Kadra Polski Kadetów

mietek
Posty: 59
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:15
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: mietek »

właśnie też mi się coś obiło o uszy, ale nie byłem pewien, dlatego chciałem się upewnić czy to prawda. Mógłby ktoś dokładnie opisać go ? Zanosi się na niewiarygodny wybuch jego talentu.
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: Sami »

Ja uważam że na warmii jest sporo wartościowych graczy. Ten rozgrywajek, środkowy i teraz ten libero. Kopalnia talentow
cFg1921
Posty: 2
Rejestracja: 3 lis 2012, o 11:27
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: cFg1921 »

Libero Jakub Popiwczak :D Jak narazie gra w pierwszej "6" w PLS Jastrzębskiego Węgla no i oczywiście w Kadetach w JSW ;) Obejrzyjcie sobie w TV mecz to będziecie wiedzieć jak gra :D
fridekmen
Posty: 1
Rejestracja: 6 lis 2012, o 14:18
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: fridekmen »

Nowy nabytek Bydgoskiego chemik Maciej ksywa Fridman Fridek lapie 350 w bloku i jest on swienty L:D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: madlark »

fridekmen pisze:Nowy nabytek Bydgoskiego chemik Maciej ksywa Fridman Fridek lapie 350 w bloku i jest on swienty L:D
Święty w jakim sensie? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
mariaskin
Posty: 3
Rejestracja: 6 lis 2012, o 20:57
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: mariaskin »

Czy trener kadry kadetów wie, że spoza SMS-u Spała też może powołać utalentowanych zawodników??
conradomoreno
Posty: 5
Rejestracja: 7 lis 2012, o 22:35
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: conradomoreno »

Rzeczywiście słyszałem ze ten Fridek jest dobry , kontaktowalem się ze znajomym z Bydgoszczy i i zagrał świetne zawody w meczu ligowym , doszły mnie też słuchy ze wrodzony skoczek ponad 350 zasięgu , rocznik. 96 podobno zasluguje na powołanie do kadry Polski , wiecie może skąd jest ??? Wiem jedno ze chemik zrobił dobry transfer powołując młodego maćka , pozdrawiam wszystkich nr 16 ;)
conradomoreno
Posty: 5
Rejestracja: 7 lis 2012, o 22:35
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: conradomoreno »

A czy to prawda że w drużynę chemika opuścił A.Lyczak ? Podobno pobił kolege z drużyny Janka Lesiuka i został wyrzucony i ma zasilix drużynę W11 wraz z fridkiem , ?????
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: Alfred Tennyson »

Witam, czy ktoś mógłby napisać coś więcej o naszej kadrze kadetów powołanej na najbliższy turniej? Na jakich zawodników szczególnie zwrócić uwagę bo mogą wyjść na "ludzi", jakie szanse mają te roczniki w porównaniu z zagranicznymi rówieśnikami etc?
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
MowMiMistrz
Posty: 1
Rejestracja: 9 lis 2012, o 13:27
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: MowMiMistrz »

Tak masz racje M.Gorzen to dobre wzmocnienie Chemika, ale niestety tyko w kwadracie ;]
dlugi96
Posty: 20
Rejestracja: 29 maja 2011, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: łódź

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: dlugi96 »

CZemu w temacie o kadrze piszecie o zawodnikach których w niej nie ma. A co do M. Gorzenia to i może coś da Chemikowi ale znam gościa i jego granie. może mu być tam ciężko. Chemik ma zgraną pakę i dobrą szóstkę która od długiego czasu gra ze sobą i co najważniejsze też wygrywa. Gorzeń szukał i szukał klubu i chyba za namową Gossa tam poszedł ale co do grania to zobaczymy. Na przyjęciu mają Kure i Lesiuka na ataku Gossa i chyba tylko jako ich zmiennik będzie pogywal, chyba że ktoś się wyłoży - czego nikomu nie życzę.
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: adamr »

Kadra juz uksztaltowana chyba dominacja sms-u,za pare dni pierwszy powazny sprawdzian eliminacje ME, oby z powodzenie chlopcy od dzisiaj juz tylko walcza o jak najwyzsza forme na 3.I. bo chyba juz tylko 14 jest w spale
AbCd
Posty: 51
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 21:18
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: AbCd »

Myślę że i tak zobaczymy pare nowych nazwisk po MP juniorów oczywiście w składzie już na same ME jak się chłopaki zakwalifikują .
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: slepy sedzia »

Sami pisze:i w obronie w strefie piątej (lewa obrona) porusza sie bardzo dobrze. Co prawda nie podbija tak dużo piłek jak Ignaczak ale jak na tak młodziutkiego gracza radzi sobie. a przypomnijmy ze ma 207 cm wzrostu i jest przy tym bardzo mobilny. jako podpowiedź dla przeciwnika warto dodać że czasem po serwisie zostaje w strefie 6. Broni w niebiański sposób atak po czym nachodzi dynamicznie na tzw . pajpa. To zagranie doprowadza przeciwnika do rozpaczy . Stawiając potrójny blok , cięzko jest powstrzymać tego misia.
Sami! - nie śmiej się z młodszych ( choć większych ) kolegów.
Pamiętaj, że wielu z nich też ma już za sobą pierwsze występy na parkietach Plus Ligi.
Nie są więc gorsi od Ciebie.
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: adamr »

ME kadetow zblizaja sie , zostala juz ogloszona kadra kadetow.Male zmiany sa nawet zaskakujace- w 14(dwoch odpadnie) dwaj nowi srodkowi Lemanski,Zwiech,za Wojtkowskiego-Pietrzak i to tyle reszt bez zmian. Czyli wielu przewidywania sie nie sprawdzily
siatkarz014
Posty: 87
Rejestracja: 10 mar 2012, o 18:47
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: siatkarz014 »

ze Zwiecha już takiego środkowego zrobili, że w kadrze na środek się łapie? :O
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: Alfred Tennyson »

Szkoda Tobiasza Wojtkowskiego :(
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”