Rybnicka Amatorska Liga

Awatar użytkownika
BosSs
Posty: 506
Rejestracja: 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: BosSs »

Hmmm ... liga co prawda amatorska, ale według mnie regulamin to regulamin - każdy z kapitanów wiedział jaki jest i go zaakceptował więc sprawa jest prosta - walkower !!!

Jakiekolwiek ustępstwo umożliwia kolejne "wybryki" wbrew przepisom i tłumaczenia, że jak to - "oni" mogą grać nie zgodnie z regulaminem a my nie ???

Ps. kolego Ganymede użytkownik coolfon nie gra w drużynie Proxeo ( i nie jest z nią związany ) więc wynik nie ma dla niego znaczenia chodzi po prostu o niezgodność z regulaminem.
:)
Swierq
Posty: 168
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Swierq »

Tak to jest liga amatorska ale skoro są robione zebrania i wspólnie ustalamy zasady to każdy powinien się do nich stosować.

Przykładowo zatrzyma Cię policja i okazuje się, że nie masz prawa jazdy przy sobie. Policjant sprawdzi czy je masz jeśli okaże się, że tak to i tak dostaniesz 50 zł mandatu, że ich nie masz fizycznie przy sobie. Prawo jest jakie jest i trzeba go respektować czy się komu podoba czy nie. Jeśli się nie podoba to można się nie stosować i ponosić tego konsekwencje. W tym wypadku jeśli ktoś olał sprawę ze zdjęciami (było mnóstwo czasu żeby to zrobić) to walkower i dziękuję. I to nie po to żeby robić komuś na złość tylko po to żeby wszyscy zaczęli przestrzegać tego co razem ustaliliśmy.
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Awatar użytkownika
Ganymede
Posty: 7
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 09:05
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Ganymede »

Jednak napiszę ostatnio post. Nie mam pojęcia kto gra w jakiej ekipie na tym forum :)

Natomiast powtarzam, że punkt ten ma wykluczać oszustwa w zespołach. Skoro zgłaszający podaje z nazwiska osoby które nie były na zdjęciu, więc jest pewny, że to one a nie "podmienione osoby". Wtedy ten punkt staje się beznadziejnie zbędny. Rozumiem jakby były wątpliwości, ale czepianie dla czepiania? :)

Nie twierdzę, że nie przestrzeganie regulaminu jest ok natomiast staram się ukazać absurd całej tej sytuacji.
Komisja podejmie decyzje i jakakolwiek nie będzie, na pewno będzie słuszna. Trzeba jednak spojrzeć na inne mecze, gdzie wygrane zespoły też nie miały zdjęcia na sezon 2016/2017 i nikt nie robił dymu bo nie o to chodzi.

Pozdrawiam
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swierq
Posty: 168
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Swierq »

Jeśli były inne takie drużyny/mecze to albo kara się wszystkich albo nikogo.
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Awatar użytkownika
DADA1979
Posty: 238
Rejestracja: 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: DADA1979 »

Hej, poruszałem ten problem już kilka dni przed końcem okresu tkz. karencji ,czyli terminu do końca września. Jak dobrze przeczuwałem wielu drużynom nie udało się wywiązać z tego myślę banalnego zadania. Jako drużyna mamy chyba najgorsze fotki :] , ale są aktualne, a zajęło mi to 30 min. od kilku zrzuciłem nawet z Face, bo mi nie wysłali MMS-em.
Ja napiszę jeszcze jeden przykład: jedziemy tydzień temu do Lędzin ( nowa ekipa ) nie znam nikogo !!! , a zdjęcia nie mają żadnego. Zakładam, że uczciwa ekipa ale.... Uważam, że my sygnalizujemy problem, a Rada Ligi jest od tego by go rozwiązać,pozdro
Monter
Posty: 2
Rejestracja: 4 paź 2016, o 20:24
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Monter »

