Kadeci 2012/2013

Metrowiec
Posty: 80
Rejestracja: 14 lut 2010, o 18:46
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: Metrowiec »

Widzę, że moderatorzy mają pełno roboty, ale cóż...Mi pozostało tylko życzyć wszystkim powodzenia w kolejnych etapach rozgrywek i dobrego parkietu, który dopiero zweryfikuje waszą dojrzałość, bo kłótnie na forum publicznym, jeszcze w jednej drużynie na dodatek są po prostu śmieszne.
Pozdrawiam.
edukukuredu
Posty: 139
Rejestracja: 12 mar 2013, o 20:26

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: edukukuredu »

Metrowiec pisze:Widzę, że moderatorzy mają pełno roboty, ale cóż...Mi pozostało tylko życzyć wszystkim powodzenia w kolejnych etapach rozgrywek i dobrego parkietu, który dopiero zweryfikuje waszą dojrzałość, bo kłótnie na forum publicznym, jeszcze w jednej drużynie na dodatek są po prostu śmieszne.
Pozdrawiam.
@ Metrowiec - myślę, że źle wyciągasz wnioski na podstawie czytanych postów. Ktoś próbuje skłócić jedna drużynę podszywając się pod jej zawodników. Zauważ kto to pisze i ile postów ma każdy z piszących. Ktoś założył konta (kilka) i pod różnymi nickami obraża normalnych ludzi. Gdyby na tym forum było pokazane IP piszącego na pewno byłoby to widoczne. Myślę, że moder ma takie możliwości. Masz rację, że boisko zweryfikuje wszystko już niedługo i że to co niektórzy piszą jest śmieszne. Na pewno nie dzieje sie to w jednej drużynie.
Co ma (nad)waga czy wiek do umiejętności prowadzenia drużyny? Bo jakoś nie rozumiem? Chyba, że każdy świetny trener musi mieć takie warunki? Jakoś w to wątpię.
Nie jestem trenerem :o :o :o . Na inne tematy nie zamierzam z tobą dyskutować. Wrzuciłeś na to forum "kość niezgody" to teraz ją sobie wyjmij i zjedz. Smacznego :] :] :].

Oglądajcie niedługo naszych kadetów na Mistrzostwach Europy.
"Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań - nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice."
Lucky
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 23:02
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: Lucky »

A według was Norwid Częstochowa nie ma szans na Finał MP ? Mają 3 osoby, które byly na kampach: Dąbrowski, Woch, Stelmach :) wiem, że mają problemy z przyjęciem ale jedyne z kim przegrali na Śląsku to JSW, aa mówi się, że jak sie wychodzi ze Śląska to jakby zdobyć medal Polski :)
siatkarz1234
Posty: 17
Rejestracja: 9 cze 2012, o 07:09
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: siatkarz1234 »

Półfinaly coraz bliżej. Kogo obstawiacie jako faworytow grup? kto z 1, kto z 2?
Vezus
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 19:48
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: Vezus »

z 2 grupy: Resovia i Norwid :)
hejtereq
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 15:30
Płeć: K

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: hejtereq »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 1 maja 2013, o 12:46 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - użytkownik nie miał nic do powiedzenia
darek200
Posty: 9
Rejestracja: 3 lis 2012, o 11:25
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: darek200 »

Wiadomo gdzie są finały?
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: Sami »

jak dla mnie to Bydzia na mistrza ! a tak w ogóle to dzisiaj czewa sprawiła niespodzianke bo nie przekupila sedziów tylko zrobił to azs . ze sportowym pozdrowieniem Marcin Janusz !
Metrowiec
Posty: 80
Rejestracja: 14 lut 2010, o 18:46
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: Metrowiec »

Marcin Janusz wychwalałby swoich kolegów z młodzików i kadetów? Chyba, jak już wkroczył do seniorskiej kariery, to chyba ma więcej rzeczy do roboty, co? Na przykład matura :)
siatkarz1234
Posty: 17
Rejestracja: 9 cze 2012, o 07:09
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: siatkarz1234 »

