Rybnicka Amatorska Liga

Awatar użytkownika
lewap
Posty: 77
Rejestracja: 9 kwie 2009, o 08:34
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: lewap »

no tak ;) oglądam wyniki Katowic i widzę, że tylko wam udało sie wygrać na ich salce i to 0:3 ;) będzie ciężko, ale faktycznie jeśli zagramy tak jak tydzień temu to może się udać, a punkty powoli nabierają większej wartości niż na poczatku sezonu...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
izmail
Posty: 433
Rejestracja: 25 sty 2010, o 22:03
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: izmail »

Fakt, Paweł masz rację, w tej Lidze nie ma meczów z kategorii "łatwych". Tylko trzeba zasuwać w każdym. Tak, jak pisałem wcześniej chętnie meczyk bym obejrzał, bo spotykają się dwie, bardzo mocne i dobre drużyny, ale jednak odległość robi swoje. Powodzenia i skrobnijcie potem co nieco :D
Sędzia Dredd
bioly
Posty: 65
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bioly »

co do wczorajszego meczu...
Do Świerklan drużyna z Piasków jechała z pewnymi obawami. Wszak drużyna ze Świerklan ostatnimi czasy wygrywa wszystko i z wszystkim. Pozostała więc nadzieja, że gospodarze nas zlekceważą i nie stawią się najsilniejszym składem, lecz chyba mając na uwadze pierwszy nasz mecz nie zrobili tego i przyjęli nas pełnym składem. Mecz zaczął się od paru akcji punkt z punkt lecz później siada przyjęcie gości i bardziej utytułowana drużyna ze Świerklan odskakuje na 11-5, której to przewagi nie oddaje do końca seta. Druga partia to lepsza gra Jarbudu w przyjęciu i równa gra mniej więcej do połowy seta kiedy gospodarze popełniają kilka błędów i goście obejmują prowadzenie 15-18, 18-23 i cały set kończy się wygraną gości do 19. Trzeci set to w zasadzie kopia partii pierwszej. Błędy gości w przyjęciu oraz kończeniu piłek i Dwójka wygrywa seta do 15. Czwarty set zaczyna się od mocnego uderzenia gospodarzy, którzy obejmują 4-5 punktowe prowadzenie, lecz Piaski szybko biorą się za odrabianie strat i wychodzą na prowadzenie 11-13, które bronią do końca seta powiększając nawet przewagę. Początek tie breaka do prawdziwa demolka, goście przede wszystkim, dzięki dobrej grze w bloku odskakuje na 1-6, 4-10, ale w tym momencie coś się zacina i Dwójka dochodzi na 9-11, 10-11. Jednak już do końca seta Jarbud dobrze blokuje, nie popełnia błędów i wygrywa seta do 11. Dziękujemy gospodarzom za dobry mecz i atmosferę fair play.
Ostatnio zmieniony 7 mar 2012, o 12:07 przez bioly, łącznie zmieniany 1 raz.
maqu
Posty: 150
Rejestracja: 9 lis 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: maqu »

Co do naszego meczu z Katowicami to był to (wg mnie) nasz najlepszy mecz w sezonie. Mogłoby się wydawać, że ta wygrana 3:0 przyszła z łatwością, ale tak nie było. Kilkakrotnie musieliśmy gonić wynik, a dzięki dobrej grze udało się pokonać Katowice. Natomiast mecz w Suszcu był totalnym przeciwieństwem tego meczu z Katowicami. Zresztą sami widzieliście, a statystyki tylko to potwierdzają. Najlepszym rozwiązaniem (dla nas) byłaby wygrana Edytora 3:2, także trzymam kciuki i życzę powodzenia w dzisiejszym meczu :)
coolfon
Posty: 211
Rejestracja: 14 lut 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: coolfon »

Strzelec Gorzyczki : Albion – gramy dla Kuby 3:0 (14,17,15)
Awatar użytkownika
BosSs
Posty: 506
Rejestracja: 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: BosSs »