Panowie, to sa chyba jakies żarty, mam nadzieje ze liga zareaguje w normalny sposób. To ze nie ma mojego zdjęcia to prawda, rozumie ale sie nie podmieniłem nie zagrał ktos inny i jestem wpisany do ligi wiec panowie przestańcie szukać punktów tylko pokażcie swój temperament na boisku a nie na forum. Walkowera nie uznam ale z chęcią zagram z wami jeszcze raz, patrząc tez na to ze jeszcze nie wszystkie drużyny uzupełniły zdjęcia swoich zawodników. Tomasz B.
b-szuster
Posty: 15
Rejestracja: 3 cze 2016, o 09:21
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: b-szuster »

Chcieli walkowera z Piaskami ( JOLO) to dostaną .... z Proxeo.
bobek1123
Posty: 18
Rejestracja: 3 gru 2014, o 11:26
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bobek1123 »

Dotyczy to wszystkich drużyn które rozegrały mecze a miały braki zdjęciowe(a inną sprawą jest czy drużyna która miała wszystko w porządku będzie chciała konsekwencji).I nie chodzi o to czy kogoś znamy czy nie tylko o to że ustaliliśmy że jak nie ma gościa na zdjęciu to nie może grać i to jest chyba proste a jak nie to nie róbmy zebrań i nic nie ustalajmy nic bo po co
Kamiljan
Posty: 283
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kamiljan »

Liga ruszyła również na forum, to cieszy :D
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Monter
Posty: 2
Rejestracja: 4 paź 2016, o 20:24
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Monter »

Panowie powiem tak bezbzgledu na to czy dostaniemy tego walkowera czy nie mam nadzieje ze boisko zweryfikuje kto jest dobry na nim a kto jest dobry w internecie na forum ^^
amator85
Posty: 362
Rejestracja: 19 paź 2012, o 10:03

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: amator85 »

Ave!

Nieważne czy dany paragraf jest śmieszny czy nie oraz czy w konkretnej sytuacji ma sens jego (nad)interpretacja. Nieważne czy ta (nad)interpretacja będzie wypierać sportowego ducha gry czy zasad fair play. Nieważne czy dotyczyć to będzie drużyny wygranej lub przegranej, beniaminka II ligi czy wreszcie wspomnianego wielokrotnego mistrza Ligi. Ja skłonny jestem poprzeć stanowisko osób, które opowiadają się za przestrzeganiem oraz wypełnianiem postanowień z Rad Ligi, które to czynią REGULAMIN !!!
Jak tak przejrzałem wszystkie drużyny ligowe to okazuje się, że na dzień 4.10.2016 w obu ligach obowiązek zamieszczenia aktualnego zdjęcia całkowicie olało 6 ekip.. a 5 musi uzupełnić swoje zdjęcie.. wychodzi na to, że kilka meczy w każdej kolejsce będzie granych 'ponad prawem'..

Dura lex, sed lex..

pozDro
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: iron »

Czy pozbawić Mistrza Mistrzostwa za poprzedni sezon? Skoro zdjęcie było z sezonu 14/15? Jeśli karać to wszystkich równo!
No sympathy for fools...
Kamiljan
Posty: 283
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kamiljan »

iron pisze:Czy pozbawić Mistrza Mistrzostwa za poprzedni sezon? Skoro zdjęcie było z sezonu 14/15? Jeśli karać to wszystkich równo!
Przepis nie obowiązywał w zeszłym sezonie więc skąd ten postulat ?
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
wrona
Posty: 219
Rejestracja: 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: wrona »

