Kto do spały z 97?

volleyman
Posty: 13
Rejestracja: 29 paź 2011, o 12:29
Płeć: M

Kto do spały z 97?

Post autor: volleyman »

Jak myślicie kto w tym roku dostanie się do spały? Który zawodnik z 97 jest najlepszym? !!! ???
chlopakzmlodzika12
Posty: 2
Rejestracja: 2 kwie 2012, o 21:11
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: chlopakzmlodzika12 »

slyszalem, ze opolskim glownie z kedzierzyna i z nysy paru dobrych chlopakow, jestem z cuprum lubin, gralem kadetem na turnieju niepodleglosciowym w gubinie (lubuskie) wyroznialo sie 2 przyjmujacych, jeden i drugi dostali mvp. ;) innych nie wiem
siatkarz014
Posty: 87
Rejestracja: 10 mar 2012, o 18:47
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: siatkarz014 »

jest taki jeden z Gostynia. grał w kazdej kategorii wiekowej i ciągnie gra. Ma pełno statuetek najlepszego zawodnika itp
jogurt147
Posty: 6
Rejestracja: 12 mar 2012, o 22:10
Płeć: K

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: jogurt147 »

Przyjmujący z UKS MG13 BVF Łódź.
chlopakzmlodzika12
Posty: 2
Rejestracja: 2 kwie 2012, o 21:11
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: chlopakzmlodzika12 »

ten blondyn z Łodzi ?
fifek
Posty: 192
Rejestracja: 14 lut 2010, o 09:08
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: fifek »

Ten z MG13 będzie w kadrze przynajmniej powinien.
boszkan
Posty: 10
Rejestracja: 9 maja 2011, o 07:34
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: boszkan »

to jeszcze są tacy co chcą iść o Spały??!! po co? nie lepiej się zapytać chłopaków którzy teraz tam siedzą i nie popełnić tego wielkiego błędu?! mamy teraz przykład że tr Nawrocki przed ME na kluczowych pozycjach sprawdza chłopaków z Polski!
zoltar
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2011, o 16:22
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: zoltar »

boszkan pisze:to jeszcze są tacy co chcą iść o Spały??!! po co? nie lepiej się zapytać chłopaków którzy teraz tam siedzą i nie popełnić tego wielkiego błędu?! mamy teraz przykład że tr Nawrocki przed ME na kluczowych pozycjach sprawdza chłopaków z Polski!
Dla rocznika 1997 to jeszcze odległa przyszłość. Niedługo będą pytać kto do Spały z 2000 rocznika.
Jeżeli chodzi o chętnych do Spały to zawsze będą chętni. W brew pozorom jest to najlepsza i elitarna szkoła dla młodzieży. Kluby chętniej spoglądają na absolwentów tej szkoły o co za tym idzie młody zawodnik ma większe szanse na dobry kontrakt w dobrym klubie.Warunki do treningów są wymarzone i nie ma klubu w Polsce który ma podobne zaplecze.Zazdroszczę tym chłopakom że tam nie jestem.
Jest ich 32 i każdy w miarę dobry. a w klubie co? 2-3 dobrych reszta miernoty. Co z tego ,że jestem najlepszy w klubie jak mnie treningi w kur.... bo nie ma z kim trenować. Te osoby co źle piszą o Spale to po prostu im zazdroszczą i robią antyreklamę. Ja zazdroszczę i głupot na temat tej szkoły nie piszę.
dirtyjohny
Posty: 14
Rejestracja: 5 paź 2010, o 08:58
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: dirtyjohny »

Jeżeli Spała to taka wspaniała szkoła i tacy super trenerzy to zerknijmy. 12 zawodników co roku trafia do Spały. Ilu z nich trafiło do PLS-u? Ilu do I ligi a ilu skończyło karierę? To jest dobry pomysł dla niektórych chłopców, ale w tej chwili nie jest jedynym rozwiązaniem dla tych , którzy chcą trenować na wysokim poziomie.
siatkowka77
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 17:26
Płeć: K

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: siatkowka77 »

Paweł Stysiał i Kamil Droszyński z Bks Chemik Bydgoszcz
erys33
Posty: 64
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 07:22
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: erys33 »

Z rocznika 99 to Rybnik ma mlodzika czystej wody talent jakich malo Kamil Szymura mlodszy brat Rafala ze SMS 181 wz skacze 3,10 umi wiencej nisz zawodnicy co trenoja pare lat,zapamientajcie te nazwisko jusz Jastrzebie ostrzy sobie na niego zeby.
wojtek15
Posty: 46
Rejestracja: 31 sie 2012, o 22:11
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: wojtek15 »

dobrze wiemy, ze nawet gość o nazwisku Szymura, znane nazwisko w Polskiej mlodziezowej siatkowce przy wzroscie 181 i 310 w ataku moze pomarzyć o dostaniu sie do Spały , chyba kazdy mnie poprze?
Awatar użytkownika
siatkarz2012
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:43
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: siatkarz2012 »

Skończmy pisać o ludziach z nie wiadomo jakich roczników i o nie wiadomo jakich umiejętnościach ich ,tylko skupmy się na ludziach z 97 którzy za miesiąc mają Spałę. :(
hejtereq
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 15:30
Płeć: K

