Kadeci 2011/12

anakonda
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 10:00
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: anakonda »

Ale w roczniku 95' KS Jastrzębie Borynia była w finałach MP ;) ! A skąd info że kontuzje, oraz obrażanie ?
ludziq
Posty: 70
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:41
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: ludziq »

anakonda pisze:Ale w roczniku 95' KS Jastrzębie Borynia była w finałach MP ;) ! A skąd info że kontuzje, oraz obrażanie ?
Nie w finałach MP tylko Finale o Puchar Prezesa PZPS czy coś w ten deseń.
Powinno się też założyć, że młodzik rządzi się własnymi prawami - wielu poprzednich medalistów nie doczekało gry w juniorach, a niektórzy nawet kadetach. Docelowa impreza to mimo wszystko junior. Jest zwieńczeniem całego cyklu szkoleniowego i na tej podstawie powinno się oceniać kto jest dobry a kto nie - np. Piła, lub 2 lata temu Ozorków i Tomaszów (z obu klubów atakujący trafili do Skry).
O aktualnych kontuzjach informacji nie posiadam. Napisałem, że oby ominęły one wychwalanych przez Ciebie jastrzębskich zawodników bo zmienników brak. A to że Formela miał problemy z kolanami całkiem niedawno nie jest żadną tajemnicą.
Obrażalski charakter rozgrywającego widzi się stojąc z boku, a wieści o tym dlaczego w 1/8 wystawiał zmiennik szybko się w siatkarskiej społeczności roznoszą.
lolkowski96
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 17:49
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: lolkowski96 »

anakonda pisze:To powiedz Paszti, dlaczego ten atakujący, który jest ' zwykłym młotkiem', został pozyskany z Radlina przez włodarzy klubu z Jastrzębia. I dlaczego ten rozgrywający, któremu gaśnie 3/4 piłek wygrał rywalizację z m.in Hermanem z delic-polu, Komendą z Krakowa, czy Bieńkowskim ze Skry o walkę w podstawowej szóstce Kadry Polski... ?! ja widziałem ich parę meczów, i jak na moje oko, oraz oko kibiców rozgrywający z J-bia wie co robi na boisku, i pokazuje klase ! Wracając do atakującego zdobywa doświadczenia na parkietach młodej ligi, dostał uznanie w trenera więc o czym mowa...
Jeśli chcesz mówić o rozgrywających to po 1 Bieńkowskiego nie można nazwać rozgrywającym, a Komenda nie pojechał tylko ze względu na to że jest 96... Niestety nasz rocznik jest bez turniejów o stawki i być może dlatego pojechał ten z jastrzębia. Po 2 atakujący jastrzębia wygląda gdyby był gościem szkolonym przez jednego trenera który prowadził kiedyś kluby plusligi czyli siła i przed siebie a technikę ma na poziomie przeciętnego młodzika. Po 3 mam wrażenie, że jesteś gościem z jastrzębia i piszesz m.in. o sobie a po 4 w 96 r jest paru bardziej zdolnych rozgrywajacych i jeden 97. konkretnie chodzi o komendy, drewniaka i doszyńskiego (97r.) Widziałem ich wszystkich w akcji a ostatnio komende na ćwierciach w krk, drewniaka 1/4 kadet i doszyńskiego w młodziku, kiśli który robi tam całą czarną robote i zapewne będzie juz w tym roku 1 w kadetach. atakujacy 96 tez jest wielu lepszych od tego z boryni i nie wiem poco ca cala dyskusja o nich bo jest wiele ciekawszych zepsolow, np. Rybnik czy MDK Wwa.
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: Stelmach »

Komenda miał kontuzję...
Haha pokaż mi tego dobrego atakującego rocznik 96 w Mdku ? ...
haha
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2012, o 18:50
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: haha »

