Sezon 2009/10 - grupa III

Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Skalar121 »

Naprawdę nie wiem o co Wam chodzi i czemu tak się oburzacie na chłopaków. Cały czas tylko "haha Czarni znów przegrali a taka słaba liga niby jest; tacy mieliście być dobrzy". Przecież nikt tu nie pisał, że liga jest słaba, Czarni mocni, więc spokojnie wszystkich pojadą po 3:0, bo grają z leszczami. Napisali, że liga jest słabsza, niż ta w której grali rok temu, i tylko to. Nie widziałem w ani jednym poście żadnego wywyższania się itp. To jest ocena osób, które oglądały mecze zarówno w tym, jak i tamtym roku.

A jak wygląda linia "obrony"? Najpierw wypominanie, że Czarni wygrywają tylko dlatego, że grają u nich zawodnicy Jadaru (co zresztą było w tamtym meczu nieprawdą). Co to ma do poziomu ligi? Nic.
Później można przeczytać, że ta liga jest mocniejsza, bo jest bardziej wyrównana. Też bardzo błyskotliwe. Czyli skoro w tamtym roku w lidze czeskiej byłyby 4pkt różnicy między 1 a ostatnią drużyną, a w lidze włoskiej 15pkt, to znaczy, że liga czeska jest lepsza, bo jest bardziej wyrównana tak? No proszę Was.

Strasznie się oburzacie, ale prawda jest taka, że chyba nikt z Was nie widział żadnego z meczów ligi IV w tamtym sezonie (poprawcie jeżeli się mylę) a chłopaki widzieli prawie wszystkie. Mają więc chyba większe prawo do wydawania opinii. Ja w tamtym roku widziałem kilka/kilkanaście spotkań, w tym roku dwa, i pomijając grę przeciwników, na która wiadomo, że zwraca się mniejszą uwagę, to Czarni na pewno grali gorzej. I chyba o to Wam głównie chodzi, prawda? Czemu skoro jest tu łatwiejsza liga i łatwiej o awans, to się nie postarają i nie awansują?

Jeżeli poszukacie dobrze na tym forum, albo czytaliście niektóre artykuły zamieszczane na siatce, to znajdziecie informacje o tym, że obecny system rozgrywek juniorów jest zły, gdyż pozwala awansować do dalszych gier tylko po jednej drużynie z województwa/regionu. Tracą na tym kluby z POŁUDNIA POLSKI w szczególności ze Śląska, które mają najlepsze drużyny i najlepszych zawodników. W tamtym roku w 4 grupie było takich drużyn najwięcej, bo 6 (w tym 3 ze śląska) + Czarni + Fart, lider 1 ligi w tym momencie + Resovia II Rzeszów. Poziom drużyn młodzieżowych jest na pewno jakimś odbiciem poziomu drużyn seniorskich, można więc powiedzieć, te zespoły są lepsze, niż zespoły z północy Polski. Dlatego właśnie jestem w stanie przychylić się do zdania chłopaków z Radomia, że poziom tej ligi jest słabszy, niż grupy IV rok temu, a jeżeli się nie zgadzacie, to może zacznijmy dyskutować na argumenty, a nie wyszydzanie czy groźby?
Ostatnio zmieniony 26 lis 2009, o 10:12 przez Skalar121, łącznie zmieniany 1 raz.
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
ppoh
Posty: 107
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:31

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: ppoh »

A właściwie kogo to obchodzi, czy poziom jest wyższy, czy niższy? Gdyby radomianie tego ciągle nie podkreślali, nie byłoby tej głupiej dyskusji!
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: mckinser »

