MP Kadetów 2009

life4volley
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:39
Płeć: M

MP Kadetów 2009

Post autor: life4volley »

Jak myślicie kto w roku 2009 na najbliższych MP Kadetów wejdzie do ścisłego finału,czyli do pierwszej ósemki ?
Podawajcie swoje typy drużyn ! :)
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: GrindkamiL »

Joker Piła,Metro Warszawa,Dobry Wynik Kraków
nie siłą lecz rozumem
sobek111
Posty: 75
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 06:51
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: sobek111 »

Joker Piła na 100 %
.
life4volley
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:39
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: life4volley »

Fajnie by było gdybyście podawali wiecej drużyn. :) Może nawet całą ósemke wtedy mogli byśmy podyskutować na ten temat..;)

OD MODERATORA: O ile dyskusja nie ograniczy się do wymiany samych nazw zespołów ;)
obserwator
Posty: 30
Rejestracja: 19 maja 2008, o 18:19
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: obserwator »

podejrzewam ze:

Metro Warszawa- jak narazie ida jak burza z tego co wiem u siebie w wojewodztwie
Jadar Radom- wydaje mi sie ze maja mocny zespol na finaly kadetow
Dobry Wynik Krakow- oni sa zawsze mocni
Joker Pila- moga sprawic niespodzianke jak 2 lata temu w mlodziku
Resovia Rzeszów- moja dosc mocna ekipe utworzona z rocznika 92 93 a z tego 4 zawodnikow 92 gra na codzien w 2 lidze wiec slabi raczej nie sa:)

i jak narazie obstawiam te zespoly a jak bedzie pozniej to zobaczymy
life4volley
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:39
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: life4volley »

Wiesz co widziałem jak gra Metro i moim zdaniem wieksze szanse ma MOS WOLA na wejście do finałów..
A co myślicie o Skrze albo Avii Świdnik ?
Może te zespoły uzupełnią grono finalistów MP.
obserwator
Posty: 30
Rejestracja: 19 maja 2008, o 18:19
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: obserwator »

na temat Swidnika sie nie wypowiadam bo nie wiem jak graja ale na temat Skry to musze powiedziec ze wzmocnili sie na ten sezon lecz jak trafia na mocna grupe w 1/4 tak jak to bylo w mlodziku to moga miec powazny problem z awansem
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: mily66 »

A co z Kędzierzynem - paru mistrzów Polski z rocznika 92 z zeszłego roku chyba zostało??
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
life4volley
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:39
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: life4volley »

Szczerze mówiąc widziałem K-K jak grali u siebie na Koziołku w tym roku..I w sumie nic specjalnego nie pokazali.. Ale złoto w kadecie robi wrażenie.
obserwator
Posty: 30
Rejestracja: 19 maja 2008, o 18:19
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: obserwator »

z tego co ja wiem to K-K nie wystawilo druzyny w kadecie?
Raff
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2007, o 23:18
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Raff »

Na Mazowszu jeszcze nie wiadomo, kto wyjdzie, bo teraz czołówka będzie grała playoffy o awans 11 i 18 stycznia
czołówka sez. regularnego:
1 KS Metro I Warszawa 12 11-1 34:7
2 RCS Czarni Radom 12 10-2 30:10
3 UMKS MOS Wola Warszawa 12 8-4 29:13
4 ASPS Pekpol Ostrołęka 12 6-6 20:21
5 MKS MDK Warszawa 12 4-8 17:28

Zatem pierwsza trójka wyraźnie przeważa. Osobiście spodziewałbym się wyjścia pierwszej dwójki. Jeżeli w Metrze grać będzie na libero Olenderek (gra równocześnie w juniorach) - a pewnie tak będzie - to i szanse Metra będą jeszcze większe, bo jest w doskonałej formie (miałem okazję oglądać w piątek mecz Metro 3-0 MOS w juniorach i bronił niesamowite wręcz piłki).

