MP Juniorów 08/09

kibic_90
Posty: 13
Rejestracja: 27 lut 2009, o 14:14
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: kibic_90 »

Ja z tego co słyszałem to środek Skry odstawał od środkowych Trefla i to duzo duzo wyraznie, ktos miał racje piszac ze srodek skry nie jest za mocny;/. A co do " gwiazd z bełchatowa" jak ktos tam wczesniej nazwał , to mysle ze chyba najasniej beda świecic na finałach. Niech Ci z Gdańska sie tak nie podniecaja ze ograli skre 3-0 bo na finałach moze byc odwrotny wynik i mysle własnie ze tak bedzie.
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: plecotus »

kukla pisze: W turnieju finałowych wesprze ich P.Zatorski więc znacznej poprawie ulegnie przyjęcie oraz obrona.
A to z jakiej paki?
8
Adii_91
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2008, o 21:32
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: Adii_91 »

kibic_90 pisze:Ja z tego co słyszałem to środek Skry odstawał od środkowych Trefla i to duzo duzo wyraznie, ktos miał racje piszac ze srodek skry nie jest za mocny;/. A co do " gwiazd z bełchatowa" jak ktos tam wczesniej nazwał , to mysle ze chyba najasniej beda świecic na finałach. Niech Ci z Gdańska sie tak nie podniecaja ze ograli skre 3-0 bo na finałach moze byc odwrotny wynik i mysle własnie ze tak bedzie.


A kto z Gdańsk sie podnieca ze ograli skre 3-0 ? A z drugiej strony maja płakac ze wygrali czy jak bo nie rozumiem ? Podniecali to sie osoby na forum Skrą przed 1/2 teraz jakos ich nie widac :P Wiadomo ze kazdy turniej jest inny i najprawdopodbniej zagraja lepiej na finałach co nie jest powiedziane ze Trefl tez moze zagrac lepiej :) 26,04 bedziemy ,madrzejsi
SIATKARZ
Posty: 15
Rejestracja: 22 lut 2009, o 19:53
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: SIATKARZ »

każdy z Bełchatowa odstawał od drużyny Gdańska.. ale w poprzednich meczach ( z Białą Podlaską i z Wrocławiem) środkowi zagrali dobre zawody. zresztą nie ma co już tak pisać o tym turnieju było minęło przed nami Finały i tam okaże się kto jest naprawdę mocny !
Adii_91
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2008, o 21:32
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: Adii_91 »

To jeszcze odniose sie do środkowych, mi tez by sie lepiej gralo przeciwko srdkowym co maja po 185 cm czy 190 cm wzrostu ale przeciwko ponad 200 cm juz by bylo ciezej ;p
adam67uk
Posty: 19
Rejestracja: 28 lut 2009, o 16:11
Płeć: M
Lokalizacja: UK

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: adam67uk »

Mysle ze duza niespodzianka a zarazem czarnym koniem finalu bedzie JOKER PILA.
nowy110
Posty: 18
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 18:18
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: nowy110 »

adam67uk pisze:Mysle ze duza niespodzianka a zarazem czarnym koniem finalu bedzie JOKER PILA.
Myślę, że awans do finałów to wszystko na co może być stać Jokera (może w kadecie). Wydaje mi się, że to jeden z najsłabszych ekip w finale.
Pozdro. 8-)
'Yo!
Posty: 18
Rejestracja: 12 sty 2009, o 22:22
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: 'Yo! »

Niewiem czy wiesz jak graja...:) Ja mialem przyjemnosc z nimi zagrac:) Nikt jak widac w nich nie wierzy, ale w finale moga duzo namieszac... stac ich spokojnie na medal:DD Prezentuja podobny poziom do Trefla Gdansk:) Smiem twierdzic ze mogli by nawet z nimi wygrac;] Pozdrawiam:)
Sympatyk
Posty: 12
Rejestracja: 20 sty 2009, o 14:15
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: Sympatyk »

