Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

ratownikTrusoElblag
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2007, o 18:12
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: ratownikTrusoElblag »

aha i jeszcze jedno pytanie czy ktos ma wyniki wszystkich spotkan od samego poczatku naszej grupy?? jak tak to prosze o napisanie ich. z gury dziekuje
Awatar użytkownika
Gufi_KSB 8
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2007, o 16:22
Płeć: M

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Gufi_KSB 8 »

Nie wiem jak to opisać. Na boisku był totalny burdel. Tak jak to wcześniej ktoś określił. Moim zdaniem też powinni zawiesić trenra , a nie .. ale cóż .. raczej nie zawieszą. Dobrze , że mamy kolejną wygraną. AZS nic wielkiego nie pokazał. Bez obrazy dla nich , w tamtym sezonie grali lepiej , chociaż w tamtym roku też od nas gładko 3:0 dostali , ale grali lepiej. Subiektywny koemnatrz ? Ciężko o to. Przegrali 2 sety , nie wiadomo co by było dalej. Mogliby nawet może wygrać to spotaknie 3:2 , ale gdyby nie zachowanie zawodnika i trenera ...

Ze sportowym Elo ;)
-Przyjmujący-
-nr 8 na koszulce-
Awatar użytkownika
Makaron5-KSB
Posty: 32
Rejestracja: 2 lis 2007, o 10:48
Płeć: M
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Makaron5-KSB »

Cóż trzeba miec mocne nerwy :) przypominam, że obaj sędziowe byli z Lidzbarka. Sędziego głownego widziałem drugi raz na oczy, bo sędziował nam jeszcze mecz w Elblągu. Moim zdaniem nic nie może usprawiedliwic AZSu.

A tekst goscia z AZSu 'pozabijam was wszystkich' czy cos takiego to nas rozbroił :D

podobno sędziowie mają dac tą sprawe do 'góry' i chcą żeby trener AZS stracił licencję. Ale tylo tak słyszałem.
'masz styl zajebisty ? ja mam zajebistszy !'
ratownikTrusoElblag
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2007, o 18:12
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: ratownikTrusoElblag »

nawet jezeli mecz bylby kontynouwany nie sadze zeby azs sie podniusl tymbardziej ze bez trenera kturego z trubyn napewno by nie uslyszeli zawodnicy bo kibice u was napewno popis dawali jak zwykle
rymo KSB
Posty: 16
Rejestracja: 6 paź 2007, o 16:25
Płeć: M
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Warszawa
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: rymo KSB »

mimo tego co napisałem wczesniej (radość ze zwycięstwa) to AZS zagrał dobrze niektóre akcje były naprawde bardzo ładne i szkoda że to tak sie potoczyło bo nie wiadomo jak to by sie dalej mogło ułożyć ....a propo sedziow też są ludzmi i moga popelnic bledy no ale od tego jest kapitan a nie trener i reszta drużyny a propo Roberta to napisałem to co usłyszałem fakt widzialem też że sedzie podszedłdo niego i coś mu w twarz mowił (i bardzo możliwe że było tak jak to Robert mowi) ale moim zdaniem na AZS bynajmiej w tym meczu źle wplynął trener, ponieważ to on bardzo żywiołowo reagował i ten fakt spowodował to samo zachowanie u drużyny i wcale im sie nie dziwie bo zawsze każdy walczy o swoje no ale czasami trzeba umieć troszeczke spokojniej zareagować i jak już mówiłem od tego jest kapitan....mimo tego wszystkiego należy pochwalić AZS za walke szczególne pochwały należą sie libero
Bo zwyciężać mogą tylko Ci co wierzą, że mogą.
Awatar użytkownika
MolerTrusoElblag
Posty: 35
Rejestracja: 14 paź 2007, o 15:20
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: MolerTrusoElblag »

Po co kminic dalej o tym meczu najwazniejsze jest to ze Bartoszyce wygraly i tyle... Olsztyn poprostu zachowal sie nie rozsądnie i już...
Klub : Truso Elbląg
Adam13
Posty: 37
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:31
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Adam13 »

