TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3:1
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3:1
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:1
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0:3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 2:3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:1
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3:1
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3:1
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:1
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0:3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 2:3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:1
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3-0
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3-2
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3-0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 2-3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 0-3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1-3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 3-1
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3-0
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3-0
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3-2
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3-0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 2-3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 0-3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1-3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 3-1
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3-0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3-0
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3-2
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3-0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 0-3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1-3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1-3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3-0
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3-2
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3-0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 0-3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1-3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1-3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3-0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3-0
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3-1
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3-1
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 1-3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1-3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 0-3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3-0
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3-0
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3-1
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3-1
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 1-3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1-3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 0-3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3-0
T.S.EUROSKOK
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3-1
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3-1
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3-1
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 1-3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0-3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 0-3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3-0
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3-1
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3-1
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3-1
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 1-3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0-3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 0-3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3-0
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Rozkład jazdy 5 kolejki
I liga
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3 - 0
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3 - 1
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3 - 0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3 - 2
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0 - 3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 1 - 3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 1 - 3
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 0 - 3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 - 1
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 - 3
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0 - 3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3 - 0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 0 - 3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3 - 1
I liga
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3 - 0
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3 - 1
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3 - 0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3 - 2
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0 - 3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 1 - 3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 1 - 3
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 0 - 3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 - 1
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 - 3
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0 - 3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3 - 0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 0 - 3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3 - 1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3:1
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3:1
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 0:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1:3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:1
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3:1
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3:1
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 0:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1:3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3:2
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3:2
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2;3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1;3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:1
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3:2
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3:2
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2;3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1;3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3:0
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 1:3
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:1
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 0:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0:3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1:3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:0
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3:0
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 1:3
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:1
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 0:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0:3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1:3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3:0
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3:0
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 0:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1:3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:0
21.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - No Pain Żory 3:0
21.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 3:0
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. A
21.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 0:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
21.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1:3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