wojtek1921 pisze:Oczywiście nie zmienia to faktu, że Czarni dostosowują się do tej śmiesznej ligi prezentując połowę swojego normalnego poziomu.
mattBP pisze:Owszem, Czarni mają dwie porażki, ale wynika to tylko z tego, że chłopaki grają bardzo nierówno. Jeśli choćby zbliżą się do ubiegłorocznego poziomu (a sądzę, że z Kubą Bednarukiem w składzie już niebawem bardzo poprawią grę), to będą równo bili wszystkich po kolei.
BUAHAHAHAHA!! (to jest hit, zachować dla potomności) :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]
mattBP pisze:Po prostu wiem, na co stać Czarnych i wiem, że nie wykorzystują na dziś nawet 50% swoich możliwości. Nie wiem, z czego to wynika, ale z pewnością nie z oszałamiającej gry rywali.
mattBP pisze:Nie ma co dyskutować, Czarni mają teoretycznie mocny skład, ale nie grają. Drużyny, jak sam to określiłeś, "z łapanki" za to grają całkiem dobrze.
mattBP pisze:Jak już pisałem, Czarnych oglądam od kilkunastu lat i tak słabego poziomu spotkań jeszcze nie widziałem
mattBP pisze:W Radomiu zacięty mecz, chociaż powinno być 3:0. Szkoda straconego punktu, bo mogliśmy dzisiaj wygrać za trzy punkty. Warto jeszcze wspomnieć o sędziowaniu. Poziom żenujący. "Sprawiedliwi" mylili się w obie strony i zupełnie nie panowali nad sytuacją na parkiecie.
Na pytanie czy nie dopuszcza myśli że Czarni są za słabi:
mattBP pisze:Szczerze mówiąc, to nie ;) Ale nie wynika to z tego, że brak mi pokory, czy też noszę jako kibic WKS-u głowę wysoko, co zarzucają niektórzy. Po prostu wiem, na co stać tych chłopaków. Oglądam ich mecze od lat i nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, co się stało, że grają w tym sezonie taką padakę. Wzmocnieni Kubą Bednarukiem (dwa lata temu mistrz Włoch i zmiennik Grbicia, w ubiegłym sezonie gracz Plus Ligi) nie mają prawa grać tak, jak grają... Ale to jest tylko sport. Jestem jednak przekonany, że wreszcie zaskoczą i zaczną grać na poziomie, jaki prezentowali chociażby w zeszłym roku. Dobrze by było, bo mam już dość drugiej ligi... ;)
Najpierw mówi że nie wykorzystują 50% możliwości ale za słabi nie są. Ale o tym na ile procent inne kluby wykorzystują swoje możliwości to nikt nie myśli... 8-)
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: yfysk »

Skalar121 pisze:
I gdzie ktoś tu mówił, że Radom rozniesie wszystkich bo jest lepszy?
Nie tutaj, ale na innych stronach w necie tak
Jeżeli poszukacie dobrze na tym forum, albo czytaliście niektóre artykuły zamieszczane na siatce, to znajdziecie informacje o tym, że obecny system rozgrywek juniorów jest zły, gdyż pozwala awansować do dalszych gier tylko po jednej drużynie z województwa/regionu.
Te przepisy juz sie zmienily.

Chodzi tez o to, ze takie komentarze o naszej 'tak slabej' grupie pojawiaja sie od kiedy pamietam co roku, a jednak to druzyny z naszej grupy awansuja.

Jesli mowisz o argumentach, to moim zdaniem najlepszym jest bezposredni wynik sportowy, a ten ze strony Czarnych nie jest w tej chwili najmocniejszy. Zycze im zeby to sie zmienilo i zeby potwierdzili swoje slowa pozycja w tabeli.

Aha i jeszcze jedno..po awansie, jak wszyscy wiedza, nikt nikomu nie kaze grac w wyzszej lidze. Miejsce mozna sprzedac (czego nie popieram, ale jest jak jest). Wiec nie mow ze Czarnym nie mozna awansowac, bo przy takim rozwiazaniu bylo by to korzystne.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Ejt »

Skalar121 a jak wytłumaczysz słowa trenera Skroka w relacji telewizyjnej podczas meczu Jadaru gdzie był gościem i mówił jasno że za rok w 1 lidze będą Czarni?????
Być może będą ale wg Ciebie nie będą...

