Sezon 2008/09 - grupa I

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: dreamer »

W sobotę udało mi się wybrać na inauguracyjny mecz tego sezonu poznańskich akademików z AZS-u UAM. Muszę przyznać, że lekko zaskoczyła mnie ich porażka na swoim parkiecie z Morzem Bałtyk Szczecin. Trener akademików - Damian Lisiecki - po rozpadzie KS Poznań, zyskał kilku dobrych zawodników, i wydaje mi się (tak wywnioskowałem też z rozmów z nim), że liczy w tym sezonie przynajmniej na play-off w grupie, a może nawet na dalszy etap rywalizacji o I ligę. Niestety, w sobotnim meczu nie wszyscy jego zawodnicy mogli zagrać (kontuzjowany jest zwłaszcza dobry przyjmujący - Bartek Mischke (przyszedł z KS Poznań). Dodatkowo, wyjątkowo dobrą dyspozycję w zagrywce pokazali szczecinianie, czym odrzucili gospodarzy od siatki. Widać jednak, że pod kuratelą byłego trenera kadry mlodzieżowej - Zdzisława Gogola, portowcy też nie myślą być chłopcami do bicia.
W ekipie AZS UAM widać potencjał, ale Lisieckiego czeka jeszcze sporo pracy aby go w pełni wykorzystać. Wydaje się, że gra poznaniaków będzie się opierać na samym Lisieckim, ale też na Walendziku, Przemku Lachu, a jak wróci Bartek Mischke - to zapewne i na nim. Trener Gogol też ma ciekawą kadrę - świetnie pokazał się Artur Kulikowski. Dobrze grali Mateusz Sylla i Konrad Paśnik.
Jeżeli uwzględnimy, że duże apetyty i całkiem przyzwoite przygotowanie do sezonu pokazuje pilski Joker, że niezłe wejście w sezon zanotowały zespoły z Trzcianki, Lubina i Sulechowa... a do tego, że wśród pokonanych zapewne ostatniego słowa nie powiedziały Olimpia Sulęcin i Victoria Wałbrzych, to można śmiało powiedzieć, że może to być najciekawsza rywalizacja z wszystkich grup II ligi. Tym bardziej, że dużo do udowodnienia mają też znakomicie grający w poprzednim sezonie (ten też zaczęli dobrze, od wygranej 3:1 we Wrześni) akademicy z Zielonej Góry. Przyznam, że ich grający trener - Tomasz Paluch, zaskoczył mnie, że udało mu się namówić do gry w swoim zespole Pawła Kucińskiego.

Zobaczymy co przyniosą następne ligowe kolejki.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Arekprees »

a slyszales kolego ze nazwiska nie graja a po za tym przypomnijmy sobie ile to w tamtym sezonie ks mial wygranych meczy a przegrywal po 2.3 a po za tym szczecin to teraz silna ekipa przetestujemy ich w sobote
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: mAt »

Od kiedy To Ty z dreamerem kolegą jesteś? Może trochę szacunku w trakcie pisania i wyrażania się na forum.

Podzielam zdanie dreamera. UAM powinien zaskoczyć i szczerze mówiąc będzie ciężko ich ograć na koniec.

Dla Ciebie Szczecin to jakaś super ekipa. Dla mnie dobry zespół. Grając wtedy jak beniaminek II ligi, potrafiliśmy ich dwukrotnie pokonać 3-1 w zasadniczym, a skład mieli niemal identyczny (doszedł teraz Kulikowski). Przypomnę, że nasz skład UAM był wtedy wręcz amatorski (poza Lisieckim). Nie przeceniaj więc Morza. To dobry zespół, można powiedzieć, że bardzo dobry ale chyba nie na awans.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
~simon
Posty: 40
Rejestracja: 4 paź 2008, o 18:49
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ~simon »

Witam,

Czy sformułowanie "kolego" jest dziś uważane za niegrzeczne lub ubliżające?
mAt - jesteś rzecznikeim prasowym dremer'a? Przyhamuj trochę...