Strzelec Gorzyczki : Albion – gramy dla Kuby 3:0 (14,17,15)
Do Gorzyczek przyjechał mocno obkrojony Albion.Tak obkrojony, że na wystawie musiał wystąpić .... MANAGO :) U nas również brak podstawowego wystawiacza oraz mvp poprzedniego sezonu Łukasza. Jednak braki po stronie gości były większe i nie byli wstanie nic ugrać. Jedynie w trzecim secie prowadzili na początku paroma punktami. Po za tą sytuacją pełna kontrola po stronie gospodarzy. Wyróżnić trzeba Łukasza Pańczyka po stronie Albionu, który jako jedyny starał się grać i trzymał grę w odbiorze, jak i zdecydowanie w ataku ! U nas zdecydowanie MVP meczu to ... ZYB ! :) Oby w kolejnych meczach podtrzymał taką formę ;)

Pozdro
:)
BoRysEdytor
Posty: 50
Rejestracja: 16 paź 2011, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: BoRysEdytor »

KS Volley Katowice : Edytor Suszec 3:2

opis niech da sam moj drogi przyjaciel Tomasz xDD
Awatar użytkownika
BosSs
Posty: 506
Rejestracja: 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: BosSs »

Borys zawiedliście mnie :( Dałem na waszą wygraną :(

ps. to i tak dobry wynik w tej rundzie z czołową 3 macie 7 pkt !! Jak do końca będzie grać na swoim poziomie z drużynami, które są teoretycznie słabsze od was to macie awans !
:)
BoRysEdytor
Posty: 50
Rejestracja: 16 paź 2011, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: BoRysEdytor »

Zawiedliśmy chyba sami siebie bo teoretycznie 3pkt były nasze prowadząc 2 0 a praktycznie wynik mówi sam za siebie xDD
misiek75
Posty: 7
Rejestracja: 16 lis 2011, o 21:21
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: misiek75 »

Jar-Trans Fox Pszów : GAF Gliwice 3-1
tomek_edytor
Posty: 171
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 13:04
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tomek_edytor »

W setach -21, -23, 22, 11, 13.
Z mojej skromnej strony mogę dodać, że bardzo profesjonalne sędziowanie (sędzia i sędzina z polarami śzps) i słabe zawody z naszej strony. Przede wszystkim ja zagrałem bardzo bardzo słabo jak na siebie :( chyba się starzeję :(
Katowice w pierwszych dwóch setach grały jeszcze gorzej, a my niepotrzebnie daliśmy im się rozkręcić. W tie breaku prowadziliśmy 10:6 ale znowu zabrakło postawienia przysłowiowej kropki na i.
Szkoda, ale kto by się siatką przejmował.
Po meczu jeden z naszych zawodników udzielił wywiadu TV Silesia:
http://www.youtube.com/watch?v=Chhp-DTf ... re=related
Awatar użytkownika
BosSs
Posty: 506
Rejestracja: 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: BosSs »

hmmm ciekawe ... profesjonalne sędziowanie ... ocena 2 ! :/
:)
Moderatorka
Posty: 3
Rejestracja: 8 mar 2012, o 08:16
Płeć: K

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Moderatorka »

Witam Was Wszystkich!