Chciałem przeprosiĆ AZS za pochopną reakcje na ich temat. Usłyszałem wersję jednych i drugich. Rymo potwierdził ,że sędzia mógł prawiĆ jakieś nie miłe słowa w kierunku Roberta, on sam tak uważa. Coś musiało byĆ na linii.
Ktoś to powinien obiektywnie oceniĆ i rozsądziĆ z władz ,bo takie coś powinno trafiĆ do władz związkowych w Olsztynie.
Chociaż nie wiem czy będzię im się chciało rozpatrzyĆ to. Jeżeli było tak jak mówią... ze strony AZS usłyszałem ,że sędziowie karygodny błąd popełnili w pierwszym secie umyślnie pokazując przejście dołem ,którego podobno nie było, a wypaczyło to wynik seta. Drugi set to załamanie psychiczne chłopaków z Gutkowa (powinno byĆ? powinni byĆ bardziej zmotywowani)
W trzecim secie znowu sędziowie popełniali błędy i pokazywali kartki według graczy z naszego miasta.
Więc moim zdaniem albo AZS powinien przyjąĆ ten wynik i rozwiewając wątpliwości w rewanżu wyśmienicie się pokazaĆ albo powtórzyĆ ten mecz z inną parą sedziów, którzy możliwe że zostaną wykluczeni.
Awatar użytkownika
Sydney_UKS_Chemik
Posty: 51
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:42
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Sydney_UKS_Chemik »

No ja tez chciałbym przeprosic zawodników z Gutkowa
Sory chłopaki pochopna decyzja
no ale usłyszalem wersje kameleona równiez który napisał mi ze podobno w szatni której zajdowal sie AZS zaczeli przebierac sie jacys inni zawodnicy ;|
cos chyba nie tak ?
albo karta za zapytanie sedziego co sie stało no to torhce naprawde dziewne jest
albo za podnesie rak w góre czy za to dostaje sie kartki ??? eee.. nie wiem co tam sie działo dokładnie
wiec jeszcze raz przepraszam chłopków Gutkowa :)
Ale miejmy nadzieje ze sie sytuacja wiecej nie powótrzy na boisku w zadnym z innych spotkań... bo to sie w głowie nie miesci

Ale najbardziej chciałbym przeprosic Roberta Nikonowicza za pochopne wyrazenie opini o nim o tym co na niego powiedziałem z tego co pierwszy raz usłyszałem Sory Robson !

` ze sportowym ELO' 7
''Sram gdy mnie cisnie" - Syfokles
UKS Chemik Olsztyn
LIBERO -13-
Awatar użytkownika
Gufi_KSB 8
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2007, o 16:22
Płeć: M

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Gufi_KSB 8 »

Robson nie wystawił tylko rąk .. przecież sędzia by sobie czegoś chyba nie wymyslił no nie ? Wg. sędziego wystawił pięść w jego kierunku i chciał się z nim bić. Inni zawodnicy w szatni AZSu ? Raczej nie możliwe .. My sie przebieraliśmy w szatni obok , więc nie wiem o co w tej wypowiedzi kameleona akurat chodzi. Od początku wiedziałem , że ten mecz przyniesie wiele kontrowersji .. Nikt nie będzie miał takiego samego zdania , ale moją propozycją jest skończenie tego tematu. Zostawmy rozstrzygnięcie dla władz '' z góry '' :D

Ze sportowym Elo ;)
-Przyjmujący-
-nr 8 na koszulce-
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: olog55 »

UUU !!! nie było mnie przez pół dnia ale się narobiło. Dziwne i straszne sie dzieją rzeczy już na boiskach młodzieżowych. Trenera AZSu widziałem wiele razy w Ełku na turniejach i meczach ligowych i uważam Ze jest to jeden z bardziej spokojnych trenerow . Musialy dziać sie tam straszne rzeczy jeżeli został wyprowadzony z rownowagi. Ja tylko słyszałem opinie chlopaków jak przyjeżdzali z meczow wlasnie z Bartoszyc cz z Dobrego Miasta i stwierdzali drukowanie wynikow.( nie mam nic do chłopakow z Bartoszyc widziałem ich na meczach i są spoko).Może czas najwyższy zeby ktoś się tym zajął. Myśle ze trener AZSusprawę poostawi u władz i ktos zacznie kontrolowac także sedziów. Korupcja za młodu. !!! :<
Szymon Azs
Posty: 25
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 14:16
Płeć: M