1/4 (mecz i rewanż):
zw. barażu Wilga Garwolin (2. II liga)/Junior Stolarka Wołomin (7.) - Metro I Warszawa (1.)
MOS Wola II Warszawa (1. II liga) - RCS Radom (2.)
Metro II Warszawa (6.) - MOS Wola I Warszawa (3.)
MDK Warszawa (5.) - Pekpol Ostrołęka (4.)
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: kevinpsb »

obserwator pisze:na temat Swidnika sie nie wypowiadam bo nie wiem jak graja ale na temat Skry to musze powiedziec ze wzmocnili sie na ten sezon lecz jak trafia na mocna grupe w 1/4 tak jak to bylo w mlodziku to moga miec powazny problem z awansem
na temat świdnika też nie moge powiedzieć natomiast Bełchatów gra bardzo słabo zastanawiam się czy wyjdzie wogóle ze swojego województwa.
Osemka:
1 drużyna-Joker Piła-główny faworyt do mistrzostwa Polski, mistrz polski młodzików z przed 2 lat.
2 i 3 drużyna:1 z 2 drużyn wychodzących z mazowsza bo tam o wyjściu bedzie decydowała dyspozycja dnia (Mos Wola Warszawa, RCS Czarni Radom, KS Metro Warszawa)
4 drużyna: Resovia Rzeszów-dobra równa drużyna z bardzo dobrym atakującym który ciągnie gre w ataku do spółki z 1 przyjmującym.
5. ZAKSA Kędzierzyn- nie widziałem ale przypuszczam że paru zawodników 92 z 91 zostało
6. Dobry Wynik Kraków-bodaj 2 zawodników w SMS-ie mówi samo za siebie.
Może to grono zasilić jeszcze: KS Wifama Łodź, AZS Olsztyn, Tomaszów Mazowiecki...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
life4volley
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:39
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: life4volley »

Olsztyn ? Zdaje się że w młodziku ani pierwszy ani drugi zespół AZS Olsztyn nie przeszedł przez 1/4 MP..Czy od tamtej pory coś się zmieniło w tym klubie? Widział ktoś jak grają?
Ratownik-Truso
Posty: 50
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 17:40
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Ratownik-Truso »

olsztyn nie gra nic wielkiego, tak mi sie przynajmniej wydaje. mysle ze kedzierzyn kozle tez nic nie ma bo moze byc ze ci co grali w tamtym roku w kadetach to od razu poszli do juniorów
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: GrindkamiL »

rzeczwiscie moze Ci sie wydawac bo ani razu z nami nie graliscie w tym roku a dostajecie baty od naszek drugiej druzyny :D dodam do swoich typów jeszcze Rzeszów i MosWolaWawa
nie siłą lecz rozumem
Ratownik-Truso
Posty: 50
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 17:40
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Ratownik-Truso »

nie powiedzialbym ze to byly baty bo porzegralismy 3-2. fakt nie gralismy z wami, ale mysle ze to juz nie ta druzyna co kiedys. W zasadzie to bardzo chcialem z wami zagrac w Malborku i zobaczyc jaka jest roznica miedzy nami. A poza tym poprostu tak mysle ze z naszego województwa to zadna druzyna nie ma szans awansowac dalej niz ćwiartki, moze półfinały. Nie chodzi mi o to zeby urazic jakas druzyne bo widze ze w lidze jedziecie ze wszystkimi narazie
life4volley
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:39
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: life4volley »

Mówicie o warmi i mazurach tak ? Myśle ze druzyny z mzowsza wielkopolski małoplski i podkarpacia maja wieksze szanse na finał :P
Ratownik-Truso
Posty: 50
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 17:40
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Ratownik-Truso »

no wlasnie ja tez tak mysle, stawiam na metro wa-wa, joker piła (mialem przyjemnosc z nimi grac), z krakowa cos napewno awansuje, wrocław, rzeszów. Z północy to raczej nikt szans nie ma być dalej niz półfinały
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: GrindkamiL »

