Testy sprawnościowe do Norwida

Carola
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:52
Płeć: K

Testy sprawnościowe do Norwida

Post autor: Carola »

KS Delic-Pol Norwid Częstochowa oraz IX LO im. C.K. Norwida w Częstochowie zapraszają na testy sprawnościowe dla kandydatów do klasy sportowej dla rocznika 1993. Do testu sprawnościowego można przystąpić tylko jeden raz.

Kandydaci wraz ze sobą powinni mieć:
- aktualne badania medyczne od lekarza medycyny sportowej,
- pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów,
- niezbędny sprzęt sportowy (strój treningowy).

TERMINY:
27.03.2009 r. /piątek/ godz. 10.00 - kandydaci z Częstochowy
28.03.2009 r. /sobota/ godz. 10.00 - kandydaci spoza Częstochowy
9.04.2009 r. /czwartek/ godz. 10.00 - termin dodatkowy


Link do strony ze szczegółowymi warunkami rekrutacji:
http://zsno.ids.czest.pl/warunki.php
Ostatnio zmieniony 13 mar 2009, o 19:46 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie piszemy wielkimi literami
Eva
Posty: 32
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:45
Płeć: K

Re: TESTY SPRAWNOŚCIOWE DO NORWIDA

Post autor: Eva »

Wszelkie pytania prosimy kierować e-mailem na adres klubu: delicpolnorwid@gmail.com lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14: 034 365 59 91

Miejsce przeprowadzenia testów: IX LO im C.K. Norwida w Częstochowie, ul. Jasnogórska 8

Serdecznie zapraszamy :)
piterjr
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2009, o 19:01
Płeć: M
Kontakt:

Re: Testy sprawnościowe do Norwida

Post autor: piterjr »

dzisiejsze testy były "śmieszne"
1.) Z 26 zostało 11 z czego 8 z delic-polu i tylko 3 innych
2.) wybrano tylko tych którzy mięli około i ponad 190 cm (ci około 180cm na starcie byli wykluczeni chociaż nikt im tak nie
powiedział dosłownie)
3.)testy były zamknięte dla nie biorących udziału (idiotycznie) pewnie dlatego żeby nikt się nie dowiedział że "trenerzy"
nie brali pod uwagę umiejętności tylko praktycznie wzrost
4.) Po co wypisywać że testy składają się z aż tylu rzeczy jak było (dla wszystkich) tylko mierzenie, ważenie, 9 stref, przyjęcie
atak
REASUMUJĄC: w 70% wszystko było można powiedzieć ustawione
ostatni raz tam byłem i więcej razy nie pójdę
8-)
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Testy sprawnościowe do Norwida

Post autor: mily66 »

piterjr pisze:dzisiejsze testy były "śmieszne"
1.) Z 26 zostało 11 z czego 8 z delic-polu i tylko 3 innych
2.) wybrano tylko tych którzy mięli około i ponad 190 cm (ci około 180cm na starcie byli wykluczeni chociaż nikt im tak nie
powiedział dosłownie)
3.)testy były zamknięte dla nie biorących udziału (idiotycznie) pewnie dlatego żeby nikt się nie dowiedział że "trenerzy"
nie brali pod uwagę umiejętności tylko praktycznie wzrost
4.) Po co wypisywać że testy składają się z aż tylu rzeczy jak było (dla wszystkich) tylko mierzenie, ważenie, 9 stref, przyjęcie
atak
REASUMUJĄC: w 70% wszystko było można powiedzieć ustawione
ostatni raz tam byłem i więcej razy nie pójdę
8-)

życie

W sumie można się było tego spodziewać ,że będą brali pod uwagę warunki fizyczne- taka jest kolej rzeczy.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Magda_AZS
Posty: 205
Rejestracja: 15 maja 2009, o 13:35
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Testy sprawnościowe do Norwida

Post autor: Magda_AZS »

Są gdzieś listy? Chciałabym się dowiedzieć czy dostał się mój kolega. Wiem że był, ale jakoś zbytnio już z nim nie gadam.
daduch_nt
Posty: 64
Rejestracja: 9 lut 2008, o 10:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Testy sprawnościowe do Norwida

Post autor: daduch_nt »

Dopiero teraz młodsi adepci siatkówki zobaczą jak wygląda bardziej "profesjonalna" siatkówka :)
play or die
ALOV
Posty: 45
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:06
Płeć: M

Re: Testy sprawnościowe do Norwida

Post autor: ALOV »

Ja w ubiegłym roku brałem udział w testach do Norwida i także do MOS Wola w Warszawie.

Uważam, że testy do MOS-u Wola były o wiele lepiej zorganizowane. Odbyły się pomiary (wzrost, waga, skoczność) oraz odbył sie współny trening kandydatów , zawierający wiele elementów techniki gry. Można sie było wykazać techniką, poruszaniem, atakiem , obroną itd, bo było sporo fragmentów gry z realizowanie okreslonych zadań do wykonania.

Trening prowadził sam pan trener Felczak wraz z pomocnikami, a obserwował wszystko prezes klubu.

Szkoda, że moi rodzice nie pozwolili mi jednak na przeniesienie do Warszawy ( boją się chyba pokus w wielkim mieście !). Bardzo żałuję, że nie trafiłem do tego klubu. U siebie w moim klubie nie mam takich szans na rozwój.
Awatar użytkownika
Magda_AZS
Posty: 205
Rejestracja: 15 maja 2009, o 13:35
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Testy sprawnościowe do Norwida

Post autor: Magda_AZS »

ALOV pisze:Ja w ubiegłym roku brałem udział w testach do Norwida i także do MOS Wola w Warszawie.

Uważam, że testy do MOS-u Wola były o wiele lepiej zorganizowane. Odbyły się pomiary (wzrost, waga, skoczność) oraz odbył sie współny trening kandydatów , zawierający wiele elementów techniki gry. Można sie było wykazać techniką, poruszaniem, atakiem , obroną itd, bo było sporo fragmentów gry z realizowanie okreslonych zadań do wykonania.

Trening prowadził sam pan trener Felczak wraz z pomocnikami, a obserwował wszystko prezes klubu.

Szkoda, że moi rodzice nie pozwolili mi jednak na przeniesienie do Warszawy ( boją się chyba pokus w wielkim mieście !). Bardzo żałuję, że nie trafiłem do tego klubu. U siebie w moim klubie nie mam takich szans na rozwój.
Trenujesz w Norwidzie?
avia
Posty: 7
Rejestracja: 22 maja 2009, o 07:41
Płeć: M

Re: Testy sprawnościowe do Norwida

Post autor: avia »

Avia Świdnik w dniu 30.05 sobota) o godz. 11.00 przeprowadzi trening-nabór dla chłopców z rocznika '92 i '93. W naszym mieście są dwa licea i zespół szkół szkół technicznych gdzie można kontynuować naukę. Jest możliwość zakwaterowania w internacie, klub sfinansuje nawet całą opłatę. Oferujemy możliwość sportowego rozwoju poprzez trening i grę na wysokim poziomie w kolejnych kategoriach wiekowych z seniorem włącznie. Prosimy o kontakt- rezerwację najpóźniej do dnia 28.05.2009 mailem lub telefonicznie Zbigniew Biały 509-839-175 zbyszek.biały@poczta.onet.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”