Rybnicka Amatorska Liga

damien
Posty: 4
Rejestracja: 6 mar 2012, o 22:15
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: damien »

Piaski - Beery 1:3 8-)
Awatar użytkownika
izmail
Posty: 433
Rejestracja: 25 sty 2010, o 22:03
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: izmail »

VT Nędza - KS Volley Katowice 2-3.

Mecz rewanżowy beniaminków I Ligi.
Dwa pierwsze sety to dominacja gości. Grali jak natchnieni, my popełnialiśmy koszmarne błędy w każdym elemencie gry. Fatalne przyjęcie i prawie wogóle nie gramy w obronie. Katowice podbijają większość naszych ataków czy pasywnym blokiem czy obrońcy. Bardzo skutecznie grał Wasz atakujący. Mądrze dzielił "ciepacz" gubiąc nasz blok. W następnych 2 setach role się odwracają. My celujemy zagrywką, Katowice popełniają błędy zarówno w przyjęciu jak i w ataku. Nie pomagają zmiany, czasy - nic, nawet seria 5-ciu punktów. My nakręciliśmy swoją grę, doprowadzając do piątego seta. W nim prawie cały czas prowadziliśmy, ale to Volley rozegrał skuteczniej końcówkę i to oni mogli się cieszyć ze zwycięstwa w tym meczu. Gratulacje, bo dziś zagraliście SKUTECZNIEJ. To był klucz do zwycięstwa w tym meczu. Cierpliwie rozegraliście końcówkę tie-breacka - i to Wy się dziś cieszycie.
My pokazaliśmy dziś charakter jako drużyna, pokazaliśmy, że po laniu w dwóch, pierwszych setach umiemy się podnieść i podjąć walkę. To ważne. Jeszcze raz gratulujemy zwycięstwa i prawie już zapewnionego (no, tak na 90%) miejsca w "czwórce".
Sety: 19-25, 17-25, 25-20, 25-20, 16-18.

P.S.
Gratulacje dla Beer'ów. :D Wicek czekam na opis :D
Sędzia Dredd
Awatar użytkownika
Kuba Volley Katowice
Posty: 210
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 20:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kuba Volley Katowice »

Może ktoś się pokusi co wydarzyło się na Piaskach... ?
cygan
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2008, o 06:41
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: cygan »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 6 mar 2013, o 15:19 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
cygan
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2008, o 06:41
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: cygan »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 6 mar 2013, o 15:19 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
cygan
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2008, o 06:41
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: cygan »

No oczywiście Beer wygrał z Piaskami 3:1 Tak tak to jest fakt :]
cygan
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2008, o 06:41
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: cygan »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 6 mar 2013, o 15:27 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
Awatar użytkownika
rals
Posty: 107
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rals »

Piaski maja doła, może się odbuduja. ostatnie kilka meczy pokazuje, ze na czworke jeszcze nie sa gotowi moze za rok, ale kogo Piotrek jeszcze namowi do gry w swojej ekipie, moze Sebe Ż.?? Kobi pozdrowka i Szafcio dla Ciebie rowniez ;) Następny Artus a to już święta wojna:) !
Ostatnio zmieniony 2 mar 2013, o 08:44 przez rals, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

damian albion pisze:Ktoś kiedyś mówił coś o grupie śmierci w II lidze??? Już wtedy traktowałem to jako kiepski żart...
DP
Edytor Suszec 1 : 3 Leśne Dziadki 8-)
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
damian albion
Posty: 340
Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: damian albion »

tados pisze:
damian albion pisze:Ktoś kiedyś mówił coś o grupie śmierci w II lidze??? Już wtedy traktowałem to jako kiepski żart...
DP
Edytor Suszec 1 : 3 Leśne Dziadki 8-)
No to mnie macie :) Gratulacje dla Dziadów! a kontrola antydopingowa była? Coście brali?

a na marginesie to nie było chyba typera, który tyle razy co ja stawiał na leśne gwiazdy! Powinienem był dalej na Was stawiać!