Do rzeczy:
MKS MDK Trzcianka - Orion Sulechów 3:0 (25:23, 25:23, 25:19)
Goście przegrali mecz 1-wszym setem: od początku uzyskali kilkupunktową przewagę, było nawt 10:5, ale nie umieli jej utrzymać do końca. Było jeszcze 19:18, ale potem już 23:22 dla Trzcianki i po nerwowej końcówce jednak 25:23 dla Trzcianki.
Drugi set to początkowo wyrównana gra, potem nieco przewagi uzyskał MKS (20:17), ale końcówka to gra błędów, remis 23:23 i wreszcie 25:23 dla Trzcianki i tym samym 2:0 dla MKS MDK.
Na trzeci set goście wyszli już bez wiary, co widać było w wynikach: 9:4, 16:9, 21:12 i wreszcie 25:19 dla MKS MDK. Koniec meczu.
Dla zawodników z Trzcianki był to na pewno satysfakcjonujący mecz, który potwierdził coraz lepsze zgranie i dobrą formę zawodników. Za tydzień jednak prawdziwy sprawdzian - spotkanie wyjazdowe z AZS UAM Poznań.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: mAt »

To kolego zabrzmiało tu co najmniej dziwnie. Stąd moja odpowiedź.

Lepiej napisz mi jak w MKS-ie gra Bartas, czyli Bartek Kramer. ;)
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
~simon
Posty: 40
Rejestracja: 4 paź 2008, o 18:49
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ~simon »

Wczoraj Bartek zagrał bardzo dobry mecz! ;)
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: mAt »

Dobrze wiedzieć, że Ci niechciani w UAM-ie dają sobie radę. Chciałbym, żeby Bartas zagrał równie dobry mecz na Młyńskiej.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: dreamer »

Wygląda na to, że powracające co jakiś czas pytanie: czy Joker Piła znowu awansuje do I ligi, jest i w tym sezonie aktualne. W 3. kolejce pilanie pokonali pewnie 3:0 u siebie Krispol, i teraz są na 1. miejscu w tabeli bez straty seta. Wydaje mi się, że ta drużyna jest na tyle pewna, że trudno mówić o tym, że teraz mają jakiś wyskok formy.Myślę, że ich poziom gry jest ustabilizowany i z pewnością nie opuszczą czoła tabeli.

Mnie osobiście najbardziej cieszy drugie zwycięstwo za 3 pkt podopiecznych Damiana Lisieckiego z AZS UAM Poznań. Typuję ich też do czołowej roli w I grupie.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Guilder »

Szczecin z moim byłym wf'stą na ławce trenerskiej tez sobie ładnie poczyna ;) 3 mecze, wszystkie wyjazdowe, i tylko dwa stracone sety i drugie miejsce za Jokerem Piła. Nieźle, nieźle.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
~simon
Posty: 40
Rejestracja: 4 paź 2008, o 18:49
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ~simon »

Tym razem jednak Szczecin nie dał rady :-)
Po emocjonującym meczu w Trzciance MKS MDK wygrał z Morzem 3:2, w tie-break'u 19:17!
To chyba spora niespodzianka w tej grupie rogrywek.

Z drugą niespodzianką - moim zdaniem - mieliśmy do czynienia w Zielonej Górze, bo tamtejszy AZS przegrał 1:3 z Orionem Sulechów.
Awatar użytkownika
fibus
Posty: 125
Rejestracja: 2 lut 2008, o 23:32
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: fibus »

No a poznańska lokomotywa powoli się rozpędza - 3 mecz wygrany, tym razem z Wałbrzychem. Trochę rozczarowuje postawa Sulęcina, ostatnie miejsce i tylko 1 punkt.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: dreamer »

Jeżeli chodzi o akademików z Poznania, to mnie nie tyle cieszy fakt zwycięstwa nad Wałbrzychem w ostatnim meczu - choć to zawsze spory sukces, bo wałbrzyszanie są zawsze niebezpieczni. Bardziej jednak cieszy mnie, że Poznań radził sobie w tym meczu, mimo że już nie grał Michał Lach. Bo Przemek niezagrał chyba jeszcze w tym sezonie - leczył uraz.

Sądzę, że Damian Lisiecki ma dobrze rozeznane możliwości każdego zawodnika. Wiem, że mocno liczy na powrót po kontuzji do gry Bartka Mischke - ale to chyba dopiero pod koniec tego roku - może już w grudniu.
Olimpia rzeczywiście przeżywa jakiś kryzys. Więcej spodziewałem się po pierwszych meczach po akademikach z Zielonej Góry. Nie wiem jak tam Paweł Kuciński, którego Tomek Paluch namówił do gry. Może ktoś potwierdzić czy Kuciński gra - i jeśli tak, to jak jego gra wygląda - w AZS-ie Zielona Góra?

