Juniorzy 2013/2014

Vollero
Posty: 17
Rejestracja: 21 gru 2013, o 13:41

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: Vollero »

Nie znam się szczegółowo na rozgrywkach juniorskich, ale widzę, że drugi rok z rzędu w grupie 8 najlepszych drużyn w Polsce są dwie z jednego miasta. Brawo dla Olsztyna
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: Alfred Tennyson »

Jak na razie na głównych antybohaterów obok organizatorów wyrastają "akademicy" z Olsztyna, którzy niestety udowadniają, że na dzień dzisiejszy finały MPJ to dla nich zbyt wysoki poziom choć chciałbym naprawdę to jeszcze odszczekać bo lubię ten zespół. Dotychczas główną atrakcją mistrzostw jest niestety pochód katastrof pomniejszych i większych, które fundują nam faworyci grający poniżej oczekiwań dlatego ciężko kogokolwiek wyróżnić. Dzisiaj pozbierała się trochę jastrzębska Akademia Talentów (konkretnie to jej drugi zespół złożony z młodszych roczników) ogrywając bez problemu Kochanowskiego (jak na razie bardzo kiepski turniej) i kolegów z Olsztyna czym w jakiś sposób wynagrodziła swoim kibicom wczorajszą sensacyjną (?) porażkę z Rybnikiem.

Jeśli kogoś można po dotychczasowych spotkaniach wyróżnić to wybrałbym olsztyńskiego libero, Jakuba Zabłockiego, który na tle utytułowanego Kacpra Piechockiego spisał się naprawdę dobrze, być może nawet lepiej oraz Marcina Komendę finezyjnie i dokładnie realizującego taktykę w zespole z Rzeszowa.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: Elgarten »

Wczoraj faktycznie Tempo sprawiło sporą niespodziankę. Mało kto, spodziewał się chyba pokonania przez nich Skry. Za to drugi zespół z Olsztyna, czyli AZS, spisuje się fatalnie. Wczorajsze 0:3 z Resovią jeszcze można zrozumieć, ale dzisiejsze baty od II zespołu Jastrzębia to według mnie kompromitacja(21:25, 16:25, 16:25).

Czekamy na więcej relacji ludzi będących w Bydgoszczy, bo chyba na transmisje nie ma dalej co liczyć. To dla mnie skandal, niech Bydgoszcz uczy się od Kętrzyna jak powinno się zachowywać miasto - gospodarz...
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: Alfred Tennyson »

Acha no i bardzo fajnie wygląda młodziutki (rocznik 1997) i stosunkowo niski (ledwie 193 cm...) Bartosz Kwolek reprezentujący Jastrzębski Węgiel, który jest takim motorkiem napędowym swojej drużyny - przyjmuje, punktuje, serwuje itd. Patrząc na listę powołań sporządzoną przez Jacka Nawrockiego jest chyba spora szansa, że nie podzieli losu Artura Szalpuka i w narodowej drużynie kadetów będzie odgrywał ważną rolę.

Pierwszego dnia coś mnie zamroczyło i meldując się o 9.30 pocałowałem klamkę "Łuczniczki" dopiero po jakimś czasie orientując się, że MPJ rozgrywane są na szkolnej hali... :) Na transmisje jaką mogliśmy oglądać w poprzednich latach nie ma co liczyć, organizacja jest generalnie kiepska.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
bebe
Posty: 115
Rejestracja: 22 maja 2013, o 20:44
Płeć: K

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: bebe »

Nie oceniałabym surowo Jakuba Kochanowskiego, to bardzo eksploatowany zawodnik, gra Kadeta, Juniora, ML II l, zniżka formy wydaje się być sprawą oczywistą u tego chłopaka - przypomniam rocznik 97 drużyna Juniorów AZS sprawiła sensację awansując do finałów MPJ, I brawo im za to
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: Alfred Tennyson »

Nie oceniam go (Kochanowskiego) surowo. Ma słabych partnerów toteż jego gra nie wygląda tak dobrze jak w Spale poza tym pozycja na jakiej występuje znacznie zmniejsza wpływ na mecz jaki Kuba mógłby wywrzeć.
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2014, o 10:56 przez Alfred Tennyson, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
bebe
Posty: 115
Rejestracja: 22 maja 2013, o 20:44
Płeć: K

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: bebe »

To prawda Kuba powinien spróbować na przyjęciu, nie urośnie już, więc środek nie dla niego, a możliwości ma duże. Może w przyszłym sezonie - pobożne życzenie :)
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: slepy sedzia »

