TNO 2012

hejtereq
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 15:30
Płeć: K

Re: TNO 2012

Post autor: hejtereq »

lubuskie? prosze Cie hahahh
spodwarszawy
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2012, o 18:06
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: spodwarszawy »

Jak dla mnie na tegorocznym TNO duże szanse ma Mazowsze. Chłopcy z rocznika 97 na każdym turnieju ogólnopolskim pokazywali się z dobrej strony i stanowili czołówkę. A poza tym przyjęcie z Radomia(Szcześniak, Kazimierczak) i Kobyłki (Gromelski, Gawkowski) będzie fundamentem i podstawą tej drużyny. Rozegranie to walka Metro Warszawa ( Odziemkowski) z Plas Warszawa (Pierzchała) Kobyłka (Ślesicki). Środek też dobrze obsadzony. Moim zdaniem główny faworyt do złota.
spodwarszawy
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2012, o 18:06
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: spodwarszawy »

Wracając do zawodnika Bydgoskiego Chemika. Kamil D. jest w sumie nawet dobrym zawodnikiem. Miałem z nim okazje grać nie raz. Jak dla mnie chłopak jest wychwalany a tak naprawdę aż takiej świetnej gry nie pokazuje poza tym, że przyśpiesza piłki co czasem jest widowiskowe. Jeśli chodzi i jego zachowanie: jest naganne. Pyskuje i bluzga sędziom prowadzącym mecz. Uważa się za nieomylnego co często powoduje jego nerwowość. Sport uczy pokory ale ludzi którzy go kochają. Dla mojej osoby Kamil D jest zwykłym pozerem który pali papierosy. Gdyby nie jego gwiazdorstwo mógłby zajść bardzo daleko.
Awatar użytkownika
siatkarz2012
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:43
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: siatkarz2012 »

matiIDEALNAbanka pisze:
hejtereq pisze:wygrają kujawy i tyle
Chyba cię popier.doliło, dziewczynko. Każdy, kto ma choć trochę do czynienia z siatkówką, wie, że tegorocznym faworytem jest kadra województwa lubuskiego.



Widzę kolega ma dzisiaj duże poczucie humoru do pisania takich postów.Lubuskie? Wygrać TNO 2012?Z kim i jak?
Nikt tam nie jest wybitny,żeby wygrać ten turniej.Volley Gubin skończył na ćwierćfinale i nic więcej z tego województwa.jedynym wartościowym zawodnikiem z tego województwa jest leworęczny chłopak z Kasztelanu Międzyrzecz.
asdfqqq
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2012, o 20:04

Re: TNO 2012

Post autor: asdfqqq »

wiadomo moze juz jakie beda grupy ?
hejtereq
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 15:30
Płeć: K

Re: TNO 2012

Post autor: hejtereq »

ale prawda jest taka ze moze i droszynski jest gwiazda i pozerem to bedzie w spale i kadrze. niestety...
spodwarszawy
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2012, o 18:06
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: spodwarszawy »

Jak dla mnie dostać się do spały to żaden sukces bo w spale niszą zawodników a nie ich szkolą taka prawda. Więc po co szczycić się tym, że dostało się do szkoły która niszczy talenty ? Nieliczni wychodzą stamtąd i grają na wysokim poziomie. Nie jeden siatkarz obecnie podstawowi kadry polski wypowiadali się, że tam ludzie głupieją i się niszczą. Taka prawda. W każde będzie ale wątpię, że reszta chłopaków będzie go tolerowała. Musi się zmienić, albo wywoła nie jeden konflikt który może przełożyć się na atmosferę w drużynie.
mrzgon
Posty: 28
Rejestracja: 9 sie 2010, o 15:49
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: mrzgon »

widze tu kolega jakas nie spełniona gwiazda siatkówki ! A to jakim się wyjdzie ze spały zawodnikiem zależy od niego samego i pytanie czy idzie tam by się rozwijac czy spędzić 3 lata bez rodziców na pełnym luzie.
spodwarszawy
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2012, o 18:06
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: spodwarszawy »

Nie. Po prostu interesuje się tym bardzo i widziałem nie jeden wywiad i czytałem nie jeden artykuł i słyszałem nie jedną wypowiedź na temat Spały. A poza tym sami zawodnicy mówią za tą szkołę. Sam popatrz i przestań się oszukiwać.Daremne komentarze na temat mojej osoby możesz sobie darować ;)
siatkarz1234
Posty: 17
Rejestracja: 9 cze 2012, o 07:09
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: siatkarz1234 »

Śląskie jest w tym roku mocne ;) Delic-pol w finałach, BBTS w 1/2 i Będzin w 1/4 . Mieszanka zawodników z tych klubów może utworzyć dobry zespół . co o tym sądzicie?
PS. Podajcie jakiś wyróżniających się graczy w tym sezonie ?
volleyman
Posty: 13
Rejestracja: 29 paź 2011, o 12:29
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: volleyman »

Ustka 2012.
Finał
Kujawsko-Pomorskie - Dolnośląskie 2:0.,..
3 miejsce - Łodzkie, 4...Opolskie
MVP Turnieju - Paweł Stysiał (Kujawsko Pomorskie)
dolnyslask
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 18:44
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: dolnyslask »

Widze ze wy tam w kujawsko pomorskim lubicie wszyscy pisac o sobie, brawo pawel wszyscy gratulujemy Ci mvp ale nie musisz sie chwalic ze dostales nagrode
wojtek15
Posty: 46
Rejestracja: 31 sie 2012, o 22:11
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: wojtek15 »

a inne nagrody indywidualne ?:)
PROVOLLEY
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 18:49
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: PROVOLLEY »