Piła utwierdza mnie w przekonaniu, że to jeden z poważnych kandydatów do I ligi.
Jakoś więcej spodziewałem się po Krispolu, tym bardziej, że najczęściej beniaminkowie lecą siłą rozpędu bardzo dobrze w pierwszych meczach. Ale może to lepiej, że wrzesińskim siatkarzom początek nie wyszedł, może za to lepiej będzie na koniec.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Arekprees »

no co do pily to uwazam ze to skandal ze taki zespoly sciagaja takich ludzi i marnuja tylko miejsce patrz 2 lata temu trefla nie widze snsu takiego grania bo nie ma o co walczyc skoro z gory wiadomo kto awansuje a tym bardziej ze 2 liga dzielona jest az na 4 gruply mysle ze pzps powinien cos z tym zrobic z reszta chyba juz sprawa jest poruszona tylko narazie jesli chodzi o pls zasada draftu i kupna mejsca a co do krispolu to raz ze chlopaki grali z gora tabeli fakt ze troche zal pierwszego meczu bo byla szansa co najmniej na punkt bo w pierwszym secie 29-27 zmielismy pilki setowe zabraklo jednak doswiatczenia drugiego seta wygralismy do 19 a trzeciego przegrywalismy bo daj 23-21 zrobilo sie po 23 mielismy kontre dostalismy blok poznie poszlo przyjecie w krzaki i set poszedl a no coz
~simon
Posty: 40
Rejestracja: 4 paź 2008, o 18:49
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ~simon »

O Matko!
Spróbuj kiedyś, Kolego, ze dwa-trzy razy wziąć oddech w czasie swojej wypowiedzi. Postaw wtedy kropki.
Inaczej naprawdę trudno czytać Twoje teksty, a tym bardzie zrozumieć... ;)
~simon
Posty: 40
Rejestracja: 4 paź 2008, o 18:49
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ~simon »

Ciekawą informację podaje dziś siatka.org:
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... a836e19939

Bracia Lachowie przechodzą do I ligi, do Orła Międzyrzecz.
A więc istotne osłabienie UAM Poznań. Dobra wiadomość dla tych, którzy pierwszy mecz z UAM mają przed sobą.
Mnie jak zwykle ciekawią sprawy regulaminowe - na oko widać, że to jakiś paradoks. Zawodnicy zagrali już 2 spotkania w innej drużynie i lidze, teraz przwechodzą gdzie indziej. Pewnie powiecie, że do wyższej ligi, więc to się nie liczy.
Ok. Tylko że tym sposobem można się umówić z jakimiś zawodnikami z drugiej 6-stki zespołu piewszoligowego, żeby na 2-3 mecze poudawali graczy II-go ligowych, pomogli zdobyć punkty, a potem wrócili tam, gdzie ich miejsce.
Jak dla mnie to pole do nadużyć i przepis bez sensu.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: dreamer »

I grupa robi się coraz ciekawsza.
Najbardziej cieszy mnie to, że odejście braci Lach do Międzyrzecza nie pokrzyżowało planów na wysokie miejsce w tym sezonie Damianowi Lisieckiemu i jego akademikom z Poznania. Przyznam, że niecierpliwie czekam na powrót Bartka Mischke do pełni sił, bo powinien być bardzo poważnym wzmocnieniem UAM-u.
Liczyłem w tej kolejce, że Krispol, po przełamaniu się przed tygodniem na własnej hali, tym razem urwie coś w Sulęcinie. Ale Olimpia taj jakby odzyskiwała wigor - choć na włączenie się do walki o czołówkę chyba na razie jej nie stać.
Absolutnie nie poznają ekipy Janusza Ignaczaka z Wałbrzycha. Ta drużyna rozczarowuje w tym sezonie swoją postawą.
Zastanawiam się jeszcze nad tym, czy Zdzisław Gogol z Morzem utrzyma tempo narzucone na początku ligi. Przynajmniej na starcie, wydawało mi się, że kadrowo Morze nie jest aż tak silne. Choć doceniam paru zawodników, w tym między innymi Rafała Kulikowskiego, który przeszedł do Morza z KS Poznań.
Zobaczymy co będzie dalej.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: olow »

