Rybnicka Amatorska Liga

x_Mario_x
Posty: 160
Rejestracja: 16 paź 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: x_Mario_x »

Jedynka Jankowice I, II i III ;D ileż ludzi w tych Jankowicach sie zebrało do grania ^^ a co do Mateusza z Leona i Marklowic to chyba coś niezdecydowany jest :P
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
Awatar użytkownika
Arek_rybnik
Posty: 125
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 09:35
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Arek_rybnik »

x_Mario_x pisze:Jedynka Jankowice I, II i III ;D ileż ludzi w tych Jankowicach sie zebrało do grania ^^ a co do Mateusza z Leona i Marklowic to chyba coś niezdecydowany jest :P
Witam,
jak kolega jest niezdecydowany to niech się decyduje, poniżej punkt z regulaminu:

25. Jeden zawodnik może być zgłoszony tylko do jednej drużyny. W trakcie trwania Ligi nie ma możliwości zmiany drużyny. Wyjątek stanowi tylko sytuacja, kiedy jedna z drużyn wycofa się z rozgrywek w trakcie trwania Ligi, wtedy zawodnicy z tej drużyny mogą być wchłonięci do innych zespołów (ale tylko do momentu rozpoczęcia rundy rewanżowej).
Fundacja ER
Awatar użytkownika
Arek_rybnik
Posty: 125
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 09:35
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Arek_rybnik »

Hej,
patrzę na skład "No Pain Żory" - Tomku (z Edytora) musisz zmienić nick na forum :]
Fundacja ER
Awatar użytkownika
Arek_rybnik
Posty: 125
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 09:35
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Arek_rybnik »

x_Mario_x pisze:Jedynka Jankowice I, II i III ;D ileż ludzi w tych Jankowicach sie zebrało do grania ^^
Tylko się cieszyć że jest tylu chętnych, inny temat to sala wszyscy mają wpisaną piątek 18.00 - dwie drużyny mogą grać na przemian ( wyjazd i gospodarz) ale jak chcecie pogodzić 3 drużyny ??? :]

Obiekt w Jankowicach robi wrażenie, może są tam dwie sale ?
Fundacja ER
Wiacek83
Posty: 120
Rejestracja: 16 gru 2007, o 11:55
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Wiacek83 »

Jesteś kolego blisko...W Jankowicach są dwie sale/hale w tym jedną można podzielić na dwie - powinni się pomieścić!

Witam w nowym sezonie, w nowym zespole!
Awatar użytkownika
jedynkowicz
Posty: 82
Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:57
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: jedynkowicz »

hejo.
Mamy w szkole dwie pełnowymiarowe sale więc jest gdzie grać :)
pozdro
Kamiljan
Posty: 283
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kamiljan »

Witam
Nie pamiętam kiedy ostatni raz takie ostry zmiany w zespołach były, no i tyle nowych ekip.

Życzę udanego sezonu bez kontuzji i komplikacji w zespołach.
Mały
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2012, o 11:11 przez Kamiljan, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

! Hola !
Ursinio łobuzie,potrzebujemy prawego,ale nie takiego cieniasa jak Ty ;) :] a po za tym nikt Cię nie lubi :P bo do Sekatej nie chcesz chodzić po treningach a co do składu to jest na stronce,poczytaj sobie,tylko najpierw usiądź , bo się przewrócisz z wrażenia :) buźka
! Adios !
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
PeeM
Posty: 18
Rejestracja: 25 maja 2012, o 11:58
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: PeeM »

Witam
Się narobiło w tym sezonie w II lidze... po starym Edytorze śladu nie ma... w ekipie zostały 2 osoby ze starego składu. Reszta w No Pain... będzie ciekawie :)
Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na halach i haluniach :D
Paweł M.
wrona
Posty: 219
Rejestracja: 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: wrona »

Witam !!!
No i mamy chyba pełną listę drużyn na najbliższy sezon :) Jednak czarny scenariusz GAFu się potwierdził i nie zobaczymy ich w tegorocznych rozgrywkach. Szczęśliwym przegranym okazał się OKIS, który wskoczył na ich miejsce. W 2 lidze też się porobiło :D 17 drużyn :o Tados ma nad czym myśleć bo system rozgrywek nie będzie łatwo dobrać :P
Pozostaje podać terminarz a później już tylko czekać na pierwszy gwizdek w tym sezonie :) pozdro
x_Mario_x
Posty: 160
Rejestracja: 16 paź 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: x_Mario_x »

