Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Kicu »

Jeśli ktoś myśli, że dzisiejszy mecz ZAKS-y będzie miał jakiekolwiek znaczenie w kontekście sobotniego półfinału to podziwiam.
ZAKSA zlekceważyła przeciwnika, myślała, że wygra mecz na stojąco, a tu lekkie "zdziwko". Nysa nie miała nic do stracenia, naskoczyła na rywala i szacunek dla nich za taką postawę. Gdyby to był mocniejszy przeciwnik, to mecz wyglądałby zupełnie inaczej.
Awatar użytkownika
MiroHero
Posty: 70
Rejestracja: 5 gru 2021, o 20:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: MiroHero »

MWi pisze: 23 lut 2022, o 22:26 Bardzo negatywny mecz. Szkoda.

Nysa też już na emocjach, Komenda wygląda jakby ktoś mu wiercił codziennie o 3 w nocy.

A Kaczmarka to warto by było chyba zmienić, dla dobra wszystkich, samego Kaczmarka również.
Komenda tak wygląda bo według znajomych z Nysy często jest spotykany z kolegami z PSG (grupka 3-4 osób) nie pamiętam już nazwisk jak "łoją" preparat procentowy do późnej nocy w Nyskich klubach ... Taka zmęczona twarz jest tylko od jednego. Chłop tak nie wyglądał odkąd gra w Nysie. Niestety
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: MAG siatki »

Ci co siedzieli w kapciach przed TV niewiele widzieli, jeśli chodzi o zachowanie i prowokacje niektórych osób. Byłem na meczu i wszystko zaczęło się od skandalicznego zachowania dwóch ludzi ze sztabu Stali (jeden z nich był w brylach). Nawet niewzruszony na ogół jak głaz Cretu nie wytrzymał i zwrócił na to uwagę sędziemu. O prowokacjach Bućki i kolegów z krajów Maghrebu nawet nie wspomnę. Kaczmarek jest be, ale jak Komenda podbiega do bandy reklamowej i rozwala ją kopniakiem w trakcie meczu, to wszystko jest OK. Kamerka nie wszystko pokaże, ale sąd kapturowy już skazał winnego :D
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: mitam »

MAG siatki pisze:Ci co siedzieli w kapciach przed TV niewiele widzieli, jeśli chodzi o zachowanie i prowokacje niektórych osób. Byłem na meczu i wszystko zaczęło się od skandalicznego zachowania dwóch ludzi ze sztabu Stali (jeden z nich był w brylach). Nawet niewzruszony na ogół jak głaz Cretu nie wytrzymał i zwrócił na to uwagę sędziemu. O prowokacjach Bućki i kolegów z krajów Maghrebu nawet nie wspomnę. Kaczmarek jest be, ale jak Komenda podbiega do bandy reklamowej i rozwala ją kopniakiem w trakcie meczu, to wszystko jest OK. Kamerka nie wszystko pokaże, ale sąd kapturowy już skazał winnego :D
Dokładnie... to nie są szachy. Kaczmarek był prowokowany cały czas i pokazał na co go stać.... Nysa widzi wszędzie problemy tylko nie w swojej grze... A kopiący bandę za ławką Komenda zachował się jak zwykły czereśniak ... W niedziele puchar przyjeżdża do KK
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Blanco »

Semeniuk w pierwszym secie: 2/11. Semeniuk w 3 kolejnych setach: 13/21, as, blok. Generalnie taka to siatkówka.
tomasol pisze: 23 lut 2022, o 21:30 Kibicom ZAKSY wypada chyba życzyć aby Cretu jednak odszedł do tej Rosji. Nie wiem co chce osiągnąć takim prowadzeniem zespołu.
Że kibice innych drużyn wjeżdżają w Cretu, to mnie nie dziwi, bo też by mi było głupio, jakbym był kibicem na przykład Olsztyna, a Cretu wjechał w mój zespół z rozgrywającym z jakiejś listy rezerwowej (no offence, super mecz Jacznika) zgłoszonym dwie minuty przed meczem, ale że kibice Zaksy też narzekają? My God.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: tomasol »