Vollero pisze:Nie znam się szczegółowo na rozgrywkach juniorskich, ale widzę, że drugi rok z rzędu w grupie 8 najlepszych drużyn w Polsce są dwie z jednego miasta. Brawo dla Olsztyna
Może i brawo , ale pudła pewnie nie będzie. W młodzikach czy kadetach jeszcze tak , ale w rozgrywkach juniorskich, gdzie prym wiodą kluby-akademie oparte nie tylko na wychowankach , medal już nie dla Olsztyna :(
A gdyby złożyć taką ekipę: Tomczak, Kochanowski, Macyra, Augustynowicz, Jasnos, Napiórkowski, Zabłocki - a jeszcze w rezerwie Koziatek, Lewoc, Gulak, Michalczyk, Szwardzki, Olbryś ... ?
Jestem stronniczy, wiem , ale taka drużyna zmiotła by wszystkie akademie z parkietu. I to pewnie bez wielkiego trudu.
Dlaczego ona nie istnieje?
Steve
Posty: 46
Rejestracja: 14 lut 2014, o 21:07
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: Steve »

slepy sedzia pisze:
Vollero pisze:Nie znam się szczegółowo na rozgrywkach juniorskich, ale widzę, że drugi rok z rzędu w grupie 8 najlepszych drużyn w Polsce są dwie z jednego miasta. Brawo dla Olsztyna
Może i brawo , ale pudła pewnie nie będzie. W młodzikach czy kadetach jeszcze tak , ale w rozgrywkach juniorskich, gdzie prym wiodą kluby-akademie oparte nie tylko na wychowankach , medal już nie dla Olsztyna :(
A gdyby złożyć taką ekipę: Tomczak, Kochanowski, Macyra, Augustynowicz, Jasnos, Napiórkowski, Zabłocki - a jeszcze w rezerwie Koziatek, Lewoc, Gulak, Michalczyk, Szwardzki, Olbryś ... ?
Jestem stronniczy, wiem , ale taka drużyna zmiotła by wszystkie akademie z parkietu. I to pewnie bez wielkiego trudu.
Dlaczego ona nie istnieje?
to dobre pytanie ale z tych co nie znajdują odpowiedzi kilku z nich występowało przecież w lokalnej "potędze" ale jakoś nie dane im było w niej grać, stąd olsztyńskie piekiełko gdzie są 3 dobre zespoły ale żaden nie ma szans walki o medal MPJ, bez komentarza .........!!!
edukukuredu
Posty: 139
Rejestracja: 12 mar 2013, o 20:26

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: edukukuredu »

Brawo Bydgoszcz, brawo Rybnik !!! Z grupy A moim typem jest jednak Resovia i myślę , że Akademia Talentów II walczyć będzie o miejsca 5-8. W grupie B jednak raczej TEMPO, lecz nie wykluczam niespodzianki w meczu, który właśnie się rozpoczął, gdyż Bydgoszcz "może sobie wybrać" rywala w półfinale :o .
Nie wiem dokładnie, ale chyba w Bydgoszczy jest kilku chłopaków z rocznika 1997, nie sprawdzałem.
"Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań - nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice."
edukukuredu
Posty: 139
Rejestracja: 12 mar 2013, o 20:26

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: edukukuredu »

No i nie ma drużyn z Olsztyna w walce o medale. Szkoda....Chociaż na boisku Skra przegrała :]
"Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań - nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice."
tYpTrYk
Posty: 12
Rejestracja: 1 lut 2013, o 22:02
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: tYpTrYk »

Zarówno sam trener, jak i jego chłopaki z Bydgoszczy powinni zostać zdyskwalifikowani za tą jawną podkładkę w meczu ze Skrą. Brawo "trener - wychowawca". Powinieneś mieć odebrane prawo wykonywania zawodu. Młodzi mogą być tak głupi - ty nie powinieneś bo za nich odpowiadasz. Wyeliminowałeś Olsztyn z walki o medale - wstyd i hańba ! Gospodarz zawodów - śmieszne.
zagloba
Posty: 15
Rejestracja: 29 gru 2013, o 23:17
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: zagloba »

Na boisku wygrała jednak Skra . To nie ich problem że trener Bydgoszczy zagral od 3 seta innym składem.Zobaczymy czy wybrali dobrze przeciwnika w połfinale bo moim skromnym zdaniem Rybnik nie jest gorszy od Rzeszowa a wczoraj miał pomprostu słabszy mecz .Poczekajmy do jutra z opiniami kto lepszy a kto gorszy.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
kibic71
Posty: 3
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 14:53

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: kibic71 »