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: hejtereq »

mateusz maslowski na libero ;)
Achtung Rataja bolec
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2012, o 16:14
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: Achtung Rataja bolec »

wedłók mnie Bartek Ratajczyk będzie grał pierwsrze skrzybce w spale
hejtereq
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 15:30
Płeć: K

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: hejtereq »

ratajczyk? loooooooool
koksik
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2012, o 15:31
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: koksik »

PIerwsze skrzypce to on gral na kinderkach w konciku boiska .
resovia00
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2012, o 20:20
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: resovia00 »

z W-M jest dwoch dobrych srodkowych : Tomasz Koziatek, Łukasz Dziedzic . Na prawde, co chlopy wyczyniajo to pytan nie mam . jak wyjdzie w gore i strzeli to ludzi zabija . nie zartuje sobie tak jak wy z tym ratajczykiem . serio . ten lukasz to nie jest rasowy srodkowy, tylko na tno z przyjecia poszedl na srodek , mysle ze na kampy sie dostanie na luzie
Achtung Rataja bolec
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2012, o 16:14
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: Achtung Rataja bolec »

Podobno rataja przed meczem goli się gdzie niegdzie
maupa
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2011, o 18:25
Płeć: M
Lokalizacja: okolice Olsztyna

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: maupa »

resovia00 pisze:z W-M jest dwoch dobrych srodkowych : Tomasz Koziatek, Łukasz Dziedzic . Na prawde, co chlopy wyczyniajo to pytan nie mam . jak wyjdzie w gore i strzeli to ludzi zabija . nie zartuje sobie tak jak wy z tym ratajczykiem . serio . ten lukasz to nie jest rasowy srodkowy, tylko na tno z przyjecia poszedl na srodek , mysle ze na kampy sie dostanie na luzie
no to chyba jednak jakiś żart apropo Łukasza ;) jeśli środkowym nazywamy kogoś, kto ma 188 cm i myśli o powołaniu do Spały to chyba jest w malutkim błędzie :) co do Tomka zgadzam się ;) ale czas pokaże, bo może jestem w błędzie.
maupa
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2011, o 18:25
Płeć: M
Lokalizacja: okolice Olsztyna

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: maupa »

maupa pisze:
resovia00 pisze:z W-M jest dwoch dobrych srodkowych : Tomasz Koziatek, Łukasz Dziedzic . Na prawde, co chlopy wyczyniajo to pytan nie mam . jak wyjdzie w gore i strzeli to ludzi zabija . nie zartuje sobie tak jak wy z tym ratajczykiem . serio . ten lukasz to nie jest rasowy srodkowy, tylko na tno z przyjecia poszedl na srodek , mysle ze na kampy sie dostanie na luzie
no to chyba jednak jakiś żart apropo Łukasza ;) jeśli środkowym nazywamy kogoś, kto ma 188 cm i myśli o powołaniu do Spały to chyba jest w malutkim błędzie :) a przyjmującym to on za dobrym nie jest, piłka odbija się od niego jak od krzesła ;) co do Tomka zgadzam się ;) ale czas pokaże, bo może jestem w błędzie.
klendurexin
Posty: 11
Rejestracja: 30 wrz 2012, o 18:40
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: klendurexin »

Stysiał się dostanie na lajcie jest to w tej chwili najlepszy przyjmujący w polsce drugiego takiego niema !!!! :P:P:P:P
koksik
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2012, o 15:31
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: koksik »

A co nowe konto zrobiles ? Volleyman ? ;>
hejtereq
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 15:30
Płeć: K

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: hejtereq »

przyjmujacy 180 pare to na pewno do spaly sie nadaje :*
wojtek15
Posty: 46
Rejestracja: 31 sie 2012, o 22:11
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: wojtek15 »

Popieram Hejterqa , Śmieszne jak Stysiał robi po tysiąc kont, tylko po to , żeby pokazać jaki jest zajebisty, dobre.
klendurexin
Posty: 11
Rejestracja: 30 wrz 2012, o 18:40
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: klendurexin »

No i co z tego , że stysiał robi konta niech robi i tak sie dostanie nawet na libero mimo małego wzrostu robi co chce z piłką , stysiał mimo młodego wieku gra już w młodej lidze i za jakis rokj pewnie go powołaja do [pierwszego zerspołu... hejterek nie masz racji...
hejtereq
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 15:30
Płeć: K

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: hejtereq »

zalosne... probuje sie dowartosciowac na forum
klendurexin
Posty: 11
Rejestracja: 30 wrz 2012, o 18:40
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: klendurexin »

dobra mytsl co chcesz hejterek (A.Ł) ale to nie stysiał pisze , chciałbys byc taki jak on narka... ;p;p;p;p
wojtek15
Posty: 46
Rejestracja: 31 sie 2012, o 22:11
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: wojtek15 »

prosze Cie, wiem co to za inicjały A.Ł , Stysiał nie komromituj sie ; )
cristal
Posty: 8
Rejestracja: 6 paź 2012, o 23:19
Płeć: M

Re: Kto do spały z 97?

Post autor: cristal »

Wyobrażacie sobie zawodnika w Pluslidze na przyjęciu ze wzrostem 180cm ? Jaja sobie robicie ? Stysiał może i się dostanie do Spały ale TYLKO na pozycji libero, jeżeli chodzi o Droszyńskiego to powinień się dostać spokojnie, bo co jak co ale sypaczy ze wzrostem 190 cm w roczniku 97 nie ma.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”