I nie pisz bzdur że siatkarze Czarnych MUSZĄ się dostosować do poziomu ligi i zachowywać pozory walki... :D :D :D
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Skalar121 »

mckinser: wszystkie Twoje cytaty oprócz tego z którego tak się śmiałeś są tylko potwierdzeniem tego co mówię: Czarni grają słabo! I nikt tu temu nie zaprzeczał. Czemu nie chcesz tego przyjąć do wiadomości? Widziałem jakieś ich mecze w tamtym sezonie żeby móc porównywać do sezonu bieżącego? Nie rozumiem co miały pokazać wyszczególnione przez Ciebie cytaty. SKRA czy JW grają ładną siatkówkę w mocnej lidze. Gdyby przenieść ich do 2 ligi, i zaczęli by grać na takim poziomie jak średnio grają zespoły w tej lidze to mam przestać uważać, że ta liga jest słabsza niż +Liga tylko dlatego, że nie wygrywaliby wszystkich meczów? Coś w tym zespole się zmieniło w ostatnim roku, i drużyna gra po prostu słabiej, atak, blok, rozegranie, wszystko prezentuje się gorzej niż rok temu. Dla kogoś, kto oglądał większość meczów drużyny w obu sezonach nie jest to takie trudne do zauważenia.

yfysk: jeżeli chodzi o "inne fora" to niestety nie mogę tego zweryfikować. Mnie chodzi o to konkretne forum, gdzie nie widzę nic takiego, a mimo to wszyscy się oburzają na to co zostało tu napisane.
Przepisy może i się zmieniły w tym roku, nie wiem. Chodzi mi raczej o sam fakt, że te zespoły były poszkodowane bo często 3 drużyna z ligi na śląsku była lepsza od 1 drużyny z Mazowsza czy Pomorza, a mimo to nie awansowała do dalszych gier. Nie chodziło mi o sam system, a o fakt poziomu sportowego drużyn w poszczególnych rejonach kraju.
Zgadzam się, że wynik sportowy jest najważniejszy, GDYBY ktoś tu twierdził, że "Czarni wszystkich rozniosą bo ta liga jest słaba, A my jesteśmy mocni". Tak jak jednak wspominałem, tutaj nigdy takie zdanie nie padło, było to zawsze: Czarni TEŻ grają słabo, słabiej niż rok temu, a mimo to są w czubie.
Co do sprzedania miejsca w razie awansu: spójrz na to, jak wygląda środowisko kibicowskie w Radomiu, nawet obserwując te wpisy tutaj. Wyobrażasz sobie co by było, gdyby po awansie klub powiedział, że sprzedaje miejsce i zostaje w 2 lidze? Zarząd od razu mógłby się pakować. Zresztą, jak wyobrażasz to sobie w dalszej perspektywie, co roku (oczywiście teoretycznie) awansować i co roku sprzedawać miejsce? Klub, który stawia głównie na szkolenie młodzieży? Jak by to wyglądało w oczach tych wszystkich młodych zawodników?

Ejt: A co miał trener Skrok powiedzieć telewizji? Nie no sorry, ale my nie chcemy awansować, podoba nam się w 2 lidze?
Przecież trener zawsze będzie mówił o walce do końca i takich tam.

Wiem, że takie gadanie za każdym razem, że ta liga jest słabsza itp może być irytujące, ale poprzednimi razami to nie kibice Czarnych tak pisali, a tym razem naprawdę mają racjonalne argumenty przemawiające za tym, że tak jest. Nie patrzcie na to z tej perspektywy "mówią tak, bo ich klub dostaje baty i szukają sposobu, żeby się wyżyć". Spójrzcie raczej jak obserwatora, który miał okazje przez rok oglądać mecze w grupie IV, a później przez pewien czas w grupie 3 i wydaje osąd, a nie próbuje komuś w jakikolwiek sposób dopiec.
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