Ten wynik tylko potwierdza moją teorię... cała II liga to liga śmierci, nie ma outsiderów

DP
Awatar użytkownika
izmail
Posty: 433
Rejestracja: 25 sty 2010, o 22:03
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: izmail »

OLD STARS - gwiazdy zabłysły pięknym światłem w ten wczorajszy wieczór :D !!! Brawoooo !!! Tados, albo chłopaki z Edytora skrobnijcie coś o meczu.

P.S.
Wicek albo Łukasz - pobudka :P - piszta cuś :D
Sędzia Dredd
Awatar użytkownika
Kuba Volley Katowice
Posty: 210
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 20:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kuba Volley Katowice »

To ja również poproszę o parę słów, z tym że ja odnośnie potyczki w piaskach ;)
Lukasz_Catering
Posty: 490
Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Lukasz_Catering »

Parę słów odnośnie meczu Catering Parys Rydułtowy - Kuźnia Raciborska

Widać było w naszej grze miesięczną przerwę w rozgrywkach i brak 3 podstawowych zawodników. Pierwszy set właściwie Kuźnia przegrała słabym przyjęciem, od drugiego seta myśleliśmy już, że mecz sam się wygra za co zostaliśmy ukarani pogromem dzielnie walczących gości. Trzeci i czwarty set podobne do siebie, walka w okolicach remisu, w końcówce udaje nam się przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę. Zawodnicy z Kuźni mogą jeszcze namieszać w lidze swoją wolą walki, dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych potyczkach
Jar-Trans Fox Pszów!
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Witam. Sorry ale zarobiony byłem i wczoraj i dzisiaj od rana. Co do wczorajszego meczu to uważam, że był to bezapelacyjnie najlepszy mecz Beer Team w tym sezonie. Pierwszy set zaczyna się od naszego mocnego uderzenia wygrywamy chyba 6:2 i tu duża zasługa Damiano, który dobrą zagrywką odrzucił Piaski od siatki. Potem cały set kontrolujemy i tu chyba nie ma o czym pisać. Drugi set podobny jednakże już nie z taką przewagą, ale sytuacja dla Beer'ów komlikuje się koło połowy seta, siada nam odbiór natomiast Piaski przypominają sobie jak odbierać zagrywkę i poszalały sobie troszku na środku, a co się z tym wiąże pod koniec seta skrzydła u nich już miały pojedynczy. W trzecim secie wracamy do naszej taktyki (pozdrowienia Szafa :D ) i odrzucami Piaski od siatki, gramy szczelnie blokiem i wygrywamy set. Czwarty set to z mojego oczywiście punktu widzenia już egzekucja, masakryczna ilość naszych bloków i dobra gra Cygana przepraszam Boskiego doprowadza do zwycięstwa za trzy. Na uznanie zasługuje dobra gra naszych środkowych szczególnie Mały na zagrywce (z tej strony go nie znałem) bardzo dobre przyjęcie Wiącka ale do tego już nas wszystkich przyzwyczaił. O sobie nie pisze bo Boski mnie przyćmił. :D :D

Teraz list Jarunia, czytajcie szybko bo pewnie nasz Mewa zaraz go wywali :x
"Czyste niebo


Ludzi,którzy faktycznie obrażają innych to nie banujecie,a mnie,który napisze prawdę,to zbanowaliście na rok.
Dane z Face'a to sobie może każdy ściągnąć.Tak jak napisałem wcześniej,nie znacie naszej LEON INTERNET LIGA,więc darujcie sobie dzielenie ,kto kogo obraził , bo i tak się w tym nie połapiecie,macie telefon do Komisarza LEON INTERNET ligi zadzwońcie zapytajcie,czy ja jestem jakiś inny czy Wy macie inne ambicje.Ludzie na forum piszą,aby mnie przywrócić na forum,a Wy nawet nie jesteście w stanie odpisać ,że przepraszamy i wybaczcie ,ale Zorro nie , bo nie.
P.S.Tego ostatniego maila mam i zachowam.Nicola ma się dobrze,dzięki za troskę i wie ,że tatuś obraża innych w Waszym mniemaniu,bo na mecze chodzi i widzi co jest grane.
Adam Kremiec....tak Artus Żory znam ,ale nie utrzymuję kontaktu,nawet z nim nie gadam.
A jeszcze raz mi napiszecie cokolwiek związanego z moją rodziną,to zobaczymy się osobiście na sali sądowej.

