Rybnicka Amatorska Liga

dancio
Posty: 191
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: dancio »

Kuźnia Raciborska - Albion Team 0-3
z polecenia szefa napisze kilka słów odnośnie meczu :) mecz od początku przy prawie pełnej widowni co stworzyło fajne widowisko! gratuluję takiej publiczności która przychodzi oglądać siatkówkę a nie patrzy tylko na wynik. pierwsze dwa sety dość wyrównane choć więcej luzu i zabawy przy grze wykazała jednak drużyna gości co przełożyło się na wynik końcowy! trzeci set to już gra "do jednej bramki"; można powiedzieć że mecz wygrany za 6 pkt gdyż obie drużyny znalazły się w dolnej części tabeli. dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w drugiej rundzie ;)
Albion Team
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Swiete słowa Jarek! !! Sie traktorowi pomieszalo w cabanie ale on jeździ na tablicach SWD wiec wszystko jasne:-):-):-):-)
regina_gozdzikowa
Posty: 28
Rejestracja: 23 sty 2013, o 18:02
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: regina_gozdzikowa »

Ooo widze ze zeszlo sie towarzystwo wzajemnej adoracji ursinio, zorro i wicek.
Ursinio, nie wiem dlaczego uwazasz ze kalkulowanie, mi sie wydaje ze skoro katowice i rybnik weszly do 4, to obie ekipy sa bardzo mocne .
Dwa. Wicek, Zorro to Twoj chlopak , czy jak? Bo tak mu pochwalasz, jakby wrecz byl Twoim bożkiem.
Wiacek83
Posty: 120
Rejestracja: 16 gru 2007, o 11:55
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Wiacek83 »

Beer team wraca do gry. Szkoda, ze nie o pierwszą czwórkę. Wracamy po dobrym meczu z Dwójką. Mecz z dobrymi akcjami - atakami, blokami, serwisami i ostrą dyskują pod siatką. Męskie granie było, a Beer wykorzystał niekompletny sklad gosci i pokusil sie o ważne zwycięstwo za 3pkt. To wszystko przy bardzo dobrym sędziowaniu!
Awatar użytkownika
Arek_rybnik
Posty: 125
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 09:35
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Arek_rybnik »

FER : Edytor Suszec
gramy już w piątek, wg obecnej "grupy ogonów" (swoją drogą nazwa nie jest trafiona) zaczynamy od spotkania z liderem grupy.
Zobaczymy jak to wyjdzie na koniec sezonu. Tyle meczy zawaliliśmy że teraz na starcie mamy 4:19 jest co gonić :)
Pozdrowienia
Fundacja ER
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Arek_rybnik pisze:wg obecnej "grupy ogonów" (swoją drogą nazwa nie jest trafiona)
ogłaszam konkurs na nową (bardziej trafioną) nazwę "grupy ogonów" !!!
poważnie... mi się ta też nie podoba 8-)
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Lukasz_Catering
Posty: 490
Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Lukasz_Catering »

Najlepiej grupa o utrzymanie ;) albo o mistrzostwo II części tabeli
Jar-Trans Fox Pszów!
Awatar użytkownika
Kuba Volley Katowice
Posty: 210
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 20:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kuba Volley Katowice »

Puchar pocieszenia i ufundować jakiś mały pucharek ;)
Awatar użytkownika
Arek_rybnik
Posty: 125
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 09:35
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Arek_rybnik »

tados pisze:
ogłaszam konkurs na nową (bardziej trafioną) nazwę "grupy ogonów" !!!
poważnie... mi się ta też nie podoba 8-)
Dopóki kogoś nie olśni to może prosto - II liga grupa 1 (w domyśle wiadomo to ta o awans) i II liga grupa 2 (miejsca 9-17).