Swoją wypowiedź chciałabym skierować przede wszystkim to niejakiego tomek_edytor. A więc drogi Tomaszu chciałabym się dowiedzieć z czym masz tak naprawdę problem ? Czy jest to jakiś kompleks mniejszości? Problemy w życiu prywatnym? Czy też może nieudana pseudo kariera siatkarska ( o ile Twój poziom umiejętności siatkarskich można tak nazwać ). Tomku wydaję się, że gra w lidze Amatorskiej to przede wszystkim dobra zabawa w doborowym towarzystwie. Masz super drużynę gracie przeciwko na prawdę dobrym rywalom. Ale czytając Twoje wszystkie posty na tym forum od 2011 roku powiedz mi sam szczerze ile razy pochwaliłeś innych zawodników? inne drużyny? Nie wiem jak w Twojej głowie Tomaszu ale wydaję mi się, że świat nie kręci się wokoło tylko Twoje wysoko uniesionej dupy! Najbardziej z tego wszystkiego jest mi żal Twoich kolegów z drużyny, którzy na prawdę zasługują na pochwały kiedy to tak na prawdę ty dajesz "ciała" na siatce, bo Twoje rozegranie pozostawia na prawdę wiele do życzenia i musisz zapamiętać, że sam meczu nie wygrasz a siatkówka to wciąż najbardziej ZESPOŁOWY sport świata. I dlatego bardzo Cię proszę zanim napiszesz kolejnego super posta jaki to jesteś boski, czego to ty nie potrafisz, kto jest debilem, kto potrafi grać a kto nie, czy sędziowie są dobrzy czy też nie, zastanów się bo tak na prawdę nie tylko ty grasz w tej lidze i tak na marginesie wszystkich zaczyna irytować Twoje zachowanie! Każda drużyna ale to każda potrafi przyznać się do porażki, potrafi przyznać się do błędu tylko nie Ty!
Pamiętaj, że w życiu nie jest zwycięzcą ten, który wygrywa ! Ale ten kto potrafi się podnieść! Mogła bym Ci tu pisać na prawdę bardzo dużo na temat Twojego zachowania, sposobu wypowiadania się na forum czy też traktowania innych zawodników czy też całych drużyn ale niestety nie odczuwam takiej wewnętrznej potrzeby bo wydaję mi się, że problem który masz to jest tylko i wyłącznie Twój problem. A musisz zapamiętać Sobie, że z takim zachowaniem i podejściem do siatkówki stracisz szybko kolegów, zawodników i drużynę. Bo wszystko ma swoje granice a w szczególności Ci którzy srają wyżej niż dupę mają.
Więc trochę więcej pokory w sobie a zobaczysz, że Ty będziesz mógł dopiero wtedy pociągnąć swoją drużynę do zwycięstw!

Pozdrawiam Cię Serdecznie
i wiedz, że swoim postem nie mam zamiaru Cię obrażać tylko sprowadzić troszkę na ziemie w odpowiednim czasie.
Awatar użytkownika
lewap
Posty: 77
Rejestracja: 9 kwie 2009, o 08:34
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: lewap »

no to nasz Tomek został okrzyczany... ;) wpisy Tomka to tylko przekomarzanie się... dlaczego traktujecie to na poważnie? Prywatnie Tomek jest wspaniałym człowiekiem ;) tylko na formum zamienia się w zwierzę... w leniwca ;)
Pozdrawiam Moderatorko ( obserwatorko wczorajszego meczu? ;) )
Awatar użytkownika
izmail
Posty: 433
Rejestracja: 25 sty 2010, o 22:03
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: izmail »

Ej, dobra, dość o Tomku, który nota bene na boisku nie raz pokazał, że ma talent (przynajmniej w meczach z nami) i poproszę (drogi Pawle, lub chłopaki z Volley'a ;) ) o jakiś rzeczowy opis meczu :D, bo działo się w mieście Spodka, a tu zaś gadka o ... wszystkim, tylko nie o meczu.
Aha byłbym zapomniał - dziś Dzień Płci Pięknej. Ja kojarzę tylko 2 grające w naszej Lidze Panie (jeśli są inne poprawcie mnie) - Paulina (libero) z Lubomi i (jeśli jeszcze czyta nasze forum) Angelika z KS 94 Rachowice. Więc drogie dziewczyny - wszystkiego co najpiękniejsze z okazji Waszego Dnia. Niech siatkówka daje Wam wiele radości, a w życiu osobistym niech Was spotyka to co najlepsze. :D
Sędzia Dredd
Moderatorka
Posty: 3
Rejestracja: 8 mar 2012, o 08:16
Płeć: K

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Moderatorka »

A więc też chętnie poczytałabym coś konkretnego o meczu a nie tylko wywody czy też pretensje Tomka do wszystkich tylko nie do siebie. Tomku na prawdę Cię proszę zróbmy z tego forum, forum siatkarskie a nie forum uznawania kto lepszy kto gorszy, kto głupi a kto mądry. Nie napisałam, że Tomek to zły gracz, moim zdaniem to dobry zawodnik a stałby się jeszcze lepszy jak by przełożył swoje mało kulturalne gadani czy też pisanie na grę! I wtedy na prawdę będziesz świetnym zawodnikiem!
A jeżeli Tomasz jest tak wspaniałym człowiekiem po za boiskiem to na prawdę myślę, że wiele drużyn prosiło by o to by stał się tak samo życzliwym człowiekiem na boisku jak i po za nim.

