Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010.

Post autor: Guilder »

No to faktycznie niezła niespodzianka. Ciekawe czy weźmie pod uwagę to, jak kiepski okres w Rosji zaliczył Cernic. Coś mi mówi, że zobaczymy go w Modenie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: majka86 »

Winiarski i Grbić podobno bardzo blisko Cuneo (ehm... a więc jednak razem :] )
Birarelli blisko Maceraty (co by niewątpliwie rozwiązało problem Seby, bo podobno Lube chce się pozbyć niesfornego Martino :] )
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Elgarten »

majka86 pisze:Winiarski i Grbić podobno bardzo blisko Cuneo (ehm... a więc jednak razem :] )
Birarelli blisko Maceraty (co by niewątpliwie rozwiązało problem Seby, bo podobno Lube chce się pozbyć niesfornego Martino :] )
Moim zdaniem Lube nie powinno się pozbywać Martino. Na prawdę drzemie w nim ogromy potencjał. No, chyba, że te jego zachowania są aż takie niedopuszczalne ;)
Winiar i Nikola razem w Cuneo? Kto wie...
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: majka86 »

podobno nasz Zibi przy Martino to wzór cnót obywatelskich i sportowca. W tamtym roku w Mediolanie próbowali go wyleczyć z ''autyzmu'', a w tym z kolei zaczął gwiazdować na potęgę. Zibi ''przy nim to perfuma'', bo przynajmniej ambitny i pracowity podobno. A Martino nie dość, że ma muchy w nosie, to jeszcze leniwy. Trudno, żeby Macerata znowu tak ryzykowała z rozwydrzoną młodzieżą, skoro chce grać o scudetto. W końcu to nie Częstochowa :| nie działa społecznie :|
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Elgarten »

No to nie wiedziałem, że Martino aż taki niesforny jest ;)
majka86 pisze: Birarelli blisko Maceraty (co by niewątpliwie rozwiązało problem Seby, bo podobno Lube chce się pozbyć niesfornego Martino :] )
Ale przecież Birarelli to środkowy, więc dlaczego by to rozwiązało problem Sebastiana? Chyba właśnie ewentualne odejście Martino ułatwiłoby Sebie pozostanie w szóstce Lube?
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: majka86 »

pfff... limity :D wszystko we Włoszech opiera się na limitach obcokrajowców :D

teraz w szóstce mają Sebę, Omrcena, Lebla i Rodrigao, nie? Skoro tak, to Murilo nie może tak po prostu zastąpić Martino, bo będą im się limity nie zgadzać. Przyjście Biry za któregoś z środkowych rozwiązałoby problem, bo Bira jak wiadomo jest Włochem :D

jak przyjdzie Bira, to spokojnie mogą się pozbywać Martino.

ale jaki rozbiór Trento się szykuje :o
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Elgarten »

To kto do odstrzału? Lebl czy Rodrigao? Ja stawiam, że to Czech pożegna się z Lube. