Nie widziałam go zbyt często, ale jak już wchodził na zmiany i zostawał przy siatce, to nie radził sobie zbyt dobrze - plas, blok, plas, aut. Zbyt dynamicznie to też nie wyglądało. Także na atakującego to chyba nie jest zbyt dobry materiał, no chyba, że się nagle obudzi.
jeśli to o Mikołajczaku, to chyba go z kimś pomyliłeś, bo Paweł grał w BBTS w pierwszej szóstce. I bardzo często ciągnął grę zespołu.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

AZS Częstochowa 2009/2010

Rozegranie : Niespodzianka, Fabian Drzyzga

Przyjęcie : Niespodzianka, Piotr Łuka (?), Wojtek Gradowski, Paweł Mikołajczak

Środek : Piotrek Nowakowski, Łukasz Wiśniewski, Andrzej Wrona

Atak : Smylen Mlyakov (najprawdopodobniej), Bartek Janeczek

Libero : Paweł Zatorski


Zobaczycie, że ten skład wcale nie będzie wyglądał najgorzej, będziemy mieli naprawdę solidny zespół, groźny dla każdego ;)

Ja się tylko martwię, żeby ten młody Mikołajczak nie okazał się takim drugim Krzysztofem Kocikiem...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Artylerzysta
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2009, o 15:42
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Artylerzysta »

Wszyscy rozpisuja sie o Maciejewiczu a zapomnieliscie , ze Czewa stracila bardzo utalentowanego Gunie ;)
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Artylerzysta pisze:Wszyscy rozpisuja sie o Maciejewiczu a zapomnieliscie , ze Czewa stracila bardzo utalentowanego Gunie ;)
Stracila? Tyle tylko ze on nie lapal sie nawet do skladu. W pierwszej 6 gral Nowakowski i Wisniewski a pierwszy na zmienie byl Wrona. Gunia tylko w sumie na serwis wlazil... Wielka strata faktycznie...
lucass90 pisze:AZS Częstochowa 2009/2010

Rozegranie : Niespodzianka, Fabian Drzyzga

Przyjęcie : Niespodzianka, Piotr Łuka (?), Wojtek Gradowski, Paweł Mikołajczak

Środek : Piotrek Nowakowski, Łukasz Wiśniewski, Andrzej Wrona

Atak : Smylen Mlyakov (najprawdopodobniej), Bartek Janeczek

Libero : Paweł Zatorski


Zobaczycie, że ten skład wcale nie będzie wyglądał najgorzej, będziemy mieli naprawdę solidny zespół, groźny dla każdego ;)

Ja się tylko martwię, żeby ten młody Mikołajczak nie okazał się takim drugim Krzysztofem Kocikiem...
Mnie sie wydaje ze Janeczek bedzie pierwszym atakujacym. A Mikolajczyk bedzie raczej na zmiane dla Bartka. Chociaz niewykluczone ze bedzie na przyjeciu grac. Zobaczymy jeszcze.
Awatar użytkownika
fifok
Posty: 323
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:18
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: fifok »

Nie oczekujcie za wiele po Mikołajczaku, przynajmniej na dzień dzisiejszy, to będzie czwarty przyjmujący w składzie
Awatar użytkownika
cruelsamoan
Posty: 120
Rejestracja: 3 maja 2009, o 10:30
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: cruelsamoan »

fifok pisze:Nie oczekujcie za wiele po Mikołajczaku, przynajmniej na dzień dzisiejszy, to będzie czwarty przyjmujący w składzie
Mikolajczyk czwartym przyjmujacym??to nareszcie wierzbowski wygra z kims rywalizacje :)
AZS CZESTOCHOWA -
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”