Szczegółowy opis meczu już znalazłam na stronie http://www.facebook.com/permalink.php?s ... 1646277546 to chyba strona drużyny wczorajszego rywala Tomka.

I jak widać da się napisać coś bez czegoś niepotrzebnego. Tomku powinieneś sam spróbować bo troszkę pokory nie boli.

Pozdrawiam!
maqu
Posty: 150
Rejestracja: 9 lis 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: maqu »

Na wstępie wszystkim Czytelniczkom forum chciałbym życzyć wszystkiego dobrego z okazji Waszego święta :)

Druga sprawa. Mnie się wydaje, że jest tak jak napisał lewap. Tomek tylko się z nami przekomarza a większość odbiera to jako jego prawdziwe Ja. Zapewne w głębi duszy Tomek jest bardzo sympatycznym i miłym chłopakiem, którego chciałbym poznać bliżej żeby zrozumieć jego naturę. Gdybym mieszkał w okolicy Suszca z miłą chęcią wybrałbym się z nim na salę a później na piwko. Niestety mieszkam trochę dalej.

Kolejna rzecz. Jeżeli ktoś z drużyny K.S. Volley Katowice przegląda to formu to mam do niego pytanie - dlaczego opis meczu ląduje na stronie facebook'a, a nie na forum ligi? Skoro bierzecie udział w "naszych" rozgrywkach, wygrywacie, przegrywacie jak każdy to wypadałoby się podzielić takimi rzeczami jak np. wynik spotkania czy opis meczu. To chyba nie problem napisać opis dla facebook'a, skopiować go i wkleić na forum. Prawda?
tomek_edytor
Posty: 171
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 13:04
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tomek_edytor »

Droga Moderatorko!
Jestem pod wrażeniem psychoanalizy mojej skromnej osoby. Postaram Ci się krótko odpowiedzieć:
-nie mam kompleksu mniejszości, gdyż jak na rozgrywającego jestem w normie (188), a jak do tego dodamy mój olbrzymi wyskok to zasięg jest naprawdę imponujący (naprawdę pisze się łącznie Moderatorko),
-nie mam żadnych problemów w życiu prywatnym, mam pełną rodzinę, do szczęścia brakuje mi tylko potomstwa,
-kariery siatkarskiej niejeden profesjonalny zawodnik mógłby mi pozazdrościć (mam w swoim dorobku występy w zagranicznych ligach, m. in. we włoskiej Serie C, dwa razy z rzędu zdobyłem 5 miejsce w naszej szacownej II lidze i to z inną drużyną oraz dwa razy zwyciężyłem w liceum miksta i to z inną dziewczyną) - także też pudło z Twojej strony.
Teraz to z czym się zgadzam: mam świetną drużynę i doborowe towarzystwo, spotykamy się nie tylko na meczach i wiem że bardzo Cię to zaskoczy - ja również jestem zapraszany i nawet ze mną niektórzy rozmawiają.
Następnie znowu się nie zgodzę, bo mój poprzedni post to było właśnie przyznanie się do błędu. Napisałem, że to właśnie ja zawaliłem, że moja gra pozostawiała wiele do życzenia i nie była tak świetna jak to zwykle bywa.
Bardzo prosiłbym, żebyś ujawniła się kim jesteś, to będziemy mogli podyskutować bardziej rzeczowo.
Mimo, że wyraziłaś się niezbyt pochlebnie na temat mojej skromnej osoby, to jestem wzruszony, że ktoś się tak o mnie troszczy. To znaczy, że nie jestem Ci tak całkowicie obojętny, może coś między nami zaiskrzyło? Dlatego gorąco Cię proszę o ujawnienie się.
P.S. Zdecyduj się, czy daję ciała na siatce i moje rozegranie pozostawia wiele do życzenia, czy jestem dobrym zawodnikiem i mógłbym być jeszcze lepszy, bo Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna. Co prawda miewam czasami słabe mecze (jak np wczoraj), ale pozwolę sobie zacytować jednego z moich przyjaciół z boiska, który pokusił się kiedyś o stwierdzenie, że atakowanie piłek wystawianych przeze mnie to poezja.
Ostatnio zmieniony 8 mar 2012, o 11:26 przez tomek_edytor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lewap
Posty: 77
Rejestracja: 9 kwie 2009, o 08:34
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: lewap »

