AZS Częstochowa

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

A ja myślę że to dobry wybór... Janeczek na ataku spokojnie sobie poradzi, a dodając do tego 2 przyjmujących zza granicy można stworzyć silny zespół...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Nie kontestuje w zadnym wypadku Janeczka. Moze i dalby sobie rade. Dobry atak, serwis w koncu ma. Uwazam jednak ze na atak ktos doswiadczony by sie nadal. Samymi mlodzikami raczej nie da rady. Ciekawe co z przyjeciem wymysla...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

No właśnie na przyjęcie ma przyjść dwóch obcokrajowców... myślę ze, jeśli będą to zawodnicy klasowi, to dobrze wspomogliby Janeczka z lewego skrzydła... ale zobaczymy jak to będzie... wg. mnie Janeczek powinien grać w 1 składzie... ze potrafi udowodnił w sezonie w Gwardii, a teraz jeszcze znacznie się rozwinął, w PP i play offach grał świetnie i jeśli będzie kontynuował tak szybki rozwój to dla mnie jest pewniakiem do gry w 6 Czewy... a i Gruszka może szybciutko pożegnać się z 12 kadry...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Floopy
Posty: 19
Rejestracja: 8 maja 2008, o 17:20
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Floopy »

Ivanow... mam nadzieje ze to tylko plotki... nie nawidze tego zawodnika, a i nie gra tak super... Nowakowski go powala na kolana... :)
Rzymski16
Posty: 13
Rejestracja: 25 maja 2008, o 16:27
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Rzymski16 »

Floopy pisze:Ivanow... mam nadzieje ze to tylko plotki... nie nawidze tego zawodnika, a i nie gra tak super... Nowakowski go powala na kolana... :)
w czym napisz
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

No fakt.. szóstkowy środkowy reprezentacji Bułgarii to "raczej marny zawodnik"... ehh... szkoda słów ;/
Rzymski16 pisze:
Floopy pisze:Ivanow... mam nadzieje ze to tylko plotki... nie nawidze tego zawodnika, a i nie gra tak super... Nowakowski go powala na kolana... :)
w czym napisz
chyba napisał... nie lubi go, więc Nowakowski bije go na głowę... ehhh...
Ostatnio zmieniony 11 cze 2008, o 19:57 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Rzymski16
Posty: 13
Rejestracja: 25 maja 2008, o 16:27
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Rzymski16 »

nooo argument pierwsza klasa::)))
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Hehe :) Argument wypas :) Ale nie zmienia to faktu ze stanowiska srodkowych sa juz obsadzone. 4go chyba juz nie trzeba w szczegolnosci ze ci co sa sa calkiem ok. Czekamy teraz na info co na przyjecie... Cos ktos moze wie? :P Atak? Janeczek ok. Ale sam grac na ataku nie bedzie. Kto jeszcze?
kuba_miszczu
Posty: 150
Rejestracja: 27 maja 2008, o 00:02
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kuba_miszczu »

A ja to proponuje ze skoro sie rozpada Roma to do AZSu bierzemy Miljkoviva Savaniego i Marshalla co wy na to ? Pieknie by bylo :P
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

tiaaa... na tych 3 zawodników nie starczyłoby całego budżetu Częstochowy... więc nie ma o czym mówić...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
kuba_miszczu
Posty: 150
Rejestracja: 27 maja 2008, o 00:02
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kuba_miszczu »

