SMSy i Licea Sportowe

Rudy92
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:01
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

SMSy i Licea Sportowe

Post autor: Rudy92 »

Witam.

Chciałem popytać gdzie mieszczą się dobre SMS-y i licea sportowe (nie mowimy tutaj oczywiście o Spale). Chodzi mi w szczególności o rocznik '92. Wiem, że pewnie Delic-Pol będzie montował swoją ekipę w Częstochowie, czytałem też o szkole Trefla Gdańsk. Piszcie do jakich szkól będą odbywać się testy sprawnościowe i które placówki są warte przemyślenia.

Pozdrawiam
chaberek92
Posty: 72
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:00
Płeć: M

Re: SMSy i Licea Sportowe

Post autor: chaberek92 »

Wiem ze Belchatow robi co roku nabor do liceum i do skry jednoczesnie:P. I tez lodzki sms robi jakies nabory do gimnazjum i liceum tez:D
Rudy92
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:01
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: SMSy i Licea Sportowe

Post autor: Rudy92 »

Belchatow to tez slyszalem a SMS Łódź to chyba plażówa nie?
Niedzwiedz
Posty: 11
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 09:44
Płeć: M

Re: SMSy i Licea Sportowe

Post autor: Niedzwiedz »

Częstochowa- Liceum im. CK Norwida i jednocześnie klub- KS Delic-Pol Norwid Częstochowa.
Olsztyn- Chemik <chyba i nie wiem co to za szkoła>.
Bełchatów (tak jak wyżej wspomniano)
Bielsko-Biała- Niepubliczny SMS-szkoła prywatna.
Warszawa -Mos Wola <chyba>
To tylko parę miast w których można się uczyć i trenować. Jak by tak dogłębnie się temu przyjrzeć na pewno było by tego więcej, dużo więcej.

Tak Łódź to SMS "plażowiczów" ale drużynę w rozgrywkach halowych za zwyczaj także wystawiają.
Nie ważne kto stoi po drugiej stronie siatki. Ważne żeby mu pokazać że jest o 2 klasy słabszy.

Nawet najsłabszy siatkarz jest wybitnym sportowcem.
chaberek92
Posty: 72
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:00
Płeć: M

Re: SMSy i Licea Sportowe

Post autor: chaberek92 »

Nie no na łodzki sms sa przyjecia na hale. Przeciez maja spore osiagniecia zdobyli MP Gimnazjady w zeszlym roku:P a w tym w kadetach wygrali woj. wygrywajac z Bełchatowem(pozniejszym mistrzem polski:P) 3;0:D i walke zakonczyli na 3 miejscu w polfinalach:P
KamilAzsOlsztyn
Posty: 42
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:03
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: SMSy i Licea Sportowe

Post autor: KamilAzsOlsztyn »

w chemiku olsztyn prowadzona jest klasa sportowa.ma sie tam 10 lekcji wf tygodniowo.polecam,chlopaki wygrali w tym roku licealiade bez straty seta :D
klub:Azs Olsztyn waga:76kg wzrost:189cm rocznik:1992
Niedzwiedz
Posty: 11
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 09:44
Płeć: M

Re: SMSy i Licea Sportowe

Post autor: Niedzwiedz »

chaberek92 pisze:Nie no na łodzki sms sa przyjecia na hale. Przeciez maja spore osiagniecia zdobyli MP Gimnazjady w zeszlym roku:P a w tym w kadetach wygrali woj. wygrywajac z Bełchatowem(pozniejszym mistrzem polski:P) 3;0:D i walke zakonczyli na 3 miejscu w polfinalach:P
ale na plaże też teraz już przyjmują. Dostali (albo kupili) "balony" do plażówki to można trenować teraz cały rok :PP
Nie ważne kto stoi po drugiej stronie siatki. Ważne żeby mu pokazać że jest o 2 klasy słabszy.

Nawet najsłabszy siatkarz jest wybitnym sportowcem.
mecenas
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:37
Płeć: M

Re: SMSy i Licea Sportowe

Post autor: mecenas »

MOS Wola nie ma żadnej szkoły sportowej ale z tego co wiem bardzo chetnie ściąga zawodników z innyhch klubów żeby miec wyniki i potem sie tym chwalić i brać kasę za zawodników.
Rudy92
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:01
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: SMSy i Licea Sportowe

Post autor: Rudy92 »

Jeżeli chodzi o Norwid Częstochowa to jest dosyć poważne ograniczenie, mianowicie koszty. Z tego co się orientuje chodzi tu o jakie horrendalne sumy (bodajże coś kolo 350 miesiecznie??). Moze ktos sprecyzuje?
chaberek92
Posty: 72
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:00
Płeć: M

Re: SMSy i Licea Sportowe

Post autor: chaberek92 »

Tak wiem ze zrobili balon ale z tego co mi mowil kolega co trenowal tam w zeszlym sezonie to nie ma zgloszen tylko trenerzy sami wyszukaja bo ponoc bylo za duzo chetnych :P
sloniu_ck
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:38
Płeć: M

Re: SMSy i Licea Sportowe

Post autor: sloniu_ck »

Rudy92 pisze:kolo 350 miesiecznie??). Moze ktos sprecyzuje?
wez kredyt chlopie najlepiej;p generalnie jesli chodzi o delic-pol to za internat placisz 5 dych miesiecznie, plus wyzywienie(z weekendami ok. 2 stowek), chyba ze nie chcialbys jesc w internacie, bo zarcie jest takie sobie. W internacie generalnie panuje spoko atmosfera, takze jakbys sie chcial wybierac to polecam :D
Zablokowany

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”