MP Kadetów 2009

Kibiccc
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2009, o 21:57

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Kibiccc »

No to 1/2 MP zapowiada sie ciekawie:

1 grupa : Starogard Avia Skra - Mysle ze to 3 wyrównane drużyny
2 grupa : Moim zdaniem wyjdzie Resovia i Piła
3 grupa : Faworyt Metro; zapowiada sie ciekawa walka o 2 miejsce pomiędzy pozostałymi druzynami
4 grupa : Myśle ze tutaj bedzie decydowała forma dnia danej druzyny - najciekawsza grupa

Pozdrawia
life4volley
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:39
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: life4volley »

Gdyby Avia wygrała 2 seta to Metro zostało by zdeklasowane taka jest prawda :]
Kibiccc
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2009, o 21:57

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Kibiccc »

Co do meczu Metro-Avia sądząc po wynikach to pierwszy i drugi set był dosc wyrownany ale dalsza część meczu byla na znaczną korzysc Metra dlatego mysle ze nawet wygrany 2 set przez avie nieroztrzygnął by meczu ;p
Kami3n147
Posty: 24
Rejestracja: 27 lut 2009, o 19:53
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Kami3n147 »

dominiczek
Posty: 17
Rejestracja: 2 lut 2009, o 23:31
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: dominiczek »

Wie ktoś może na jakiej zasadzie powstają 2 grupy finałowe?
Jest losowanie między drużynami które zajęły pierwsze 2 miejsca w półfinale czy jakaś reguła z wyników półfinałowych
np.1a 2c 1d 2b?
Mroczu
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2009, o 21:15
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Mroczu »

Grupa A
1. I m – grupa IV
2. II m – grupa II
3. I m - grupa I
4. II m – grupa III

Grupa B
1. I m – grupa III
2. II m – grupa I
3. I m – grupa II
4. II m – grupa IV
Szpicak
Posty: 6
Rejestracja: 2 mar 2009, o 20:27
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Szpicak »

Co do meczu Metro- Avia na turnieju w Warszawie to nie zgadzam się z life4volley. Nawet wygranie drugiego seta nie przesądziłoby o wyniku meczu a tym bardziej o deklasacji. Metro to bardzo wyrównany zespół i w tym ich siła. Miałem okazje ogladać ten turniej i widać, że zawodnicy Metra wiedzą o co chodzi w tej grze. Życzę Avi jak najlepiej w półfinale, a Metro zamiesza w finale. Takie jest moje zdanie.
Lewy93
Posty: 15
Rejestracja: 3 mar 2009, o 16:27
Płeć: M
Lokalizacja: morze

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Lewy93 »

Witam! jestem ze Starogardu, mam pytanie do kogoś z Gorzowa/Nysy/Jastrzebia - jak wygląda drużyna gwardii czy może coś zamieszac? maja kogoś w Spale? Jak grali na 1/4 w Gorzowie jakie są ich słabe punkty? kto najlepiej gra?
kswegiel
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2009, o 16:28
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: kswegiel »

A wiec Gwardia gra bez zadnej rewelacji tak bylo chociaz w Gorzowie. Najlepszym zawodnikiem u nich jest atakujacy z nr 15 tak mi sie wydaje .. maja dwoch przyjmujacy lewo recznych oby dwoje graja w pierwszym, lubia duzo kiwac! Rozgrywajacy bez rewelacji prosto gra i wysokoo. To by bylo na Tyle ;)
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: mily66 »

"(...)Zespoły stały na bardzo niskim poziomie, my niestety dostosowaliśmy się poziomem do przeciwnika. Myślę, że takie zespoły jak Rzeszów, Olsztyn i Częstochowa będą bardziej wymagające i wtedy pokażemy, na co nas tak naprawdę stać."
Łukasz Ożarski

Trochę pocisnął ,ale w porównaniu z innymi drużymi z 1/4 mógł tak powiedzieć, przecież są faworytami MP.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
lkk
Posty: 8
Rejestracja: 4 mar 2009, o 19:34
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: lkk »

mily66 pisze:"(...)Zespoły stały na bardzo niskim poziomie, my niestety dostosowaliśmy się poziomem do przeciwnika. Myślę, że takie zespoły jak Rzeszów, Olsztyn i Częstochowa będą bardziej wymagające i wtedy pokażemy, na co nas tak naprawdę stać."
Łukasz Ożarski

Trochę pocisnął ,ale w porównaniu z innymi drużymi z 1/4 mógł tak powiedzieć, przecież są faworytami MP.

po 1: 1 seta z Treflem o mało Piła nie przegrała bo przy stanie 22:18 przy ataku środkowego piłka wpadła w boisko i sędzia przyznał Pile punkt a gdyby Trefl wygrał 1 seta spotkanie mogło by się potoczyć inaczej

po 2: Niech się już nie tłumaczą, że się dostosowali do poziomu zespołów bo to tylko świadczy o nich :]

po 3: Niech nie będą tacy pewni siebie bo się przeliczą, przypominam, że to jest sport i wszystko jest możliwe...

pozdro
kibic80
Posty: 29
Rejestracja: 4 mar 2009, o 20:52
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: kibic80 »

mily66 pisze:"(...)Zespoły stały na bardzo niskim poziomie, my niestety dostosowaliśmy się poziomem do przeciwnika. Myślę, że takie zespoły jak Rzeszów, Olsztyn i Częstochowa będą bardziej wymagające i wtedy pokażemy, na co nas tak naprawdę stać."
Łukasz Ożarski

