Sezon 2008/09 - grupa I

~simon
Posty: 40
Rejestracja: 4 paź 2008, o 18:49
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ~simon »

JOKER PIŁA - MKS MDK Trzcianka 3:2
(25:22, 25:20, 20:25, 21:25, 15:9)

Nie powiem - Joker dał Trzciance trochę pograć: nie zagrał Jurkojć, Chwastyniak i Krajewski.
No ale takie jego prawo - ostatni mecz bez znaczenia dla Jokera, można dać pograć zmiennikom.
MKS dolicz 1 pkt, na ten moment wyprzedza Cuprum o ten 1 pkt, ale ten gra jeszcze w sobotę z Sulęcinem i ma szansę przeskoczyć MKS MDK.
Gra idzie o to, kto będzie gospodarzem pierwszego turnieju, bo i tak oba te zespoły zagraja ze sobą o utrzymanie.
A teorie są różne - jedni lubią grać na wyjeździe, inni u siebie...
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

Już jutro wszystko będzie jasne :P
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: olow »

Ciekawe stwierdzenie, że Joker dał pograć Trzciance, tylko że tydzień wcześniej w podobnym składzie nie dali nawet seta urwać w Lubinie. Druga sprawa, to rezerwowi, taka ekipa walcząca o awans musi mieć równie wartościowych zmienników.I takich miała w tym meczu.Nawet pozytywnie mnie Kubiak zaskoczył, Ożar również czyni stałe postępy. Co do Krajewskiego, szkoda chłopaka, ma w tej chwili tajemnicze bóle głowy, miejmy nadzieje, ze to nic poważnego.
A MKS gra ostatnio nierówno, ale jak załapie, to wygrywa. Nawet ZG czy Piła nie są w stanie wtedy coś zwojować. Klucz do sukcesu, - niesamowita obrona!
I jeszcze jedno, spotkanie rozegrano w tygodniu ze względu na finały Wielkopolski w kategoriach młodzieżowych. Normalnie w sobotę, mecz mógłby skończyć się walkowerem, bo Joker nie miałby kim grać 2 ligi. Więc zagrali bardzo fair i jedni i drudzy.
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

Orientuje się ktoś w przybliżeniu której godzinie będą znane(i opublikowane) wyniki ostatniej kolejki w GR.I???
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: KS_Poznan »

Zielona góra 0:3 Wałbrzych :) Szczecin wygra za 3pkt z sulechowem i AZS UAM Poznań będzie w 4 ;)
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

TTTTTAAAAAAAAAAAAK!Oby tak dalej :) wiadomość dnia...
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: olow »

A takie dziwne przeczucie co do meczu w Zielonej miałem, chyba faktycznie AZS ZG nie chciał grać w czwórce
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

DO KS_Poznan

Wielkie dzięki za info.,Życzę awansu do play-off
Pozdro z Wałbrzycha
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

My tu marzyliśmy o wyniku 3:2 dla gospodarzy a oni wygrywając 3:0 sprawili nam taka niespodziankę! :P Wielkie brava dla pana Piotra i jego teamu.

No to teraz o ile się nie mylę będziemy grac ze Szczecińskim zespołem.
Czyż tak ???
Zaba_Orion
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2009, o 22:47

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Zaba_Orion »

No to niestety (dla nas stety) wasze prognozy się nie sprawdziły :P Orion wygrał pewnie 3:1, kto był ten widział, że powinno być 3:0 ale przemilcze to co się stało. Gramy z Jokerem, a z poprzednich meczów widać, że bardzo dobrze nam się z nimi gra, więc walka na pewno będzie zacięta.
ttb
Posty: 32
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 22:37

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ttb »

Zaba_Orion pisze:No to niestety (dla nas stety) wasze prognozy się nie sprawdziły :P Orion wygrał pewnie 3:1
Prognozy sie sprawdzily, tylko zyczenia nie. Ja sie dziwie, ze Morze wygrało seta grajac rezerwami.
reda
Posty: 95
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 03:58
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: reda »

