Juniorzy 2011/12

Vacek
Posty: 21
Rejestracja: 28 maja 2011, o 11:28
Płeć: K

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: Vacek »

fifek pisze:
Pasjonat pisze:Ćwiartka w świnoujściu:

Maraton
Nysa
Skra II
Trefl
Bardzo równa grupa. Ciekawie będzie ale obstawiam że Skra II z 1 miejsca ,ponieważ jednak rozgrywający Janusz razem z atakującym Pietrzakiem i na libero Piechockim dadzą sobie rade z tymi drużynami. Pokazali na co ich stać w finale mistrzostw województwa i wiele osób na prawde było pod wrażeniem. O 2 miejsce wydaje mi się że będzie walka pomiędzy Nysą a Treflem.
Tylko podobno Janusz i Piechocki mają grać z pierwszą Skrą ? Nie wiem ile w tym jest plotek , a ile prawdy .
W moim sercu Sovia ! Na zawsze od zawsze Resovia ma !
rozlo
Posty: 2
Rejestracja: 5 lut 2012, o 15:27
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: rozlo »

or3k pisze:Ikar wygrał z Piłą 3-1

mecz przyznam był śmieszny, po tym jak piła wygrała seta widać było, że się strasznie boją grać w Rzeszowie i kolejne dwa sety były oddane pięknie. Dziwiło mnie zachowanie sędziów którzy nie zrobili czegoś z tym zachowaniem

miejmy nadzieje że to jak grali dzisiaj nie pomoże im w dalszych rozgrywkach
Sędziowie grozili dyskwalifikacją obu zespołów, Ikar przystopował, piła dalej robiła swoje. Zagrywki w ściany, w siatkę i granie tylko pajpa z przekraczaniem linii i do tego atakiem w siatkę albo autem. Ikar mógłby dokończyć to co zrobił w drugim secie. Dyskwalifikacja Piły kosztem Ikara może by ich czegoś nauczyła.
Awatar użytkownika
diana
Redaktor
Redaktor
Posty: 4
Rejestracja: 8 paź 2008, o 09:58
Płeć: K

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: diana »

Jeśli byłeś na tym meczu Legnica-Piła to powinieneś zauważyć, że i jedna i druga drużyna pokazały jak można zbeszcześcić siatkówkę. Zostało zagrożone po tym jak druzyny walily po balkonach, że mecz będzie przerwany i obie drużyny zdyskwalifikowane z rozgrywek. Trzeba się umieć podkładać, ale powiem, ze to było baaaaaaaardzo niesmaczne i oby nigdy wiecej takiego czegos, bo to nawet meczem nazwac nie mozna.
rozlo
Posty: 2
Rejestracja: 5 lut 2012, o 15:27
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: rozlo »

napisałem przecież że ikar przystopował, czyli zauważyłem że obie drużyny chciały przegranej
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: mewa »

diana pisze: Zostało zagrożone po tym jak druzyny walily po balkonach, że mecz będzie przerwany i obie drużyny zdyskwalifikowane z rozgrywek.
No co ty, Magda :) A na jakiej podstawie - że atakowali w aut? :D Odwołali by się od takiej decyzji i nie bylo by mądrego, który by na to znalazł paragraf. Przypomina mi się mecz PP w Ozorkowie, w którym Bzura grała z Orłem Międzyrzecz. Obie drużyny chciały przegrac i Bzura prowadząc w tie-breaku zaczęła symulowac kontuzję. Inaczej się nie dało i zdekompletowali zespół :) Wszystko zgodnie z przepisami.

Jeśli Piła i Ikar grały zgodnie z przepisami, to nic im nie można było zrobić. Ale fakt faktem, jest to niesmaczne i ze sportem ma mało wspólnego - winien system rozgrywek.
fifek
Posty: 192
Rejestracja: 14 lut 2010, o 09:08
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: fifek »

Vacek pisze:
fifek pisze:
Pasjonat pisze:Ćwiartka w świnoujściu:

Maraton
Nysa
Skra II
Trefl
Bardzo równa grupa. Ciekawie będzie ale obstawiam że Skra II z 1 miejsca ,ponieważ jednak rozgrywający Janusz razem z atakującym Pietrzakiem i na libero Piechockim dadzą sobie rade z tymi drużynami. Pokazali na co ich stać w finale mistrzostw województwa i wiele osób na prawde było pod wrażeniem. O 2 miejsce wydaje mi się że będzie walka pomiędzy Nysą a Treflem.
Tylko podobno Janusz i Piechocki mają grać z pierwszą Skrą ? Nie wiem ile w tym jest plotek , a ile prawdy .
Jeśli grali oni w 1/8 w Skrze '94 to nie mogą do końca rozgrywek odejść z tego klubu.
romet
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2010, o 19:52
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: romet »

