Młodzieżowe transfery

Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: Duzy »

Rozal pisze:I co, tyle transferów miało być do MG13, a odbył się jeden.
Jaki?
Rozal
Posty: 21
Rejestracja: 5 lut 2013, o 21:43
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: Rozal »

Zawodnik, który kiedyś grał w Kędzierzynie.
panna-na-walizkach
Posty: 111
Rejestracja: 4 cze 2011, o 09:15
Płeć: K

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: panna-na-walizkach »

Jak się szykują zakupy Pałacu na przyszły sezon?
bolcownik
Posty: 4
Rejestracja: 22 mar 2013, o 21:42
Płeć: K

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: bolcownik »

panna-na-walizkach pisze:Jak się szykują zakupy Pałacu na przyszły sezon?
Zakupy do mojego Pałacu?
A dzięki, miło że pytasz..
ostanio planuje kupić duży telewizor, tak z 60 cali, myśle że będzie dobrze, no i przede wszystkim łazienkę na piątym piętrze trzeba zrobić bo w nocy nie chcę się schodzić na parter siusiu ;)
resovia00
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2012, o 20:20
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: resovia00 »

Karol Jankiewicz(Chemik Olsztyn) do PGE SKRY BEŁCHATÓW
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: Sami »

Ponoć ma przyjsc jakiś chłopak do Rybnika do Kadetów ze Skorszowa (połodnie wielkopolski). dobre przyjecie atak średni
ale taki akurat pykacz młodzieżowy. Bardzo dobre przyjecie atak w miare. akurat jak beda mieli konia na prawym to on bedzie przyjmował a prawe konczył :)
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: Sami »

tez ponoć ma jakiś libero mlody do slowacji isc Vk Chumenne . czy jakos tak. ostatnio tam kaczmarek grał . to sprwadzone info. powiedzcie ktory rok ten libero i czy dobry.
resovia00
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2012, o 20:20
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: resovia00 »

Nie jestem pewny, ale gdzieś zasłyszałem, że szkolący się w młodzieżówce Perugii(Włochy) Marek Nowak przeprowadza się wraz z rodziną do Częstochowy i zasili szeregi tamtejszego Norwida. Chłopak na prawdę warty każdych pieniędzy. 194 centymetry, dobrze wyszkolony technicznie, niebotyczny zasięg i niebagatelne umiejętności gry w obronie. Mało tego, jest z rocznika 2005 co świadczy tylko o tym,że najlepsze lata swojej kariery dopiero przednim. Słyszeliście coś na ten temat?
resovia00
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2012, o 20:20
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: resovia00 »

Wiem o którego libero Ci chodzi kolego. Bartosz Stefański, rocznik 1992
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: Sami »

92 ? to on juz senior ? gdzie grał w poprzednim sezonie ? 1 liga ? troche nie pasuje pod mlodiezowe transfery no ale w sumie jeszcze chłopaczyna to jest i tez transfer
resovia00
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2012, o 20:20
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: resovia00 »

92 ale nie senior, podobno gra na lewych papierach ale nikomu nie wolno o tym wiedzieć
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: gadugadu »

popularny stefan ma tez niezle osiagniecia w siatkowce plazowej w parze z "Wacikiem"
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: Sami »

resovia00 pisze:92 ale nie senior, podobno gra na lewych papierach ale nikomu nie wolno o tym wiedzieć
coś wałki krecisz kolego . takich rzeczy bys nie pisał ? z Rzeszowa jesetes to w sumie normalne ze przekrety ... a jak bylo z Kvasnicka pare lat temu .....
resovia00
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2012, o 20:20
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: resovia00 »

tak tak słyszałem , że na znanym i cenionym w świecie siatkówki plażowej turnieju - SIATKARSKICH PONIEDZIAŁKACH - nie mają sobie równych. Szczególnie "Wacik" który ostatnio grał z jakimś podrzędnym grajkiem poradził sobie i wygrał kolejną odsłonę tych "Małych Mistrzostw Świata" jak często nazywana jest ta impreza
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: Sami »