To przynajmniej jednego albo dwoch np. Marshalla - chce zobaczyc na zywo te jego 383 w ataku
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kevinpsb »

kuba_miszczu pisze:A ja to proponuje ze skoro sie rozpada Roma to do AZSu bierzemy Miljkoviva Savaniego i Marshalla co wy na to ? Pieknie by bylo :P
Myślę że na tego 2 szansa jest, bo na dwóch pozostałych to cały budżet Częstochowski by nie starczył.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
dadu1
Posty: 37
Rejestracja: 30 kwie 2008, o 08:34
Płeć: M
Lokalizacja: Kosów Lacki
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dadu1 »

kevinpsb pisze:
kuba_miszczu pisze:A ja to proponuje ze skoro sie rozpada Roma to do AZSu bierzemy Miljkoviva Savaniego i Marshalla co wy na to ? Pieknie by bylo :P
Myślę że na tego 2 szansa jest, bo na dwóch pozostałych to cały budżet Częstochowski by nie starczył.
Dlaczego? Skoro w Skrze jest Antiga, w JSW Samica i Freriks, w Treflu prawdobodobnie Redwitz i Zanuto. To czemu w Czewie nie może zagrać Marshall czy Milijkovic? Ja jestem fanem Mastrangelo, ale wiem że są ważniejsze wydatki :<
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

No tak tylko tam maja 2/3 razy wieksze budrzety niz u nas. U nas 2 lata temu ustalili budrzet na okreslonym poziomie i nadal taki trzymaja... baaa maja problemy aby go skompletowac w tym momencie. Natomiast pozostale teamy ida jak burza i jeszcze 2 lata temu SKRA miala budrzet na poziomie ok 5-6 mln teraz ok 10. U nas 4-4,5. Bida z nedza. Jakos nie potrafie uwierzyc w to z klub z takimi tradycjami, z taka historia i co przede wszystkim wicemistrz Polski i zdobywca PP nie moze znalezc pozadnego sponsora. Fajnie byloby widziec tych zawodnikow... I tak jednak jeszcze optymistycznie spogladam na to... Ale juz irytujacy jest ten brak informacji co sie dzieje w klubie. Jacy zawodnicy itd...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KadrO »

Ja powiem tyle. Milijkovic to gdzieś 2 razy tyle co Zagumny zarabia w Olsztynie (przyp. 1,1 mln.). O Marshallu możemy pomarzyć w Resovii, Skrze, Jastrzębiu za jakieś 2 lata jeśli liga będzie szła tak szybko w górę. Oczywiście potrzebne też pieniądze.

Do tego. Ty porównujesz Antige i Freriksa do tych zawodników (nie mówię o Savanim) ?! ...
Rzymski16
Posty: 13
Rejestracja: 25 maja 2008, o 16:27
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Rzymski16 »

taaaa zaraz napiszesz ze 15 milionow zarabia.zastanow sie co piszesz.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KadrO »

Bożee... Nie znasz się to nie mów. Widać że jesteś wiernym fanem czewy nie znającym się na tym sporcie i obecnej sytuacji tego klubu. A swoje "marzenia" zostaw dla innych.

Mam nadzieję że Ivanov nie trafi do Częstochowy. Choć mam wielki sentyment do tego zawodnika i podoba mi się na ogół jego charakter i gra, jednak nie chcę by tak utalentowany zawodnik jak Dawid Gunia marnował się przez to na ławce, chociaż od Ewgienieja mógł by się wiele nauczyć.
Rzymski16
Posty: 13
Rejestracja: 25 maja 2008, o 16:27
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Rzymski16 »

Post skasowany
Ostatnio zmieniony 12 cze 2008, o 15:11 przez mewa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Regulamin Forum - punkt 8. - odpocznij kolego od tego Forum
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: niepoinformowany »

spokój. Z wiarygodnego źródła wiem, że Mijlković w Romie zarabiał około 400 tysięcy euro.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Hmm Jak 400k Euro to tak przy kursie zlotego hmm 3,5/3,6 do Euro to wychodzi 1.4mln zl. Moze ponad 2 to nie jest ale i tak malo ktory klub w Polsce kaszlnaby tyle na jednego zawodnika :)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Ja powiem tyle. Milijkovic to gdzieś 2 razy tyle co Zagumny zarabia w Olsztynie (przyp. 1,1 mln.).
Bożee... Nie znasz się to nie mów.
hehe... nooo... a Hardy jest lepszy od Antigi...