Skra II jest bez Piechockiego, Janusza, Pietrzaka i Koniecznego. Wymienili sie paroma zawodnikami ze Skra I
Olkaa14
Posty: 10
Rejestracja: 26 cze 2011, o 23:21
Płeć: K
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: Olkaa14 »

mewa pisze:
diana pisze: Zostało zagrożone po tym jak druzyny walily po balkonach, że mecz będzie przerwany i obie drużyny zdyskwalifikowane z rozgrywek.
No co ty, Magda :) A na jakiej podstawie - że atakowali w aut? :D Odwołali by się od takiej decyzji i nie bylo by mądrego, który by na to znalazł paragraf. Przypomina mi się mecz PP w Ozorkowie, w którym Bzura grała z Orłem Międzyrzecz. Obie drużyny chciały przegrac i Bzura prowadząc w tie-breaku zaczęła symulowac kontuzję. Inaczej się nie dało i zdekompletowali zespół :) Wszystko zgodnie z przepisami.

Jeśli Piła i Ikar grały zgodnie z przepisami, to nic im nie można było zrobić. Ale fakt faktem, jest to niesmaczne i ze sportem ma mało wspólnego - winien system rozgrywek.
Bartek ma rację. Słyszałam o tym meczu... Że też im się chciało tak wydziwiać, ale... kto nie kombinuje, ten... tego ;)
"Tutaj 40 razy uderzy się poza boisko i się przegrywa mecz. Tutaj trzeba o każdy punkt walczyć i o każdy punkt „gryźć parkiet” ze wszystkich sił. Tutaj trzeba zawsze dawać z siebie wszystko."

S. Świderski
volley4ever
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2012, o 17:02
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: volley4ever »

z 1/8 w pyrzycach wychodzą :
1. Chemik Olsztyn
2. Stoczniowiec Gdańsk
volley4ever
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2012, o 17:02
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: volley4ever »

kto do półfinałów ?
jakie są wasze typy z poszczególnych grup ?
borysek
Posty: 58
Rejestracja: 9 lis 2009, o 17:01
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: borysek »

I grupa
1. Chemik Olsztyn
2. Orzel Miedzyrzecz

II grupa
1. MKS MDK Warszawa
2. Turek/Gwardia Wroclaw

III grupa
1. Maraton Swinoujscie
2. Nysa

IV grupa
1. Chemik Bydgoszcz
2. AZS UWM Olsztyn

V grupa
1. Czarni Radom
2. Resovia Rzeszow

VI grupa
1. SMS Pila
2. Volley Rybnik

VII grupa
1. Skra Belchatow
2. Metro W-wa/Tempo Olsztyn

VIII grupa
1. Delic-pol Czestochowa
2. Budowlanka Torun

1 grupa - nie wiem co gra ZAKSA, ale obstawiam ze Miedzyrzecz moze ich ograc.
2 grupa - MDK jest b. dobry, a awans bedzie sie toczyl miedzy wroclawiem a turkiem.
3 grupa - beznadziejna grupa, swinoujscie i nysa raczej pewny awans
4 grupa - Bydgoszcz powinien ograc AZS, obie druzyny raczej pewny awans
5 grupa - czarni i rzeszow raczej pewny awans
6 grupa - nie wiem co gra miedzyrzec podlaski, ale sadze ze rybnik i pila powinny wyjsc
7 grupa - bardzo wyrownana grupa, raczej Skra z pierwszego i metro z drugiego, ale kto to wie
8 grupa - pewny awans czewy i torunia

Pozdro.
zoltar
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2011, o 16:22
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: zoltar »

