III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

gralismy dzis z Warta Działoszyn (2 miejsce w swojej grupie w II lidze) i padl wynik 2:2
Mbl)(a
Posty: 18
Rejestracja: 20 lis 2008, o 14:05
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Mbl)(a »

Wczoraj w Jarocinie odbył się sparing między Siatkarzem Jarocin a Kaniasiatką Gostyń i padł wynik 4:1 dla zespołu z Gostynia. Pozdrawiam!
zagi
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: zagi »

Jarocin - MKS MOS Turek 0-3 (27-29 25-27 18-25)
qwert1
Posty: 26
Rejestracja: 17 lis 2008, o 00:07
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: qwert1 »

czyli to co zakladal Losiek nie znalazlo odzwierciedlenia w rzeczywistosci;p jescze Turek namiesza w czubie tabeli;p
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

no widze ze mecz byl zaciety;) gratulacje dla MOSu! to teraz aktualna juz tabela ze wszystkimi spotkaniami

..................M....P.......S
1. Kalisz ........7....19....20:4
2. Strzalkowo...7....17....19:7
3. Mosina.......7....12....14:12
4. Turek.........7....10.....13:13
5. Gostyn........7....8.....11:16
6. Wilczyn.......7....8.....10:15
7. Poznan........7....6......8:16
8. Jarocin........7....4......7:19
qwert1 pisze:jescze Turek namiesza w czubie tabeli;p
heehhe uwazasz ze jestescie w stanie wskoczyc na pierwsze dwa miejsca w tabeli?:D macie polowe mniej pktow co Kalisz:> i 7 mniej od Strzalkowa.. musielibyscie wygrywac wszystko a my praktycznie wszystko przegrywac;] uwazasz ze taki scenariusz po pierwszej polowie ligi ze znanymi rezultatami jest mozliwy?
qwert1
Posty: 26
Rejestracja: 17 lis 2008, o 00:07
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: qwert1 »

nie no tak mi sie napisalo;p po prostu bedziemy wygrywac co sie da i zobaczymy:)
zagi
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: zagi »

teoretycznie mamy szanse znalesc sie na 2 miejscu musimy wygrac ze strzalkowem i pozostale mecze tylko cieszko bedzie z kaliszem ale mamy mecz teraz u siebie z nimi i wszystko moze sie wydarzyc strzalkowo musi i straci punkty w kaliszu i jescze z kims przegrac wiec do konca nie pisz łosiek ze nie mamy szans dokonic strzalkowa
oli
Posty: 11
Rejestracja: 27 wrz 2008, o 17:42
Płeć: M
Lokalizacja: Gostyń

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: oli »

Nie wiem jak Wy, ale ja widze jeszcze 3 miejsce po drodze, chyba, ze z "niego" sobie nic nie robicie i macie zamiar wskoczyc zaraz na ktores z miejsc premiowanych :)
zagi
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: zagi »

z 3 miesca nie rezygnujemy na koniec sezonu co najmiej 3 miesce chcemy zajac ale zobaczymy jak to bedzie po zakonczeniu sezonu,a jak sie uda wskonczyc na premiowane miejsce to bedzie fajnie ale będzie trudno, ale łosiek niech nie skreśla nikogo ze nikt nie dogoni Strzałkowa bo Kalisza nikt nie dogoni a Turek i Mosina mogą wyprzedzić Strzałkowo
zagi
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: zagi »

przy dobrych wiatrach i przy odrobinie szczęścia może się tak zdarzyć
Awatar użytkownika
czulek
Posty: 74
Rejestracja: 8 lis 2008, o 22:11
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: czulek »

przy odrobinie szczescia Turek ma szanse na 2 mijsce , jeli wygrają wszystko a przede wszystkim musza wygrac mecz z Strzałkowem < macie wyjazd czy u siebie ? >, jeli Kalisz by zagwarantował sobie wczesniej pierwsze mijsce a mecz z turkiem jest przed ostani to mozliwe ze nie ryzykował by zdrowia zawodników przed barażami i wystawił rezerwowy skład i wszystko moze sie zdarzyć :), łatwo nie bedize ale walczcie !! :)


pozdro
zagi
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: zagi »