Finał to nie półfinały! Formę szykuje się na ten ostatni turniej, nikt nie będzie pamiętał kto jak grał w eliminacjach, tylko kto zdobył medale. Więc dajmy spokój dywagacjom kto jak zagrał w półfinałach. Myślę że wszelkie atuty na medale ma i Skra i Trefl. Do tego grona zaliczyłbym jeszcze Farta, nową siłę młodzieżowej siatkówki. Pozostaje jeszcze jedno miejsce w czołowej czwórce, sądzę że rozstrzygnie się to pomiędzy Trzynastką a Jokerem. Joker co prawda gra kadetami (podstawowy skład to 5 kadetów i 2 juniorów)ale zwróćmy uwagę, że grają już z sobą, z drobną korektą w składzie, od młodzika i mają szalenie wyrównany skład. Pomiędzy tą grupą rozstrzygnie się walka o medale i nie należy wykluczyć, że faworyzowani Skra i Trefl nie zgarną złota.
KlblC
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2009, o 09:09
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: KlblC »

A mi się podoba, że w finale są przedstawiciele ośmiu różnych województw i nie można już powiedzieć, że wyjście z Mazowsza czy tam innego województwa jest trudniejsze niż dojście do finału :P .
'Yo!
Posty: 18
Rejestracja: 12 sty 2009, o 22:22
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: 'Yo! »

Sympatyk pisze:Pozostaje jeszcze jedno miejsce w czołowej czwórce, sądzę że rozstrzygnie się to pomiędzy Trzynastką a Jokerem.
Czekam z niecierpliwoscia na ten mecz... i sadze ze on nie potrwa dlugo ;]
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: kevinpsb »

plecotus pisze:
kukla pisze: W turnieju finałowych wesprze ich P.Zatorski więc znacznej poprawie ulegnie przyjęcie oraz obrona.
A to z jakiej paki?
Z tego co wiem Zatorski ma zostac zwolniony z Czewy na mecze finałow MP juniorów. Nie wiem ile w tym prawdy??? I pytanie: Czy Drzyzga bedzie bronił barw Delic Polu w Finałach Juniorów??
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: olog55 »

Drzyzga nie jest zawodnikiem Delic Polu. przed kontraktem z AZS Częstochowa był zawodnikiem Mos Wola ( nie gra w finałach)
lkk
Posty: 8
Rejestracja: 4 mar 2009, o 19:34
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: lkk »

'Yo! pisze:Niewiem czy wiesz jak graja...:) Ja mialem przyjemnosc z nimi zagrac:) Nikt jak widac w nich nie wierzy, ale w finale moga duzo namieszac... stac ich spokojnie na medal:DD Prezentuja podobny poziom do Trefla Gdansk:) Smiem twierdzic ze mogli by nawet z nimi wygrac;] Pozdrawiam:)
Zakładam, że jesteś z Jokera albo ich dobrym kumplem bo widać jak wierzysz w zespół a nie wiem czy nawet widziałeś jak grają juniorzy Trefla... i śmiem twierdzić, że joker nie ma szans z treflem w finalach a widziałem jak gra i ten i ten zespół.

pozdro :]
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: kevinpsb »

olog55 pisze:Drzyzga nie jest zawodnikiem Delic Polu. przed kontraktem z AZS Częstochowa był zawodnikiem Mos Wola ( nie gra w finałach)
jesteś pewny czy piszesz ustosunkowujać sie do takiej sytuacji w jakiej znajduje sie Zatorski. Z tego co wiem to pomiedzy AZS-em i Delic polem sa ugody odnosnie przechodzenia zawodnikow. Tylko ze glownie to działało w 1 strone teraz moze w 2...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
olo92
Posty: 7
Rejestracja: 10 lut 2009, o 10:08
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: olo92 »

z tego co wiem to drzyzga z zatorskim sa w AZSie na wypozyczeniu, czyli w MPJ moga wystepowac w swoich klubach
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: kevinpsb »

Zatroski jest na wypozyczeniu ale Drzyzga... grał w Mosie do ktorego juz nie wroci więc...???
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
UKS ZG
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2009, o 18:19
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: UKS ZG »