Dla zainteresowanych dodam że zgłosiłem ten fakt do rady ligi bo po stronie Pawłowic zagrało trzech nieuprawnionych graczy, którzy tego dnia zrobili różnicę stąd ich łatwa wygrana. Jako kapitan nie znałem żadnej z tych trzech osób i nie miałem możliwości późniejszej weryfikacji. Jeżeli chodzi o mvp to nazwisko podał mi jeden z waszych zawodników ale czy faktycznie o tą osobę mi chodziło tego nie wiem. Nie interesuje mnie czy ktoś kogoś zna czy nie. Poświęcamy czas na zebrania i wspólnie ustalamy regulamin i albo traktujemy się poważnie i go przestrzegamy albo nie co oznacza że drużyny mają to po prostu w du... Nie chce mi się wierzyć że żaden z waszych zawodników nie wiedział że jeżeli nie ma osoby na zdjęciu to jest ona nieuprawniona do gry i nie zareagował przed meczem. Dla mnie jest to oszustwo tak jak gra niezgloszonej osoby lub osoby zgłoszonej która gra w lidze zawodowej. Dobrze wiemy jak takie przypadki były rozwiązywane. Możliwe że jest to pierwszy tego typu przypadek w tym sezonie bo dzisiaj odbył się kolejny mecz, jednak jeżeli teraz nie zostaną wyciągnięte konsekwencje to drużyny nadal będą zwlekały z aktualizacją zdjęć co doprowadzi do niepotrzebnych spięć. Będzie to nauczka i mobilizacja dla drużyn które jeszcze nie zaktualizowały swoich zdjęć. Tym samym zobaczymy jaką decyzję podejmą władze ligi a ja spokojnie na nią poczekam.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: iron »

Kamiljan pisze:
iron pisze:Czy pozbawić Mistrza Mistrzostwa za poprzedni sezon? Skoro zdjęcie było z sezonu 14/15? Jeśli karać to wszystkich równo!
Przepis nie obowiązywał w zeszłym sezonie więc skąd ten postulat ?
Przeprasza, byłem pewny, że to stary zapis.
Dla zainteresowanych dodam że zgłosiłem ten fakt do rady ligi bo po stronie Pawłowic zagrało trzech nieuprawnionych graczy, którzy tego dnia zrobili różnicę stąd ich łatwa wygrana. Jako kapitan nie znałem żadnej z tych trzech osób i nie miałem możliwości późniejszej weryfikacji. Jeżeli chodzi o mvp to nazwisko podał mi jeden z waszych zawodników ale czy faktycznie o tą osobę mi chodziło tego nie wiem. Nie interesuje mnie czy ktoś kogoś zna czy nie. Poświęcamy czas na zebrania i wspólnie ustalamy regulamin i albo traktujemy się poważnie i go przestrzegamy albo nie co oznacza że drużyny mają to po prostu w du... Nie chce mi się wierzyć że żaden z waszych zawodników nie wiedział że jeżeli nie ma osoby na zdjęciu to jest ona nieuprawniona do gry i nie zareagował przed meczem. Dla mnie jest to oszustwo tak jak gra niezgloszonej osoby lub osoby zgłoszonej która gra w lidze zawodowej. Dobrze wiemy jak takie przypadki były rozwiązywane. Możliwe że jest to pierwszy tego typu przypadek w tym sezonie bo dzisiaj odbył się kolejny mecz, jednak jeżeli teraz nie zostaną wyciągnięte konsekwencje to drużyny nadal będą zwlekały z aktualizacją zdjęć co doprowadzi do niepotrzebnych spięć. Będzie to nauczka i mobilizacja dla drużyn które jeszcze nie zaktualizowały swoich zdjęć. Tym samym zobaczymy jaką decyzję podejmą władze ligi a ja spokojnie na nią poczekam.
Skoro ich nie znałeś to czemu przed meczem nie zgłosiłeś sędziemu? Albo zaraz na początku meczu? Albo w trakcie serii kilkunastu zagrywek Bobka, których nie umieliście przyjąć? A nie, czekaj... Nie tylko jego zagrywki nie umieliście przyjąć.
Możemy grać jeszcze raz ale wynik z poniedziałku i tak wszyscy widzieli. Ale decyzja nie należy do nas.
No sympathy for fools...
wrona
Posty: 219
Rejestracja: 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: wrona »

