AZS Częstochowa

Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Radek »

Jeśli Piotrek wybierze bliski wschód, to wtedy zakontraktujemy 2 przyjmujących z zagranicy + polski rozgrywający (coraz głośniej mówi się o Bednaruku). Jeśli jednak Łuka zdecyduje się na Częstochowę, wtedy drugi przyjmujący oraz sypacz będę z zagranicy.
Rozgrywający będzie zawodnikiem spoza naszego kraju. Zresztą Konrad mówił o tym i wczoraj i już wcześniej. O Bednaruku to chyba w Fakcie przeczytałeś. :) Póki co jego przyjście jest tak samo prawdopodobne co transfer Karela Kvasnicki. :D

Poza tym nie wiem skąd wziąłeś tą teorię. Troszkę tak jakby z kosmosu.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2009, o 23:22 przez Radek, łącznie zmieniany 2 razy.
bob785
Posty: 234
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 08:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Częstochowa

Post autor: bob785 »

lucass90 pisze:Ale żeście ubzdurali sobie tego Nowakowskiego w JW...:|
a jeszcze 2-3 miesiace temu dalbys wiare, ze Panas bedzie trenerem Politechniki? Dla mnie Czewa to jak jeszcze rok temu Olsztyn - wszystko mozliwe ;) Od Giby w skladzie po renegocjacje kontraktow czy wyprzedaz wszystkich ze stajni Boska. Bo to jest chore, zeby gosc, ktory zyje z kontraktow zawodnikow gral wiodace skrzypce w klubie - tanie poletko do hodowania talentow.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Radek pisze:
Jeśli Piotrek wybierze bliski wschód, to wtedy zakontraktujemy 2 przyjmujących z zagranicy + polski rozgrywający (coraz głośniej mówi się o Bednaruku). Jeśli jednak Łuka zdecyduje się na Częstochowę, wtedy drugi przyjmujący oraz sypacz będę z zagranicy.
Rozgrywający będzie zawodnikiem spoza naszego kraju. Zresztą Konrad mówił o tym i wczoraj i już wcześniej. O Bednaruku to chyba chyba w Fakcie przeczytałeś. :) Póki co jego przyjście jest tak samo prawdopodobne co transfer Karela Kvasnicki. :D

Poza tym nie wiem skąd wziąłeś tą teorię. Troszkę tak jakby z kosmosu.
To jest informacja od osoby, która też była na tym spotkaniu o Omnibusie. Plotka o Bednaruku krąży wśród osób niebezpośrednio związanych z klubem, więc nie ręczę za nią. Poza tym czy ja gdzieś napisałem, że skoro mówi się o Bednaruku, to od razu musi on do nas przyjść ? Prosiłbym o cytacik.
Mnie jest on obojętny, a już na pewno lepszy Bednaruk, niż jakieś wynalazki z IV lig Lichtensteinu.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Radek »

To jest informacja od osoby, która też była na tym spotkaniu o Omnibusie. Plotka o Bednaruku krąży wśród osób niebezpośrednio związanych z klubem, więc nie ręczę za nią. Poza tym czy ja gdzieś napisałem, że skoro mówi się o Bednaruku, to od razu musi on do nas przyjść ? Prosiłbym o cytacik.
Także ta osoba chyba na innym spotkaniu była. Skoro nie ręczysz za plotki to po co je przekazujesz dalej? Będzie później jakiś niepotrzebny ferment. Napisałeś o tym, że coraz głośniej mówi się o Bednaruku, a z tego co ja wiem Kuba jest Polakiem. Nie pasowałoby to do informacji ze spotkania, gdzie Prezes powiedział, że sypaczem będzie zawodnik zagraniczny - nieważne czy Łuka będzie w AZS-ie czy nie.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, o 10:32 przez Radek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fifok
Posty: 323
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:18
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: fifok »