No tak ten trzeci set był trochę dziwny skończył się tylko gwizdkami sędziów, którzy musieli gwizdać takie błędy, zagrywka w polu, błędy ustawienia i siatki i tak pokolei z 10 razy. Końcówka seta nie było żadnej akcji, bo nikt nie chciał wygrać seta. Żenada. Siatkarski poker.
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

Kidy będą grane mecze ??? Za 2 tygodnie? Proszę o odpowiedz . :)
Awatar użytkownika
KKSudety
Posty: 98
Rejestracja: 3 kwie 2008, o 11:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kamienna Góra

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: KKSudety »

Witam. Pierwszy termin Play-Off to 28.02-01.03. System 1-4, 2-3. 1 i 2 są gospodarzami pierwszej rundy play-off. Gra się do trzech zwycięstw. Ewentualny 5-ty mecz rozgrywany jest w środę. Zwycięzcy 1-szej rundy grają ze sobą, gospodarzem pierwszych dwóch spotkań jest drużyna która była wyżej w tabeli po rundzie zasadniczej. Zwycięzcy swoich grup grają w turnieju finałowym o wejście do I-szej ligi.Pozdrawiam.
Szacunek dla przeciwników i ich kibiców.
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

Jakie typy na najbliższe spotkania ??? :)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: dreamer »

No to może ja zacznę od typów na początek fazy play-off, z zaznaczeniem, że są to typy na "dzisiejszy dzień" (np. nie uwzgledniaja kontuzji ewentualnych lub innych losowych przypadkow, które moga osłabyic zespoły).

Play-off

Joker - Orion 3:1
Joker to firma, ktora zdecydowanie dominowała w tym sezonie. W pełnym składzie nie ma sobie równych w 1. grupie.

Morze Bałtyk - Victoria 1:3
Wydaje mi sie, że Victoria zlapała wiatr w żagle wlasnie na ostatnie mecze fazy zasadniczej i podtrzyma parę do play-off.

Play-out

Olimpia - Krispol 3:1
Mimo sympatii dla walecznych wrześnian, mysle, że Jerzy Boguta i Roman Bartuzi odpowiednio pokierują grą sulęcinian i to oni wyjdą zawycięsko z meczu

Cuprum - MDK Trzcianka 2:3
Dla mnie ogromnym zaskoczeniem była metamorfoza "in minus" siatkarzy trzcianeckich mniej wiecej na półmetku rozgrywek fazy zasadniczej. Ostatnio wielkiej siatkowki nie grywali, ale i tak uważam, że stać ich na lepszą grę - bardziej efektywna - niż ekipę z Lubina.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
~simon
Posty: 40
Rejestracja: 4 paź 2008, o 18:49
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ~simon »

Zgadzam się Dreamer z Twoimi typami poza jednym.
W mojej ocenie Morze poradzi sobie 3:1 z Wałbrzychem. Szczecin wyraźnie złapał formę i koncentrację, ostatnie spotkania to już była trochę kontrolowana "polityka" wytrawnego gracza, jakim jest Z.Gogol (pozdrowienia z Trzcianki! :) ).

No i najbardziej bym chciał, żeby sprawdził się Twój typ co do naszego MKS MDK.
Rzeczywiście do półmetka szlo jak z nut, potem dłuuuuuuuga czarna seria. Ale dwa ostatnie mecze z Zieloną i Jokerem pokazują, że drzemią w tym zespole duże możliwości. Oby pokazali je w następnych dwóch spotkaniach i tymi spotkaniami zakończyli sezon.
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

Ja mam nadzieje ze sprawdza się "przeczucia" pana dreamera i to Wałbrzyska Victoria wyjdzie zwycięsko z potyczki ze Szczecińską ekipom.Warto również dodać ze Victoria jest na fali 7 zwycięstw z kolei :) A niesiona dopingiem kibiców jest w stanie wygrać.Natomiast przypomnijmy ze w ostatnim meczu wyjazdowym z Morzem wygrała 3:0! :D
Pozdrawiam ;)
~simon
Posty: 40
Rejestracja: 4 paź 2008, o 18:49
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ~simon »

ADEK pisze:Natomiast przypomnijmy ze w ostatnim meczu wyjazdowym z Morzem wygrała 3:0! :D
To była podpucha, żeby uśpić Waszą czujność. Grali masażyści i kierowca autobusu :D
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