Blanco pisze: 24 lut 2022, o 00:59 Semeniuk w pierwszym secie: 2/11. Semeniuk w 3 kolejnych setach: 13/21, as, blok. Generalnie taka to siatkówka.
tomasol pisze: 23 lut 2022, o 21:30 Kibicom ZAKSY wypada chyba życzyć aby Cretu jednak odszedł do tej Rosji. Nie wiem co chce osiągnąć takim prowadzeniem zespołu.
Że kibice innych drużyn wjeżdżają w Cretu, to mnie nie dziwi, bo też by mi było głupio, jakbym był kibicem na przykład Olsztyna, a Cretu wjechał w mój zespół z rozgrywającym z jakiejś listy rezerwowej (no offence, super mecz Jacznika) zgłoszonym dwie minuty przed meczem, ale że kibice Zaksy też narzekają? My God.
Nie jestem kibicem ZAKSY :) . A w każdym razie nie w pierwszej kolejności.
Dzisiaj Kędzierzyn miał szczęście, że mierzył się z ostatnią drużyną w tabeli. Każda drużyna z górnej połówki tabeli ZAKSĘ by odprawiła. Ja wiem, że covid, podróże, ale Kędzierzyn szuka formy od jakiegoś czasu. A alternatyw na newralgicznych pozycjach Cretu nie ma, bo poza dwoma zawodnikami, reszta rezerwy jest zamrożona w kwadracie. Rzecz jasna po wynikach poznacie i w najbliższy weekend może być pierwsze trofeum dla ZAKSY. Pytanie jakim kosztem i czy znowu nie przyjdzie za to zapłacić w końcówce sezonu.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: bez_nazwy »

Dokładnie, Zaksie poszczęsciło się drzewko że w cwiercfinale trafili akurat na Nyse, gdyby przeciwnikiem była chociazby resovia, olsztyn czy zawiercie, to prawdopodobnie na tym etapie zaksa zakonczyłaby udział w PP.

Piszę to nawołując do formy jaka zaprezentowała w dzisiejszym meczu
Nuriel
Posty: 847
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Nuriel »

niepoinformowany pisze: 23 lut 2022, o 22:38
Streeter pisze: 23 lut 2022, o 22:20
niepoinformowany pisze: 23 lut 2022, o 21:58 Przyznam, że zawsze mnie ciekawią takie opinie. Czy są wśród was byli zawodowi siatkarze lub ludzie regularnie trenujący na siłowni?
Ja oczywiście żadnym ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, ale generalnie tak to działa, że jednak dynamika jest inna jak się przyciśnie siłę. Myślę, że z tego powodu czasem po covidzie drużyny wyglądają dobrze, bo są na świeżości. Podobnie jak przed sezonem, po powrocie do klubów większość zawodników wygląda blado, bo mocno trenują. Aczkolwiek nie wiem na ile realne jest, że dzień czy dwa przed dzisiejszym meczem ktoś zarządził taką siłownię, ja jedynie postawiłem tezę, że jak z treningów wynika obecna fizyczność to jest to mniejszy problem, niż jeśli wynika z czegoś innego.

Edit: Coś nawet Wojciech teraz o siłowni Kędzierzyna wspomina, a on już chyba ma większą wiedzę niż ja. :)
Nic ciekawego ani konkretnego nie padło. Bo to, że siłownia wzmacnia mięśnie i chroni od urazów to z całym szacunkiem abecadło dla laika. A od Fabiana to połowa albo i więcej coś tam trenujących (lub prędzej bawiących się) ludzi siłownią wygląda lepiej. A pytałem o to, jak jest możliwe w przypadku zawodowego sportowca wykonać taki trening, że jest on "półżywy". Chyba, że się trenuje 2 razy w miesiącu, to wtedy wiem, że jest to możliwe. Ale jak sportowcy trenują te powiedzmy 4-5 jednostek w tygodniu to nie wiem jak taki trening miałby wyglądać. Zresztą, ci fachowcy od przygotowania fizycznego chyba są właśnie od tego, żeby ten trening był dobrany w ten sposób, żeby człowieka "nosiło". Sam to po sobie widzę, że z każdym treningiem, rokiem na siłce, wykonanymi powtórzeniami mimo, że człowiek coraz starszy to nosi coraz mocniej.
Szary Wilk pisze: 23 lut 2022, o 22:41 Widziałem tylko filmik na facebooku. Generalnie Kaczmarek jest mega bucem i to wiadomo nie od dziś, ale to już przywykliśmy. Chyba bardziej żenujące jest jak głupkowato się śmieje podczas meczów Ligi Mistrzów np z Lube, jakby był alfą i omegą siatkówki
Może za dużo czasu spędził, i za mocno się polubili, z Kubiakiem?