Trochę nie zgodzę się z przedmówcami, bo Poznaniacy w zeszłym sezonie też fajnie grali nawet i bez Lachów, więc dla nich szykuje miejsca 4-5. Zaskakują in plus chłopaki z Sulechowa, mają liderów, którzy jeszcze niejeden mecz im wygrają.
Joker po zmianie trenera jakoś się rozkleja, tydzień temu o mały włos od 5 seta z Sulęciniem, teraz gładkie 0-3 z prysznicem. Szykuje się mała rewolucja.
Szczecin walczy i wygrywa, może nie do zera, ale za trzy punkty, co jest najważniejsze. Września musi się ostro brać za robotę , bo czekają ich słabsze ekipy i coś do zawojowania. Olimpia ma potencjał, na pewno przy odrobinie szczęścia i przede wszystkim spokoju mogą wygrywać.
Lubin i Wałbrzych, powtórka z zeszłego roku, chyba skończą w dole. Zielona to co mecz niewiadoma, raz na wozie a raz pod wozem. Taki trochę loteryjnie grający.
No i mój MKS ;-)
wygrali 4 z 5 meczów i są na piątym. Oby tak do końca!!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: dreamer »

olow pisze:Trochę nie zgodzę się z przedmówcami, bo Poznaniacy w zeszłym sezonie też fajnie grali nawet i bez Lachów, więc dla nich szykuje miejsca 4-5. Zaskakują in plus chłopaki z Sulechowa, mają liderów, którzy jeszcze niejeden mecz im wygrają.
Joker po zmianie trenera jakoś się rozkleja, tydzień temu o mały włos od 5 seta z Sulęciniem, teraz gładkie 0-3 z prysznicem. Szykuje się mała rewolucja.
Myślę, że problemy Jokera - mimo że wyglądały dość poważnie, już zostały opanowane.
Wczorajszy mecz Jokera z AZS UAM pokazał tak mi się wydaje aktualną siłę i miejsce w szeregu i Jokera i poznaniakóa. Joker to moim zdaniem jeden z głównych kandydatów do awansu, zaś AZS UAM, to solidna drużyna środka, z szansami na włączenie się w decydującym momencie rywalizacji do walki o miejsce w finale ligi.

Co do Sulechowa, to rzeczywiście - ten zespół jakieś 2,3 lata temu (tuż po awansie do 2 ligi) wydawał mi się "nijaki". Raczej skazywałem ich w kolejnych sezonach na walkę o utrzymanie. Teraz widać, że drużyna rozwija się. Bardzo jestem ciekaw ich kolejnego meczu ligowego.

Na chwilę jeszcze wspomnę Piłę. Cieszę się, że Marcin Iglewski znowy w dobrej formie daje o sobie znać. trochę za dużo męczyły go kontuzje. Myślę, że gdyby nie to, był w stanie zawalczyć o miejsce w czołowych drużynach I ligi, a kto wie, czy nie wyżej.

A na koniec taka uwaga: jak sobie w głowie wymieniam kolejnych byłych zawodników KS Poznań i kluby w których grają teraz, to powstaje z tego mozaika rozległa prawie na całą Polskę: Szczecim, Piła, Międzyrzecz, Bydgoszcz... Szkoda trochę poznańskiej siatkówki.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Losiek »

kto wie czy nie i Kalisz.. Co mozesz powiedziec o Tomku Sokolowskim?
qwert
Posty: 27
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:56
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: qwert »

a T.Sokolowski bedzie juz w lidze gral w grzeskach cyz dopiero na baraze?
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Losiek »

w lidze o ile dojdzie do tego.. czekamy na jego decyzje.
Czy ktos go zna z boisk?
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: dreamer »

Losiek pisze:w lidze o ile dojdzie do tego.. czekamy na jego decyzje.
Czy ktos go zna z boisk?
Jasne, że znam Tomka Sokołowskiego z boisk.
Gdybym miał go scharakteryzować w kilku zdaniach, zakładając, że jest w optymalnej formie, to można napisać tak: znakomity (silny) dynamiczny atak zarówno ze skrzydeł (pierwsza i druga linia) jak i z II linii ze środka. Świetny serwis z wyskoku (jestem gotów zaryzykować stwierdzenie, że Tomek ma w Polsce co najwyżej kilku rywali (Polakow, nie liczę zawodników zagranicznych) jeżeli chodzi o jakość zagrywki z wyskoku.
Niestety, Tomek ma nieco słabszą grę blokiem.
Trzeba też brać pod uwagę, że w ostatnich sezonach zdarza mu się dość chimeryczna forma. Nawet wtedy gdy wydaje się, że jest w świetnej dyspozycji, potrafi zagrać dwa bardzo dobre mecze, rozdzielone dość kiepskim (jak na jego możliwości) występem. Ważne jest też moim zdaniem to, że Tomek bardzo nie lubi, gdy rywale wyczują jego grę i zaczną łapać go blokiem. Bywa wtedy czasami, że po prostu traci cierpliwość, zagotowuje się i trener musi mu dać odpoczynek.
Ogólnie uważam, że to bardzo dobry zawodnik - ze swoją formą w ostatnich sezonach - byłby solidnym wzmocnieniem na ataku dla wielu zespołów I ligi (zresztą grał do niedawna w I lidze).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: dreamer »