"może coś między nami zaiskrzyło?" :] :] poległem...
Moderatorka
Posty: 3
Rejestracja: 8 mar 2012, o 08:16
Płeć: K

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Moderatorka »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 8 mar 2012, o 14:10 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 15. Regulaminu Forum - rozmowa nabrała charakteru prywatnego - oszczędźmy jej innym użytkownikom
tomek_edytor
Posty: 171
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 13:04
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tomek_edytor »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 8 mar 2012, o 14:11 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 15. Regulaminu Forum - rozmowa nabrała charakteru prywatnego - oszczędźmy jej innym użytkownikom
Awatar użytkownika
Simon_says
Posty: 302
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 19:19
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Simon_says »

No tak, mewa pokasował posty Tomka i moderatorki - a było ciekawie :) Mam nadzieję, że mnie mewa oszczędzi - chociaż, jak ostatnio dosyć często offtop - ale dotyczy naszej lokalnej społeczności siatkarskiej:

Zarząd Młodzieżowego Klubu Sportowego ZORZA Wodzisław Śląski serdecznie zaprasza na Turniej Półfinałowy o awans do II ligi piłki siatkowej kobiet o puchar EUROVIA Polska S.A., który odbędzie się w dniach 09-11.03.2012r, w hali Szkoły Podstawowej nr 8 w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Jastrzębskiej 136. Turniej ten jest pierwszą imprezą siatkarską szczebla centralnego rozgrywaną w Wodzisławiu Śląskim od czterech ostatnich lat. Trzy dni zmagań przyniosą odpowiedź, które z drużyn wywalczą kwalifikację do turnieju finałowego o awans do II ligi. Kwalifikację taką wywalczą dwa pierwsze z czterech zespołów, zatem rywalizacja, z pewnością, będzie niezwykle zacięta.

Harmonogram turnieju:

09.03.2012 (piątek)
godz. 16.00 - MKS ZORZA Wodzisław Śląski – UKS Tukan Iwiny
godz. 19.00 - SKS Start Łódź – KKS Kozienice

10.03.2012 (sobota)
godz. 16.00 - UKS Tukan Iwiny – KKS Kozienice
godz. 19.00 - MKS ZORZA Wodzisław Śląski – SKS Start Łódź

11.03.2012 (niedziela)
godz. 11.00 - SKS Start Łódź – UKS Tukan Iwiny
godz. 14.00 - KKS Kozienice – MKS ZORZA Wodzisław Śląski

Na wszystkie turniejowe mecze WSTĘP WOLNY – przyjdź i wspomóż ZORZĘ w walce o awans, zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół – dla wszystkich znajdzie się miejsce!
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
wrona
Posty: 219
Rejestracja: 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: wrona »

Nędza - Chałupki 3:0 w setach 19, 19, 21
Krzysiok27
Posty: 15
Rejestracja: 13 paź 2011, o 10:24
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Krzysiok27 »

FER - TOP TEN 0:3 (15-,21-,16-)

Jak wynik pokazuje mecz jednostronny. Nie mieliśmy dziś nic do powiedzenia, goście popełniali mało błędów własnych, za to my całą masę! Każdy set wyrównany do stanu 9 a potem serie błędów w przyjęciu brak skończonych ataków i tak dalej do końca! Gratulacje dla gości życzymy powodzenia.Sędzia Marian Cegiełka( uzgodniono z gośćmi) ocena 5
Ostatnio zmieniony 10 mar 2012, o 13:58 przez Krzysiok27, łącznie zmieniany 1 raz.
x_Mario_x
Posty: 160
Rejestracja: 16 paź 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: x_Mario_x »

VT Nędza vs Impacto LKS Chałupki 3:0

Debry powiatu raciborskiego znów na korzyść Nędzy. Jakoś w tym sezonie nie mamy na nich sposobu, zresztą cały ten sezon w naszym wykonaniu jest fatalny.