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Szymon Azs »

co do sedziow z bartoszyc; skad oni biora ttakich ludzi ??? chodzi tu o wszystkich bo paru juz nam sedziowalo; nie nadaja si zupelnie !~maja chyba swoje wlasne zasady sedziwoania ! to sa po prostu cyrki co sie dzieje w bartoszycach !!!!!! nie dziwie sie ani trenerowi Kasprzakowi ani kononowi !
Awatar użytkownika
SwiezyKSB3
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2007, o 17:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: SwiezyKSB3 »

Sedzia byl z Lidzbarka i sedziowal nie tylko na naszych meczach ..
Ktos tu wspominal o drukowaniu wynikow.. to jest bardzo powazny zarzut wobec sedziów i Klubu ..
kłótnie trenera jak i graczY z sedzią byly niewyobrazalne... to sie w glowie nie meisci zeby wszyscy gracze razem z trenerem kłócili sie o kazdy pkt z sedzia ..
Nie wiem do kaca za co byly te kartki, wiem tylko ze za klótnie byla dla kapitana i dla trenera ..Moim zdaniem Sedzia zachowal sie prawidlowo chcac kontynuowac spotkanie..
My bylismy do konca przygotowani na kontynuacje meczu ..
Lecz zawodnicy z AZS'u nie dopuscili do tego ..

A propo zawodnikow z innych miast nie znajacych ani zawodnikow z Bartoszyc ani z Olsztyna.. prosze o nie wypowiadanie sie (mowa tu o osobie "olog55")w tej sprawie bo mozecie narobic i jednej i drugiej Drużynie niepotrzebne klopoty ..
Niech "Góra" zadecyduje co zrobic z ta sprawa ..
"..Trening czyni mistrza.."

".. Zawsze może być lepiej, ale cieszmy się tym, co mamy.."

".. Zbyt często jesteśmy głupcami nie wyciągającymi wniosków z popełnionych błędów...."
Awatar użytkownika
Gufi_KSB 8
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2007, o 16:22
Płeć: M

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Gufi_KSB 8 »

Szymon nie chciałem kontynuować tego tematu , ale nie moge patrzeć na twój post. bez orbazy czy coś. Skąd możesz wiedzieć coś o naszych sędziach , skoro grałeś tylko jeden mecz u nas w Bartoszychach i do tego rok temu , w których sędziowali chyba inni sędziowie .. Nie rozumiem twojej wypowiedzi .. a teraz chciałbym wyraźnie zaznaczyć : ŻADEN MECZ , KTÓRY SIĘ ODBYŁ W BARTOSZYCACH NIE BYŁ '' DRUKOWANY '' Raptem wszyscy po jednym meczu mają do nas wielkie pretensje , a odkąd gram 3 sezon w tym klubie , jeszcze nikt się na nas nie skarżył. Od początku tego sezonu nikt się nie skarżył , ani Absolewnt ani Elbląg , którzy do nas przyjechali. W tamtym roku również się nie skarżyliście. nie wiem o co wam chodzi , Gutkowo przegrało już dwa sety z nami. Nie wiem czy sędzia popełnił błąd czy nie , ale jak my graliśmy z AZSem III (nie chcem was mieszać do tego chłopaki) to sędzia przegwizdał pare piłek na korzyść AZSu , a pownny być dla nas. My się jakos nie skarżyliśmy , proponuje brać przykład. I MAM WYRAŹNĄ PROŚBĘ , SKOŃCZMY JUŻ TEN TEMAT. !!
-Przyjmujący-
-nr 8 na koszulce-
ratownikTrusoElblag
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2007, o 18:12
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: ratownikTrusoElblag »

my jak bylismy w bartoszycach sędzia robił wszytsko prawidłowo i był sprawiedliwy
Adam13
Posty: 37
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:31
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Adam13 »

Dobrze więc wnioskuje o to aby zakończyĆ tą sprawe i zostawiĆ ją dla odpowiednich osób ,które uczestniczyły w tym przykrym zajściu.

No więc na jakiej punktacji zrobiĆ te tabele?
Awatar użytkownika
MolerTrusoElblag
Posty: 35
Rejestracja: 14 paź 2007, o 15:20
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: MolerTrusoElblag »

Adam ja bym proponował 2pkt za wygranie i 1pkt za przegrana. Sądze że taka punktacja w naszej lidze obowiązuje. :)
Klub : Truso Elbląg
Awatar użytkownika
Makaron5-KSB
Posty: 32
Rejestracja: 2 lis 2007, o 10:48
Płeć: M
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Makaron5-KSB »

sorry Panowie, ale jeszcze ja się muszę wypowiedziec na ten temat.