Wacik wacik cos mi to mowi . ale chyba to przezwisko co ? jakis Wacik miał chyba 7 miejsce w toruniu na turnieju jakims ale nie wiem czy dobrze kojarze fakty
resovia00
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2012, o 20:20
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: resovia00 »

to nie ten.... Wacik to chyba od nazwiska Wacowski, Waciwski , jakoś tak. Niedawno mówiono na niego WACA
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: gadugadu »

ten Waca rok temu gral na juniorach w plazowke z takim przypakowanym gosciem, Zdzichu na niego wolali, dobra para ale sie klocili ;/
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: Sami »

no dobra ale chlopaki to nie forum o jakimś Bacy czy Wacy tylko o transferach wiecie cos jeszcze na temat mlodziezowych transferow . ponoc idzie dobry srodkowy do zespołu ze świdnika. 207 i 351 w ataku . brzmi imponujaco
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: gadugadu »

Sami pisze:no dobra ale chlopaki to nie forum o jakimś Bacy czy Wacy tylko o transferach wiecie cos jeszcze na temat mlodziezowych transferow . ponoc idzie dobry srodkowy do zespołu ze świdnika. 207 i 351 w ataku . brzmi imponujaco
nie srodkowy a srodkowa, a mianowicie Danuta Niesteka
aziente
Posty: 273
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: aziente »

Do gry po rocznej przerwie powraca popularny "Kulas" na ostatni rok juniora, miał przerwę spowodowaną rocznym pobytem w poprawczaku. wybierać ma między klubami z północy kraju
resovia00
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2012, o 20:20
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: resovia00 »

to ten popularny raper? dobrze kojarzę? zwany również JOCKER?
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: gadugadu »

taaa, ostatnio nagral plyte z pezetem "szacunek na plazy"
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: Sami »

a to zwrotka
Kto się wywyższa - zostanie poniżony
To co w górze musi spaść
Początek końca, Puszka Pandory
Dziś jesteś sam i sięgasz dna
Kto się wywyższa - zostanie poniżony
To co w górze musi spaść
Początek końca, Puszka Pandory
[cenzura] w [cenzura] twoja mać
resovia00
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2012, o 20:20
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: resovia00 »

jeżeli w siatkówkę gra na takim samym poziomie co rapuje to możemy być spokojni o ten klub, który wybierze, że na luzaku dojdzie do strefy medalowej a może nawet wyżej! kto wie? z takim zawodnikiem w składzie na prawdę mogą tego dokonać.
resovia00
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2012, o 20:20
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: resovia00 »

Uprzejmie donosze, iż Marek Nowak, niegdyś rozgrywający takich potęg jak LKS błękitni Pasym oraz KS zieloni zielona góra, przeszedł do angielskiej ligi siatkarskiej, mianowicie chelsea volleyball club. Nawet sam Stephane Antiga zastanawial się nad zmianą klubu, gdy dowiedział się o tej niespodziance. Skądinąd dochodzą do mnie wieści, że Stephane jest gotów poświęcić całą swoją kariere dla tego playera. Prezesem londyńskiego klubu siatkarskiego jest nikomu nieznany Roman A. także na tejże zasadzie. Przypomne, że Marek jest z rocznika 2005, ale to jest detal. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam i obiecuje nawet, że będe was informował, więc już możęcie być mi wdzięczni.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Młodzieżowe transfery

Post autor: Alfred Tennyson »

Uprzejmie donosze, iż Marek Nowak, niegdyś rozgrywający takich potęg jak LKS błękitni Pasym oraz KS zieloni zielona góra, przeszedł do angielskiej ligi siatkarskiej, mianowicie chelsea volleyball club. Nawet sam Stephane Antiga zastanawial się nad zmianą klubu, gdy dowiedział się o tej niespodziance. Skądinąd dochodzą do mnie wieści, że Stephane jest gotów poświęcić całą swoją kariere dla tego playera. Prezesem londyńskiego klubu siatkarskiego jest nikomu nieznany Roman A. także na tejże zasadzie. Przypomne, że Marek jest z rocznika 2005, ale to jest detal. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam i obiecuje nawet, że będe was informował, więc już możęcie być mi wdzięczni.
Czy ktoś w ogóle może coś zrobić z tym non stop spamującym użytkownikiem?
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”