"Stelmach" byłem i na ćwierćfinałach w Warszawie gdzie grał drugi atakujący Mdk-u i byłem też na Finale Mazowsza i zapewniam Cię że On zagrał na ćwierćfinałach 3 razy lepiej niż ty na Mazowszu więc się nie śmiej :] naprawdę zagrał dobry turniej i myślę że w przyszłości będzie to jeden z przodujących zawodników, nie znam go, nie wiem jak trenuje ale zagrał dobrze jak na 96 i to z Resovią :)
Padio
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2011, o 12:13
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: Padio »

A ty Haha kim jesteś?
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: Stelmach »

Moze sie przedstaw to twają gre bedziemy oceniac przy moim graniu czy Goscia z Mdku panie "haha". Nic do niego nie mam ale jesteś naprawde laikiem w tych tematach skoro wymieniasz obok spałowiczów, Komendy i Kani goscia 185cm atakujacego bez szału. Jestem w stanie ci w 10 sekund wymienic 10 nazwisk atakujacych lepszych na dzien dzisiejszy od niego w roczniku 96..
Wielki mi problem grac w Mdku jako jedyna osoba z 96 przy takich zawodnikach jakich dysponuja w 95, nawet nie chce mi sie ich wymieniac, kazdy wie. Grał sam z 96, w Metrze gra czterech z 96 w pierwszym i jakoś juz czytalem ze nawet (na wyrost) do medalu nas przymierzaja (z czego sie ciesze :) ) wiec przestance pisac o Jastrzebskim tyle postow prawie identycznych i o wirtualnych ludziach bo to naprawde zabija to forum, juz wole czytac Wasze typy kto awansuje niz ciagle o 3 zawodnikach Jastrzebia i ludzi jakiegos forumowicza podpisanego "haha"wyszukujacego nowe talenty na ataku...

Pozdrawiam i skoro Moderatorzy kasuja nieuzasadnione typy to kasujcie tez niektore posty, ktore nie maja nic w sobie z realiów siatkowki...
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: adamr »

Spokojnie, proszę czytać ze zrozumieniem- Kolego Stelmach to nie Haha pisał posty o Jastrzębiu, chyba pisząc o lepszych wymienia zespoły Rybnik, Mdk i ma na mysli całe zespoły a nie poszczególnych zawodników, i tylko prosze nie zaczynajcie licytacji kto ma ilu zawodników z jakiego rocznika- za to nie ma dodatkowych punktów.
stoprocent8
Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 11:39
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: stoprocent8 »

Myśle ze nie ma sie co kłócic na forum kto jest lepszy bo to na prawde nic nie da , a wynikna z tego tylko niepotrzebne spiny. Niech każda druzyna pokaze co potrafi i tyle :) Nie ma tez co wywyzszac samych zawodniów , poniewaz gra cała druzyna a nie jedna osoba :) Siatkówka jest gra zespolową , pamietajmy o tym :)
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: Sami »

W jastrzębiu może być ciekawa rywalizacja . W tej grupie nie ma słabych zespołów . Chlopaki bedą walczyć i starać się o jak najlepsze wyniki. Jak myślicie , jaka będzie końcowa klasyfikacja w 1/2 w Jastrzębiu ? :) Kto wyjdzie a kto zakończy sezon ? :)
Peter87
Posty: 8
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 21:27
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: Peter87 »