Dobra, bo odchodzimy od głównego tematu, wiadomo, że to nie Marcin Janusz. Jak oceniacie wyniki z 1-szego dnia i jakie typujecie na dzisiaj?
Kaczik
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2013, o 14:54
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: Kaczik »

Nie wiem jak was .. Ale mnie bardzo interesuja dwa spotkania :) Norwid - Resovia i jutrzejszy Jastrzebie - Chemik :) Co byscie powiedzieli na temat tych druzyn ? :) Moim zdaniem sa to jedne z najsilniejszych zespolow w Polsce :) ale chciałbym uslyszec wiecej opinii .
darek200
Posty: 9
Rejestracja: 3 lis 2012, o 11:25
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: darek200 »

Ks Metro Warszawa - Dunajec Nowy Sącz 3;1
Czarni Radom - Poznań 3;0
CZARNI I METRO w finale.
Vezus
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 19:48
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: Vezus »

Finały trwają od 22 do 26 maja, w Proszowicach.
siatkarz014
Posty: 87
Rejestracja: 10 mar 2012, o 18:47
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: siatkarz014 »

Dla mnie zaskoczeniem jest, że Jastrzębski wygrał z Chemikiem. Chemik od początku prezentował ciekawszą, szybką i poukładaną siatkówkę, zaś Jastrzębskie częściej się gubił, ich gra nie była taka szybka, głównie siłowe kończenie akcji. Jak sądzicie, czy Bydgoszcz mogła się podłożyć, aby mieć inną grupę w finałach?
cristal
Posty: 8
Rejestracja: 6 paź 2012, o 23:19
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: cristal »

siatkarz014 pisze:Dla mnie zaskoczeniem jest, że Jastrzębski wygrał z Chemikiem. Chemik od początku prezentował ciekawszą, szybką i poukładaną siatkówkę, zaś Jastrzębskie częściej się gubił, ich gra nie była taka szybka, głównie siłowe kończenie akcji. Jak sądzicie, czy Bydgoszcz mogła się podłożyć, aby mieć inną grupę w finałach?
Myślę, że finały wszystko zweryfikują, też się zdziwiłem, że Bydgoszcz przegrała z Jastrzębiem. Zdziwił mnie 4 set, że Jastrzębski gładko wygrał tą partię i co za tym idzie cały mecz. Największymi faworytami do zdobycia złotego medalu są ekipy : jastrzębski,resovia,chemik jako czwarty zespół obstawiał bym azs Olsztyn. Z tego co mi wiadomo, to była pierwsza przegrana Bydgoszczy w kategorii Kadet, może to tylko był poprostu słabszy dzień, może jastrzębie jest silniejsze, a może Chemik się podłożył, to wiedzą tylko sami zawodnicy. Chociaż pytanie do Bydgoszczy, czy był sens podkładania się, jeżeli trafiają na grupe z Rzeszowem ? Ogólnie grupy prezentują się tak : 1.Jastrzębie,Olsztyn,Radom,Gdańsk 2.Rzeszów,Chemik,Metro,Wifama ... Obstawiam że z grupy pierwszej wychodzi - Jastrzębski,Olsztyn a z grupy drugiej - Chemik i Rzeszów.Obstawiam finał Jastrzębski-Chemik. To tylko moje typy a czas pokaże kto 26 maja będzie się cieszył, ze złotego medalu MP KADETÓW ;)
siatkarz014
Posty: 87
Rejestracja: 10 mar 2012, o 18:47
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: siatkarz014 »

Może właśnie Chemik nie chciał się ewentualnie spotkać w półfinałach z Resovią? Nie mam pojęcia, z niecierpliwością czekam na finał.
kryspi96
Posty: 1
Rejestracja: 6 maja 2013, o 12:00
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: kryspi96 »