żałuj bo grali bez 2 podst zawodników w dodatku przyjmujacych (Ożarski,Koczan) i środkowego który jest w Spale (Bachmatiuk).mowa o Pile
nie siłą lecz rozumem
Ratownik-Truso
Posty: 50
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 17:40
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Ratownik-Truso »

my nawet z nimi powalczylismy troche, wy w finale tez, ale i tak wymietli wszystkich bez problemów
Awatar użytkownika
oRkiSz
Posty: 142
Rejestracja: 14 kwie 2008, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: oRkiSz »

kevinpsb pisze:natomiast Bełchatów gra bardzo słabo zastanawiam się czy wyjdzie wogóle ze swojego województwa.
Jak na razie Bełchatów wszystko wygrywa i jak na razie mieli tylko problemy z Wifamą (3:2 dla nich). Według mnie są bardzo mocnym zespołem i raczej murowanym faworytem do wyjścia. Ogólnie Łódzkie w tym roku bardzo zacięte. Jest Wieluń, Łódź, Bełchatów, Ozorków i Tomaszów Maz. i podobnie jak na Mazowszu może decydować forma i dyspozycja dnia.
kevinpsb pisze:Może to grono zasilić jeszcze: "...." Tomaszów Mazowiecki...
Wiking mocny, ale chyba nie na tyle. ;)
Czarni.
Pigulka
Posty: 73
Rejestracja: 2 mar 2008, o 20:15
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Pigulka »

Orczyk jak zwykle wygrasz wszystko sam nie ?
Zawsze jak najlepiej.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: mily66 »

Hehe Macgyver 8-)
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: kevinpsb »

oRkiSz pisze: Jak na razie Bełchatów wszystko wygrywa i jak na razie mieli tylko problemy z Wifamą (3:2 dla nich). Według mnie są bardzo mocnym zespołem i raczej murowanym faworytem do wyjścia. Ogólnie Łódzkie w tym roku bardzo zacięte. Jest Wieluń, Łódź, Bełchatów, Ozorków i Tomaszów Maz. i podobnie jak na Mazowszu może decydować forma i dyspozycja dnia.
Bełchatów może się jakoś wzmocnił?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
oRkiSz
Posty: 142
Rejestracja: 14 kwie 2008, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: oRkiSz »

Pigulka pisze:Orczyk jak zwykle wygrasz wszystko sam nie ?
Ehhh... Możesz się ze mną po prostu nie zgodzić, ale to jest moje zdanie ;) Jeżeli dobrze pójdzie to spotkamy się w finale i wtedy zobaczymy kto miał rację ;) Peace & Love Pigułka :D I wesołych ;)
kevinpsb pisze:Bełchatów może się jakoś wzmocnił?
Tak. Połowa aktualnego składu jest pościągana z całej Polski i teraz są mocni ;)
Czarni.
tubas_06

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: tubas_06 »

Pigulka pisze:Orczyk jak zwykle wygrasz wszystko sam nie ?
No pewnie, że wygra tak jak w tamtym sezonie ;] pff
swidru
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2008, o 18:07
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: swidru »

A Trefl Gdańsk ? Możę narazie nie najlepiej im idzie ale spokojnie z województwa wyjdą i myśle, że poradzą sobie bardzo dobrze. Stolc i Gajowczyk na pewno postarają sie o to aby zajść aż do finałów.
ian92
Posty: 31
Rejestracja: 25 lis 2008, o 16:27

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: ian92 »

Trefl nic specjalnego nie prezentuje. Byłyby na Śląsku albo Mazowszu to by mógł pomarzyć o wyjściu. :]
Awatar użytkownika
oRkiSz
Posty: 142
Rejestracja: 14 kwie 2008, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: oRkiSz »

Chciałem jeszcze zgłosić Stalową Wolę, ale zapomniałem, że ich rozgrywający gdzieś przeszedł i teraz już nie są tacy mocni.... :-P
Czarni.
Ratownik-Truso
Posty: 50
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 17:40
Płeć: M

Re: MP Kadetów 2009

Post autor: Ratownik-Truso »

dokładnie. Trefl nie ma mocnych kadetów. My grając z nimi na obozie sparing wygralismy. W tym roku to tak jak zawsze, w finałach będą zespoły od mazowsza az po same południe. Z północy to raczej nikt szans nie ma
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”