To nie jest w moim interesie zgłaszać takie coś sędziemu. Poza tym skąd mogłem wiedzieć kto jest na waszym zdjęciu skoro dopiero po meczu zajrzałem na stronę ligi i z ciekawości sprawdziłem wasze zdjęcie bo zaciekawiły mnie te nowe twarze.
chodak
Posty: 4
Rejestracja: 4 paź 2016, o 23:38

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: chodak »

może zrobimy od razu karty zawodników i ich weryfikacje przed meczem przez sędziego :D

a już tak na serio !

sądzę ze gdyby nasi zawodnicy mieli zrobione zdjęcia to na pewno nie graliby tak dobrze a wtedy ..... wtedy nie przegralibyście tego meczu (oczywiście aż tak bardzo :) ) bo niestety przyczyny przegranej trzeba szukać w swojej grze (która nie czarujmy, nie wyglądała rewelacyjnie) a nie w pierdołach.


swoją drogą :
- nie dopatrzyliście się jeszcze czegoś, może jeszcze ktoś był nieuprawiony do gry ???
- czy gdybyście wygrali ten mecz to również tak dogłębnie analizowalibyście nasze zdjęcie?
- dlaczego MVP spotkania wybraliście osobę która nie jest uprawniona do gry ?? :)
wrona
Posty: 219
Rejestracja: 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: wrona »

Przypomnę bo chyba nie wszyscy wiedzą że MVP to osoba najbardziej wyróżniająca się na boisku, a właśnie ten chłopak kończył niemal wszystko i zagrywał nawet po kilkanaście razy z rzędu !!! Wg nas w pełni zasłużył na taką nagrodę. Widziałem że w pierwszym meczu z Piaskami też był najlepszy więc to nie przypadek, a wydaje mi się że jeżeli termin aktualizacji zdjęć byłby (tak jak w pierwszej opcji miało być) do pierwszej kolejki to już z Piaskami dostalibyście walkowera !!! !!!

Widzę że zaczyna się szukanie winnych, ale to Wy nie dopilnowaliście regulaminu i pretensje możecie mieć tylko do siebie lub waszego kapitana. Jeszcze raz przypomnę że regulamin jest po to aby go przestrzegać bo sami sobie go stworzyliśmy.

PS. Widzę że gracze pozostałych drużyn szczegółowo śledzą to co się dzieje na innych parkietach i sami wyłapują niezgodności z regulaminem :D
chodak
Posty: 4
Rejestracja: 4 paź 2016, o 23:38

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: chodak »

właśnie !! kończył wszystko co się da ale nie grał tak dobrze dlatego ze nie miał zdjęcia. :D:D;D gdyby je miał to też by kończył.
Jeśli tak bardzo chcecie mogę załatwić zdjęcie Tomka wraz z autografem dla wszystkich. W końcu to gwiazda :)

uznają że mamy dostać walkower? OK, ale to nie zmieni faktu wygranego dosyć wyraźnie meczu oraz tego że Lubomia i tak tej ligi nie wygra :D no chyba że za chwile doszuka się innych niezgodności z regulaminem albo może z przepisami siatkówki :D
Dziki
Posty: 36
Rejestracja: 11 maja 2010, o 07:56
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Dziki »

Tados w sobotę wysyłał wszystkim kapitanom drużyn które mają stare zdjęcie, SMS z przypomnieniem. Skoro pomimo tego wasz kapitan kładzie na to ch.... wiedząc że ma 3 nowych w pierwszym składzie to pretensje możecie mieć tylko do niego.

Po to są spotkania kapitanów 2 razy w roku aby optymalizować regulamin. W tym roku się zmienił na tym polu, był dedline do końca września i tyle. Sprawa jest prosta.

Tak na marginesie, tylko Tados wie kto zdążył za zdjęciem, a kto nie bo często problemem jest odświeżanie przeglądarki www.
Na jednym kompie dalej widzę stare zdjęcie np. Dwójki Świerklany a na innym wczoraj przed meczem było już nowe.