Oby tylko Łuka nie podpisał, każdy tylko nie on.
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: todus »

fifok pisze:Oby tylko Łuka nie podpisał, każdy tylko nie on.
A co z nim nie tak ??? ;)
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dreamer »

fifok pisze:Oby tylko Łuka nie podpisał, każdy tylko nie on.
Łuka w poprzednim sezonie niejeden raz robił za "strażaka", gdy Resovii waliła się gra i wychodziło mu to lepiej niż przyzwoicie.
Nie rozumiem skąd ta awersja do Łuki.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiak88 »

vii pisze:Skad wy macie takie informacje ze niby Nowakowski mialby przejsc do JW? Racja nie odszedlby za darmo. Ale nie wiem czy takiemu JW by sie to oplacalo. Teraz musialby naprawde slono sypnac AZSowi (watpie aby za jakies 200-300tys go oddali), a za rok moglby sie starac o niego negocjujac tylko wysokoc kontraktu...
Logicznie myslac nieoplacalne byloby to dla JW, w koncu jeszcze maja 2 stanowisko przyjmujacego do obsadzenia + cos tam pewnie jeszcze.
Poczekajmy na jakies oficjalne wiesci.
Zgadzam się w 100%, robicie z JW klub który śpi na kasie, nie zrobił spaktakularnych przecież transferów a na dodatek odszedł Prygiel. Abramov? Ciągle tkwi mi w pamięci jego bezradnośc w meczu z Czewą. Być może nic nie wniesie. Zatem wątpie że JW chciałby zapłacić taką kasę za Pitera.

Co do Bednaruka, Boże miej nas w swojej opiece :o
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: AZS Częstochowa

Post autor: eltomasso »

dzieki dreamer za racjonalne podejscie do tematu P.Łuki... rzeczywiscie jest to solidny zawodnik a w tamtym sezonie prezentowal sie naprawde dobrze(lepiej chocby od Marcina Wiki ktorego przeciez darze wielka sympatia).

Co do wczesniejszych watkow i spotknia z prezesem widze ze temat Panasa jest identycznie tlumaczony - bo zarzad tak chcial(i jak tu lubic takich ludzi).

Jak obserwuje ruchyy transferowe w PlusLidze to uwazam ze jest 5 zespolow ktore moga wlaczyc o pierwsza 4 ke, oraz 5 ktore najprawdopodobniej beda walczyc o miejsca 6-10. Czewa zdecydowanie zalicza sie do tych drugich, a nawet powiem wiecej jest chyba w najgorszej stuacji. Spojrzcie na przyklad Wielunia(tam nikt nie ma przeogromnych ambicji oni ciesza sie juz z tego ze sa w elicie, a przeciez wzmocnienia juz sa), AZS Olsztyn postanowil budowac zespol od zera i widac ze moze byc dobrze bo trener Sordyl ma tych ludzi co chcial i pewnie wszyscy zjednacza sie przy budowie nowej druzyny. Bardzo pozytywne informacje plyna z Warszawy - jesli wierzyc ze trener Panas to dobry fachowiec(ja wierze) to nie mam watpliwosci ze na podbudowie pracy swojego porzednika jest w stanie zbudowca cos naprawde fajnego(ostatnio nawet pojawily sie sluchy o wzmocnieniach). Do tej drugiej 5 tki zaliczylem rowniez Jadar ale nie mam watpliwosci ze to chyba najsilniejszy zespol spoza tej "mojej" pierwszej 5 tki.

Wiem wiem wszystko zweryfikuje boisko i nie mam watpliwosci ze beda niespodzianki ale ciagle gadanie ze zawsze bedzie dobrze staje sie nudne. TEN SEZON NAPRAWDE moze byc bardzo zly.

A co bedzie za rok:( ? wtedy bedzie dopiero jazda. TEN zarzad jest BEZNADZIEJNY.
Awatar użytkownika
fifok
Posty: 323
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:18
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: fifok »

dreamer pisze:
fifok pisze:Oby tylko Łuka nie podpisał, każdy tylko nie on.
Łuka w poprzednim sezonie niejeden raz robił za "strażaka", gdy Resovii waliła się gra i wychodziło mu to lepiej niż przyzwoicie.
Nie rozumiem skąd ta awersja do Łuki.

dreamer
To moje bardzo subiektywne zdanie , w małym stopniu odnoszące się do jego umiejętności, a bardziej do zachowania , image.
Wolno mi kogoś nie lubić, ot tak poprostu
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

eltomasso pisze:dzieki dreamer za racjonalne podejscie do tematu P.Łuki... rzeczywiscie jest to solidny zawodnik a w tamtym sezonie prezentowal sie naprawde dobrze(lepiej chocby od Marcina Wiki ktorego przeciez darze wielka sympatia).