Dzięki, że chociąz Elbląg nam wierzy. Dzięki chłopaki - respect.

Szymon co Ty mozesz o nas widziec ? :/ Jak możemy przekupywac sędziów jak niestac nas na dojazd na mecz do innego miasta ?! Pomyśl nad swoimi postami. Było jak było. Przykro mi z powodu, że całą winę zwaliliście na nas. My staliśmy z boku i czekaliśmy na kontunację meczu, nasz trener się nie angażował w tą całą kłótnię, więc zachowywaliśmy się wporządku.

Ktoś wspomniał, że ich trener jest spokojny. No .. ja zapamiętałem go drącego się na chłopaków za byle pomyłke. Może tak było tylko w paru przypadkach, ale widocznie tylko te przypadki widziałem i do najspokojniejszych on nie należy, skoro ze złości wchodzi na boisko i dyskutuje z sędzią.

A Robson też nie umie trzymac nerwow na wodzy skoro nie umie się pogodzic z decyzją sedziego. Trzeba się pogodzic i grac dalej.

sorry że poruszyłem ten temat.

Punktacja moim zdaniem rozsądna :)
'masz styl zajebisty ? ja mam zajebistszy !'
Awatar użytkownika
MolerTrusoElblag
Posty: 35
Rejestracja: 14 paź 2007, o 15:20
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: MolerTrusoElblag »

Tak o tym zajściu gadacie az musze i ja cos napisac.

Prawda jest taka ze Olsztynowi puściły nerwy bo zawsze sądzili że są najlepsi ale okazuje sie że tak nie jest i ze znalazly sie zespoly lepsze od nich... Olsztyn powienien przemyslec to wszystko. Takie sytuacje sie zdarzaja (bledy sedziow) ale nie trzeba od razu doprowadzac do takich scen.
Klub : Truso Elbląg
Awatar użytkownika
Makaron5-KSB
Posty: 32
Rejestracja: 2 lis 2007, o 10:48
Płeć: M
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Makaron5-KSB »

Moler .. Amen :D
'masz styl zajebisty ? ja mam zajebistszy !'
ratownikTrusoElblag
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2007, o 18:12
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: ratownikTrusoElblag »

jakby to powiedziec skonczyly sie ''rządy'' Olsztyna w naszym województwie :D
Awatar użytkownika
Makaron5-KSB
Posty: 32
Rejestracja: 2 lis 2007, o 10:48
Płeć: M
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Makaron5-KSB »

hehe :D Olsztyn moim zdaniem zawsze był masterem w siate i zawsze wszystko było podporządkowywane AZSowi. Może w końcu tego koniec (?) Nie to żebym nie lubił Olsztyniaków, ale jak powiedział Moler to zawsze byli najlepsi i wszystko było po ich myśli, a jak nastał czas sprawiedliwości to nie mogą zniesc przegranej.

pozdro dla Elbląga :D
'masz styl zajebisty ? ja mam zajebistszy !'
Kibic...
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2007, o 22:13
Płeć: M

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Kibic... »

Czyli że niby Olsztyn wygrywa bo oszukuje??? Czy może sędziów przekupuje??? Błagam pomyśl co chcesz napisać.
Awatar użytkownika
SwiezyKSB3
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2007, o 17:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: SwiezyKSB3 »

Sprawiedliwosci .. w sensie odegrania sie bo tylu przegranych .. ;P
a co do tzw. "drukowania wynikow" to my przez Olsztyniakow bylismy.. ba a moze nadal jestesmy oskarzeni .. :)
"..Trening czyni mistrza.."

".. Zawsze może być lepiej, ale cieszmy się tym, co mamy.."

".. Zbyt często jesteśmy głupcami nie wyciągającymi wniosków z popełnionych błędów...."
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: olog55 »

Tu nie ma się co obrażac i nawzajem się oskarżac. :o Nikt nie mówi o zawodnikach tylko o sędziach. Trzeba wejść na forum z ubiegłego roku. Młodzicy z woj warmińsko mazurwskiego i poczytać co pisało się o sędziowaniu na wielu meczach. Zawodnik który gra to także zna przepisy. Każdy może się pomylić tylko w danym meczu ile razy. A nerwy mają wszyscy zawodnicy przede wszystkim, trenerzy i sędziowie. :( Myślę ze takie sytuacje będą prowadziły do uzdrowienia sytuacji. Wszyscy chcą grac w dobrej atmosferze. A Olsztyn pokonać mimo wszystko bedzie trudno. :D
Awatar użytkownika
SwiezyKSB3
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2007, o 17:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: SwiezyKSB3 »

Ale nie ma sedziów z Bartoszyc :D
U nas sedziuja ci sedziowie co wszedzie ..
"..Trening czyni mistrza.."