Skalar121 pisze: Przecież nikt tu nie pisał, że liga jest słaba itp.
mattBP pisze:Czytam tutaj, że liga jest wyrównana i takie tam. Muszę powiedzieć, że ta grupa jest przede wszystkim słaba. Słaba jak nieszczęście.
Hm, czyżby małe niedopatrzenie ???
Skalar121 pisze: Myślę, że gdyby poziom ligi zaczął nagle prezentować poziom ligi amatorskiej, to Czarni też by zeszli do takiego poziomu ze swoją grą, bo po prostu MUSZĄ. Problemem jest oczywiście Jadar, który "przeszkadza" w awansie.
Szczerze ??? Dawno nie czytałem większej głupoty...
Z Twoich słów wynika, że jakby Czarni chcieli, to by wszystkich ograli 3:0. Niestety nie mogą, bo Jadar nie pozwala :] . Sorry, ale ten Twój jakiś wyimaginowany pogląd, raczej nie ma najmniejszego związku z rzeczywistością. No chyba, że podasz jakieś wiarygodne źródło.
Skalar121 pisze:Coś w tym zespole się zmieniło w ostatnim roku, i drużyna gra po prostu słabiej, atak, blok, rozegranie, wszystko prezentuje się gorzej niż rok temu.
Tak jest. A inne zespoły z grupy III grają 100 razy lepiej niż w zeszłym sezonie, tylko Radom akurat zaczął gorzej grać.
Zresztą czemu się dziwisz ??? Przecież rozwiązałeś łamigłówkę: Czarni dlatego grają słabiej, bo muszą :D .
Skalar121 pisze:Przepisy może i się zmieniły w tym roku, nie wiem. Chodzi mi raczej o sam fakt, że te zespoły były poszkodowane bo często 3 drużyna z ligi na śląsku była lepsza od 1 drużyny z Mazowsza czy Pomorza, a mimo to nie awansowała do dalszych gier. Nie chodziło mi o sam system, a o fakt poziomu sportowego drużyn w poszczególnych rejonach kraju.
:] :] :]
To chyba jakiś żart, to co pogrubiłem. Chyba mało wiesz o siatkówce młodzieżowej na Mazowszu. Ciekawe co rozumiesz przez sformułowanie często ??? I może rzucisz jakimiś przykładami ??? Bo takie zdanie to każdy może sobie napisać nie zastanawiając się zbytnio czy ma to jakikolwiek związek z prawdą.Tak więc poproszę o konkretne przykłady, na poparcie pogrubionej tezy.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Skalar121 »

Jako, że mimo mojej prośby wszyscy jak sępy rzucili się na moje przemyślenia na temat obecnej postawy Czarnych w lidze, zamiast skupić się na pozostałej części posta, to wykasowałem tą część. Może to pozwoli powrócić dyskusji na właściwe tory.

Czyli jeszcze raz: dlaczego ktoś, kto widział w tamtym roku około 20 meczów IV grupy, a w tym już około 10 meczów grupy 3 ma mieć gorsze pojęcie na temat poziomu prezentowanego w obu grupach od kogoś kto nie widział żadnego meczu grupy IV (jak to jest w przypadku zapewne znamienitej większości osób tu piszących)? Na jakiej podstawie stwierdzacie, że wy wiecie lepiej?
Bo patrząc na fakty, to jeżeli chłopaki się mylą, bo widzieli za mało spotkań, to tym bardziej mylicie się wy, bo nie widzieliście żadnego.
Elgarten pisze: Tak jest. A inne zespoły z grupy III grają 100 razy lepiej niż w zeszłym sezonie, tylko Radom akurat zaczął gorzej grać.
Zresztą czemu się dziwisz ???
Ale czy ja gdziekolwiek mówię, że wszyscy grają lepiej a Czarni gorzej, w kontekście szukania wymówki dla ich słabej postawy? Człowieku przeczytaj jeszcze raz o co jest spór! W tym wypadku Twoje twierdzenie jeszcze bardziej udowadnia moją tezę, bo skoro wszystkie zespoły w tej lidze grają gorzej niż rok temu, to co liga może nie jest przez to słabsza? Wszyscy prezentują się gorzej = liga jest mocniejsza?
Ta cała dyskusja nie ma na celu usprawiedliwienia gry Czarnych i nigdy nie miała, po prostu ktoś tu zauważył, że poziom spotkań jest niższy, jest więcej błędów w grze itp. co w jakiś sposób na pewno jest równoznaczne z twierdzeniem, że liga jest przez to słabsza.
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
Awatar użytkownika
malutki
Posty: 60
Rejestracja: 1 mar 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: malutki »