Byłem na finałach MŚLĄSKA i miałem przyjemność zobaczyć mecz częstochowy z jastrzębskim. Był to mecz błędów i jastrzębie wygrało zasłużenie robiąc tych błędów mniej. Był to wyrównany mecz, o którym decydowały końcówki.. Jastrzębie pokazało klasę i wygrało. I parę słów o tych "wielkich graczach " jastrzębia. Rozgrywający, faktycznie nerwus, momentami sie gubil, ale grał dobrze i nie popełniał zbyt dużych błędów.. Atakujący zagrał świetnie w ataku i zagrywce, niestety miał problemy z ustawianiem bloku i obrona. Pewny punkt zespołu, ale jednak denerwował mnie swoją niechęcią.. Grał tak jakby mu nie zależało i miał to gdzieś (głównie w 2 linii tak grał) I nie powiedziałbym, że brakuje mu techniki.. Owszem, rzadko wstrzymuje rękę, ale bardzo dobrze radził sobie z wysokim blokiem częstochowy.. Przyjmujący formela, bardzo rozpoznawalny gracz młodej ligi.. Miał słabsze chwilę w których nie mógł nic zrobić, ale po za tym grał w miarę równo i na poziomie.. Myślę, że spokojnie mógłby sie załapać do kadry (gdyby poprawił przyjęcie i psychikę ;) ) . To tyle o nich. Myślę, że więcej nie trzeba drazyc tego tematu. Nie są rewelacyjni i jak już wspominałem pare dni temu , nazbyt ich chwalićie. Myślę, że wyczerpująco o nich przytoczyłem, więc piszcie typy i wyniki, a zawodnikom dajcie spokój :)
erys33
Posty: 64
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 07:22
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: erys33 »

moje typy.gr 1MD W-wa-Metro.gr2Jastrzebie.Pila.gr 3Gdansk -Rzeszow.gr 4 Olsztyn -Rybnik,co wy nato ciekawy czy Szymura wyjdie z tej kontuzji nabytej w Spale, ale to Chanys i twardziel.
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: Sami »

erys33 pisze:moje typy.gr 1MD W-wa-Metro.gr2Jastrzebie.Pila.gr 3Gdansk -Rzeszow.gr 4 Olsztyn -Rybnik,co wy nato ciekawy czy Szymura wyjdie z tej kontuzji nabytej w Spale, ale to Chanys i twardziel.
Szymura już grał na 1/4 w swojej dyspozycji i nie było widać śladu po kontuzji . Jest już w pełni sił i gotowy na 1/2 i rywalizację z Tempem Olsztyn
temol95
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 14:12
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: temol95 »

Wedlug mnie wyjdzie chemik i jastrzebie. Jest to naprawde bardzo rowna grupa. Kazdy moze wygrac z kazdym. Jastrzebie gra dobra siatkowke i gra u siebie. Chemik natomiast obserwowalem na turnieju w lebie gdzie pokazali ze potrafia grac na wysokim poziomie walczac juz dwa razy z tempem olsztyn.
mietek
Posty: 59
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:15
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: mietek »

temol95 pisze:walczac juz dwa razy z tempem olsztyn.
Sami pisze:i gotowy na 1/2 i rywalizację z Tempem Olsztyn
Tempo, Tempo, Tempo...

To teraz wszystkie zespoły chcecie oceniać i opisywać na podstawie meczów z Tempem..? Trochę Was nie rozumiem.
borysek
Posty: 58
Rejestracja: 9 lis 2009, o 17:01
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: borysek »

#up
Porownuje sie do najlepszych geniuszu.
haha
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2012, o 18:50
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: haha »

Jak dla mnie to MDK jest najlepszy w Polsce (co myślę że udowodnią). Jeżeli zagrają tak jak z Resovią w ćwierćfinale to Tempo będzie miało twardy orzech do zgryzienia.

Grają na stojąco z niewymagającymi zawodnikami, ale jak trafi się jakaś dobra drużyna i się zepną to nie ma o czym mówić
Ćwierćfinał MDK grał na stojąco (co było widać) ale gdy przyszła kolej na Resovię to się spięli i nie było widać Rzeszowa co prawda urwali im seta ale wtedy Warszawianie znowu spali.

Tempo grało przecież z MDK-iem i przegrali grając na bardzo wysokim poziomie.

Jedno jest pewne ta konfrontacja będzie na pewno świetnym widowiskiem.