II liga gr. B
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1:3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:0
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
II liga gr. B
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1:3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
II liga gr. B
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1:3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:0
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice 3:0
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
II liga gr. B
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia 1:3
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III 3:0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Alem zaspał
I liga
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle -
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:1
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia -
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III -
I liga
23.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Volley Marklowice
23.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski
24.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans
25.10 piątek 18:00 VT Nedza - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
22.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki
24.10 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle -
25.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
22.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:1
22.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Silesia Lubomia -
24.10 czwartek 18:00 Pizzeria Papryczka - Jedynka Jankowice III -
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Klasyfikacja generalna po 4 kolejkach
1. coolfon 70(17)
2. Kamiljan 67(16)
3. rkmarcin 66(18)
4. damian albion 66(17)
Lukasz_Catering 66(17)
6. PiotrekJ 66(16)
7. CaMeLoTh 61(15)
novotny 61(15)
9. Zorro 59(15)
10. kevin 59(14)
szrama 59(14)
12. wiesx 58(15)
13. BosSs 57(13)
BoRysEdytor 57(13)
jedynkowicz 57(13)
16. maly olo 56(14)
17. wrona 56(13)
18. fubus007 55(13)
19. dancio 54(11)
20. amator85 53(13)
21. Swierq 53(12)
22. Gunther 52(11)
23. DADA1979 51(13)
24. PeeM 50(11)
25. Gasior23 48(10)
26. Pique3 44(10)
27. EMCIO 39(11)
28. przewoz 23(6)
29. ruras 13(2)
1. coolfon 70(17)
2. Kamiljan 67(16)
3. rkmarcin 66(18)
4. damian albion 66(17)
Lukasz_Catering 66(17)
6. PiotrekJ 66(16)
7. CaMeLoTh 61(15)
novotny 61(15)
9. Zorro 59(15)
10. kevin 59(14)
szrama 59(14)
12. wiesx 58(15)
13. BosSs 57(13)
BoRysEdytor 57(13)
jedynkowicz 57(13)
16. maly olo 56(14)
17. wrona 56(13)
18. fubus007 55(13)
19. dancio 54(11)
20. amator85 53(13)
21. Swierq 53(12)
22. Gunther 52(11)
23. DADA1979 51(13)
24. PeeM 50(11)
25. Gasior23 48(10)
26. Pique3 44(10)
27. EMCIO 39(11)
28. przewoz 23(6)
29. ruras 13(2)
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Wyniki 5 kolejki i klasyfikacja generalna
5 kolejka:
1. rkmarcin 23(7)
2. przewoz 21(6)
3. Gasior23 21(5)
4. PiotrekJ 20(6)
5. Lukasz_Catering 20(5)
6. fubus007 19(5)
7. kevin 17(4)
amator85 17(4)
coolfon 17(4)
10. PeeM 16(5)
11. DADA1979 15(4)
12. CaMeLoTh 15(3)
13. dancio 14(4)
14. novotny 14(3)
Swierq 14(3)
wrona 14(3)
Kamiljan 14(3)
18. maly olo 13(3)
damian albion 13(3)
wiesx 13(3)
21. Zorro 12(3)
22. EMCIO 12(2)
23. Pique3 12(1)
24. szrama 11(1)
25. BosSs 10(3)
26. Gunther 4(1)
Klasyfikacja generalna po 5 kolejkach:
1. rkmarcin 89(25)
2. coolfon 87(21)
3. PiotrekJ 86(22)
Lukasz_Catering 86(22)
5. Kamiljan 81(19)
6. damian albion 79(20)
7. kevin 76(18)
CaMeLoTh 76(18)
9. novotny 75(18)
10. fubus007 74(18)
11. wiesx 71(18)
Zorro 71(18)
13. amator85 70(17)
14. wrona 70(16)
15. szrama 70(15)
16. maly olo 69(17)
17. Gasior23 69(15)
18. dancio 68(15)
19. BosSs 67(16)
20. Swierq 67(15)
21. DADA1979 66(17)
22. PeeM 66(16)
23. BoRysEdytor 57(13)
jedynkowicz 57(13)
25. Gunther 56(12)
26. Pique3 56(11)
27. EMCIO 51(13)
28. przewoz 44(12)
po 3 nieobecnościach z rzedu udział w zabawie kończy ruras
5 kolejka:
1. rkmarcin 23(7)
2. przewoz 21(6)
3. Gasior23 21(5)
4. PiotrekJ 20(6)
5. Lukasz_Catering 20(5)
6. fubus007 19(5)
7. kevin 17(4)
amator85 17(4)
coolfon 17(4)
10. PeeM 16(5)
11. DADA1979 15(4)
12. CaMeLoTh 15(3)
13. dancio 14(4)
14. novotny 14(3)
Swierq 14(3)
wrona 14(3)
Kamiljan 14(3)
18. maly olo 13(3)
damian albion 13(3)
wiesx 13(3)
21. Zorro 12(3)
22. EMCIO 12(2)
23. Pique3 12(1)
24. szrama 11(1)
25. BosSs 10(3)
26. Gunther 4(1)
Klasyfikacja generalna po 5 kolejkach:
1. rkmarcin 89(25)
2. coolfon 87(21)
3. PiotrekJ 86(22)
Lukasz_Catering 86(22)
5. Kamiljan 81(19)
6. damian albion 79(20)
7. kevin 76(18)
CaMeLoTh 76(18)
9. novotny 75(18)
10. fubus007 74(18)
11. wiesx 71(18)
Zorro 71(18)
13. amator85 70(17)
14. wrona 70(16)
15. szrama 70(15)
16. maly olo 69(17)
17. Gasior23 69(15)
18. dancio 68(15)
19. BosSs 67(16)
20. Swierq 67(15)
21. DADA1979 66(17)
22. PeeM 66(16)
23. BoRysEdytor 57(13)
jedynkowicz 57(13)
25. Gunther 56(12)
26. Pique3 56(11)
27. EMCIO 51(13)
28. przewoz 44(12)
po 3 nieobecnościach z rzedu udział w zabawie kończy ruras
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Rozkład jazdy 6 kolejki
II liga gr. A
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy
II liga gr. A
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:2
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 1:3
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 1:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:21
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 1:3
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 1:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
- jedynkowicz
- Posty: 82
- Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:57
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:1
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:0
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:0
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:0
MARAT Rybnik
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. A
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2:3
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:1
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2:3
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. A
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3-1
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2-3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 1-3
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3-1
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2-3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 1-3
Albion Team
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Rozkład jazdy 6 kolejki
II liga gr. A
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3 : 0
II liga gr. A
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3 : 0
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. A
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2:3
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 2:3
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2:3
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 2:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0;3
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0;3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2:3
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 2:3
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:2
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:2
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:2
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. A
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3-1
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3-2
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3-1
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3-2
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:2
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykl 1:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:2
28.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykl 1:3
29.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
30.10 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:2