Pozwolę sobie odpowiedzieć.

To, że Ty, jako amator po ciężkim treningu nie czujesz bólów mięśniowych, wcale nie oznacza, że te mięśnie są wtedy w dobrym stanie.

Nikt raczej nie mówi o tym, że zawodnicy mają "zakwasy" (bóle mięśni, bo to nie nazywa się zakwasy), bo i mieć ich na 90% nie mają.
To nie jest tak, że są ledwo żywi w rozumieniu takim, jakie ma 99% społeczeństwa. Mięśnie nie muszą boleć, żeby reagować wolniej i "słabiej".
W zawodowym sporcie wystarczy, że skoczysz kilka centymetrów niżej i zareagujesz ułamek sekundy później i już zaczynają się kłopoty. Tu decydują absolutne detale.
A spróbuj sobie zrobić test jak wysoko (lub jak daleko) skoczysz dzień przed siłownią, idź zrób kilka serii przysiadów i ciągów i następnego dnia zrób taki sam test. Albo pobiegnij na 60 m przed i po. Na oko różnica będzie być może nawet niewielka, ale będzie. Dla Ciebie może nieistotna, ale dla zawodnika kolosalna.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2022, o 06:40 przez Nuriel, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: mitam »

Zaksie trenerzy zaaplikowali ciężką siłownię. Zrobili to dlatego bo ocenili, że nawet po ciężkich kg przerzuconych dadzą radę pokonać Nysę. Nie zrobiliby takiego ruchu przed meczem np. z Zawierciem. Po drugie taka silownia była po to aby utrzymać formę i żeby do kryzysu nie doszło np. we Wrocławiu.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: alimak »

bez_nazwy pisze: 24 lut 2022, o 02:40 Dokładnie, Zaksie poszczęsciło się drzewko że w cwiercfinale trafili akurat na Nyse, gdyby przeciwnikiem była chociazby resovia, olsztyn czy zawiercie, to prawdopodobnie na tym etapie zaksa zakonczyłaby udział w PP.

Piszę to nawołując do formy jaka zaprezentowała w dzisiejszym meczu
A gdyby mecz odbył się w pierwotnie zaplanowanym terminie?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: niepoinformowany »

Nuriel pisze: 24 lut 2022, o 06:29
Pozwolę sobie odpowiedzieć.

To, że Ty, jako amator po ciężkim treningu nie czujesz bólów mięśniowych, wcale nie oznacza, że te mięśnie są wtedy w dobrym stanie.

Nikt raczej nie mówi o tym, że zawodnicy mają "zakwasy" (bóle mięśni, bo to nie nazywa się zakwasy), bo i mieć ich na 90% nie mają.
To nie jest tak, że są ledwo żywi w rozumieniu takim, jakie ma 99% społeczeństwa. Mięśnie nie muszą boleć, żeby reagować wolniej i "słabiej".
W zawodowym sporcie wystarczy, że skoczysz kilka centymetrów niżej i zareagujesz ułamek sekundy później i już zaczynają się kłopoty. Tu decydują absolutne detale.
A spróbuj sobie zrobić test jak wysoko (lub jak daleko) skoczysz dzień przed siłownią, idź zrób kilka serii przysiadów i ciągów i następnego dnia zrób taki sam test. Albo pobiegnij na 60 m przed i po. Na oko różnica będzie być może nawet niewielka, ale będzie. Dla Ciebie może nieistotna, ale dla zawodnika kolosalna.
Chyba naturalnym jest, że organizm się przyzwyczaja do wysiłku i jak od X lat robisz kilka jednostek treningowych w tygodniu (mówię o treningu ciągłym oczywiście, a nie po jakiejś dłużej niż kilka dni przerwie spowodowanej chorobą czy kontuzją) to następuje jego adaptacja do obciążenia i nie ma mowy o opóźnionych bolesnościach. Bardziej chodziło mi o to, że dość ciężkie, regularne treningi przynajmniej na mnie działają tak, że nawet na drugi dzień czuję takiego "powera", że chce się iść zrobić kolejny trening ;)