Trochę pocisnął ,ale w porównaniu z innymi drużymi z 1/4 mógł tak powiedzieć, przecież są faworytami MP.

czyli Twoim zdaniem Metro, Resovia, Czestochowa to sa ekipy ktore Pila zbije tak? Metro Resovia tez bez problemu przyszly swoje grupy 1/4 a co nie moga tak powiedziec? Wszyscy wiedza ze takie wypowiedzi pozniej sie mszcza. Wiec jesli Pila nie wyjdzie z tej grupy to co? Moim zdaniem moga miec duze problemy z pokonaniem Czestochowy czy Resovii...
D.D. =)
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2009, o 19:43
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: D.D. =) »

ale i tak Modzel jest beznadziejny xD :D
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: olog55 »

Superancko, robisz mu reklamę :] .A twoje nazwisko nie pada prawda ??? !!! i pewnie zazdrościsz ze nikt o tobie nie mówi :o
jaco
Posty: 21
Rejestracja: 21 lut 2009, o 18:05

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: jaco »

Nikt nie napisał, ze Metro, Resovia, Częstochowa to są ekipy, które Piła zbije. Ale na pewno będą to mecze na dużo lepszym poziomie niż te z 1/4 MP. Każda z tych drużyn ma szanse na zwycięstwo. ;)
zibiavia
Posty: 47
Rejestracja: 4 lut 2009, o 17:22
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: zibiavia »

Niektórzy twierdzą tu, że Metro tak całkiem bez problemów przeszło przez ćwierćfinał, ale to chyba nieco przesada, zważywszy na opisy meczu z Avią. Czas pokaże, kto ma rację.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: olog55 »

W półfinale w grupie z Piłą jest AZS Olsztyn a nie Metro. Ta grupa to Piła, Rzeszów, Częstochowa i Olsztyn. Myślę że jedna z silniejszych grup. Do tego powtórka z poprzedniego roku.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: mily66 »

porównywałem ich z drużynami z ,którymi grali narazie w fazie woj. i ćwierćfinałowej, nic nie mówiłem o drużynach z 1/2


Przytoczyłem tylko jego wypowiedź pełną pychy i braku szacunku do innych drużyn, do niego miejcie jakiekolwiek pretensje.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Pele »

No to widzę że juz porozdzielaliscie role - a gdzie miejsce dla MMKS-u KK w końcu bronią złota????
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
MWL
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 07:47
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: MWL »

W tamtym roku metro tez mialo wyjsc bez problemu a tu lipa odpadli Bzura Ozorkow ich ograla wiec nazwa klubu nie znaczy o sile druzyny
Raff
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2007, o 23:18
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Raff »

ale myślę, że np. w 1/2 nie będą już trzymali jednego z podstawowych zawodników niemal przez cały mecz na ławce, jak z Avią ... A i 1-2 zmiany w ich szerokim składzie by mnie nie zdziwiły (np. dojście jeszcze jednego środkowego)
Siatkarzyna14
Posty: 12
Rejestracja: 3 sty 2009, o 00:32

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Siatkarzyna14 »

Raff pisze:ale myślę, że np. w 1/2 nie będą już trzymali jednego z podstawowych zawodników niemal przez cały mecz na ławce, jak z Avią ... A i 1-2 zmiany w ich szerokim składzie by mnie nie zdziwiły (np. dojście jeszcze jednego środkowego)
Kolego powiedz mi kto był tym niby rezerwowym-podstawowym zawodnikiem ??
Raff
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2007, o 23:18
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Raff »

ten który w poprzednim meczu zdobył dla nich najwięcej punktów.....
Awatar użytkownika
oRkiSz
Posty: 142
Rejestracja: 14 kwie 2008, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: oRkiSz »

Pele pisze:No to widzę że juz porozdzielaliscie role - a gdzie miejsce dla MMKS-u KK w końcu bronią złota????
Zgadzam się ;) O ile mnie pamięć nie myli to ograli również Częstochowe ;)
Czarni.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: kevinpsb »

Raff pisze:ten który w poprzednim meczu zdobył dla nich najwięcej punktów.....
czyli??? znasz imie lub nazwisko???
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kibic80
Posty: 29
Rejestracja: 4 mar 2009, o 20:52
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: kibic80 »

Moim zdaniem awansuja

Grupa 1: SKS Starogard Gdański, EKS Skra Bełchatów
Grupa 2: AKS Resovia Rzeszów, VKS Joker Piła/Delic Pol Norwid Częstochowa
Grupa 3: KS Metro Warszawa, KS Jastrzębie Borynia
Grupa 4: RCS Czarni Radom, UKS Dobry Wynik Kraków/ MMKS Kędzierzyn-Koźle
zibiavia
Posty: 47
Rejestracja: 4 lut 2009, o 17:22
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: zibiavia »

Widzę, że na Avię mało kto stawia. To bardzo dobrze, będzie miła niespodzianka.
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: GrindkamiL »

czy będzie? ;) to się dopiero okaże ;p
nie siłą lecz rozumem
Awatar użytkownika
Sephiroth
Posty: 43
Rejestracja: 25 lut 2009, o 22:08
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Sephiroth »

Chyba może być tym bardziej ,że ma chyba najsłabszą (bez urazy) grupę półfinałową.
I to by było na tyle...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: kevinpsb »

Sephiroth pisze:Chyba może być tym bardziej ,że ma chyba najsłabszą (bez urazy) grupę półfinałową.
gdyby ktorakolwiek z druzyn z grupy 1 znalazła by sie w grupie 2 lub 4 nie moglaby nawet marzyc o finalach...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”