Dla Was Zorro dla innych Jarunio.

P.S. Chciałbym wyjaśnienia na na mój e-mail.
P.S.1 Ewentualnie na forum,skoro tak wielu pytało ,a Wy dalej zero odpowiedzi
P.S.2 Ta wiadomość tak czy siak pojawi się na forum."
KamilEdytor
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 10:15
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: KamilEdytor »

Hmmm, na początku gratulacje dla OLD Starsów za zwycięstwo. Graliśmy dzisiaj w nieco okrojonym składzie ale nie zmienia to faktu ze przyjezdni zasłużenie wygrali spotkanie za 3 punkty : ). Nasza gra nie przypominała siatkówki a za to "stare gwiazdy" zaprezentowały skuteczną siatkówkę popartą znakomitą grą w obronie oraz szczelnym blokiem. Taka lekcja siatkówki wyjdzie nam na pewno na dobre. Życzymy powodzenia w dalszej części rozgrywek i dziękujemy za spotkanie w dobrej atmosferze.
BoRysEdytor
Posty: 50
Rejestracja: 16 paź 2011, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: BoRysEdytor »

hmm...sala sądowa ;];] ha ha ale za to Pan Jarunio może wszystko i wszędzie no bo to przecież gwiazda.. ja sobie tez zostawie prywatne wiadomości .. które też śmiało mogą podlegać karze sądowej (art. 190 § 1 kk.) i jeżeli jest tu jakiś regulamin na tym forum to niech jest przestrzegany .. i dlatego niech Pan Jareczek jest zbanowany ..
x_Mario_x
Posty: 160
Rejestracja: 16 paź 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: x_Mario_x »

Impacto LKS Chałupki vs Jedynka Jankowice III

I Set: Od początku budujemy sobie przewagę 5 punktów, co pozwoliło nam na swobodniejszą grę w dalszej części seta. Ogólnie ten set jak i cały mecz obfitował w znakomite obrony po jednej i drugiej stronie siatki, tak więc było co oglądać. Grając konsekwentnie dowozimy tą przewagę do końca i wygrywamy 25:19.
II Set: Tu z kolei goście w pierwszej fazie tego seta odskakują na 3 punkty i taką różnicę punkową dotrzymują do stanu 7:10, później my bierzemy czas i nagle atak i odbiór Jedynki siadł i to my zdobywaliśmy seriami punkty, przez co w końcówce nadrabiamy punktu i znów wygrana 25:19.
III Set: Całkowita niemoc w odbiorze po stronie Jedynki, z serwami nie potrafili sobie poradzić ale jak były akcje to po atakach większość piłek w górze, ale na całe szczęście szybko nabijaliśmy punkty zagrywkami tak więc gładko wygraliśmy 25:17.