I Set: Gospodarze mocno zaczynają zagrywką i robi się 3:0, następnie my serwujemy flotami a gospodarze nie potrafią sobie z tym poradzić i robi się 3:6, następnie powoli zawodnicy z Nędzy odrabiają straty i udaje im się nas dogonić przy stanie 12:12, potem chwila punkt za punkt aż do stanu 18:18, potem znów na serwy wchodzi Jan Franke i rozbija nas prawie do końca i wynik 25:19.
II Set: Na początku walka punkt za punkt, potem przy stanie 10:10 gospodarze odjeżdżają, my ich doganiamy przy stanie 17:17 i znów u nas przestój i także przegrywamy tego seta mając problemy z obiorem serwów od Mateusza Skorupy i Jana Franke (tych samych co w Chałupkach dobrze grali) 25:19.
III Set: Najbardziej wyrównany na chwile jest 2:4 na korzyść Impacto, później punkt za punkt do stanu 12:12, potem gospodarze odskakują na 1 punkt i od stanu 19:18, znów u nas się odbiór sypie i dokładając następne punkty Nędza wygrywa tego seta 25:21 i cały mecz 3:0.

Ogólnie to po obu stronach parę błędów w odbiorze i 'głupie' przebicia na drugą stronę. U nas brakowało bloku bo 4-5 bloków punktowych na cały mecz to mało. Sędziowanie oczywiście przez pana Janka bardzo dobre.

Dzięki za mecz (chociaż ja nie grałem ;) ) i powodzenia w następnych spotkaniach o awans do I Ligi. ;)
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
Lik
Posty: 77
Rejestracja: 28 paź 2008, o 22:28
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Lik »

Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3 GAF Gliwice

Mecz zacięty z niesamowitymi zwrotami i punktami zdobywanymi i traconymi seryjnie. Pierwszego seta wygrywają Gospodarze 25:21 - Goście nierozgrzani, dwóch zawodników weszło na salę równo z pierwszym gwizdkiem. Drugi set wygrany gładko przez Gości (chyba do 19). Trzeci set to niewykorzystana szansa Kredytów, które prowadziły 24:21 by przegrać 25:27! W czwartym secie GAF odskakuje w połowie seta i robi się 24:18 dla drużyny przyjezdnej. Gospodarze jeszcze się zrywają i zdobywają 4 pkt + 1pkt "widmo" i ostatecznie partia zasłużenie dla GAFów do 23 i komplet punktów jedzie do Gliwic.
W setach 25:21 19:25 25:27 23:25 Sędzia ocena 4.
Awatar użytkownika
izmail
Posty: 433
Rejestracja: 25 sty 2010, o 22:03
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: izmail »

X_Mario właściwie wszystko już napisał o naszym spotkaniu. Ze swojej strony tylko dodam do tej wypowiedzi, że mecz, owszem, derby i ... tego ;) ale w kapitalnej, sportowej atmosferze. Zarówno przed, w trakcie jak i po meczu. Podroofka dla Romana, Kazika i Daniela. :D
Do zobaczenia znowu.
Sędzia Dredd
Syru
Posty: 38
Rejestracja: 26 lut 2010, o 20:08
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Syru »

BEER vs Leon 3:1
O meczu niech napisze ktoś mniej krytyczny
pozdrawiam
Wolę, gdy ludzie popierają mnie ze strachu niż z przekonania. Przekonania są zmienne, strach zawsze jest ten sam.
Jajens
Posty: 85
Rejestracja: 18 lis 2011, o 23:58

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Jajens »

OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
bioly
Posty: 65
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bioly »

Jarbud Piaski : Salvequick Mokate Pawlowice 3:1
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”