Co do wczesniejszych watkow i spotknia z prezesem widze ze temat Panasa jest identycznie tlumaczony - bo zarzad tak chcial(i jak tu lubic takich ludzi).

Jak obserwuje ruchyy transferowe w PlusLidze to uwazam ze jest 5 zespolow ktore moga wlaczyc o pierwsza 4 ke, oraz 5 ktore najprawdopodobniej beda walczyc o miejsca 6-10. Czewa zdecydowanie zalicza sie do tych drugich, a nawet powiem wiecej jest chyba w najgorszej stuacji. Spojrzcie na przyklad Wielunia(tam nikt nie ma przeogromnych ambicji oni ciesza sie juz z tego ze sa w elicie, a przeciez wzmocnienia juz sa), AZS Olsztyn postanowil budowac zespol od zera i widac ze moze byc dobrze bo trener Sordyl ma tych ludzi co chcial i pewnie wszyscy zjednacza sie przy budowie nowej druzyny. Bardzo pozytywne informacje plyna z Warszawy - jesli wierzyc ze trener Panas to dobry fachowiec(ja wierze) to nie mam watpliwosci ze na podbudowie pracy swojego porzednika jest w stanie zbudowca cos naprawde fajnego(ostatnio nawet pojawily sie sluchy o wzmocnieniach). Do tej drugiej 5 tki zaliczylem rowniez Jadar ale nie mam watpliwosci ze to chyba najsilniejszy zespol spoza tej "mojej" pierwszej 5 tki.

Wiem wiem wszystko zweryfikuje boisko i nie mam watpliwosci ze beda niespodzianki ale ciagle gadanie ze zawsze bedzie dobrze staje sie nudne. TEN SEZON NAPRAWDE moze byc bardzo zly.

A co bedzie za rok:( ? wtedy bedzie dopiero jazda. TEN zarzad jest BEZNADZIEJNY.

Coś mi umknęło, czy AZS skończył już kompletowanie składu na przyszły sezon ?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Chal »

dreamer pisze:
fifok pisze:Oby tylko Łuka nie podpisał, każdy tylko nie on.
Łuka w poprzednim sezonie niejeden raz robił za "strażaka", gdy Resovii waliła się gra i wychodziło mu to lepiej niż przyzwoicie.
Nie rozumiem skąd ta awersja do Łuki.

dreamer
Może nie każdy chce widzieć w swoim zespole gościa, który chciał po pijaku wklepać trenerowi? Ja akurat, jako kibic AZS-u z Olsztyna, doskonale rozumiem, jak ważna jest atmosfera w drużynie, a zawodników z trudnym charakterem czasem ciężko jest wpasować mentalnie w zespół.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Wlasnie. Najwazniejsza w druzynie jest atmosfera. Jesli jest dobra realacja miedzy zawodnikami i trenerem i samymi zawodnikami wewnatrz to wszystko bedzie sie ukladac i bedzie szlo w dobrym kierunku. W AZSie osoba, ktora psula ta atmosfere byl niestety jednak Bartman. Dlatego tez klub nie walczyl za mocno o to aby zostal...

Ehh niech juz podpisuja te kontrakty i podaja zawodnikow. Bo w takim ciaglym zawieszeniu nie da sie wytrzymac :D
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: AZS Częstochowa

Post autor: eltomasso »

nic nie umknelo:) ja bazuje na tym co juz wiem. Powiedzmy sobie szczerze niespodzinki ala Jastrzebie u nas nie bedzie a dodatkowo zmiana trenera, plus troszke inny atak w tym sezonie to juz sa fakty(uwazam ze te dwie zmiany sa na duzy minus).

Porozmawiamy jednak za rok zeby nie bawic sie w gdybanie(mozecie przypomniec to co pisalem... i obym sie mylil).

Dodam tylko ze jak wszyscy caly czas powtarzaja co bylo rok czy dwa lata temu(mialo byc gozej a bylo zawsze lepiej... duuuzo lepiej) to naprawde nic nie znaczy to nie jest zasada - od dwoch lat jest tylko gozej a prezes tylko powtarza ze wysyla pisma a nikt mu nie odpowiada... moze go nie lubia:) ze to ze co roku przesyla to samo zamiast sie cos bardziej postarac.