Dzięki za fajny spokojny mecz i powodzenia w następnych spotkaniach ligowych. :)
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
tschautschesku
Posty: 81
Rejestracja: 22 sty 2010, o 18:23

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tschautschesku »

Leon - Artus 3:2 Sędzia Jan Kasprowicz o cena 5
Wyszarpaliśmy co się dało. Graliśmy bez 2 środkowych, z trzecim środkowym (powracającym po kontuzji) na libero, bez jednego przyjmującego, z atakującym na środku. Nasza wesoła, goła 7-ka w pierwszych 2 setach walczyła dzielnie ale w końcówkach to Leon zachowywał zimniejszą krew i punktował wtedy kiedy trzeba.
W 3 partii, wzorcem Rosji z finału olimpijskiego przesuwamy środkowego na atak a na blok stawiamy 2 najniższych graczy na boisku. Ptaku i drugi środkowy Leonów z nr 9 i tak robili co chcieli w ataku. Ta taktyka działa i wygrywamy 2 kolejne sety. Zyskujemy skuteczność, która niemal przełożyła się na wygranie całego meczu (w tie break'u było 12:9 dla nas o ile się nie mylę). Wygrały Leony. Scheisse... :)
Dzięki za mecz w bardzo fajnej atmosferze. Siatka to siatka, szatnia to szatnia. Ole!
maqu
Posty: 150
Rejestracja: 9 lis 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: maqu »

tschautschesku szkoda, że nie wygraliście, ale i tak cieszę się, że urwaliście ten jeden punkcik Leonom. :D Szacun za walkę do końca. Jak widać opłaca się. Ole!
tschautschesku
Posty: 81
Rejestracja: 22 sty 2010, o 18:23

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tschautschesku »

Czyli jeszcze ktoś na kibicuje :) Będziemy grać do końca! A jutro klasyk. a mnie nie ma... świat się pomylił...
Jarunio napisz po meczu coś. No chyba, że Ci taki pan zabronił... :)
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Bartku Ciebie nie będzie a miałeś mi cosik załatwić :x
tschautschesku
Posty: 81
Rejestracja: 22 sty 2010, o 18:23

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tschautschesku »

Spoko - dostaniesz. Wysle kurierem. Albo Zarzyna :)
cygan
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2008, o 06:41
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: cygan »

To znowu ja, tak się w tych moich postach pogubiłem że zapomniałem odnieść się do info od Zorro. Ja proponuje abolicję, Pan Prezydent czasami korzysta z tego uprawnienia i co nie które tygrysy wychodzą z klatki. Nie żebym miał jakieś animozje to mojego partnera z teamu ;) Zorro wróć ja jestem pierwszy który podpisze się za przywróceniem CI uprawnień . I jeszcze jedna informacja Panie Łukaszu ja czytam tylko dwa pierwsze wyrazy z sms potem mnie nudzą, więc proszę nie pisz i nie dzwoń. Ja na prawdę jestem świadomy tego co robię. Pozdrawiam Marek Budzik a ktoś się zapyta dlaczego pełne dane ponieważ petycja o abolicje (ułaskawienie) wymaga podania swoich danych łącznie z peselem i adresem zamieszkania. Ja ograniczyłem się tylko do imienia i nazwiska. No i co Biała Mewo może pochylisz się nad tym zagadnieniem.Poz Boski
piki
Posty: 62
Rejestracja: 18 mar 2008, o 09:22
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: piki »

Nie bywam na tym forum zbyt często ale od czasu do czasu zagladam i to od kilku dobrych lat.poziom wypowiedzi jest rózny ale forum to forum i powinno byc otwarte dla każdego.Zorro dla mnie mam nadzieje Jarunio tworzy historie tej ligi zarówno na parkiecie jak i na tym forum.blokowanie go moim zdaniem nie jest na miejscu.Nie wiem co mój kolega Jarek tam wyskrobał ale znam go i wiem,że musiał byc nie zle sprowokowany.Mamy dużo młodych ludzi w tej lidze no i oczywiście na forum.zauważam ,że jest wielu nie grzeszących kulturą osobistą i prowokujących.kochani trzeba miec dystans do siebie i szacunek dla starszych...szczególnie do tych którzy są od poczatku w tej lidze i tworzą ją swoją osobowością.Grzeczni chłopcy nie osiągaja sukcesów ale można być niegrzecznym i zadziornym znając granice przyzwoitości.Brakuje mi Jarku Ciebie na tym forum i mysle ,że admin wezmie moje słowa pod uwagę.Zobaczymy się dzisiaj na "świętej wojnie" i pewnie bedzie ostro jak zwykle ale my potrafimy jak jeszcze kilka osób w tej lidze walczyc z zębem a potem piwa sie w Sękatej napić i być kumplami.Młodzi powinni się od nas tego uczyć...Pozdrawiam wszystkich
BoRysEdytor
Posty: 50
Rejestracja: 16 paź 2011, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: BoRysEdytor »