".. Zawsze może być lepiej, ale cieszmy się tym, co mamy.."

".. Zbyt często jesteśmy głupcami nie wyciągającymi wniosków z popełnionych błędów...."
Awatar użytkownika
Makaron5-KSB
Posty: 32
Rejestracja: 2 lis 2007, o 10:48
Płeć: M
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Makaron5-KSB »

Kibic... pisze:Czyli że niby Olsztyn wygrywa bo oszukuje??? Czy może sędziów przekupuje??? Błagam pomyśl co chcesz napisać.
nie nie. Olsztyn na pewno nie przekupuje sędziów i wątpię żeby to robiła jakaś drużyna w naszym województwie.
Piszac sprawiedliwosc miałem na myśli, że wkońcu kiedys musieli przegrac i nauczyc sie przegrywac trzeba :) Bo nie mozna tylko wygrywac.

Dobra tam. Było minęło :D miejmy nadzieję, że AZS przyjmnie nas u siebie tak jak należy.

Pamiętam jeszcze jak graliśmy rok temu w młodzikach w Ełku (wtedy był chyba jakiś turniej). Modzela mama załatwiła nam darmowy basen. To była gościna. Respect Ełk :)
'masz styl zajebisty ? ja mam zajebistszy !'
Awatar użytkownika
Sydney_UKS_Chemik
Posty: 51
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:42
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Sydney_UKS_Chemik »

no no my tez jak bylismy w ełku na meczu to samo mam Modzela zaproponowała nam basen po meczu bo nie było pryszniców xDD no ale my nie mielismy juz czasu ;/ bo musielismy wracac do Olsztyna xD ale miłe to z jej strony xD :))

a dzisiaj o 18 mecz
MKS Dobre Miasto vs UKS Chemik Olsztyn



` ze sportowym ELO' 7
''Sram gdy mnie cisnie" - Syfokles
UKS Chemik Olsztyn
LIBERO -13-
Awatar użytkownika
MolerTrusoElblag
Posty: 35
Rejestracja: 14 paź 2007, o 15:20
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: MolerTrusoElblag »

W niedziele meczyk AZS Olsztyn III (tego nie jestem pewien, chodzi o ten co byla afera z Bartoszycami) vs Truso Elbląg :)

Z pewnością bedzie dobry meczyk :) ;p
Klub : Truso Elbląg
ratownikTrusoElblag
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2007, o 18:12
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: ratownikTrusoElblag »

moler nie ten azs, ten co byla afera to byl azs II a my gramy z azs III
Awatar użytkownika
Sydney_UKS_Chemik
Posty: 51
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:42
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Liga Wojewódzka Kadetów w Warmińsko-Mazurskim

Post autor: Sydney_UKS_Chemik »

no wiec chcałbym nawiazać do dzsiajeszego meczu z dobrym miastem ;/ nie samowite drukowanie sedziów ;/ sedzina spokojnei oddala 10 punktów dobremu miastu w tym 4 w tie breaku nage zrobił sie wynik 12:8dla DM gdzie doprowadzilismy do wyniku 12:11 ale absuredalne błedy sedziny atak na czystko 0,5 metra w aut bez bloku nikt nie skakał a sedzina pokazuje ze była linia ? ;| albo piłka 5 razy odbita na stronie przeciwnika i przebita pod siatka i nie ma punktu dla nas ? ;| ;/ kolo dostaje czape w łep i wychodzi w aut a ona nie ma bloku ?;| albo czysta siatka atak w antenke która nagle sie przechyla i nie wisi prosto i tego sedzina tez nie widziała ;/ ;| troche to drukowanie niezłe było ze strony sedziny cos nie ciekawego ;/
ale co zrobić trzeba zyc dalej


` ze sportowym ELO' 7
''Sram gdy mnie cisnie" - Syfokles
UKS Chemik Olsztyn
LIBERO -13-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”