Co do Luki i jego charakteru to nie wiem jak to z nim jest po treningach. U nas juz mielismy do czynienia z Bartmanem - tez ma ciezki charakter ale pewnie bez niego nie byloby sukcesu w LM.
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: todus »

Chal pisze: Może nie każdy chce widzieć w swoim zespole gościa, który chciał po pijaku wklepać trenerowi? Ja akurat, jako kibic AZS-u z Olsztyna, doskonale rozumiem, jak ważna jest atmosfera w drużynie, a zawodników z trudnym charakterem czasem ciężko jest wpasować mentalnie w zespół.
No w końcu został poruszony temat dlaczego Piotr Łuka nie otrzymał przedłużenia kontraktu w Resovii.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

eltomasso pisze:nic nie umknelo:) ja bazuje na tym co juz wiem. Powiedzmy sobie szczerze niespodzinki ala Jastrzebie u nas nie bedzie a dodatkowo zmiana trenera, plus troszke inny atak w tym sezonie to juz sa fakty(uwazam ze te dwie zmiany sa na duzy minus).

Porozmawiamy jednak za rok zeby nie bawic sie w gdybanie(mozecie przypomniec to co pisalem... i obym sie mylil).

Dodam tylko ze jak wszyscy caly czas powtarzaja co bylo rok czy dwa lata temu(mialo byc gozej a bylo zawsze lepiej... duuuzo lepiej) to naprawde nic nie znaczy to nie jest zasada - od dwoch lat jest tylko gozej a prezes tylko powtarza ze wysyla pisma a nikt mu nie odpowiada... moze go nie lubia:) ze to ze co roku przesyla to samo zamiast sie cos bardziej postarac.

Co do Luki i jego charakteru to nie wiem jak to z nim jest po treningach. U nas juz mielismy do czynienia z Bartmanem - tez ma ciezki charakter ale pewnie bez niego nie byloby sukcesu w LM.

Ale przed rokiem też większość z Was biadoliła, jaki to ten sezon będzie beznadziejny, a skończyło się tak, jak nikt się wcześniej nie spodziewał. Tym razem jest szansa na zebranie lepszej paczki niż przed rokiem (bo jest więcej kasy) i dodatkowo gramy w łatwiejszym wydaniu Europejskich Pucharów, więc jest szansa dojść naprawdę daleko.
Na wszystko trzeba patrzeć z optymizmem, a nuż te transfery, o których mówi Pakosz, zupełnie zmienią Twoje zdanie ? Jastrzębie też długo nie kupowało nikogo konkretnego, w ich kontekście również zaczynało mówić się o jakimś kryzysie, sezonie znacznie gorszym od poprzedniego, a jednak udowodnili, że "szybko" nie oznacza "skutecznie". Jeśli ci zagraniczni zawodnicy, którzy mają zasilić częstochowski zespół są tego warci, to niech te rozmowy trwają tyle, ile potrzeba. Sezon zaczyna się w październiku, więc czy swoje podpisy złożą jutro czy za miesiąc nie ma większego znaczenia.
Tym razem nie szukamy zawodników "last minute", więc ponownie apeluję o spokój ;)

Pozdrawiam
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: michaek »

U Łuki były problemy z zaangażowaniem w trening. Ta autokarowa historia jest z tego co wiem dziennikarską kaczką. W drodze powrotnej z Bełchatowa prezes Karbarz zakomunikował Piotrkowi, że następnego dnia rano ma jechać na drugi koniec Polski grać w rezerwach Resovii. Jako, że Piotrek jak sam powiedział głęboko wierzył, że ze Skrą można powalczyć chciał normalnie trenować tydzień przed spotkaniem(ami), a taki wyjazd mu to uniemożliwiał. Poza tym od 2 tyg. przed finałami Łuka trenował na dawce 100g voltarenu, jak ktoś wie jakie to przyjemne to pozdrawiam. ;) A pretensje miał do Travicy, że się na to zgodził, ale najbardziej oberwało się Markowi Karbarzowi, a Panowie sobie to wyjaśnili. Takie zajście nie jest niczym niezwykłym dla obydwu Panów, bo w "starej Resovii" godzinki szczerości po lub bez % zdarzały się znacznie częściej, tylko zostawały w drużynie, a na 2 dzień wszyscy z powrotem zapie***li i się lubili, a atmosfera była niestety nieporównywalna...
Z resztą sam trener Travica przyznał, że Piotrek technicznie jest w najlepszy w Rzeszowie i prezentuje poziom reprezentacji.
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Eltek
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Eltek »