Regulamin został przegłosowany, napisany jest prosto i nie trzeba go interpretować. Mam w d... kto wygrał ten mecz i jak bosko zagrał, skoro złamał regulamin.
b-szuster
Posty: 15
Rejestracja: 3 cze 2016, o 09:21
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: b-szuster »

To że w tym meczu jest walkower to już wiemy. Pytanie brzmi kto MVP!!! Albo Jarek(szef drużyny) bo nie umieścił nowego zdjęcia i wygrał mecz Lubomii, albo Marian- sędzia bo był na spotkaniu jako przedstawiciel Pawłowic ( i nie przekazał postanowienia regulaminowego) i dopuścił do meczu osoby nie uprawnione.
Ostatnio zmieniony 5 paź 2016, o 10:36 przez b-szuster, łącznie zmieniany 1 raz.
b-szuster
Posty: 15
Rejestracja: 3 cze 2016, o 09:21
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: b-szuster »

Dodatkowo należy powtórzyć mecz Lubomia- Gaszowice ponieważ sędziował go "słynny" Piotr L. który ma dożywotni zakaz zbliżania się do ALPS.
chodak
Posty: 4
Rejestracja: 4 paź 2016, o 23:38

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: chodak »

Walkower dla gaszowic bo to lubomia zalatwia sedziego :)
a walkowery w kilku innych meczach tez trzeba dac. Ale to taki maly szczegol .
A i jeszcze do powtorki mecz z zeszlego roku bo o ile dobrze wiem ( choc moge sie mylic) w lubomii zagral zawodnik nie zgloszony do skladu.
Zajmijmy sie graniem a nie pierdo...m . Ja mam w dupie kto gra w druzynie przeciwnej czy ma zdjecie czy nie czy zgloszoby czy nie zgloszoby moga se i w 7 zagracjak bardzo chca i potrafia bo chyba gramy dla przyjemnosci prawda??
Optymista
Posty: 2
Rejestracja: 5 paź 2016, o 11:52

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Optymista »

chodak pisze:Walkower dla gaszowic bo to lubomia zalatwia sedziego :)
a walkowery w kilku innych meczach tez trzeba dac. Ale to taki maly szczegol .
A i jeszcze do powtorki mecz z zeszlego roku bo o ile dobrze wiem ( choc moge sie mylic) w lubomii zagral zawodnik nie zgloszony do skladu.
Zajmijmy sie graniem a nie pierdo...m . Ja mam w dupie kto gra w druzynie przeciwnej czy ma zdjecie czy nie czy zgloszoby czy nie zgloszoby moga se i w 7 zagracjak bardzo chca i potrafia bo chyba gramy dla przyjemnosci prawda??

Jak jedziesz samochodem, przekroczysz prędkość i złapie Cie policja to nie płacisz mandatu ? Tłumaczysz się tym że to nie istotne bo Ci się spieszy ? Ten przykład idealnie oddaje sens wprowadzenia regulaminu i jego przestrzegania. Przepisy ruchu drogowego znasz i je przestrzegasz, tak samo powinno być z naszym regulaminem. Tyle w temacie.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: iron »

Optymista pisze:
chodak pisze:Walkower dla gaszowic bo to lubomia zalatwia sedziego :)
a walkowery w kilku innych meczach tez trzeba dac. Ale to taki maly szczegol .
A i jeszcze do powtorki mecz z zeszlego roku bo o ile dobrze wiem ( choc moge sie mylic) w lubomii zagral zawodnik nie zgloszony do skladu.
Zajmijmy sie graniem a nie pierdo...m . Ja mam w dupie kto gra w druzynie przeciwnej czy ma zdjecie czy nie czy zgloszoby czy nie zgloszoby moga se i w 7 zagracjak bardzo chca i potrafia bo chyba gramy dla przyjemnosci prawda??