Nie od dzisiaj wiadomo ,że w Bydgoszczy nie robią nic innego tylko kalkulują,igrają z ogniem .
Wszyscy wiedzą ,że Chemik gra od zawsze nie czysto.
Na usta rzuca się tylko jedno ,,Sprze.......ki".
Śmiech na sali i kilo G...a.
Taka jest niestety Bydgoszcz w wydaniu siatkarskim --żenada i dwa kilo kitu
pidor
Posty: 3
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 15:22
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: pidor »

A ja uważam to za odpłaceniem pieknym za nadobne. Przypomnijcie sobie finał kadeta w Koźlu dwa lata temu. To Tempo z warszawką "załatwili" Chemika, który nie wszedł do finału po podkładce warszawki. Może sie mylę?
trener2207
Posty: 20
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 21:11
Płeć: M

SKRA Bełchatów

Post autor: trener2207 »

należy zacząc od tego , że Skra nie powinna grać ani w 1/4 ani w 1/2 ani tym bardziej w Finałe. Podczas wygranego finału wojewódzkiego w zespole skry zagrał niepuprawniony zawodnik , sms-owiec zawodnik zaksy Gryc. wszystkie mecze w finale winny byś zweryfikowane jako walkowery a skra skończyć finał łódzkiego na V miejscu . Ktoś sprytnie sprawę wyciszył lub znalazł kruczki prawne które tę sytuację usankcjonowały.
bebe
Posty: 115
Rejestracja: 22 maja 2013, o 20:44
Płeć: K

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: bebe »

Mam pytanie, czy dzisiaj w AZS grał Kochanowski i Gulak?
mrzgon
Posty: 28
Rejestracja: 9 sie 2010, o 15:49
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: mrzgon »

cały mecz spędzony w kwadracie rezerwowych obaj.
bebe
Posty: 115
Rejestracja: 22 maja 2013, o 20:44
Płeć: K

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: bebe »

Zbierają siły na jutro ? ;)
kasjan5
Posty: 32
Rejestracja: 3 lut 2012, o 15:31
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: kasjan5 »

Skra bez Gryca to 50% Skry i ta sprawa bardzo śmierdzi bo to on głównie przyczynił się do ogrania Wifamy w województwie 3-1.
Od 1/2 już nie grał i przeciwnicy mieli lżej.Dla uczciwości trzeba przyznać że to właśnie klub Łodzi jest jednym z najbardziej poszkodowanych tą sytucją,a była to bardzo mocna drużyna gdzie spałowicz stał w kwadracie.Odpadli zresztą z Rybnikiem 3-2 po kapitalnym meczu jak ktoś tu na forum pisał i fb Rybnika to potwierdzał ,a grali z młodzikiem 98 na rozegraniu po kontuzji ich rozrywajacego we wcześniejszym meczu .Skra i Volley są w czwórce , a o chłopakach z takich klubów jak Wifama gdzie się
szkoli nie kupuje nikt nie wspomina ,a rozczulają się tutaj niektórzy nad Olsztynem i ich zawodnikami .Sprawa Gryca to skandal,o którym trzeba pisać.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: niepoinformowany »

kasjan5 pisze:,a rozczulają się tutaj niektórzy nad Olsztynem i ich zawodnikami
Z resztą postu się zgadzam więc nie cytuję.

Nie rozumiem tylko tego fragmentu, bo nie widzę co w tym złego. Dwie ekipy w '8' plus jeszcze Chemik. Olsztyn to chyba najlepszy ośrodek siatkarski w Polsce i jakby to do kupy złożyć, czytaj stworzyć z tego drużynę złożoną z najlepszych to raczej nie byłoby co zbierać.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
bebe
Posty: 115
Rejestracja: 22 maja 2013, o 20:44
Płeć: K

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: bebe »

Dwie ekipy w '8' plus jeszcze Chemik. Olsztyn to chyba najlepszy ośrodek siatkarski w Polsce i jakby to do kupy złożyć, czytaj stworzyć z tego drużynę złożoną z najlepszych to raczej nie byłoby co zbierać.[/quote]
w stu procentach się zgadzam, może kiedyś Olsztyn pójdzie po rozum do głowy i mając takich zdolnych zawodników stworze ekipę na medal, obecnie mają mocnych kadetów (AZS trenera Rejznera), to daje dwa lata na stworzenie porządnej drużyny
zagloba
Posty: 15
Rejestracja: 29 gru 2013, o 23:17
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: zagloba »

