Sląsk młodzicy

Boguslaw
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2007, o 12:56
Płeć: K

Sląsk młodzicy

Post autor: Boguslaw »

Witam.Jestem tatą 14 letniego syna gra w siatkówke od 5 lat mają fajny zespół wiem bo czesto chodze na mecze tylko jest jeden proglem mie umieją wygraywać raz grają jak z nut pierwszego seta a póżniej klapa i nie mogą nic wygrać.Startuja w lidze młodzików woj.Ślaskie. Mam pytanie pytanie czy jest możliwość zmiany trenera bo widze z jego zachowania ze nie umie pracowac z taką młodzierzą i nie umie zmotywować drużyny, Chłopaki bardzo nażekają na niego,jag gra idzie ti jest dobrze jest dopoing ze strony trenera a jak nie idzie to tak jakby sie obraził, nie rozumie takiej reakcji trenera powinien być z chłopakami na dobre i żle a mi sie wydaje ze taka postawa trenera nie ma dobrego wpływu na druzyne zawiesił treningi syn jest załamany starają sie chłopcy.wiem jak nie idzie jakiejś druzynie to sie zmienia trenera czy takie posynięcie by coś dało?Naprawde jest mi szkoda chłopaków ja uważa ze powini wiecej trenować a nie zawieszać treningi takie jest moje zdanie i zdanie mojego syna i innych członków druzyny.jesli trener nie ma już ochoty prowadzić tej druzyny niech odda pałeczke komuś innemu a nie rezygnować z treningów bo nie tedy droga . POZDRAWIA BOGDAN
Zablokowany

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”