W tymczasowych tabelach obu grup w grupie 2 można by już przyjąć numerację miejsc od 9 do 17.
Fundacja ER
ptak
Posty: 61
Rejestracja: 6 maja 2010, o 01:33
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ptak »

Leon - Piaski 3:0 :o pozdro dla typerów.
long1920
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2011, o 14:55
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: long1920 »

Siemka
a ja dodam że były pełne składy (Piaski bez jednego skrzydłowego :) a mecz był naprawde dobry, z przewagą Leona w zaangarzowaniu w grę :) a w setach do 15, 21, i 24 :)jutro coś więcej chyba że Ptaku coś skrobnie :)
pozdRo a my do sękatej :)
Marek
Posty: 77
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Marek »

Leon, Leon, Leon, Leon, Leon... lalalalalalalalalalalalalalala.
ursinio
Posty: 248
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ursinio »

Witam

Na wstępie gratki dla Leonów ;)
Panie Admin czy może pan zmniejszyć karę mojemu dobremu koledze Jaruniowi :D
Chłopina walczy na Elektrowni ( dniami i nocami ) i czasmi ma tylko problem z elektrycznością pod sufitem i tyle :D
Co do tego drugiego " wysokiego , blondwłosego , szczupłego wystawiacza z Beerów to już bardziej skomplikowana sprawa , bo kolega ma rozdwojenie jaźni : ma samochód z tablicami SR , jeździ SG , a przeszkadza mu SWD :o
Ale wysoki sądzie ogólnie to porządni obywatele są ;)

Pozdro
ursinio
maqu
Posty: 150
Rejestracja: 9 lis 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: maqu »

tados pisze:ogłaszam konkurs na nową (bardziej trafioną) nazwę "grupy ogonów"
może "Grupa pościgowa" ??? ;)
Kamiljan
Posty: 283
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kamiljan »

A co tam w Katowicach ?
Zawsze kolega z Katowic bardzo aktywny na forum, nie tylko w sprawach swojej drużyny, ciekawski itd. A po ostatniej kolejce z nory jeszcze nie wyszedł by coś skrobnąć, a co dopiero poezją zarzucić :D
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Awatar użytkownika
Kuba Volley Katowice
Posty: 210
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 20:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kuba Volley Katowice »

Przepraszam, nawet propozycję grupy "ogonów" złożyłem. Chociaż pościgowa bardziej mi się podoba ;)
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

No gratki dla Leosiów !!!! Trochę słodyczy przed bęckami u Beer'ów każdemu się należy :D Co do Admina Tomaszu to lepiej się nie wypowiadać :o Facet Nas nie zna, nie wie jak ze sobą rozmawiamy, a się mu PIS włącza i wszystkich by karał, bił i zamykał. A przecież wiadomo że ja malutki Jarunio bez prądu a Ty jak Ty popierdółka :D Ups ... napisałem to słowo chyba jutro już mnie tu nię będzie tak więc co złego to nie ja i pozdro dla wszystkich.
AAaaaa byłbym zapomniał
regina_gozdzikowa pisze:Wicek, Zorro to Twoj chlopak , czy jak? Bo tak mu pochwalasz, jakby wrecz byl Twoim bożkiem.
Rusz swą malutką pustą łepetynką i zacznij zaczepiać jakoś z jajem bo to takie podstawówkowe jest a chętnie bym się pochandryczył :D
ptak
Posty: 61
Rejestracja: 6 maja 2010, o 01:33
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ptak »

Wicek, dzięki za gr. a u Was będziemy w ,,pełnym" składzie więc łatwo nie będzie :D
Awatar użytkownika
Simon_says
Posty: 302
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 19:19
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Simon_says »

tados pisze:ogłaszam konkurs na nową (bardziej trafioną) nazwę "grupy ogonów"
to może coś groźnie brzmiącego: "Mortal Kombat Division" ? :D
a można pójść krok dalej i pozmieniać nazwy pozostałych lig:
I liga na "Masters Division";
II liga, grupa grająca o awans na "Pretenders Division"
:) to by dopiero brzmiało :)
pozdrawiam wszystkich "divizjonerów" :) i., oczywiście, goździkową :)
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
Kamiljan
Posty: 283
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kamiljan »

ptak pisze:Wicek, dzięki za gr. a u Was będziemy w ,,pełnym" składzie więc łatwo nie będzie :D
Ktoś mi w nocy przy aucie się kręcił, przyznaj się ptaku, to Ty, bo dobrze wiesz, że w dzień derbów Rybnika z nart wracam i chcesz bym został tyczyć gdzieś na trasie i nie dojechał :D
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
long1920
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2011, o 14:55
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: long1920 »