O jej masakra ale wyznanie aż mi łezka poszła
Awatar użytkownika
Kuba Volley Katowice
Posty: 210
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 20:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kuba Volley Katowice »

VOLLEY - LISY 3-0. Ale najważniejsze to WIEEEEEEEEELKI SZACUN, PODZIW I GRATULACJE DLA LISÓW !!! Oni wiedza a reszcie opowiem jutro bo dzisiaj zmykam. No dodam , że już mamy półfinał !!! :D :D :D
cygan
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2008, o 06:41
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: cygan »

Witam krótko i na temat Beer Team - Artus 3:0 tylko tyle nie będę się pastwił. Panie Mewa podstawa dla którego Pan usuną moje posty.Pozdrawiam Marek
Awatar użytkownika
rals
Posty: 107
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rals »

[ Panie Mewa podstawa dla którego Pan usuną moje posty.Pozdrawiam Marek[/quote]
Cygan te posty nie zostaly usuniete przez Mewe tylko przez goscia o nicku Nikt Wazny, czytaj dokładnie. Podstawa tez jest podana - naruszenie pkt.23 regulaminu. Jakby gośc poczytał calą naszą pisaninę od początku istnienia RALS, to by moze miał inne podejscie do Naszych postów - czytaj drwin, docinków,zaczepek itp.,jak mysmy tworzyli RALS, to gośc miał 10 lat, a że ma troche władzy w klawiaturze, to robi to co robi. Pozdrawiam i pamietajcie na tym forum piszemy tylko MERYTORYCZNIE, tak żeby cos wnieść do dyskusji ( ocenią to moderatorzy, administratorzy tudziez inni ludzie władzy) albo wcale i tym sposobem nie pozwalają nam aby bylo wesoło :D


p.s
zawartośc powyzszego postu, która nie wnosi nic do dyskusji prowadzanej na tym forum władza moze skasować ;)
Marek
Posty: 77
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Marek »

Witam.
Zawsze możemy założyć własne forum i przenieść dyskusję...
Tyle tylko, że dział "Siatkówka Amatorska" na Strefa Siatkówki umrze śmiercią naturalną z powodu braku odwiedzin...
I na reklamach nie zarobią...
Jeśli macie jakieś pomysły, to będzie okazja je omówić 19 marca na zebraniu Ligowym...
Gorąco zachęcam do udziału oraz dyskusji na tematy Ligowe.

pozdrawiam

Marek Marchel
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Wynik Świętej Wojny już znacie a opisywać nie ma co. Mecz jak to ktoś kiedyś powiedział "dupy nie urywał". Normlne siatkiarskie rzemiosło. Brakowało mi spięć pod siatką dyskusji i durnych dogaduszek jak to zwykle bywało w naszych meczach :D :D Ale to może dlatego, że w Beer'ach teraz więcej Artusów niż w samych Artusach. Jeszcze jeden taki mecz i nie będzie można mówić o Świętej Wojnie. Co do abolicji oczywiście się podpisuję ale inni(patrz modarator) mają to głeboko w ....
BoRysEdytor pisze:ja sobie tez zostawie prywatne wiadomości .. które też śmiało mogą podlegać karze sądowej (art. 190 § 1 kk.)
Miałem tego nie komentować ale... nie bierz się chłopie do interpretacji artykułów z kk bo Ci to nie idzie, i jeżeli masz zamiar iść na studia prawnicze to daruj sobie szkoda pieniędzy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”