Heh :) Ja i tak wierze ze uda nam się pokonać Morze :P
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: olow »

mamy trochę zamieszania z przepisami, dół gra play off do 2 wygranych, nie trzech, jak w ubiegłym sezonie!!
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

A początek tabeli swoje mecze rozgrywa bez zmian ??? :P
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: himen »

nie zupełnie, przegrani I rundy Play-off (1-4) kończą grę w tym sezonie i są sklasyfikowani jak w rundzie zasadniczej.
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Arekprees »

Co do sulęcinian to jest jedno zasadnicze pytanie, czy oni są w stanie zagrać na tym samym poziomie dwa mecze - w sobotę i niedzielę, bo nic nie ujmując, mają już trochę latek.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2009, o 22:05 przez dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem, bo duże litery oznaczają na forum krzyk...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: dreamer »

Arekprees, sadzę, że Krispol może swojej nadziei szukać w tym, że Olimpia w tym sezonie nie miała własciwie dłuższego okresu przekonujacej gry na dobrym poziomie. Poza dwójką doświadczonych "nestorów" - Jerzym Bogutą i Romanem Bartuzim, nie widziałem tam kogokolwiek, kto jakoś wyrtaźniej wpłynąłby na obraz całego zespołu.
Myślę, że jak Krispol podejdzie do tego rywala z detrminacją, to wcale nie stoi na straconej pozycji.

Jeżeli chodzi natomiast o tem "podeszły wiek" i wiązane z tym nadzieje, to chyba jednak lepiej je odpuścić. Boguta i Bartuzi sa tak wkomponowani w zespół, że grają kluczowe role, ale jednocześnie nie sa zawodnikami najbardziej fizycznie obciążonymi. Nie liczyłbym, że nie sa w stanie pograć nawet intensywnych meczów dzień po dniu.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Arekprees »

dreamer
w grze naszego zespołu nie są problemem umiejętności, bo na podstawie tych punktów które mieliśmy w górze (nie mówię o dywagacjach przed meczem, tylko realnych sytuacjach), to powinniśmy przynajmniej grać play-off we wrześni, jak nie walczyć o szóstkę. Problemem jest krucha jak porcelana psychika.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2009, o 22:10 przez dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem, bo duże litery oznaczają na forum krzyk...
vojtaszek
Posty: 31
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 22:45
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: vojtaszek »

Arek jak zawsze balagan w glowie, nie wiadomo o co chodzi
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: olow »

Może opychali mecze? Czy już zatrudniliście psychologa?
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Losiek »

Arek skoro jestescie tak dobrym zospolem to czemu przegrywacie tez z 3ligowym kaliszem w sparingu 4:1? przeciez mecz towarzyski chyba nie obciaza psychiki az tak jak ligowy gdzie gra sie o punkty :>
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: dreamer »

Ejjjjjjj panowie...
chyba niepotrzebnie ironizujecie troch ę (takie mam wrażenie) problem o którym pisze Arek. Wydaje mi się, że ja go rozumiem.
Rzeczywiście (jak pamiętam) Krispol dość trudno wchodził w sezon, ale potem - z upływem czasu - było widać, że drużyna gra w każdym meczu z bardzo dużym zaangażowaniem. Charakterystyczne bylo to, że z teoretycznie słabszymi przeciwnikami grupowymi Krispol bywało że prawie nie podejmował walki, a z drugiej strony, w meczach z tymi silniejszymi pokazywał pazur. Ileż to było tie-breaków. Ile razy wchodzili w mecz bardzo dobrze, wygrywając pierwszego seta, a potem rzeczywiście coś w drużynie siadało.

Ja bym jednak skłaniał się do tego, że Arek dobrze zdiagnozował problemy Krispolu.
Może jeszcze w play-down pokażą, że poukładali sobie dobrze wszystko w głowach.
Sam zresztą zwróciłem na to uwagę, że z Olimpią nie muszą play-down przegrać.
A tak na marginesie - także do Wrześni trafili (trafił) były zawodnik KS Poznań, dlatego w jakimś tam stopniu losy Krispolu interesują mnie dość mocno i życzę im powodzenia.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”