Jeżeli ktoś wypisuje brednie typu :,,Skra bez Gryca to 50% Skry' ' to chyba nie zauważa lub nie chce zauważyć że Skra od 1/4 gra bez Gryca i wygrywa z wieloma dobrymi zespołami ...i jest w 4 najlepszych w Polsce. Dajcie sobie ludzie trochę luzu i doceńcie zawodników co grają w Skrze ...Przypominam że w siatkówce zespół to 12 zawodników .Mniej szowinizmu w wypowiedziach proszę . Pozdrawiam wszystkich co odpadli i tych co grają dalej w Finale w Bydgoszczy. Niech wygra najlepszy
edukukuredu
Posty: 139
Rejestracja: 12 mar 2013, o 20:26

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: edukukuredu »

Olsztyn sam sobie musi poradzić w tym swoim "piekiełku". Tylko co z rozgrywkami wojewódzkimi, bo zostałyby tylko trzy drużyny ??? :]

Co powiecie na temat kolejnej wpadki Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla ? Zabieranie zawodników z klubów z całego kraju, stworzęnie potęgi (?) młodzieżowej siatkówki i w finale Mistrzostw Polski drużyna w której grają ludzie na codzień trenujący w Spale (Gil, Niemiec), chyba jeszcze kadeci. Drużyna starsza , teoretycznie lepsza nie awansowała do finału. Może w końcu Pan Prezes nie wytrzyma i Pan Kubiak wróci do Piły ???
Szkoda tylko chłopaków, którzy w innych klubach graliby cały sezon, a w AT grają ogony lub nie graja wcale. Juz nie wiem czy chodzi tu o rozwój młodzieżowej siatkówki czy też osłabianie przeciwników...

Po tym finale MPJ na pewno wiele osób zastanowi się nad naszą siatkówką młodzieżową, będzie trochę pisania, narzekania, nowych myśli organizacyjnych i szkoleniowych..... a potem to ucichnie i od nowego sezonu 2014/15 będzie jak dawniej.
"Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań - nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice."
koksu
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2014, o 22:09
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: koksu »

Nie rozumiem waszych spekulacji. Naprawdę uważacie że ta pierwsza czwórka jest niewłaściwa ? Byłem na meczach wszystkich i dla mnie to nic dziwnego że Volley Rybnik, Chemik Bydgoszcz, Resovia Rzeszów i Skra Bełchatów są w półfinałach. Rybnik sprał Jastrzębie i Olsztyn, z Resovią bardzo dobrze walczył więc zasłużył na awans. Rzeszów oczywiście główny kandydat do złotego medalu, gra bardzo równo i wszystkich pokonał. Chemik Bydgoszcz gra przed własną publicznością jak z nut, jak jestem na ich meczu, to aż chcę mi się dopingować jak patrzę na tych chłopaków, w 1/2 wygrali z silnym zespołem - metro warszawa, w grupie gładko pokonali Gdańsk i Olsztyn, w meczu ze Skrą potrzebowali 1 seta do pierwszego miejsca w tabeli, wygrali go i grali drugim składem co w tym dziwnego ? Jedynie to mogę mieć wątpliwości, to do Skry, ponieważ przegrali z Olsztynem 2;3, męczyli się z Gdańskiem, i wygrali z drugim składem Bydgoszczy, ale patrząc na ich zawodników mogą się obudzić i zacząć grać bardzo dobrą siatkówkę. Przyszedł czas na PÓŁFINAŁY więc komentujcie to a nie dodajecie gówniane posty o nic nie znaczącym na tym turnieju Olsztynie !
edukukuredu
Posty: 139
Rejestracja: 12 mar 2013, o 20:26

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: edukukuredu »

koksu pisze:Nie rozumiem waszych spekulacji. Naprawdę uważacie że ta pierwsza czwórka jest niewłaściwa ? Byłem na meczach wszystkich i dla mnie to nic dziwnego że Volley Rybnik, Chemik Bydgoszcz, Resovia Rzeszów i Skra Bełchatów są w półfinałach. Rybnik sprał Jastrzębie i Olsztyn, z Resovią bardzo dobrze walczył więc zasłużył na awans. Rzeszów oczywiście główny kandydat do złotego medalu, gra bardzo równo i wszystkich pokonał. Chemik Bydgoszcz gra przed własną publicznością jak z nut, jak jestem na ich meczu, to aż chcę mi się dopingować jak patrzę na tych chłopaków, w 1/2 wygrali z silnym zespołem - metro warszawa, w grupie gładko pokonali Gdańsk i Olsztyn, w meczu ze Skrą potrzebowali 1 seta do pierwszego miejsca w tabeli, wygrali go i grali drugim składem co w tym dziwnego ? Jedynie to mogę mieć wątpliwości, to do Skry, ponieważ przegrali z Olsztynem 2;3, męczyli się z Gdańskiem, i wygrali z drugim składem Bydgoszczy, ale patrząc na ich zawodników mogą się obudzić i zacząć grać bardzo dobrą siatkówkę. Przyszedł czas na PÓŁFINAŁY więc komentujcie to a nie dodajecie gówniane posty o nic nie znaczącym na tym turnieju Olsztynie !
Masz racje koksu. Olsztyn nic nie znaczy w tym turnieju i jutro odbędzie się bardzo ważny mecz o 7 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów 2014 :] :] :]
Odnośnie komentarzy na temat innych drużyn uczestniczących w tym turnieju to, niestety, przez brak relacji z meczów (video) możemy sobie jedynie pogadać jak "erotomani gawędziarze", którzy wiele by chcieli .....