Czy ktoś wie jak ci z rocznika 93' kaczyński itp załatwili sobie??
drugi termin???? czy jak?? niech ktoś napisze jak wie!!
'Yo!
Posty: 18
Rejestracja: 12 sty 2009, o 22:22
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: 'Yo! »

lkk pisze:
'Yo! pisze:Niewiem czy wiesz jak graja...:) Ja mialem przyjemnosc z nimi zagrac:) Nikt jak widac w nich nie wierzy, ale w finale moga duzo namieszac... stac ich spokojnie na medal:DD Prezentuja podobny poziom do Trefla Gdansk:) Smiem twierdzic ze mogli by nawet z nimi wygrac;] Pozdrawiam:)
Zakładam, że jesteś z Jokera albo ich dobrym kumplem bo widać jak wierzysz w zespół a nie wiem czy nawet widziałeś jak grają juniorzy Trefla... i śmiem twierdzić, że joker nie ma szans z treflem w finalach a widziałem jak gra i ten i ten zespół.

pozdro :]
Mylisz sie człowieku:) Ani nie jestem z Pily, ani nie jestem ich dobrym kumplem:) Widzialem oba zesploly... :) Nie mowie ze Trefl przegra z Pila, ale Pila ma szanse z nimi wygrac:)
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: mily66 »

UKS ZG pisze:Czy ktoś wie jak ci z rocznika 93' kaczyński itp załatwili sobie??
drugi termin???? czy jak?? niech ktoś napisze jak wie!!

Mają ludzi w PZPS
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
adam67uk
Posty: 19
Rejestracja: 28 lut 2009, o 16:11
Płeć: M
Lokalizacja: UK

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: adam67uk »

Juz za 3 tygodnie finaly
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: kevinpsb »

adam67uk pisze:Juz za 3 tygodnie finaly
Ktore odbeda sie w Radomiu!!!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
chemik01
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: chemik01 »

Fianały w Radomiu!;))
kibic_90
Posty: 13
Rejestracja: 27 lut 2009, o 14:14
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: kibic_90 »

od 22 do 26 kwietnia Radom przywita 8 najlepszych drużyn w Polsce!!! :D Emocji na pewno nie zabraknie!!!:D
Myśle, że to był najlepszy wybór jaki mógł dokonac zarzad PZPS.
Awatar użytkownika
saalvador1921
Posty: 44
Rejestracja: 7 paź 2008, o 14:59
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: saalvador1921 »

Zapraszamy do Radomia :)
http://www.Czarni.Radom.pl

2011/2012 - II liga --> 2012/2013 - I liga --> 2013/2014 - Plus Liga
"Za dziesięć długich lat, za drugiej ligi smak. Czekaliśmy już tyle lat, WKS-ie nadszedł czas!"
sobek111
Posty: 75
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 06:51
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: sobek111 »

mam takie pytanie : ilu zawodników z kadetów gra w juniorach Jokera Piły ??
.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: kevinpsb »

sobek111 pisze:mam takie pytanie : ilu zawodników z kadetów gra w juniorach Jokera Piły ??
w ,,7'' gra 5
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Sympatyk
Posty: 12
Rejestracja: 20 sty 2009, o 14:15
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: Sympatyk »

Potwierdzam, w siódemce juniorem jest libero i środkowy. Widziałem ich ostatnio w Nysie i powiem szczerze, w kadetach nikt im krzywdy nie zrobi, a w juniorach mają szansę na czwórkę. Wyrównany zespół to ich mocna strona. Najbliższe trzy lata będą spokojnie w siatkówce młodzieżowej dyktować warunki. Ich plus to stabilny skład, trener oraz atmosfera. Są cholernie zmotywowani, poukładani, każdy wie co ma robić! Miło się na nich patrzy. Pozostałe zespoły mają jedną, dwie gwiazdy i na nich ciągną grę. Powodzenia wszystkim.
Awatar użytkownika
siatkarzyk
Posty: 53
Rejestracja: 1 cze 2008, o 18:52
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: siatkarzyk »

to powoli można obstawiać jakie zespoły będą na podium ;)
MWL
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 07:47
Płeć: M

Re: MP Juniorów 08/09

Post autor: MWL »

Ma ktos moze jakies wyniki juz o sety mi chodzi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”