z Strzałkowem mamy mecz u siebie i tu mamy ten plus mam nadzieje ze wezmiemy rewaz tym razem i wygramy ten mecz za 3 punkty powiem ze nasza druzyna znalazla w koncu rytm gry tak ak powinna grac napewno bedziemy walczyc i tak latwo nie poddamy
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

nie skreslam nikogo, super wygrajcie wszystko do konca rundy ale..! nie uwazam zeby Strzalkowo nagle zgubilo forme i stracilo gdzies te 7 pkt-ow po drodze 0_o ale to jest tylko moje zdanie ;) nie zapominajmy tu o Mosinie ktora tez walczy:>
Faktem jest tez ze Wasza sala moze byc dla Was OGROMNYM atutem! pamietam pierwszy sparing u Was w tym roku to az sie przestraszylem, nie wiem dlaczego sie zgadzacie na takie warunki pracy;/ nie placa tam za ogrzewanie czy co? jest strasznie zimno! pamietam ze siedzialem w dresie, rozgrzewalem sie i nadal mi bylo zimno!!! przeciez to jest chora sytuacja! moze juz jestescie do tego przyzwyczajeni ale w takich warunkach do przeziebienia jeden krok.. nie wspominajac o kontuzjach.. a niech Wam czy komukolwiek wypadnie przez takie cos zawodnik czy 2 ze skladu i koniec;/
2 sprawa - parkiet. Mamy co prawda nowe byty do grania ale nic one nie daly - slizgalismy sie jak na lodzie! poproscie przed meczem zeby sprzataczka zamiotla chociaz podloge z kurzu :) wystarczylo ze sie polozylem na podlodze przy rozciaganiu i juz dres do prania.. wstyd tylko.
no nic, zycze powodzeniai do zobaczenia po drugiej stronie siatki!
qwert1
Posty: 26
Rejestracja: 17 lis 2008, o 00:07
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: qwert1 »

Losiek co do sali zgadzam sie w stu procentach ten parkiet u nas to jest masakra sprzataczki sie glupio tlumacza ze nie pastuja tylko dzieci wnosza z korytarzy;/ to ze zimno to my nic na to nie poradzimy ze "tak" grzeja, w turku otworzyli nowa ladna hale i tam moglibysmy grac ale jak mamy placic 5 razy tyle to wolimy to przeznanczyc na co innego .Zreszta absurdem dla mnie jest fakt ze klub ktory reprezentuje miasto musi placic za sale;/
zagi
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: zagi »

moze wszystkiego wygrac sie nam nie uda ale napewno postaramy sie zeby tak bylo Łosiek i tez nie mowie ze strzałkowy straci forme trudno bedzie ich dogonic ale wsztstko jeszcze jest mozliwe
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

zagi zycze Wam jak najlepiej ;) qwert my tez placimy za sale normalnie sami, miasto nam jej nie sponsoruje;/ no to faktycznie z sala macie strasznie.. a sprzataczka jest glupia przeciez w sobote lekcji nie ma ;] wiec niech sie bierze do roboty:P pozdro
ahaa.. jeszcze musze dodac ze w kazdej innej szkole w kazdym innym miescie w szkolach sa dzieci i wszedzie wnosza pod butami "cos" i to nie jest wytlumczenie ;) trzeba pracowac a nie sie glupio tlumaczyc ;] - mozesz jej powtorzyc :D
vojtaszek
Posty: 31
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 22:45
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: vojtaszek »

...albo mozna poprosic tatę Czulka zeby wylał tam wywrotkę miodziku ;D
qwert1
Posty: 26
Rejestracja: 17 lis 2008, o 00:07
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: qwert1 »

no a ile razy bylo powtarzane;p tyle ze one maja do gleboko poniewaz w soboty nie pracuja;p ale juz dosyc tego pisania o sprzataczkach bo zaraz wyjdzie ze turek wygrywa mecze dzieki sprzataczce;p
observer
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2008, o 17:37
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: observer »

chlopcy! to powinniscie sami wziac szczotę i tę salę przejechać na mokro...chyba ze zawodnikom nie wypada.
zagi
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: zagi »

observer my jestesmy od grania a nie od wycierania parkietow chyba ze przyjdziesz do Turku i przejedziesz nam parkiet przed rozegraniem meczu
Matik
Posty: 31
Rejestracja: 10 sie 2008, o 21:03
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Matik »