Uparliscie sie na tego Nowakowskiego. Pakosz zaznaczyl jedynie ze juz teraz bylo ciezko zatrzymac go w skladzie i ze bedzie bardzo ciezko zatrzymac go jak bedzie wolnym zawodnikiem. TO nie byl podklad pod to ze juz teraz moze opuscic klub. Jesli chodzi o zagranicznych zawodnikow to oni nie grali jeszcze w plus lidze to powiedzial prezes.
Nie zapomnij gdzie sie urodziles, bo w pamieci jest siła zaklęta
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mbor3k »

michaek pisze:Z resztą sam trener Travica przyznał, że Piotrek technicznie jest w najlepszy w Rzeszowie i prezentuje poziom reprezentacji.
Do tego Piotrek Łuka powiedział coś w stylu, że udowodni trenerowi, że błędem było nieprzedłużanie z nim umowy. A skoro Travica mówił o Jego wyszkoleniu jako najlepszym spośród graczy Resovii + zaangażowanie Łuki (chęć udowodnienia owego błędu Ljubomira- oby nie tylko przeciw meczom z Rzeszowem)= ??? Myślę, że dla Czewy mógłby być niemałym wzmocnieniem. 8-)
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Radek »

http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,3 ... ekaja.html

tekst z Gazety Wyborczej o wtorkowym spotkaniu.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: blaise »

Nazwiska nowych zawodników nie zostaną raczej ujawnione w najbliższych dniach, być może poznamy je dopiero w lipcu.
Nie no Pako, nie ma co się śpieszyć, pośpiech jest złym doradcą, gdy się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy.. W sierpniu, albo co jaa-dawaj pod koniec września
.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Nagor »

blaise pisze:
Nazwiska nowych zawodników nie zostaną raczej ujawnione w najbliższych dniach, być może poznamy je dopiero w lipcu.
Nie no Pako, nie ma co się śpieszyć, pośpiech jest złym doradcą, gdy się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy.. W sierpniu, albo co jaa-dawaj pod koniec września
Przybliżony skład Częstochowy poznamy podczas pierwszego meczu w PLS :D Nie no albo muszą prowadzić na prawdę tajne rozmowy, albo nie martwią się, że pojutrze już nikogo na rynku nie będzie.
...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Pozyskamy dwóch zawodników zagranicznych, doświadczonego rozgrywającego, który do tej pory nie grał w Polsce, i przyjmującego.
Jakieś propozycje...???
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Antos »

lucass90 pisze:
Pozyskamy dwóch zawodników zagranicznych, doświadczonego rozgrywającego, który do tej pory nie grał w Polsce, i przyjmującego.
Jakieś propozycje...???
Takich zawodnikow jest na swiecie ze 100.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KadrO »

lucass90 pisze:
Pozyskamy dwóch zawodników zagranicznych, doświadczonego rozgrywającego, który do tej pory nie grał w Polsce, i przyjmującego.
Jakieś propozycje...???
Vadim Chamucki :]
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Nagor »

KadrO pisze:
lucass90 pisze:
Pozyskamy dwóch zawodników zagranicznych, doświadczonego rozgrywającego, który do tej pory nie grał w Polsce, i przyjmującego.
Jakieś propozycje...???
Vadim Chamucki :]
Nie zdziwiłbym się ani trochę. No może jednak, że do Częstochowy a nie jakiegoś wyżej postawionego klubu. Jednak myślę, że chodzi o kogoś jednak ciut mniej doświadczonego :D
...
Adasko
Posty: 20
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Adasko »

moje propozycvje to : przyjmujący: Divis,Trommel,Ananiew. Rozgrywajacy: De Kergret, Petkovic.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: blaise »

powiem tylko tyle: marzenia ;)
.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Elgarten »

Adasko pisze:moje propozycvje to : przyjmujący: Divis,Trommel,Ananiew. Rozgrywajacy: De Kergret, Petkovic.
Petković odpada, bo podpisał kontrakt z Ach Volley Bled. Z resztą też będzie ciężko, może Ananiew jest realny, ale podkreślam: może... ;)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

Ja chętnie widziałbym na przyjęcie Horstinka albo Marcusa Poppa - ale chyba nierealne :|
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”