TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 1:3
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
II LIGA
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1:3
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 1:3
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3
3.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
3.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Impacto LKS Chałupki 1:3
4.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
4.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
4.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
5.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
II LIGA
2.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1:3
3.10 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team Rybnik 1:3
5.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Ave
Podaję zestaw par na III termin, wyniki poprzednigo zrobię wieczorem ;D
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice
pozDro
Podaję zestaw par na III termin, wyniki poprzednigo zrobię wieczorem ;D
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice
pozDro
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 1:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 0:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:2
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 2:3
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 1:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 0:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:2
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 2:3
Ostatnio zmieniony 7 paź 2018, o 15:40 przez Swierq, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 2:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 1:3
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 2:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 1:3
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO 1:3 Jedynka Jankowice II
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2 Dwójka Świerklany Projtrans
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:0 AKS Marklowice
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3:2 Top Ten ZST Rybnik
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:2 GAPa Rybnik
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 0:3 Albion Team
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3 Floorsky Pawłowice
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:2 Victoria Pilchowice
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 0:3 Leśna Perła Damons Rybnik
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO 1:3 Jedynka Jankowice II
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0 Zespół R Zdrowa Krowa
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2 Dwójka Świerklany Projtrans
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:0 AKS Marklowice
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3:2 Top Ten ZST Rybnik
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III 3:2 GAPa Rybnik
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 0:3 Albion Team
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3 Floorsky Pawłowice
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX 3:2 Victoria Pilchowice
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2;3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0;3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 3:1
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2;3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0;3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 3:1
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 0:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:2
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 0:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:2
Albion Team
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 1:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 2:3
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 2:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 2:3
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 1:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 2:3
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 2:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 2:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 1:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 1:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 3:0
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 3:0
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 1:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 1:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 3:2
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 3:2
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:1
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 1:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0:3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice 3:0
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3:0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 1:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik -----
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 1 : 3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice -----
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik -----
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle -----
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3 : 1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 3 : 1
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3 : 1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1 : 3
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik -----
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 1 : 3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice -----
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik -----
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle -----
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3 : 1
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 3 : 1
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3 : 1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 1 : 3
-
- Posty: 21
- Rejestracja: 15 cze 2013, o 16:03
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0-3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3;0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 1:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:2
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:2
8.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
9.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0-3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
LIGA II
8.10 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : AKS Marklowice
8.10 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik
8.10 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
9.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : GAPa Rybnik 3;0
9.10 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Albion Team 1:3
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3:2
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:2
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Ave
W końcu znalazłem chwilkę na zaległości
WYNIKI TERMINU II
1. Vivson...........................23(6)
2. artista...........................22(5)
2. knysza...........................22(5)
4. Swierq...........................20(4)
5. PiotrekJ.........................19(5)
6. amator85........................19(4)
6. dancio............................19(4)
6. jacek17..........................19(4)
9. maly olo.........................18(4)
10. jumbo...........................18(3)
11. BosSs............................17(3)
12. Lukasz_Odnova................14(3)
13. rafcio............................14(2)
14. Grammatik......................13(2)
KLASYFIKACJA PO II TERMINIE
1. artista...........................46(12) +1
2. PiotrekJ.........................44(12) -1
3. amator85........................43(10)
4. Vivson...........................42(11) +6
5. Swierq...........................42(10)
6. maly olo.........................41(11) -2
7. dancio............................41(10) -2
7. jacek17..........................41(10) -2
9. knysza............................40(10) +3
10. jumbo...........................40(9) -5
11. rafcio............................36(8) -6
12. BosSs.............................35(8)