Myśle że kadra Lubelskiego też pokaże na co ją stać . Maja zgraną ekipe
volleyman
Posty: 13
Rejestracja: 29 paź 2011, o 12:29
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: volleyman »

Dzieki dzieki ;d a NO INNYCH NIE BYŁO, A KTO JEDZIE DO CEWIC JAKIE KADRY?
dolnyslask
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 18:44
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: dolnyslask »

wazne ze kujawsko pomorskie bedzie.Bedziemy mogli cieszysz oczy tym swietny przyjmujacym.Pawlem :] szkoda tylko ze tego nie zobacze :(
okoliczny
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2011, o 16:23
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: okoliczny »

brawo za inteligencje chłopaki !! lepiej pokażcie swoją mądrość na boisku a nie się hejtujecie :D
volleyman
Posty: 13
Rejestracja: 29 paź 2011, o 12:29
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: volleyman »

No niestety ale Dolnyślask chyba ma dość przegranych z Kujawami (Chemikiem) - Kiedyś Kinderki, MP Młodzików, Teraz Ustka A jeżeli wasz Trener powatarza tylko ,, Gonimy króliczka, gonimy ! " No to powodzenia bo jak narazie to coś wam słabo to wychodzi. Pozdrawiam.
!!! 8-)
dolnyslask
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 18:44
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: dolnyslask »

moze i przegrywamy ale przynajmniej nie piszemy wszedzie jacy jestesmy swietni . ;)

http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f ... 74#p209274
"Stysiał powinnien dostać MVP.! Kto tak uważa ? Wszyscy od nas z wrocławia tak uważąją."
Z wroclawia tego nikt nie napisal tylko ty . To bylo smieszne . :]
volleyman
Posty: 13
Rejestracja: 29 paź 2011, o 12:29
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: volleyman »

Hahha :] Stary ja tylko przekazałem co powiedział mi po finale jeden z waszych zawodników a to, że moze i lubimy o sobie pisać to chociaż mamy o czym. Bo pomimo ze nie są to jakies duze osiagniecia to coś się osiągneło z tym chemikiem i co roku obojetnie w jakiej kategori walczymy o medale MP. Dobra skończmy bo ja nic do Dolnego ślaską nie mam, fajną macie ekipe parametrami lepsza od nas oraz spoko trenera. Pozdrawiam. ;)
dolnyslask
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 18:44
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: dolnyslask »

Przykro mi bardzo ale nikt od nas ci tak nie powiedzial a teraz wymyslasz zeby nie bylo widac jaki jestes smieszny. Nie to ty sam z nami wygrywasz jak na kazdym turnieju . Brawo moze napisz ze wszyscy od nas ci mowili ze slusznie mvp dostales ? :]
volleyman
Posty: 13
Rejestracja: 29 paź 2011, o 12:29
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: volleyman »

Nie wiem co mówili teraz, ale wiem co powiedział mi jeden od was po Finale Mistrzostw Polski ^^ Stary widze że zawisć jest? Przestań zajmijmy się grą na boisku a nie pisaniem na forum.
hejtereq
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 15:30
Płeć: K

Re: TNO 2012

Post autor: hejtereq »

nadzieje wygra zachodnio-pomorskie!
wojtek15
Posty: 46
Rejestracja: 31 sie 2012, o 22:11
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: wojtek15 »

proszę Cię, zachodniopomorskie? Co pokazali w Ustce? NIc także nie sądzę zeby mieli jakies szanse nawet na 10, ale ok ;)
hejtereq
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 15:30
Płeć: K

Re: TNO 2012

Post autor: hejtereq »

a kogo typujesz do wygrania TNO?
wojtek15
Posty: 46
Rejestracja: 31 sie 2012, o 22:11
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: wojtek15 »

Moim zdaniem najpoważniejszym kandydatem na miano faworyta TNO 2012 jest kujawsko-pomorskie, chlopaki nie wysocy, ale maja swoich dwoch liderow jakimi sa: Droszynski i Stysiał, jak widac wszyscy piszą, ze sa gwiazdkami, moze i sa ale do Spaly i tak sie dostana , wiec to tylko czysta zazdrosc. Pozdrawiam
hejtereq
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 15:30
Płeć: K

Re: TNO 2012

Post autor: hejtereq »

droszynski sie dostanie, stysial nie :)
Awatar użytkownika
siatkarz2012
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:43
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: siatkarz2012 »

Moim zdaniem ,także opolskie może powalczyć o podium na TNO 2012.Wysoka i dobra umiejętnościami drużyna.Naprawdę ma szansę.
wojtek15
Posty: 46
Rejestracja: 31 sie 2012, o 22:11
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: wojtek15 »

Mozliwe, ze Stysial sie nie dostaje, to nie ja wybieram ludzi na kampy : ). Wydaje mi sie, że także dolnoslaskie moze cos ugrac, na czele z chlopakiem z Gwardii Wrocław, Leworęczny przyjmujący i z atakującym z Milicza. ; )
wojtek15
Posty: 46
Rejestracja: 31 sie 2012, o 22:11
Płeć: M

Re: TNO 2012

Post autor: wojtek15 »

a co myslicie o Pomorskim, Zachodniopomorskim , Lubuskim? tez jest paru fajnych chlopakow.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”