O no to mamy wyrównany rekord ligi jeżeli chodzi o ilość drużyn ;) szkoda że GAF nie przystąpił to by wtedy była rekordowa ilość drużyn czyt. 30 :)
Dzisiaj sie odbył sparing między Catering Parys Rydułtowy a Impacto LKS Chałupki... tak streszczając go to powiem tak że ekipa z Rydów pozyskała widoczne wzmocnienia ale widać jeszcze brak zgrania tak więc myślę że będzie stać ich na więcej w tym sezonie. Wyniki setów Rydułtowy vs Chałupki: 16:25, 20:25, 21:25, 25:23, 24:26. Dzięki za dobry meczyk przedsezonowy i powodzenia w nadchodzących rozgrywkach ;) A jutro przed nami rewanżowy sparing z Volleyball Marklowice... i powiem jest sie czego bać ^^ ekipa z Marklowic nie należy do zespołów typu "do bicia". Myślę że oni będą walczyć o awans :D
Pozdrawiam i życze wszystkim sezonu bez kontuzji i wszystkich meczy w duchu fair play ;)
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Zakończyło się zbieranie zgłoszeń do czternastej edycji Ligi.
Do pierwszej ligi nie zgłosiła się drużyna GAF Gliwice, więc zgodnie z regulaminem jej miejsce zajmie OKIS Gaszowice (w sumie 12 drużyn).
Do drugiej ligi zgłosiło się 17 drużyn, co wymusza podział tej ligi na dwie grupy.
Drużyny z poprzedniego sezonu zostaną rozstawione w grupach zgodnie z tabelą końcową a drużyny nowe zostaną dolosowane. Losowanie zostanie przeprowadzone w piątek 14 września o godz. 20.30 w Karczmie Sękatej (Rybnik ul. Rudzka).
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Awatar użytkownika
fubus007
Posty: 52
Rejestracja: 27 lut 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: fubus007 »

i znowu jest 2 razy zapisany ten sam zawodnik w gorzyczkach i w marklowicach
NORD Świerklany RO-JO Team
ursinio
Posty: 248
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ursinio »

Witka.
W Jankowicach trzy drużyny :o się porobiło ;)
Może niebawem stworzymy Ligę Jankowicką ;) faktycznie mamy jedną szkołę - dwie sale - dużo prysznicy - więc czemu nie ;)
Jarunio a już chciałem się przepisać , ale mnie obraziłeś i już nie chcę :<
Co do składu to usiadłem i przeczytałem i się napiłem i znów przeczytałem i znów się napiłem....
Kurde flaszka się skończła , a i czytanie coraz gorzej wychodzi - o co tu chodzi ?
Ten Wiąckiewicz to jakiś znajomy się wydaje , pewnie zagra na środku , albo na lewym ?
Reszty chyba nie znam :D ale dwóch niebieskich to już chyba przesada ? ;)
Dozo na parkiecie for all
ursino
Awatar użytkownika
PiotrekJ
Posty: 255
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: PiotrekJ »

Czołem wszystkim w nowym sezonie, wiem że to nie bardzo w temacie ale jest może chętny żeby kupić karnet na Jastrzębski Węgiel ?
Zainteresowani pw

Pozdrawiam :)
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Lik
Posty: 77
Rejestracja: 28 paź 2008, o 22:28
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Lik »

Witam,

W imieniu całej drużyny GAF Gliwice chciałem podziękować za kilka tłustych lat grania i świetnej zabawy. Niewątpliwie jest to najlepiej zorganizowana amatorka w kraju a może i na świecie ;) Niestety nie udało nam się skompletować drużyny na ten sezon więc nie będziemy zajmować miejsca innym chętnym do gry w elicie. Na pewno będziemy śledzić wyniki ligi na bieżąco a i niewykluczone że wrócimy jeszcze do gry w przyszłości.

Jeszcze raz wielkie dzięki i powodzenia dla wszystkich w nowym sezonie! :)
Wiacek83
Posty: 120
Rejestracja: 16 gru 2007, o 11:55
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Wiacek83 »

"Ten Wiąckiewicz to jakiś znajomy się wydaje , pewnie zagra na środku , albo na lewym ?"

znajomy czy znany:D??

pewnie zagra tam gdzie zawsze:D
Lukasz_Catering
Posty: 490
Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Lukasz_Catering »

Szczerze to pomysł podziału 2 ligi na dwie grupy chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ale rozumiem, że tak musi być i już, a szkoda, byłoby dużo spotkań
Jar-Trans Fox Pszów!
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Lukasz_Catering pisze:Szczerze to pomysł podziału 2 ligi na dwie grupy chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ale rozumiem, że tak musi być i już, a szkoda, byłoby dużo spotkań
dokładnie tak :(
też mam takie zdanie ale 16 drużyn to jest absolutny max by grać każdy z każdym !!!
i to byłoby granie non-stop...
ale na otarcie łez będą dwie rundy play-off w II lidze 8-)
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
x_Mario_x
Posty: 160
Rejestracja: 16 paź 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: x_Mario_x »