13. Grammatik......................32(7) -3
14. Lukasz_Odnova.................29(7)
W końcu znalazłem chwilkę na zaległości
WYNIKI TERMINU II
1. Vivson...........................23(6)
2. artista...........................22(5)
2. knysza...........................22(5)
4. Swierq...........................20(4)
5. PiotrekJ.........................19(5)
6. amator85........................19(4)
6. dancio............................19(4)
6. jacek17..........................19(4)
9. maly olo.........................18(4)
10. jumbo...........................18(3)
11. BosSs............................17(3)
12. Lukasz_Odnova................14(3)
13. rafcio............................14(2)
14. Grammatik......................13(2)
KLASYFIKACJA PO II TERMINIE
1. artista...........................46(12) +1
2. PiotrekJ.........................44(12) -1
3. amator85........................43(10)
4. Vivson...........................42(11) +6
5. Swierq...........................42(10)
6. maly olo.........................41(11) -2
7. dancio............................41(10) -2
7. jacek17..........................41(10) -2
9. knysza............................40(10) +3
10. jumbo...........................40(9) -5
11. rafcio............................36(8) -6
12. BosSs.............................35(8)
13. Grammatik......................32(7) -3
14. Lukasz_Odnova.................29(7)
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
I Liga
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0 : 3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
II liga
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3 : 1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3 : 1
11.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Jedynka Jankowice II 0 : 3
11.10 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
11.10 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
12.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
II liga
11.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Floorsky Pawłowice 3 : 1
12.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Victoria Pilchowice 3 : 1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Ave
Wyniki prześlę trochę później
TERMIN IV
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
pozDro
Wyniki prześlę trochę później
TERMIN IV
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
pozDro
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Ave
WYNIKI TERMINU III
1. maly olo.........................25(7)
2. rafcio.............................24(7)
3. Grammatik......................22(6)
4. jacek17...........................20(5)
4. knysza............................20(5)
4. Swierq............................20(5)
7. Vivson............................19(5)
8. artista............................18(4)
9. dancio............................17(3)
10. jumbo...........................16(4)
11. BosSs............................15(3)
12. Lukasz_Odnova................12(2)
13. amator85........................9(2)
14. PiotrekJ..........................5(0)
KLASYFIKACJA PO III TERMINIE
1. maly olo........................66(18) +5
2. artista...........................64(16) -1
3. Swierq...........................62(15) +2
4. Vivson...........................61(16)
5. jacek17..........................61(15) +2
6. knysza...........................60(15) +3
6. rafcio............................60(15) +5
8. dancio...........................58(13) -1
9. jumbo............................56(13) +1
10. Grammatik....................54(13) +3
11. amator85......................52(12) -8
12. BosSs............................50(11)
13. PiotrekJ........................49(12) -11
14. Lukasz_Odnova...............41(9)
WYNIKI TERMINU III
1. maly olo.........................25(7)
2. rafcio.............................24(7)
3. Grammatik......................22(6)
4. jacek17...........................20(5)
4. knysza............................20(5)
4. Swierq............................20(5)
7. Vivson............................19(5)
8. artista............................18(4)
9. dancio............................17(3)
10. jumbo...........................16(4)
11. BosSs............................15(3)
12. Lukasz_Odnova................12(2)
13. amator85........................9(2)
14. PiotrekJ..........................5(0)
KLASYFIKACJA PO III TERMINIE
1. maly olo........................66(18) +5
2. artista...........................64(16) -1
3. Swierq...........................62(15) +2
4. Vivson...........................61(16)
5. jacek17..........................61(15) +2
6. knysza...........................60(15) +3
6. rafcio............................60(15) +5
8. dancio...........................58(13) -1
9. jumbo............................56(13) +1
10. Grammatik....................54(13) +3
11. amator85......................52(12) -8
12. BosSs............................50(11)
13. PiotrekJ........................49(12) -11
14. Lukasz_Odnova...............41(9)
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
TERMIN IV
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 2:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 2:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 2:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:2
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 2:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:2
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Witka
Jak to mówią lepiej późno, niż wcale
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 1:3
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 2:3
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Pozdro
Ursinio
Jak to mówią lepiej późno, niż wcale
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 1:3
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 2:3
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Pozdro
Ursinio
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
Albion Team
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 1:3
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 1:3
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 2:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 1:3
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 2:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 1:3
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
-
- Posty: 21
- Rejestracja: 15 cze 2013, o 16:03
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
TERMIN IV
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:1
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:0
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:1
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:0
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 2:3
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:2
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 2:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 2:3
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:2
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 2:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 1:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:1
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 2:3
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 2:3
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 1:3
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:1
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 1:3
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:2
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
17.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
17.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
18.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
18.10 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
19.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:2
19.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
LIGA II
15.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
16.10 wtorek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice III 3:2
16.10 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Floorsky Pawłowice 0:3
18.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
18.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Volley Pszów 3:0
19.10 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Beer Team Rybnik 3:1
19.10 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3