1 grupa - stawiam na Kędzierzyn i Międzyrzecz. Kędzierzyn wygrał w woj. opolskim i to gładko z Nysą (to coś musi grać) a na dodatek podobno się wzmocnił (lub osłabił :)) jakimiś dwoma ze Spały. ( informacja od znajomego ze Spały)
Międzyrzecz zawsze był solidny no i wiadomo gospodarz. Z Chemikiem Olsztyn graliśmy i stwierdzam ,że jest to fajny zespół ale z dużymi brakami. Życzę im powodzenia ... może z II wejdą.
2 grupa - MDK i Gwardaia dwie wyrównane i bardzo dobre drużyny
3 grupa - ciężko powiedzieć ale stawiam na Maraton i Gdańsk
4 grupa - Bydgoszcz pewniak a Olsztyn bez Łukasika będzie miał ciężko
5 grupa - Radom i Rzeszów. Zero komentarza. Tylko kontuzje mogę ich wyeliminować. Radom podobno bez Orczyka który leczy kontuzję.
6 grupa - Piła i ? ale raczej Rybnik
7 grupa - Bełchatów i Metro
8 grupa - Częstochowa i Skarżysko . Częstochowa wiadomo że to drużyna do medalu MP a Skarżysko wyrównana drużyna i gospodarz
snickers
Posty: 3
Rejestracja: 8 lut 2012, o 21:39
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: snickers »

zoltar pisze:1 grupa - stawiam na Kędzierzyn i Międzyrzecz. Kędzierzyn wygrał w woj. opolskim i to gładko z Nysą (to coś musi grać) a na dodatek podobno się wzmocnił (lub osłabił :)) jakimiś dwoma ze Spały. ( informacja od znajomego ze Spały)
Międzyrzecz zawsze był solidny no i wiadomo gospodarz. Z Chemikiem Olsztyn graliśmy i stwierdzam ,że jest to fajny zespół ale z dużymi brakami. Życzę im powodzenia ... może z II wejdą.
Jeżeli uważasz wyniki 3:2 (25:22, 24:26, 25:23, 23:25, 15:13) i 1:3 (25:21, 25:27, 26:28, 16:25)[ozps.pl] z Nysą za gładkie zwycięstwa to podziwiam. Następnym razem jeśli nie znasz rzeczywistości - nie wypowiadaj się.

Typy:
gr1 : Kędzierzyn - wysoki, dobrze ułożony zespół. Do ogrania ale nie przez te zespoły. Z drugiego miejsca gospodarz-Międzyrzecz.
gr2 : Bardzo ciekawa grupa. Mistrz Polski Kadetów 10/11 powinien ją wygrać natomiast o drugie miejsce będzie bardzo ciekawa walka pomiędzy Gwardią, a Turkiem, którą napewno przyjadę zobaczyć. Stawiam na Turek.
gr3 : Kolejna ciekawa grupa, wydaje się równa. Nie znam możliwosci Skry II ale obstawiam do awansu mocną Nyse rocznikiem `94 i gospodarza - Maraton.
gr4 : Bydgoszcz raczej bez większej spinki - wszyscy znamy ich możliwości + Olsztyn/Piła ze wskazaniem na Olsztyn, który jest bardziej ograny ale Piłą bardzo wysoki zespół, dobrze grający blokiem.
gr5 : Radom, Rzeszów.
gr6 : Kombinatorska, wysoka Piła, zbudowana od podstaw. I z tego co słyszałem Rybnik potrafi grać w siatkówkę.
gr7 : Hitem tego turnieju bedzie z pewnością mecz Metra ze Skrą. Skra - za kadrowiczami, ograna, silna kontra dobry technicznie jak co sezon wysoko plasujący sie zespól z Metra.
gr8 : Na deser najsłabsza grupa w której Częstochowa nie powinna mieć większych "zgrzytów". Reszty drużyn nie znam.

POWODZENIA W 1/4 !
Jesteś tak dobry jak zagrałeś w ostatnim meczu.
zoltar
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2011, o 16:22
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: zoltar »

[
Jeżeli uważasz wyniki 3:2 (25:22, 24:26, 25:23, 23:25, 15:13) i 1:3 (25:21, 25:27, 26:28, 16:25)[ozps.pl] z Nysą za gładkie zwycięstwa to podziwiam. Następnym razem jeśli nie znasz rzeczywistości - nie wypowiadaj się.