PS: Nie jestem jakimś fanem MDK-u, nie znam ich, zdarzyło mi się obejrzeć ich 3 turnieje i myślę że to bardzo dobry i zgrany zespół.
erys33
Posty: 64
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 07:22
Płeć: M

x

Post autor: erys33 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 4 maja 2012, o 12:42 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: napisz to samo po wyłączeniu caps locka
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: Sami »

chwalicie to jastrzebie a zobaczymy jak to bedzie w rzeczywistości ... boisko wszystko zweryfikuje .
ziomson
Posty: 17
Rejestracja: 5 maja 2012, o 11:40
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: ziomson »

Dobra bo zaczyna mnie już to irytować a wy wszyscy żyjecie w niewiedzy... ANAKONDA = "ROZGRYWAJĄCY" Z JASTRZĘBIA = SEBASTIAN MATULA (on facebook too) : D
ziomson
Posty: 17
Rejestracja: 5 maja 2012, o 11:40
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: ziomson »

temol95 pisze:Wedlug mnie wyjdzie chemik i jastrzebie. Jest to naprawde bardzo rowna grupa. Kazdy moze wygrac z kazdym. Jastrzebie gra dobra siatkowke i gra u siebie. Chemik natomiast obserwowalem na turnieju w lebie gdzie pokazali ze potrafia grac na wysokim poziomie walczac juz dwa razy z tempem olsztyn.
Co do tego to się nie zgodzę.. poprostu jestem realistą a ty oceniasz to chyba na takiej podstawie ze nawet nie widziales ich gry.
Piła - rozniesie tą grupę są dosć wysocy i fajnie zgrani.
Bydgoszcz - to są chlopaki rocznika '96 i '97 i będą walczyc tylko z piłą i bedzie to fajny mecz a jastrzębie i olsztyn nawet nie maja na co liczyc. Formela obrazi się na wszystkich i najbardziej na siebie jak się go zgasi ze 3 razy.. i przestanie grać. Pustelnik (mowa o atakującym z j-bia) musi trafić w dobry dzień co mu się rzadko zdarza i bije przed siebie ale mocno : ) Jedynym dobrym punktem i stabilnym w tym zespole jest libero o ile się orientuje Ledwoń ale to niewazne. Rozgrywający > jego inteligencję mozna ocenic po jego postach.. wychwalająca się osóbka. | nick na forum : Anakonda : )

To tyle.
Szpaku
Posty: 38
Rejestracja: 4 gru 2010, o 18:40
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: Szpaku »

ziomson pisze:
Co do tego to się nie zgodzę.. poprostu jestem realistą a ty oceniasz to chyba na takiej podstawie ze nawet nie widziales ich gry.
Piła - rozniesie tą grupę są dosć wysocy i fajnie zgrani.
Bydgoszcz - to są chlopaki rocznika '96 i '97 i będą walczyc tylko z piłą i bedzie to fajny mecz a jastrzębie i olsztyn nawet nie maja na co liczyc.

Hmmm ciekawe jest to co tu wypisujesz.
W grudniu odbył sie turniej kadeta w Olsztynie . Piła grała z AZS i z tego co pamietam to Olsztyn wygrał ten mecz . Baa nawet wyszli z 1 miejsca . Nie skreslalbym ich tak szybko.
pankracy
Posty: 8
Rejestracja: 26 lut 2012, o 20:45
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: pankracy »

Wydaje mi się że w tej grupie Olsztyn skazany jest na porażkę a na pewno z Piłą, naprawdę mocny fizycznie i technicznie zespół (patrząc na turnieju w Łebie). W tej grupie są raczej faworytem ale moim zdaniem o medale nie będą się liczyć. ;) Pozdrawiam
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: Stelmach »

Szpaku pisze: Hmmm ciekawe jest to co tu wypisujesz.
W grudniu odbył sie turniej kadeta w Olsztynie . Piła grała z AZS i z tego co pamietam to Olsztyn wygrał ten mecz . Baa nawet wyszli z 1 miejsca . Nie skreslalbym ich tak szybko.