Goły fakt dwa lata temu brupa bya wyrównana az do ostatnich woch kolejek nie wiadomo kto bedzie w czworce!Fakt faktem Hajnowka weszla do 1 ligi!!w tamtym roku grupa byla jeszcze mocniejsza i tez blo duzo walki i potu na boisku jedynie(mos i slepsk odskoczyl) i kto wszedl do 1 ligi??? Slepsk a gdzie byl radom???jakos sobie nie przypominam zeby walczyl w finalowym turnieju o wejscie???FArt kielce ma farta i fajnie ze im sie wiedzie w I lidze oby tak dalej!!!!I przestancie wkoncu pisac ze to ze tamto ze 3 grupa jest slaba tylko jakos caly czas jest w czubie do awansu do 1 ligi hihi!!! I to sa fakty i konkretne argumenty!!!!
ozzy
Posty: 26
Rejestracja: 1 lut 2009, o 20:43
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: ozzy »

a odpowiedz na pytanie, która zadał Ci stronę wcześniej. Na ilu meczach byłeś IV grupy w tamtym sezonie?
z Czarnymi, aż po życia kres. Tylko Czarni Radom!
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Skalar121 »

ozzy pisze:a odpowiedz na pytanie, która zadał Ci stronę wcześniej. Na ilu meczach byłeś IV grupy w tamtym sezonie?
No dokładnie, to się wszystko odbija jak od ściany. Ja tu mówię, że grupa IV rok temu była silniejsza niż grupa III w TYM roku, a koleś wyskakuje, że nie, bo 2 lata temu to do końca się w grupie III wszyscy bili o awans. Co ma jedno do drugiego?
PS: a tekst że Fart ma farta i wygrywa to sobie schowaj wiesz gdzie. Prędzej można powiedzieć, że Fart miał niefarta bo przegrał w turnieju o awans do 1 ligi ze Ślepskiem,a teraz prezentuje swój normalny poziom i wszystkich bije. Chyba postawa w 10 meczach lepiej oddaje poziom drużyny niż w jednym meczu co? A Czarnych tam nie było, bo przegrali rywalizację w lidze z Fartem. Tylko w tej kwestii którą tu poruszamy to nie ma nic do rzeczy.
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
Awatar użytkownika
malutki
Posty: 60
Rejestracja: 1 mar 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: malutki »

JA podalem przyklad ze 3 grupa jest silniejsza bo to wlasnie z tej grupy druzyny wchodza do 1 lIGI BEZPOSREDNIO A NIE KUCHENNYMI DRZWIAMY!!!!a pozatym ciezko bybylo mi ogladac IV grupe jesli gram III #:)i jesli z III grupy druzyny wchodza do I ligi bezposrednio a w Rundzie zasadniczej i Play off-ach jest wyruwnana walka to chyba samo przez sie wychodzi ze to jednak III grupa jest silniejsza!!! :D :D :P
vojtaszek
Posty: 31
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 22:45
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: vojtaszek »

z tej waszej dyskusji która grupa jest slabsza zrobila sie juz dyskusja, ktory z Was jest madrzejszy...a zaden nie jest.
vojtaszek
Posty: 31
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 22:45
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: vojtaszek »

malutki pisze:... w Rundzie zasadniczej i Play off-ach jest wyruwnana walka to chyba samo przez sie wychodzi ze to jednak III grupa jest silniejsza!!! :D :D :P
no i ruwnacie w dól :)
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