Jak jedziesz samochodem, przekroczysz prędkość i złapie Cie policja to nie płacisz mandatu ? Tłumaczysz się tym że to nie istotne bo Ci się spieszy ? Ten przykład idealnie oddaje sens wprowadzenia regulaminu i jego przestrzegania. Przepisy ruchu drogowego znasz i je przestrzegasz, tak samo powinno być z naszym regulaminem. Tyle w temacie.
Zależy o ile przekroczyłeś prędkość i zależy na kogo trafisz. I nie mówię tu o łapówkach. Możesz dostać upomnienie.
Zawodnicy zostali zgłoszeni a jedynie ich zdjęć nie ma. Można upomnieć albo walić w łeb. Gdyby nie sroga porażka Lubomi to by nie rozpętała się gównoburza.

I pytanie na marginesie: czy chodzi nam o takie zdjęcia jakie ma Mistrz Ligii?
No sympathy for fools...
bobek1123
Posty: 18
Rejestracja: 3 gru 2014, o 11:26
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: bobek1123 »

Mistrz pokazał "klasę" i to że ma wszystkich i wszystko w du..e!A oni też w 1 kolejce grali bez aktualnego zdjęcia i jak grał ktoś z nowych to też walkower!
CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: CaMeLoTh »

No cóż Lubomia się oburza bo jak wiadomo to oni byli prekursorami wystawiania nieuprawnionych zawodników w meczach naszej ligi :D :D :D Zapomniał wół jak cielęciem był co ? Dostaliście wtedy w pełni zasłużonego walkowera co poniekąd skutkowało spadkiem z ligi (z którego się wybroniliście łącząc się z Raciborzem) i teraz w ten sam sposób szukacie punktów bo na boisku się nie udało ?

~bobek1123

termin dosyłania zdjęć był do końca września więc żądanie walkowera dla Świerklan za mecz pierwszej kolejki jest nieuprawnione.
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
wrona
Posty: 219
Rejestracja: 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: wrona »

Drogi kolego Cameloth, chyba mylisz drużyny. Dla wyjaśnienia nikt się nie połączył ze starą Silesia Lubomia, bo wcześniej graliśmy jako VT Nędza czy Proxeo Racibórz. Po prostu dogadaliśmy się tam odnośnie hali i teraz się nazywamy Proxeo Silesia Lubomia. Więc jeżeli nie masz pewnych informacji proponuję się nie wypowiadać na forum i nie oczerniać niewłaściwych ludzi !!!

A jeżeli już wspomniałeś o tym to wszyscy wiedzą jakie konsekwencje są w przypadku wystąpienia w meczu nieuprawnionego zawodnika :D
CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: CaMeLoTh »

wrona pisze:Drogi kolego Cameloth, chyba mylisz drużyny. Dla wyjaśnienia nikt się nie połączył ze starą Silesia Lubomia, bo wcześniej graliśmy jako VT Nędza czy Proxeo Racibórz. Po prostu dogadaliśmy się tam odnośnie hali i teraz się nazywamy Proxeo Silesia Lubomia. Więc jeżeli nie masz pewnych informacji proponuję się nie wypowiadać na forum i nie oczerniać niewłaściwych ludzi !!!

A jeżeli już wspomniałeś o tym to wszyscy wiedzą jakie konsekwencje są w przypadku wystąpienia w meczu nieuprawnionego zawodnika :D
No tak i całkowitym przypadkiem część Waszej drużyny to zawodnicy tamtej Silesi Lubomia :D W tym jej ówczesny szef :]
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
coolfon
Posty: 211
Rejestracja: 14 lut 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: coolfon »

... a to doleje oliwy do ognia ;)
Spotkanie Utikom : JJ II , które wygrało JJ II 1:3 z Dawidem Druchniakiem w składzie, a którego nie ma na zdjęciu...
... kolejny twardy orzech do zgryzienia dla naszej Rady ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”