Co do czwórki finałowej walczącej o medale to też uważam, że to nic dziwnego, gdyż wywalczyli to sobie na boisku. Na pewno teraz będzie kupa krzyku na tematy fair play, ustawiania meczu, podkładania się. Gdyby Tempo wygrało na boisku to oni graliby o medale ! I tyle.
"Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań - nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice."
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: Alfred Tennyson »

Szkoda, że Jastrzębie przegrało wczoraj po pięknej walce otwierającego seta z Resovią bo potem mecz się skończył. Fenomenalnie grał Bartosz Kwolek, którego spokojnie można uhonorować mianem rewelacji rozgrywek a na mnie osobiście robi większe wrażenie niż kiedyś Artur Szalpuk czy Aleksander Śliwka. Myślę, że Rzeszów sięgnie po złoty medal bo ma świetnego libero i naprawdę znakomitego rozgrywającego Marcina Komendę. Nie chcę aby zabrzmiało to histerycznie ale chyba jeszcze nigdy (a śledzę to wszystko już od dłuższego czasu) nie widziałem w Polsce tak dobrze w tym wieku ułożonego zawodnika na tej pozycji.

Jakiś rok temu rozpisywałem się w działach o siatkówce młodzieżowej na temat Aleksandra Śliwki i muszę przyznać, że Olek nie wyróżnia się już na tle rówieśników tak bardzo jak jeszcze rok temu i w zasadzie raczej przechodzi obok turnieju. Oczywiście dzisiaj ma szanse pokazać wszystkie możliwości bo jak wiadomo wielkie mecze kreują gwiazdy a do takich spotkań należy z pewnością półfinałowe starcie pomiędzy Bełchatowem a Rzeszowem.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
kasjan5
Posty: 32
Rejestracja: 3 lut 2012, o 15:31
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: kasjan5 »

Wątek to juniorzy 2013/2014 i poruszane są różne tematy jedne ciekawe inne mniej, ale jest wymiana poglądów i informacji
i oto chodzi na forum.
Paweł Gryc w juniorach Skry grał w jednym turnieju i był to finał wojewódzki i to on w najważniejszym meczu wygranym 3-1
z Wifamą robił tzw.różnicę .Swoją grą na środku i czasem na ataku i pozytywnym wpływem na zespól doprowadził do
zwycięstwa i łatwego ćwierćfinału u siebie dla Skry,bez niego Skra mogła przegrać ten mecz.Bełchatów bez Pawła to bardzo dobry zespół,ale do ugryzienia z którym można wygrać. Z Grycem można by im było seta urwać i to wszystko.Jeżeli zawodnik
ZAKS-y był uprawniony do gry w juniorach Bełchatowa to dzisiaj powinniśmy go podziwiać wraz z kolegami z rerezentacji
w meczu z Resovią tak jak podziwialiśmy na MŚ i w ML.Widać ,że nie wszyscy wykazali chęć zobaczenia tego zawodnika
w meczach przeciwko sobie bo ktoś złożył protest i już nie gra w Skrze.Osobiście uważam. że skoro Siemiątkowski gra w
Rybniku to Gryc też powinien dla dobra siatkówki bo to znakomity zawodnik.
Jeżeli jednak nie miał uprawnień do gry w Skrze to przepisy powinny równo wszystkich traktować i Bełchatów nie powinien już dawno grać.Wspomniałem o Wifamie bo to oni musieli grać z pełną Skrą,a potem stoczyli bój o wszystko z Rybnikiem w 1/4 ,drużynami ze ścisłego finału MP .Widać,że nie grali tam gorsi od Gulaka,Zabłockiego czy innych.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: PvK »

Szok. Będzie transmisja o 16 półfinału AKSu ze Skrą
http://www.transferbydgoszcz.pl/siatkar ... naly,18505
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Juniorzy 2013/2014

Post autor: slepy sedzia »

AKS Rzeszów I - EKS Skra Bełchatów 3:1
(25:23, 23:25, 25:17, 25:17)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”