Proponuję zawiesić na razie tą jałową dyskusję, bo nikt nikogo nie przekona :) .
Już jutro 11 kolejka rozgrywek. W najciekawiej zapowiadającym się meczu Ósemka Siedlce zagra z AS Białołęką. Chciałbym na chwilę zatrzymać się przy zespole z Białołęki. Ekipa gra ostatnio fenomenalnie: 15 punktów w 5 ostatnich meczach muszą robić wrażenie. Widać, że podopieczni Piotra Szulca nareszcie odnaleźli swój rytm gry i kto wie czy nie będą do końca bić się o awans. Drużyna to połączenie młodości z doświadczeniem. W Białołęce grają m.in. Łukasz Szablewski - były zmiennik Pawła Zagumnego w Olsztynie, Maciej Alancewicz - dwukrotny medalista Mistrzostw Polski z AZS Olsztyn, Hubert Milewski - mający za sobą występy w ekstraklasie, w Stolarce Wołomin. Oprócz tego jest jeszcze kilku młodych, utalentowanych chłopaków, a pieczę nad wszystkim trzyma grający trener Piotr Szulc, który także grał w najwyższej klasie rozgrywkowej, w Politechnice.
Mecz z Ósemką zapowiada się bardzo ciekawie i na prawdę trudno przewidzieć wynik tej potyczki.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Mieciu
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2009, o 16:43
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Mieciu »

Skalar121 .. skąd jesteś ? . bo nikt się nie domyślił chyba :)
nawet 50 % racji nie masz w swoich wypowiedziach, ale zgodzę się z przedmówcą i nie ma sensu ciągnąć dalej tej rozmowy .. po prostu jak się to czyta to żal du** ściska
"Każdy chce nas pokonać ... nikt nie potrafi"
ozzy
Posty: 26
Rejestracja: 1 lut 2009, o 20:43
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: ozzy »

Mieciu pisze: nawet 50 % racji nie masz w swoich wypowiedziach

Tak? uzasadnij czemu.
z Czarnymi, aż po życia kres. Tylko Czarni Radom!
Mieciu
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2009, o 16:43
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Mieciu »

O tym, że kibice czarnych nazwali ligę śmieszną, a zespoly naszej ligi jako drużyny z łapanki i mówili, że będą lali wszystkich równo to już udowodnił mckinser..
kolejna część wypowiedzi skalara jest o super mocy grupy IV . przypominam, że przez ostatnie 3 lata to drużyny z naszej grupy bezpośrednio awansowały do ligi pierwszej ( 2009 - ślepsk, 2008 - pronar, 2007 - trefl)
o systemie juniorów to jakaś bzdura totalna .. z każdego województwa 2 najlepsze drużyny przechodzą do ćwierćwinałów mistrzostw Polski . Tracą na tym drużyny z południa . Tylko ? . oj chyba nie ..
Elgarten ma rację twierdząc że zdanie skalara "bo często 3 drużyna z ligi na śląsku była lepsza od 1 drużyny z Mazowsza" to żart .. również prosiłbym o jakieś przykłady .. Mazowsze w każdej kategorii wiekowej ma drużyny z podium .

jeśli mam coś jeszcze uzasadnić, to powiedz co ..
"Każdy chce nas pokonać ... nikt nie potrafi"
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

Wyniki 11. kolejki:

Pekpol Ostrołęka - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0
Ósemka Siedlce - AS Białołęka 1:3
AZS II Olsztyn - Czarni Radom 2:3
Wilga Garwolin - Legia Warszawa 3:0
Armat Kozienice - AZS UW Warszawa 0:3

Białołęka jest w niesamowitym gazie. Pekpol rozniósł Lechię i pozostał liderem.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Pekpol Ostrołęka - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:22, 25:15, 25:15)

Mecz bez historii. Praktycznie nie było momentu, w którym Lechia mogłaby zagrozić gospodarzom. Ot takie pukanie w jedną stronę w większości meczu dało się zaobserwować. Ostrołęczanie wreszcie zaczęli grać na wysokim poziomie, to już kolejny bardzo udany mecz Pekpolu, dobra obrona, dużo kombinacji i skuteczność w ataku ale na tle Lechii rzeczywiście mogło to wszystko wyglądać bardzo dobrze, zobaczymy jak będzie na tle rywali mocniejszych.