Zawodowcy.. heh ;)
Ostatnio zmieniony 2 gru 2008, o 13:11 przez Matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Uczniowski Klub Sportowy "Mosińska Jedynka" - http://www.mosinska-jedynka.ovh.org/siatkowka
vojtaszek
Posty: 31
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 22:45
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: vojtaszek »

Hejka crejzole ! tez jestem od grania i jak bym mial taki parkiet to bym skrzyknal chlopakow przed meczem i cos bysmy z tym zrobili. no ale to juz wasza sprawa i wasza "ambicja"...tak bajdełej to nieladnie odpowiedziales obserwerowi. Zawodniku.
zagi
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: zagi »

jak nie ładnie to sorki ale zwracamy uwage sprzataczkom ale jak nic z tego nie robia to co mamy zrobic a sala jak jest taka jest nie jest najgorsza
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

zigi jak to co? vojtaszek Ci napisal - sami wezcie i zmyjcie ;) i nie wkrecaj mi ze nie jest najgorsza przeciez sam widzialem :P
zagi
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: zagi »

napewno ja ani koledzy z druzyny nie bedziemy zmywac parkietu i nie wkrecam tobie łośku z sala mamy jaka mamy sale nie jest zła tak samo moge powiedziec o wasze sali tez nie jest akas rewelacja kazdy ma takie warunki jakie sa nie podoba sie tobie sale to nie przyjezdzaj do Turku proste rozwiazanie
daduch_nt
Posty: 64
Rejestracja: 9 lut 2008, o 10:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: daduch_nt »

osobiście wydaje mi się że zadaniem organizatorów meczu jest stworzenie takich warunków aby wygoda gry i bezpieczeństwo zawodników stało na jak najwyższym poziomie. Jeśli organizatorzy się nie sprawdzają i mają to gdzieś to chyba sami zawodnicy Turku/Turka(?) powinni sie zainteresować jeśli już nie przeciwnikami to samymi sobie bo po co komu jakieś niepotrzebne urazy i kontuzje. To tyle z mojej storny a ja zastrzeżeń do sali w Kaliszu nie miałem jeszcze. Powodzenia w rozgrywkach :)
play or die
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

no i sprawa sie wyjasnila :) zagi wlasnie chetnie przyjade i zagram :D a tak wlasciwie to co w naszej sali jest nie tak?
zagi
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: zagi »

losiek ja tez czekam na mecz z wami, powiem ci ze zastrzezen nie mam co do waszej sali ale parkiet brudny macie tak samo jak u nas, wiec nie wiem o co wam chodzi co do naszej sali mamy jakom mamy i lepszej nie bedziemy mieli, a organizatorzy nasi staraja sie zeby bylo dobrze zeby nikomu nic sie nie stało daduch
Zohan 89
Posty: 2
Rejestracja: 4 gru 2008, o 14:44
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Zohan 89 »

:] nooo w Kaliszu też jest brudny ;D ale nie martwcie się ;) już niedługo założą nam płytki ceramiczne i ogrzewanie podłogowe...
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

tu sie z Toba absolutnie nie zgodze! nie wiem w ktorym miejscu widziales brod?! to w takim razie jesli nasza jest brudna to Wasza jaka jest? czy w Kaliszu mozna sobie wytrzasnac zeby idac do ataku? :D prosze Cie nie zalamuj mnie.. ja mowie o kurzu ktory widac i czuc jak sie tylko wchodzi na sale - od zwyklego rozciagania mialem brudne rece.. 0_o mowisz ze tak samo jest u nas???
tak plytki ceramiczne swietny pomysl ;)) bedzie sie latwiej zmywac :D
a co do organizatorow to fakt dbaja - na sparingu ledwo sie doprosilem o mokra scierke do wycierania butow, myslisz ze to zalatwi sprawe?
no ale skonczmy ten temat bo to nie miejsce na takie rozmowy.
Widzimy sie w Turku! pozdro i powodzenia dalej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi wojewódzkie”