Byłem w sobotę na meczu w Poznaniu - AZS UAM podejmował Olimpię Sulęcin. Olimpia słabo zaczęła sezon, ale tym razem pokonała poznaniaków za 3 punkty. szczerze mówiąc to po tym meczu nie dziwię się już czemu Olimpii tak słabo idzie. Jestem pełen szacunku dla dwóch jej liderów - podchodzących powoli pod 40-tkę, Romana Bartuziego (wielokrotny reprezentant Polski) i Jerzego Boguty. Naocznie mogłem się przekonać, że niestety Olimpia po sezonie gdy spadła do II ligi straciła praktycznie całą swoją siłę. Tylko ci dwaj zawodnicy prezentują średio dobry poziom.

Na Poznań to starczyło, ale tylko dlatego, że w Poznaniu ciągle nie ma kontuzjowanego Bartka Mischke i niestety odszedł z drużyny do Orła Międzyrzecz duet braci Lach.

Zobaczymy co Poznań zrobi dalej - na razie poza Damianem Lisieckim pozostali zawodnicy grają chimerycznie.
Tu jest relacja z meczu: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.30887

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Losiek »

Dziekuje Ci dreamer za odpowiedz, ale niestety nic z transferu nie wyszlo, sam Tomek powiedzial ze na tym poziomie nie jest nam w stanie pomoc.. Przyznal sie na samym poczatku, ze nie trenowal bardzo dlugo (ok pol roku) i jak na dzien dzisiejszy bylby jedynie rezerwowym.. a szkoda, bo z tego co piszesz bylby idealnym wzmocnieniem dla nas bo takiego zawodnika szukamy. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Arekprees »

SZUKAcie szukajcie bo w tym roku bedzie ciezko wejsc do ligi ps. taki klimek w tym roku wam sie nie trafi a siewiorek juz jest nasz
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Losiek »

Arek Ty to sie zajmij swoja druzyna i zacznij jej bardziej kibicowac zebyscie to Wy nie musieli za rok walczyc o awans do II ligi ;) :P
poza tym czy uda sie kogos sciagnac czy nie bedziemy walczyc, udowodnilismy w zeszlym roku ze bez zawodnikow tak jak "Wasz" Klimek mozna z Wami wygrac czy powalczyc o awans i przyznasz ze niewiele zabraklo.. ehh sedziowie ;] no i taki Klimek potrafil Wam wygrac wszystko praktycznie sam bo nie wiem czy bez niego zajelibyscie to 1 miejsce w lidze (uwazam ze nie) i dali rade awansowac.. No ale zostawmy gdybanie, udalo sie Wam i chwala Wam za to:) zycze powodzenia :)
Pozdrawiam!
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: KS_Poznan »

Orion Sulechów 2:3 UAM Poznań :) Bardzo cieszy wygrana z zespołem który był raczej faworytem w tym meczu oraz powrót na boisko Bartka Mischke , który zagrał na pozycji libero ;)
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Losiek »

z tego co sie dowiedzialem zostaly wszczete renegocjacje z Tomkiem oraz ze obie strony sie dogadaly;) takze o ile nic sie nie zmieni bedziemy mogli go zobaczyc na kaliskich parkietach :)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: dreamer »

Tymczasem w grupie pierwszej jesteśmy już po pierwszym meczu rundy rewanżowej fazy zasadniczej. Niestety, obawiałem się tego, że AZS UAM Poznań nie da rady w meczu wyjazdowym podopiecznym Zdzisława Gogola - Morzu Bałtyk Szczecin. Padł w setach analogiczny wynik jak w pierwszym meczu w Poznaniu - wygrana szczecinian 3:1.

Morze Bałtyk Szczecin - AZS UAM Poznań 3:1 (25:12, 25:21, 25:27, 25:20)

Szkoda mi, bo widzę jak Damian Lisiecki nadludzkimi siłami stara się połatać dziury w zespole jaki ma teraz do dyspozycji.
Oczywiście nie zakładam, aby akademicy mieli jakieś problemy z miejscem w górnej połowie tabeli, ale plany awansu (o których Damian mówił na początku sezonu - gdy miał jeszcze u siebie braci Lach), trzeba ewidentnie zostawić na przyszłość.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Rogos99
Posty: 5
Rejestracja: 8 gru 2008, o 17:28
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Rogos99 »

Czy ktoś wie ile drużyn zagra w play - offach ? 4 czy 6 ?? :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”