Wracając do Lechii to nie jest słaby zespół. Zaobserwowałem że im się po prostu nie chce. Na przykład taki Kudłacik, który gra tak jakby wszystko miał gdzieś, moim zdaniem on jest w stanie grać lepiej ale wyglądało to tak jakby mu nie zależało. Schodząc z boiska z uśmiechem na ustach i dodatkowo z rozbrajającą szczerością rzucił tylko "kur*a, znowu zje**łem"...A w dzisiejszym meczu jedyną pozytywną postacią w zespole gości był Michał Jaszewski, jakby tylko jemu zależało. Nie wiem co tam się dzieje w tym klubie ale potencjał to na pewno mają, brakuje im motywacji przede wszystkim.

Za tydzień gramy z Białołęką i zapowiada się bardzo ciekawy mecz, oba zespoły w gazie ;)
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: maksik »

Pekpol pisze:Nie wiem co tam się dzieje w tym klubie ale potencjał to na pewno mają, brakuje im motywacji przede wszystkim.
Jakiś czas temu przez przypadek gadałem z pewną osobą związaną z tym klubem. Ujmę to krótko tak. Tam nie ma zespołu...
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
kap.BOMBA
Posty: 7
Rejestracja: 27 wrz 2009, o 00:13
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: kap.BOMBA »

Gadałeś z pewną osobą z TM i co tam się dzieje? z tego co ja wiem to może być rozbita atmosfera bo z tego co wiem to tylko kilku dostaje kase za to co robi i oni trzymają sie razem a reszta wku*wiona gra i taki który nie ma hajsu jak ma wystawić do ziomka czy do kasiarza to woli do ziomka a że ziomek słaby to nie kończy, jedyna pozytywną postacią jest Jaszewski ale on całego boiska nie ogarnie. chetnie rozwine temat tego kubu bo to co się dzieje to porażka, ledwie weszli do 2ligi mieli być rewelacja a są dnem i piach ogólnie, mają trenera H który uważa się za niewiadomo kogo a nie umie stworzyć atmosfery a to jest najważniejsze, jeśłi spotykaja sie dwa zespoły które grają na takim samym poziomie i załużymy pierwszy z nich ma atmosfere, nie ma żadnch gwiazd ani słabiaków, równy poziom, natomiast drugi ma gwazdy i słabiaków jedni zarabiają inni nie to NAPEWNO ten pierwszy bije tego drugiego w setach do 15-18 bo ich zakrzycza a ten drugi się tylko przestraszy, a nawet jeśli 2 ludzie którzy grali w PLS juz nic nie poradzi bo gra 6 ludzi a nie 2. Zespołem który jest wyrównay i dobrze zorganizowany wydaje się OSTROŁĘKA choć nie jestem pewnien, wydaje mi sie że stwarza pozory zgranej ekipy, i nie chwale jej i w żaden sposób nie jestem z nią związany, poprostu takie są moje odczucia.
pako
Posty: 49
Rejestracja: 30 paź 2008, o 12:35
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: pako »

walić problemy innych, co nas obchodzi że w lechii nie ma atmosfery bo jedni dostają kapuche a drudzy nie, co nas obchodzi że Radom jest przecież najlepszy na świecie a przegrywa tylko z winy takiej że gra nie równo a nie że drużyna która ją ograła była poprostu lepsza. Każda drużyna ma jakieś problemy a jednak nikt sie nie żali my kibice możemy się cieszyc tym że w tym roku liga jest tak wyrównana że do ostatniej kolejki nie będzie nic wiadomo kto będzie w 4.
Awatar użytkownika
malutki
Posty: 60
Rejestracja: 1 mar 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: malutki »