Jestem praktycznie pewien, że testy dzień po treningu wyjdą tak jak przed treningiem, ale ok, przetestuję. Za to przed i po treningu, w ten sam dzień, to zgodzę się, że jakaś tam różnica będzie. Chociaż moim zdaniem im bardziej zaawansowany poziom wytrenowania mięśni, tym ta różnica będzie mniejsza.

Ja też nic nie pisałem o "zakwasach" (domsach), więc nie wiem skąd ta dygresja. Ciekawiło mnie po prostu, jak wygląda taki trening który jest w stanie skutecznie "zakatować" zawodowego sportowca, że jakoś znacząco wpływa to na jego regenerację w przeciągu kilka dni. Chociaż całkiem możliwe, że tu nawet i kilka % (czyli kilka cm wyskoku) zrobi różnicę. Tylko tutaj dochodzi kolejne pytanie, jak z perspektywy trybun/tv zobaczyć, że ktoś ma o te kilka procent obniżone parametry fizyczne. Bo ja szczerze mówiąc nic takiego nie widziałem wczoraj.

Jeśli Siekier będzie robił kolejny wywiad z siatkarzem, to jak nie przegapię tego faktu, z chęcią się przypomnę z pytaniem jak wygląda właśnie trening siłowy danego sportowca. Bardzo mnie to ciekawi, a już rozpiska treningu konkretnego zawodnika to byłaby bajka :D
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: ciorny17 »

Może nie z siatkówki ale z koszykówki przykład z"tą" mityczną siłownią. Mam kolegę grającego w PLK. Zapytałem o mikrocykle i wyjaśnił mniej więcej tak:
Zestaw i charakterystyka ćwiczeń różni się w zależności od etapu sezonu. Przed sezonem budują siłę i wytrzymałość. Siłę wiadomo - ciężary, a wytrzymałość głównie na sali treningowej gdzie piłek nie widzą, a mają masę interwałów na wysokiej intensywności. W trakcie sezonu, jak wkraczają w okres gdzie nie ma możliwości regularnego treningu to właśnie w mniejszej skali mają taki trening interwałowy. Także dorzucają kilka kg na siłce więcej. Mówił też, że trener motoryczny zabiłby ich gdyby ćwiczyli na ciężarach blisko ich "rekordów". Zawsze to ileś tam mniej, z tendencją rosnąca przy regularnym graniu. Jak nie mają możliwości treningu to zdarzy się, że dorzuca do pieca. Ale głównie przygotowanie pod takie granie kilka dni pod rząd, jakieki teraz puchar Polski to orka na sali nad wytrzymałością.
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: ciorny17 »

W kościach czuję, że Trefl sprawi niespodzianka.
Kłamca.
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: BuenoSausage »

ciorny17 pisze: 26 lut 2022, o 14:44 W kościach czuję, że Trefl sprawi niespodzianka.
A ja czuję, że Trefl za wiele nie pokaże i skończy się szybkim 3:0 dla Zaksy.
Na szczęście drugi dzisiejszy mecz powinien być zdecydowanie ciekawszy.

No i wszystko zgodnie z planem jak na razie. Trefl nie ma ani ataku ani zagrywki. Do tego 11 błędów własnych.
Zaksa w całej swojej drabince do finału nie miała ani jednego poważnego przeciwnika, który mógłby im zrobić kuku. I pewnie znowu wygra puchar, no chyba że Resovia przygotowała coś ciekawego.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2022, o 15:21 przez BuenoSausage, łącznie zmieniany 2 razy.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Resofan »

Po pierwszym secie wygląda na to, że słabsza gra ZAKS-y z Nysą, to była kwestia koncentracji, czyli zlekceważenia rywala. Dziś widzimy ZAKS-ę "normalną".
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: TommyLeeJones »