Aby rozwiac wszelkie niedomowienia.
Jestem z Chemika i chcielismy wygrac to spotkanie lecz nie za wszelką cenę. To nie była sprawa priorytetowa gralismy w pelni zaangazowani. Lecz w tym spotkaniu Jastrzebski byl poprostu lepszy. Nic dodac nic ująć. Przypominam ze to dopiero byly Półfinaly mistrzostw polski. Bylismy ciekawi jak gra jastrzebie i zobaczylismy o co chodzi teraz pozostaja finaly i tam bedziemy walczyli. Nie ma mowy o podkładaniu. Jastrzebski wygral zasłużenie bo pokazali lepsza siatkówkę.
rasluta
Posty: 11
Rejestracja: 12 lut 2012, o 18:14
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: rasluta »

a ja jestem z Częstochowy :D i muszę wam powiedzieć że zdenerwował a zarazem zażenował mnie libero z azs-u kiedy po przegranym przez nas meczu podszedł do nas i zaczął krzyczeć "olsztyńskie układy".Jeśli to przeczytasz to proszę cie dzieciaku wydoroślej i idź po rozum do głowy bo być może następnym razem nie będzie koło ciebie twoich kolegów z drużyny i inaczej to się dla ciebie skończy.
sebanek96
Posty: 3
Rejestracja: 6 mar 2011, o 15:01
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: sebanek96 »

rasluta pisze:a ja jestem z Częstochowy :D i muszę wam powiedzieć że zdenerwował a zarazem zażenował mnie libero z azs-u kiedy po przegranym przez nas meczu podszedł do nas i zaczął krzyczeć "olsztyńskie układy".Jeśli to przeczytasz to proszę cie dzieciaku wydoroślej i idź po rozum do głowy bo być może następnym razem nie będzie koło ciebie twoich kolegów z drużyny i inaczej to się dla ciebie skończy.

Jestem tym libero z Olsztyna. :D i w sumie to szedłem z 2 kolegami. a was tam siedział cały bus... nie denerwuj mnie tym pisaniem jak Ci coś nie pasowało mogłeś wysiąść z busa i mi przy..... a przypominam Ci że "OLSZTYŃSKIE UKŁADY" narodziły się z częstochowy więc czego sie prujesz ? nie umiecie przegrywać i tyle... a i chciałbym dodać : szkoda że na finałach się już nie spotkamy ;/ :D
Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: Duzy »

Czy moglbys wyjansij na czym polegaja te "OLSZYTNSKIE UKLADY"?
Szpaku
Posty: 38
Rejestracja: 4 gru 2010, o 18:40
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: Szpaku »

Duzy pisze:Czy moglbys wyjansij na czym polegaja te "OLSZYTNSKIE UKLADY"?
Kolego "Olsztyńskie układy" wymyśliła Częstochowa w 2012 roku w Wołominie. W ten sposób próbowali przerzucić winę na olsztyński zespół za to, że nie awansowali do półfinałów. A tak naprawdę sami sobie winni, przegrywając seta z Łodzią pozbawili siebie awansu. A fakt, że Olsztyn trochę zlekceważył drużynę z Kobyłki i na własne życzenie przegrał mecz. Ale trzeba przyznać, że z Kobyłką męczyły się także drużyny z Rzeszowa i Bydgoszczy, a to pokazuje że nie byli to chłopcy do bicia. Ale łatwiej było Częstochowie zrzucić winę na Olsztyn aniżeli uderzyć się w pierś i przyznać że sami pokpili sprawę ( gdyby nie przegrali seta z Łodzią to bez względu na wynik Olsztyn-Kobyłka mieliby pewny awans). I tak oto powstały Olsztyńskie układy w wydaniu Częstochowskim :)
rasluta
Posty: 11
Rejestracja: 12 lut 2012, o 18:14
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: rasluta »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 7 maja 2013, o 17:20 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. i 13. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: gadugadu »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 7 maja 2013, o 17:19 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. i 13. Regulaminu Forum
sebanek96
Posty: 3
Rejestracja: 6 mar 2011, o 15:01
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: sebanek96 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 7 maja 2013, o 17:19 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. i 13. Regulaminu Forum
hejtereq
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 15:30
Płeć: K