Panowie 12 kolejka zapowiada sie bardzo interesujaco i moze sie troszke pozmieniac w tabeli hihihi :D :D :D
12. kolejka -
05.12.2009 gospodarz gość

gospodarz gość

AS Białołęka - Pekpol Ostrołęka 3-1
AZS UW Warszawa - Ósemka Siedlce 2-3
Lechia Tomaszów Maz.- AZS II UWM Olsztyn 1-3
Czarni Radom - Wilga Garwolin 2-3
Legia Warszawa - Armat Kozienice 3-1

Co wy na to??
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Ejt »

Całkiem możliwe wyniki ;) Myslę, że mecz AS'a z Pekpolem zakończy się tiebreak'iem tylko nie wiem w którą strone :) Obie drużyny w gazie...
Ósemka w dołku od 2 spotkań to widać i każdy punkt wywieziony z Warszawy będzie spuer zdobyczą :D
Zastanawia mnie też Armat :) Kiedyś muszą wygrać :D Tylko kiedy???
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

oj malutki patrze pewny siebie jesteś ;) u nas szczelny blok więc uważaj tam żeby sie nie nadziać na niego :D

A tak zupełnie poważnie to niech wygra lepszy, są dwa mocne zespoły i naprawde ciężko przewidzieć wynik meczu. Ja uważam, że będzie to najtrudniejszy mecz dla Pekpolu w drugiej połowie rundy zasadniczej. Wyjazd, w dodatku do bardzo mocnej drużyny. Ja również uważam, że mecz zakończy się tie-breakiem i także nie potrafię wskazać kto w nim mógłby zwyciężyć. Obie drużyny 6 zwycięstw w ostatnich 6 meczach :)

A mam jeszcze pytanko do kogoś kto się orientuje. Czy na mecze AS-a przychodzi dalej ten wkurzający pan z bębnem co rok temu psuł nam nerwy na meczach MOS-u? ;)
pako
Posty: 49
Rejestracja: 30 paź 2008, o 12:35
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: pako »

nie przychodzi bo on byl fanem mosu a nie asa zresztą jak sam zobaczysz na asa przychodzi nie wielu kibiców.
Piotrek Zdunski
Posty: 2
Rejestracja: 5 gru 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Piotrek Zdunski »

Oj malutki , nie chcę Cię martwić ale co najmniej z 6 Twoich ataków zostało skutecznie zablokowanych więc nie pomogłeś zbytnio swojej drużynie a wynik mówi sam za siebie - AS Volley Białołęka - Pekpol Ostrołęka 0:3 (22:25, 18:25, 20:25)
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

AS Białołęka - Pekpol Ostrołęka 0:3 (22:25, 18:25, 20:25)

Lider pokazał klasę. Dominacja absolutna przez większość meczu - tylko pierwszy set wyrównany. Pekpol bardzo dobrze zagrał w obronie i skutecznie w ataku, mogła się ta gra podobać. Białołęka się starała, widać to było ale na tak grający ostrołęcki zespół było to za mało. Szkoda tych końcówek, kiedy to Pekpol prowadził wyraźnie i oddawał parę punktów (22:14 w 2 secie i 21:14 w trzecim). Za tydzień prawdziwy hit w Ostrołęce, gramy z Ósemką. Oj będzie się działo ale jak biało-czerwoni zagrają tak jak w meczu z AS-em to o wynik jestem spokojny.

Poza tym:
AZS UW Warszawa - Ósemka Siedlce 0:3
Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS II Olsztyn 0:3
Czarni Radom - Wilga Garwolin 3:1
Legia Warszawa - Armat Kozienice 3:0
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

Spodziewałem się zdecydowanie więcej po Białołęce. Jednak po pierwsze, Pekpol to na tę chwilę, zdecydowanie najrówniej grający i po prostu najlepszy zespół w tej grupie. Po drugie, Białołęka miała piękną serię zwycięstw(i to w dodatku za 3 punkty) a jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy ;) .
W Warszawie AZS UW zdecydowanie słabszy od Ósemki, która miała małe kłopoty tylko w II secie(27:29). Pozostałe sety do 16 i do 17 dla gości, którzy w pełni zasłużenie zdobyli 3 punkty. Siedlczanie pozostali na 2 miejscu w tabeli.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”