MOLS Młodzicy rocznik 1996

mols
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2009, o 17:40
Płeć: M

MOLS Młodzicy rocznik 1996

Post autor: mols »

Zapraszam zainteresowanych na http://www.mols.volley.pl
Rozgrywki wystartują jeśli uczestnicy będą chcieli je współtworzyć. Wszystko zależy tylko od nas samych!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: MOLS Młodzicy rocznik 1996

Post autor: Mate »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/200 ... o-mlodziez

Jak dla mnie to PZPS olewa młodzież. Przedpełski urozmaica tylko to, co daje zysk. Plan Kopaniaka jest dla mnie rewelacyjny. Tylko czy ktoś będzie grać w MOLS?? Niby kilka drużyn się zgłosiło, ale wiadomo jak to jest z czymś nowym i niesprawdzonym. Jak wychodzi nowy model samochodu to są jazdy próbne itd., a tu trzeba od razu robić rozgrywki.

I w absolutności zgadzam się z artykułem "Dużo ciężkich wyjść w góry...". Wszyscy najlepsi mają iść do Spały, ale czy to coś daje teraz?? 2/3 graczy obecnej kadry nie uczyło się w Spale. A co do śp. Wagnera to przydałby się nam taki trener.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Volleyboy
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2007, o 11:05
Płeć: M

Re: MOLS Młodzicy rocznik 1996

Post autor: Volleyboy »

Ta liga bedzie organizowana tylko dla młodzików? czy w grę wchodzą także młodziczki?
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: MOLS Młodzicy rocznik 1996

Post autor: Mate »

Volleyboy pisze:Ta liga bedzie organizowana tylko dla młodzików? czy w grę wchodzą także młodziczki?
Na stronie MOLS pisze, że chłopcy z rocznika '96 i młodsi.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Volleyboy
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2007, o 11:05
Płeć: M

Re: MOLS Młodzicy rocznik 1996

Post autor: Volleyboy »

Na gronie wyczytałem ;> :
"Trwają prace przygotowawcze serwisu internetowego MOLS. Planowane rozgrywki wystartują na przełomie września i października. Zgłoszenia wstępne do rozgrywek powinni nadsyłać mailem na adres mols@volley.pl opiekunowie/trenerzy zainteresowanych zespołów chłopców z rocznika 1996/97. Pojawiają sie też pytania czy takie rozgrywki nie mogą być organizowane dla dziewczyn. Oczywiście, że mogą. Wszystko zalezy od zainteresowania potencjalnych uczestników, ich aktywności, liczby zgłoszeń itp. Początki są zawsze trudne. Jeszcze trochę cierpliwości ..."
Wiec jest dobrze;)
nadstal
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2007, o 15:04
Płeć: M

Re: MOLS Młodzicy rocznik 1996

Post autor: nadstal »

Witam

idea rozgrywek rewelacja ja zgłosiłbym swoich chłopaków jak było by to możliwe mam rocznik mieszany 95 96 97
mols
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2009, o 17:40
Płeć: M

Re: MOLS Młodzicy rocznik 1996

Post autor: mols »

Ważna zmiana w rozgrywkach MOLS. Zmieniono kategorię rozgrywek z rocznika tylko 1996 i młodsi do pełnej kategorii młodzików w tym sezonie czyli 1995/96 i młodsi. Na początku października pierwszy turniej w strefie Centrum. Wkrótce więcej szczegółów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”