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: hejtereq »

moim zdaniem druzyny z czestochowy i wroclawia zaslugiwaly na finaly i na pewno nie odbiegaly poziomem od innych ale niestety trafila im se bardzo mocna grupa
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: slepy sedzia »

hejtereq pisze:moim zdaniem druzyny z czestochowy i wroclawia zaslugiwaly na finaly i na pewno nie odbiegaly poziomem od innych ale niestety trafila im se bardzo mocna grupa
Zgadza się . Na medal to nie , ale na 5-8 miejsce tak.
System jest żuwniany, bo do finału weszły gorsze drużyny.
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: therion »

slepy sedzia pisze:System jest żuwniany, bo do finału weszły gorsze drużyny.
Jaki zatem system proponujesz, żeby do finału wchodziły drużyny lepsze?
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
rocznik96
Posty: 24
Rejestracja: 5 maja 2011, o 17:46
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: rocznik96 »

therion nie możesz powiedzieć że ten system jest dobry...ja osobiście uważam że jest beznadziejny, ale lepszego nikt nie jest w stanie wymyśleć.

a co do samych finałów, w obu grupach są zdecydowani faworyci na pierwsze miejsca, czyli chemik i jastrzębie, a o drugie miejsca będzie toczyła się walka w obu przypadkach. w jednej stoczy ją olsztyn z radomiem, a w drugiej resovia z warszawą...kolejność tu nie ma znaczenia, chodzi mi o pojedynki pomiędzy tymi ekipami. najchętniej widziałbym półfinały - Jastębski - Metro i Chemik - AZS
Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: Duzy »

rocznik96 pisze:therion nie możesz powiedzieć że ten system jest dobry...ja osobiście uważam że jest beznadziejny, ale lepszego nikt nie jest w stanie wymyśleć.

a co do samych finałów, w obu grupach są zdecydowani faworyci na pierwsze miejsca, czyli chemik i jastrzębie, a o drugie miejsca będzie toczyła się walka w obu przypadkach. w jednej stoczy ją olsztyn z radomiem, a w drugiej resovia z warszawą...kolejność tu nie ma znaczenia, chodzi mi o pojedynki pomiędzy tymi ekipami. najchętniej widziałbym półfinały - Jastębski - Metro i Chemik - AZS
Warszawa bedzie walczyc o 7 miejsce z lodzai..
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: Kadeci 2012/2013

Post autor: therion »

rocznik96 pisze:therion nie możesz powiedzieć że ten system jest dobry...ja osobiście uważam że jest beznadziejny, ale lepszego nikt nie jest w stanie wymyśleć.
Oczywiście, że system nie jest dobry. Ale skoro nikt nie wymyślił lepszego (a jeżeli wymyślił, to się nie ujawnił :P), to trzeba grać w realiach systemu, który jest. Wpienia mnie trochę po prostu, jak się zwala wyniki na system. W niemal każdej dyscyplinie sportu system niestety dopuszcza fakt, że najlepsi teoretycznie rywale mogą spotkać się przed wielkim finałem i tylko się czasem wzdycha jaka szkoda, że w półfinale spotyka się x i y, i że jest to przedwczesny finał. Ot, życie. Sport nie działa w warunkach laboratoryjnych i oprócz wyszkolonych umiejętności jest jeszcze kilkanaście czynników, które składają się na wynik. Czasem trafia się do silnej grupy, czasem nie ma się dnia, czasem kluczowy zawodnik odnosi kontuzję, czasem sędzia jest w słabszej formie, czasem (szczególnie w przypadku sportu młodzieżowego ;)) dziewczyna rzuci zawodnika przed ważnym meczem i on zamiast skupić się na grze, to rozpacza i chce się ciąć w szatni itd. Kto poza umiejętnościami sportowymi trafi na mniej negatywnych czynników, ten wygrywa. Często jednak my jesteśmy nastawieni zero-jedynkowo: lepszy musi wygrać i jeżeli w kluczowym meczu wygra drużyna, która przegrałaby 9/10 meczów z tym przeciwnikiem, to już szukamy szwindli. A to jest sport i najlepszy to nie zawsze ten co do finału leje wszystkich 3:0... najlepszy jest ten, kto wygrywa finał :)
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”