Tak tylko że Resovia wygrała ten turniej MDK zajął 5 miejsce a MDK na 1/4 ograł Resovie 3:1, Gwardia wygrała na tym turnieju z Piłą na 1/4 Piła wygrała z Nimi 3;0 więc to pokazuje że nie powinno kierować się tym turniejem jeżeli chodzi o wyniki w 1/2 :)
rezerwat1982
Posty: 40
Rejestracja: 13 mar 2012, o 23:48
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: rezerwat1982 »

Stelmach pisze:
Szpaku pisze: Hmmm ciekawe jest to co tu wypisujesz.
W grudniu odbył sie turniej kadeta w Olsztynie . Piła grała z AZS i z tego co pamietam to Olsztyn wygrał ten mecz . Baa nawet wyszli z 1 miejsca . Nie skreslalbym ich tak szybko.

Tak tylko że Resovia wygrała ten turniej MDK zajął 5 miejsce a MDK na 1/4 ograł Resovie 3:1, Gwardia wygrała na tym turnieju z Piłą na 1/4 Piła wygrała z Nimi 3;0 więc to pokazuje że nie powinno kierować się tym turniejem jeżeli chodzi o wyniki w 1/2 :)
A Olek Śliwka grał z MDK-iem w W-wie na 1/4? Skoro 2 tygodnie potem grał w juniorach Resovii ( i został MVP meczu o brązowy medal ) to musiał chyba trochę potrenować ze starszymi kolegami. Kto widział ten mecz?
borysek
Posty: 58
Rejestracja: 9 lis 2009, o 17:01
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: borysek »

Co za brednie niektorzy wypisuja.

Jak pila wyjdzie z tej grupy z pierwszego miejsca to ja sie nie znam na siatkowce i nie napisze na tym forum juz ani slowa.
Rdm.
Posty: 12
Rejestracja: 4 mar 2012, o 18:33
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: Rdm. »

Ja widziałem mecz Resovi z Gwardią. Śliwka naprawdę grał bardzo dobrze, jak na młodszego w juniorach grał niesamowicie w przyjęciu, na siatce bardzo odważnie i co ważne skutecznie. Potrafił pociągnąć grę w ważnych momentach. W meczu o 3 miejsce wyróżniająca się postać, zasłużona nagroda MVP meczu.
ziomson
Posty: 17
Rejestracja: 5 maja 2012, o 11:40
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: ziomson »

Ale pamiętajcie jedno ANAKONDA = Sebastian Matula = "rozgrywacz" z Jastrzębia : ) Czytajcie jego posty wczesniejsze ... pisze o sobie fajnie : D hahah charakterek ; D
rezerwat1982
Posty: 40
Rejestracja: 13 mar 2012, o 23:48
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: rezerwat1982 »

Rdm. pisze:Ja widziałem mecz Resovi z Gwardią. Śliwka naprawdę grał bardzo dobrze, jak na młodszego w juniorach grał niesamowicie w przyjęciu, na siatce bardzo odważnie i co ważne skutecznie. Potrafił pociągnąć grę w ważnych momentach. W meczu o 3 miejsce wyróżniająca się postać, zasłużona nagroda MVP meczu.
Chodziło mi o mecz MDK-Resovia na 1/4MP kadetów.
Jeżeli Śliwki tam nie było to zwycięstwo MDK-u blednie i to mocno.
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Kadeci 2011/12

Post autor: adamr »

Rozwiewam wątpliwości, nic nie blednie.
1/4 Rzeszów w pełnym składzie ze Śliwką, Mdk bez swojego pierwszego atakującego, wygrana w tym meczu dawała organizację 1/2 u siebie ( motywacja podwójna). Mdk zagrał równo, spokojnie można powiedzieć, że w przeważającej częsci kontrolował to spotkanie. Bardzo dobrze grał Szalpuk a reszta drużyny dostroiła się do jego poziomu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”