Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
BosSs odpowiedź masz na priv,dziękuję za zwrócenie uwagi,w/g mnie jest dobrze,pozdrawiam
dodajemy typ zaległego meczu
25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia
dodajemy typ zaległego meczu
25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
Albion Team
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
witam podaję wyniki 11 kolejki i klasyfikację ogólną po niej oraz zestaw na 12 kolejkę
1 - damian albion --------26 (8)
1 - Jajens -----------------26 (8)
3 - amator85 -------------23 (6)
4 - anilia ------------------21 (6)
4 - BosSs ------------------21 (6)
4 - Lukasz_Catering -----21 (6)
4 - Swierq ----------------21 (6)
4 - szrama ---------------21 (6)
4 - ursinio ----------------21 (6)
4 - Zorro ------------------21 (6)
11 - wiesx ----------------19 (6)
12 - wrona ----------------19 (4)
13 - dancio ---------------18 (5)
14 - DADA1979 -----------17 (4)
1 - BosSs--------------------218 ( 57 )
2 - Jajens-------------------208( 53 )
3 - Lukasz_Catering-------201 ( 52 )
4 - wiesx -------------------198 ( 52 )
5 - wrona-------------------196 ( 49 )
6 - szrama------------------195 ( 51 )
7 - anilia--------------------192 ( 49 )+1
8 - damian albion ---------191 ( 42 )+2
9 - DADA 1979 ------------189 ( 49 )-2
10 - Zorro -----------------185 ( 47 )+1
11 - amator85 ------------185 ( 44 )+1
12 - dancio ---------------184 ( 46 )-3
13 - Swierq ---------------183 ( 42 )
14 - ursinio ---------------150 ( 39 )
termin 12
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki
1 - damian albion --------26 (8)
1 - Jajens -----------------26 (8)
3 - amator85 -------------23 (6)
4 - anilia ------------------21 (6)
4 - BosSs ------------------21 (6)
4 - Lukasz_Catering -----21 (6)
4 - Swierq ----------------21 (6)
4 - szrama ---------------21 (6)
4 - ursinio ----------------21 (6)
4 - Zorro ------------------21 (6)
11 - wiesx ----------------19 (6)
12 - wrona ----------------19 (4)
13 - dancio ---------------18 (5)
14 - DADA1979 -----------17 (4)
1 - BosSs--------------------218 ( 57 )
2 - Jajens-------------------208( 53 )
3 - Lukasz_Catering-------201 ( 52 )
4 - wiesx -------------------198 ( 52 )
5 - wrona-------------------196 ( 49 )
6 - szrama------------------195 ( 51 )
7 - anilia--------------------192 ( 49 )+1
8 - damian albion ---------191 ( 42 )+2
9 - DADA 1979 ------------189 ( 49 )-2
10 - Zorro -----------------185 ( 47 )+1
11 - amator85 ------------185 ( 44 )+1
12 - dancio ---------------184 ( 46 )-3
13 - Swierq ---------------183 ( 42 )
14 - ursinio ---------------150 ( 39 )
termin 12
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 0:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:1
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:1
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 0:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:1
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 0:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 0:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Albion Team
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 2:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:1
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:1
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 2:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:1
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
termin 12
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
I w przyszłym roku mam propozycję zmiany regulaminu ... tzn. typowania meczy przełożonych tzn. że jakiś mecz wpada w kolejkę i tylko Ci, który dziennie wchodzą na stronkę ligi czy też forum są w stanie oddać typ, oraz typy zmiany gospodarzy - czyli również podobna sytuacja w punkcie powyżej ... dla mnie bez różnicy kto jest gospodarzem, a kto goście ... liczy się poprawny traf !
Oczywiście to tylko propozycje ...
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
I w przyszłym roku mam propozycję zmiany regulaminu ... tzn. typowania meczy przełożonych tzn. że jakiś mecz wpada w kolejkę i tylko Ci, który dziennie wchodzą na stronkę ligi czy też forum są w stanie oddać typ, oraz typy zmiany gospodarzy - czyli również podobna sytuacja w punkcie powyżej ... dla mnie bez różnicy kto jest gospodarzem, a kto goście ... liczy się poprawny traf !
Oczywiście to tylko propozycje ...
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 0:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:1
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Pozdro
Ursinio
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 0:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:1
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Pozdro
Ursinio
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:1
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:1
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:1
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:1
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 2:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 2:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1-3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0-3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0-3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0-3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3-0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3-0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3-0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3-0
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1-3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0-3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0-3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0-3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3-0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3-0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3-0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Ave!
termin 12
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1 : 3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0 : 3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0 : 3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3 : 0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3 : 0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3 : 0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
termin 12
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1 : 3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0 : 3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0 : 3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3 : 0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3 : 0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3 : 0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:1
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:1
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Witam , dziś tylko pary na 13 kolejkę , wyniki podam jak przynajmniej część meczy zaległych się rozegra.
I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki
I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 2:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:1
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 1:3
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 2:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:1
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 1:3
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 0:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 0:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 3:2
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 2:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 3:2
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 2:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 1:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 1:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 3:2
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 2:3
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 3:2
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 2:3
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 3:1
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 3:1
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Albion Team
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Ave!
Pary na 13 kolejkę
I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1 : 3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3 : 0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 3 : 1
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0 : 3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1 : 3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 1 : 3
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
Pary na 13 kolejkę
I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1 : 3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3 : 0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 3 : 1
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0 : 3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1 : 3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 1 : 3
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3 : 0