O czym w ogóle mowa... Częstochowa najpierw powinna się skupić na załatwieniu spraw z budżetem... Miljković ma od ręki robotę w Modenie, z której odszedł Andre... Marshal też długo szukać nie będzie... cały skład dostanie angaż we Włoszech... na prawdę nie ma o czym mówić..
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Post skasowany.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2008, o 10:12 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum - punkt 17. i 23.
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Ann »

kuba_miszczu pisze:To przynajmniej jednego albo dwoch np. Marshalla - chce zobaczyc na zywo te jego 383 w ataku
Powiem tak, ja widziałam, wtedy gdy Roma przegrała do zera puchar Włoch z Maceratą. Sam Marshal skaczący nawet 5 metrów nie załatwi kwestii skutecznego ataku w zespole. Co najlepiej pokazali blokujący Maceraty a w playoffach serie A, blokujący Trento.

Chociaż życzę Częstochowie jakiegoś wartościowego, międzynarodowego gracza na nowy sezon ;)
feRgIe
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:31
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: feRgIe »

Wiadomo juz cos z nowymi zawodnikami??
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Wiadomo, ze nic nie wiadomo... Juz 2 lub 3 tygodnie temu w wywiadach panowie z klubu twierdzili ze do konca owczesnego tygodnia pojawia sie jakies nazwiska albo przynajmniej informacje... Natomiast jest cisza jak makiem zasial... Tyle tylko ze wywiad z Panasem sie pojawil, ktory stwierdzil ze duze prawdopodobienstwo jest ze jednak zostanie. To tyle dobrego jak na razie...
kuba_miszczu
Posty: 150
Rejestracja: 27 maja 2008, o 00:02
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kuba_miszczu »

No i co jet pany ? :P Nic nigdzie nie slychac co z tym naszym AZSikiem ? Jest jeszcze troche zawodnikow na rynku ale mnie to juz zaczyna irytowac. Ma ktos jakies info ?
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Nic nie slychac... Ponoc budżet caly czas kleja. Bo brakuje im tam. A obecni sponsorzy nie kwapia sie aby dolozyc wiec poszukuja jakis nowych... Cholera wie kiedy znajda i czy w ogóle znajda. Jesli nie to w trakcie sezonu beda pewnie kombinowac. Ale zeby nie wyszlo tak jak za Golaszewskiego ze klub tonal w dlugach... Chociaz i tak jestem optymista i mysle ze cos wymodza :)
Co do zawodnikow to rozne przewijaly sie nazwiska lub panstwa z ktorych mialy by byc te osoby. Osobiscie slyszalem o atakujacym z Bulgarii. (Hmm Nikolow odszedl z Trentino wiec moze o niego sie postaraja? :P - domysl/dream).
Pozyjemy zobaczymy... Ale juz mogliby cos powiedziec...
Ostatnio zmieniony 19 cze 2008, o 18:35 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Słownik - 20 zł, szacunek pozostałych użytkowników Forum - bezcenny
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

vii pisze:(Hmm Nikolow odszedl z Trentino wiec moze o niego sie postaraja? :P - domysl/dream).
Nikolov już dawno klub znalazł.. zapraszam do transferów ligi włoskiej...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kevinpsb »

Bez przynależności klubowej pozostają również rozgrywający Ivan Zaytsev, atakujący Leandro Vissotto i Osvaldo Hernandez, środkowy Andrea Semenzato i Giacomo Giretto, libero Yasser Romero, oraz przyjmujący Marco Molteni.

Może ktoś do Czewy=
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

wątpię... trzeba pilnować budżetu... Roma miała taki sam budżet jak Czewa.. tylko w euro... albo jeszcze większy... Częstochowa już rozmawia z zawodnikami...wszystko idzie trochę powoli, ale coraz pojawiają się jakieś przecieki...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”