Najkrótszy sezon (tzn. najmniej spotkań rozegranych) będzie miała drużyna z 9 miejsca z grupy 9 drużynowej... bo tylko rozegra 16 spotkań :( tak więc każdy musi sie starać aby nie być na 9 pozycji 8-)
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
coolfon
Posty: 211
Rejestracja: 14 lut 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: coolfon »

hmm... a może I ligę powiększy do 14?! ;) ... bo stworzenie 3 ligi z 6 nowych zespołów i granie dwóch rund dla tych drużyn to chyba nie jest dobry pomysł (a na pewno Tadosowi się nie spodoba :D ).... możliwości jest sporo, kwestia uzgodnienia i wybrania "mniejszego" zła ;)
Lukasz_Catering
Posty: 490
Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Lukasz_Catering »

Dokładnie coolfon, pomysł zwiększenia 1 ligi do 14 zespołów jest dobry i znajdzie się lepsze rozwiązanie dla 2 ligi automatycznie :)
Jar-Trans Fox Pszów!
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Lukasz_Catering pisze:Dokładnie coolfon, pomysł zwiększenia 1 ligi do 14 zespołów jest dobry i znajdzie się lepsze rozwiązanie dla 2 ligi automatycznie :)
widzę, że nie bywacie na zebraniach ligowych :(
już raz powiększono 1 ligę i spotkało to się z ogromną falą krytyki
postanowiono więc utrzymać na stałe 12 drużyn w 1 lidze i basta !!!
a to że wiele by to ułatwiło nie ma już znaczenia bo decyzje zapadły bodaj 3 lata temu...
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
x_Mario_x
Posty: 160
Rejestracja: 16 paź 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: x_Mario_x »

Tylko patrząc przyszłościowo to powiększenie I ligi do 14 drużyn będzie beznadziejne bo... jak np. nie zgłosi sie tak dużo drużyn co w tym sezonie to wtedy co? "ukarać" drużyny z miejsc 11 i 12 z I ligi które by wywalczyły utrzymanie i ich automatycznie zdegradować? troche by to było niesprawiedliwe. Nie ma co kombinować na szybko.
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
Lukasz_Catering
Posty: 490
Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Lukasz_Catering »

można wiedzieć jak wstepnie miałyby wyglądać tegoroczne rozgrywki w 2 lidze?
Jar-Trans Fox Pszów!
x_Mario_x
Posty: 160
Rejestracja: 16 paź 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: x_Mario_x »

I Runda:
Grupa A (9 drużyn)i Grupa B (8 drużyn) [lub odwrotnie] i tutaj każdy z każdym i rewanż. RAZEM 16 terminów.

II Runda Play Off: Mecz, rewanż i ewentualnie 3 termin.
1A - 4B
2A - 3B
3A - 2B
4A - 1B
5A - 8B
6A - 7B
7A - 6B
8A - 5B
9A - nie gra już tutaj (z tego tak to wychodzi)

III Rudna Play Off 2: Mecz, rewanż i ewentualnie 3 termin.
Walka o miejsce 1-4: Wygrany z pary 1A - 4B z wygranym z pary 2A - 3B.
Wygrany z pary 4A - 1B z wygranym z pary 3A - 2B.
Walka o miejsce 5-8: Przegrany z pary 1A - 4B z przegranym z pary 2A - 3B.
Przegrany z pary 4A - 1B z przegranym z pary 3A - 2B. Itd.

IV Runda Play Off w Rybniku w sobote.

Tak więc maksymalnie będzie mogła drużyna zagrać 22 spotkania.
Tak ja to rozumiem poprzez to co przesłał mi Tados jak wcześniej do Niego napisałem.
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Mario bardzo dobrze przedstawił system gry w 2 lidze
mała poprawka to grupa A będzie miała 18 terminów a grupa B 14 terminów, reszta bz 8-)

a dla 1 ligi terminarz rundy zasadniczej juz gotowy i na stronie ligi !!!
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
coolfon
Posty: 211
Rejestracja: 14 lut 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: coolfon »

... a ja już mam nawet wstępnie ułożone grupy ;)
I grupa:
kredyty,
strzelec,
edytor,
skok,
jedynka I,
albion + dolosowane ekipy

II grupa:
tt,
chałupki,
silesia,
catering,
FER + dolosowane ekipy
Awatar użytkownika
BosSs
Posty: 506
Rejestracja: 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: BosSs »

Niestety nie mogłem stawić się na zebranie i wcześniej napisać, ale na pewno dobrym pomysłem były by derby w jednej grupie. Tzn. np. Strzelec, Chałupki, Lubomia, Rydułtowy, Marklowice razem, bo mamy do siebie najbliżej i znamy się chyba nawzajem jak łyse konie :) Chociaż nie było by to wskazane dla tych drużyn, bo to przyszła piątka drugiej ligi w tym sezonie ;) :P


Ps. witam wszystkich w nowym sezonie i życzę bez-kontujyjnej gry ;)
:)
Faldo
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 06:04
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Faldo »

Po tylu zmianach kadrowych może na miejscu byłaby też zmiana nazwy niektórych drużyn np.Beerteam na Żołądkowa Team,albo coś w tym stylu...Damiano jako fachowiec doradzi pewnie jak to na english bedzie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”