Lwy pękły mentalnie. Zaczęli od kuriozalnych błędów na zagrywce, potem przy zagrywce Janusza byli w P1 i ZAKSA ich ładnie zamurowała, robiąc przewagę. Potem set z górki. Pewnie będzie 3:0 ale jakby Gdańsk skonsolidował grę, ogarnął nerwy, na pewno mógłby wygrać. W trakcie przedłużanych akcji widać, że Kędzierzynianie nie są w topowej formie, wynik robi im tytanowa (stalowa to niedopowiedzenie) mentalność zwycięzców i zgranie.
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: BuenoSausage »

TommyLeeJones pisze: 26 lut 2022, o 15:21 W trakcie przedłużanych akcji widać, że Kędzierzynianie nie są w topowej formie, wynik robi im tytanowa (stalowa to niedopowiedzenie) mentalność zwycięzców i zgranie.
Zaksa to też jedyna drużyna w lidze, która potrafi tak bardzo zneutralizować pierwszą akcję przeciwnika przy banalnie prostych zagrywkach. Serio - oni nawet dostarczając rywalowi piłkę balonami na zagrywce są w stanie seryjnie łapać blokiem ataki rywala. Nie wiem, czy to kwestia aż tak idealnego czytania gry, czy po prostu strachu w oczach rywali, którzy grając z Zaksą boją się wybierać bardziej ryzykownych opcji w ataku.

Nareszcie Gdańsk wzmocnił zagrywkę, ale dalej w ataku bardzo słabo gra Wlazły (jak zazwyczaj w obecnym sezonie).
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: lukecik »

Kampa sabotuje grę totalnie.
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: BuenoSausage »

No i już padaczka w ataku się Treflowi włączyła.
Oni tu nawet jednego seta nie ugrają z taką grą.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2022, o 15:46 przez BuenoSausage, łącznie zmieniany 1 raz.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: kader14 »

Kampa sobie tym sezonem daje odpowiedz dlaczego JW go olalo ,tragiczny grajek
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: hardy »

Komentarz Papy że Kampa kładzie grę brzmi abstrakcyjnie
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: kader14 »

A Winiar w ogole nie wyciaga wnioskow, smieszne reakcje i liczenie ze moze sie uda
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Resofan »

Gdańszczanie mogliby się równie dobrze położyć na boisku.....
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: ciorny17 »

hardy pisze: 26 lut 2022, o 15:47 Komentarz Papy że Kampa kładzie grę brzmi abstrakcyjnie
Niby czemu?
Kłamca.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: kader14 »

Frajerstwo tyle w temacie, bo widze ze psycha w treflu jak u kobiet
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: BuenoSausage »

Kompletnie nie rozumiem co tu się dzieje. Gdańsk miał +6 i nagle zapomnieli jak atakować. Klepanie, walenie po out`ach. I to wszystko przy relatywnie dobrym przyjęciu. Tu chyba jednak mental leży a nie Kampa sabotuje.

To co się tu wydarzyło jest chyba nawet bardziej absurdalne niż wyczyny Skry w 1. secie meczu z Tour.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2022, o 15:54 przez BuenoSausage, łącznie zmieniany 1 raz.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Resofan »

Trefl bez bloku przez dwa sety.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: ciorny17 »

Semeniuk 4/17, Śliwka 2/5 i w sety do przodu. Trefl leży organizacyjnie a ZAKSA znowu nadzwyczajnie nie gra.
Kłamca.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: kader14 »

Brak slow na kampe, jak mozna tak tragicznie wystawiac, chociaz za 2h lepszy magik od niego bedzie
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: TommyLeeJones »

BuenoSausage pisze: 26 lut 2022, o 15:51 Tu chyba jednak mental leży a nie Kampa sabotuje.
Jedno i drugie, u Kampy drugie też jest pochodną pierwszego. Szkoda Gdańszczan, bo walczą bardzo dzielnie, w obronie uwijają jak mogą aż tu przestój jakich mało.

Można rzec, że ZAKSA wygrywa, bo jej przeciwnicy, zawodowcy, mają pełne majtki ale Kędzierzynianie przez ostatnie sezony ciężko zapracowali sobie na to rozwolnienie u przeciwników. I teraz koszą profity.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”