Bez spiny kolego. Napisałem tak bo wydaje mi się, że wygrać 3-2 z Nysą na ich terenie i 3-1 u siebie to jest gładzizna.Na meczach tych nie byłem ale jak ty uważasz ,że to nie było gładkie to przyznaje tobie rację.W takim razie muszę zmienić typ i stawiam że MMKS nie wyjdzie z grupy skoro ledwo wygrał z Nysą to musi być słaby.
snickers
Posty: 3
Rejestracja: 8 lut 2012, o 21:39
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: snickers »

Broń Boże nie spinam się. Poprostu nie lubię naciągania rzeczywistości tym bardziej, ze wyniki są do sprawdzenia na stronach. Możemy tu napisać co chcemy i tak rozstrzygnie się kto awansuje na boisku a nie na forum, pozdrawiam.
Jesteś tak dobry jak zagrałeś w ostatnim meczu.
volley4ever
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2012, o 17:02
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: volley4ever »

Z Chemikiem Olsztyn graliśmy i stwierdzam ,że jest to fajny zespół ale z dużymi brakami. Życzę im powodzenia ... może z II wejdą.

mówiąc graliśmy z nimi , jaki zespół masz na myśli . chodzi mi o zacytowany przezemnie post .
Ostatnio zmieniony 10 lut 2012, o 23:54 przez volley4ever, łącznie zmieniany 1 raz.
kostrovia
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2012, o 09:26
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: kostrovia »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 10 lut 2012, o 21:42 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - typy bez uzasadnienia wysyłamy do bukmachera
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: ark »

1/4 Finału Mistrzostw Polski Juniorów
Rzeszów - 17-19 luty 2012 (piątek-niedziela)
(hala Rzeszowskiego OSiR, ul.Puławskiego 13a)

Program zawodów:

17 luty 2012 (piątek)
godz. 16. AKS V LO Rzeszów - UMKS Kęczanin Kęty
godz. 18. MUKS IKAR Legnica - RCS Czarni Radom

18 luty 2012 (sobota)
godz. 10. UMKS Kęczanin Kęty - RCS Czarni Radom
godz. 12. AKS V LO Rzeszów - MUKS IKAR Legnica

19 luty 2012 (niedziela)
godz. 10. MUKS IKAR Legnica - UMKS Kęczanin Kęty
godz. 12. RCS Czarni Radom - AKS V LO Rzeszów
lolas123
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2011, o 18:37
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: lolas123 »

Jakim rocznikiem gra MDK Warszawa ???
Jey
Posty: 57
Rejestracja: 29 mar 2009, o 17:40

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: Jey »

93 , 94

piszcie wszystkie wyniki jakie znacie z dzisiaj!!
sympatyk48
Posty: 9
Rejestracja: 7 lut 2010, o 18:40
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: sympatyk48 »

Maraton Świnoujście – EKS Skra II Bełchatów 3:0 (25:15 25:15 25:17)
Civic
Posty: 13
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 15:59
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: Civic »

A można wiedzieć kto grał w tej Skrze ??Skład z młodej ligi ( Turoboś , Makuch )?
??? ??? ??? ???
Awatar użytkownika
Kondri
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2007, o 23:02
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: Kondri »

Jak Nysa z Treflem?
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
fifek
Posty: 192
Rejestracja: 14 lut 2010, o 09:08
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: fifek »

Civic pisze:A można wiedzieć kto grał w tej Skrze ??Skład z młodej ligi ( Turoboś , Makuch )?
??? ??? ??? ???
Była to Skra rezerwy czyli 94 , 95 :)


Chemik Bydgoszcz – MOS Będzin 3:0 (25:13, 25:22, 27:25)

Skra Bełchatów '93 – Tempo Olsztyn 3:0
Awatar użytkownika
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:43
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: Pasjonat »

Civic pisze:A można wiedzieć kto grał w tej Skrze ??Skład z młodej ligi ( Turoboś , Makuch )?
??? ??? ??? ???
skra II to kadet!
walks
Posty: 11
Rejestracja: 7 maja 2011, o 23:24
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: walks »

Gwardia 3:0 MDK
Ostatnio zmieniony 17 lut 2012, o 19:18 przez walks, łącznie zmieniany 1 raz.
fifek
Posty: 192
Rejestracja: 14 lut 2010, o 09:08
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: fifek »

Pasjonat pisze:
Civic pisze:A można wiedzieć kto grał w tej Skrze ??Skład z młodej ligi ( Turoboś , Makuch )?
??? ??? ??? ???
skra II to kadet!
Od kiedy Wilkoński i Augustyniak Politański to kadeci?
Awatar użytkownika
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:43
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: Pasjonat »

Nysa - Gdańsk 0;3
lolas123
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2011, o 18:37
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: lolas123 »

MDK Warszawa 0:3 Gwardia Wrocław !!!
Civic
Posty: 13
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 15:59
Płeć: M

Re: Juniorzy 2011/12

Post autor: Civic »

Może i nie Kadet , są juniorami . Powinni powalczyć jeszcze w tych ćwierćfinałach .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”