Siemka
Ale się na forum porobiło :) he he
Tylko szkoda że pan Admin zbanował nam kolegę (wiecie tego prawie środkowego:) bo pewnie dodał by smaczku, przy napince Beerów i Leonów ;) a co do tego że Wicek i Jarunio się tak "bratają" to normalne Regina czy jak ci tam, bo to para na całe życie, jeden nie umie sypać drugi atakować, ale wymyślili sobie taki system ataków ( nie zrozumiały dla innych) że teraz to jeden myśli że jest jak Zagumny, a drugi jak Możdżonek ;)
A za to auto Mały,to sort ale to mnie trochę poniosło i chciałem zrobić jakiś mały wałek, bo beer bez ciebie to jak Leon bezemnie albo Ptaka he he
PozDrowionka i czekam na dalszy rozwój sytuacji :)
long1920
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2011, o 14:55
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: long1920 »

Ps. Mam nadzieje że dalsza dyskusja będzie toczona już pod obecność człowieka w masce ;)
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Ptaszyno moja jak mnie to cieszy, że u nas będziecie w pełnym składzie !!! !!! Własnie wtedy Wam nic nie wychodzi :D :D :D
Głodu gdzie ja do Gumy ai wrostem ani kolorem włosów, a co do sypania to kogo jak kogo ale Ciebie na bloczku stracić to bułka z masłem :D Takie cielsko wystarczy jak ruszy paluszkiem i już widać w którą strone do bloku idzie, co innego filigramowy koliberek tu jest troszkę gorzej ale przy odrobinie miętowej wzrok się poprawia i też widać wszystko. Reasumując jak będzie odbiór to seta nie powąchacie :D
ptak
Posty: 61
Rejestracja: 6 maja 2010, o 01:33
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ptak »

Witam, filigranowy jak to fajne usłyszeć gdy 40 -ści się kręci. A tak na marginesie to Wicek piszesz troszkę z perspektywy ławki rezerwowych :D ale cóż wieku nie przeskoczysz. Te derby 27 zagramy ,a wiesz będzie się działo o będzie :] .
Kamiljan
Posty: 283
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kamiljan »

long1920 pisze: A za to auto Mały,to sort ale to mnie trochę poniosło i chciałem zrobić jakiś mały wałek, bo beer bez ciebie to jak Leon bezemnie albo Ptaka he he
PozDrowionka i czekam na dalszy rozwój sytuacji :)
Kurde, że ja na to wcześniej nie wpadłem, masz rację ptaku nie jest w stanie się tak energicznie schylać :D
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
ptak
Posty: 61
Rejestracja: 6 maja 2010, o 01:33
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ptak »

Kamil wiem że już jestem w gronie starszych zawodników tej ligi ale z wami to się jeszcze trochę poschylam :P . Mogę nawet pojechać po Ciebie żeby nie było że kogoś nie ma i dlatego przegraliście :D . No i fajnie będzie powalczyć trochę na ,,zasięgu".
Awatar użytkownika
izmail
Posty: 433
Rejestracja: 25 sty 2010, o 22:03
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: izmail »

Wicek w rybnickim el clasico (Beer-Leon) dużo będzie zależeć w jakich nastrojach Leony przyjadą na Różańskiego bo wcześniej w piątek mecz na ligowym "biegunie" mają :D. Wiesz, od humoru sędziego :] :] duuuuuużo może zależeć :] To oczywiście żart (info dla reginki), ale dużo dobrej gry się jeszcze w tej naszej Lidze szykuje. :D

P.S. 2 sprawy:
primo - UWOLNIĆ JARUNIA :D !!!
secundo - nazwa dla grupy nie walczącej o awans (ale ogólnie walczącej na boisku) to po prostu zrobić II Liga, grupa pierwsza, grupa druga, i tyle.
Sędzia Dredd
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Dzisiaj uzyskałem odpowiedź z Plus Ligi, że termin MP Oldboyów to 17-19 maja.
(Miejsce do potwierdzenia)
Podaję to dla uspokojenia… że przesunięcie naszego Turnieju Finałowego na termin wcześniejszy (11 maja) było trafione 8-)
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
KamilEdytor
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 10:15
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: KamilEdytor »

FER 1:3 Edytor
regina_gozdzikowa
Posty: 28
Rejestracja: 23 sty 2013, o 18:02
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: regina_gozdzikowa »

Brawo edytorki ;*
ps. Kamil bardzo sie rozpisales!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”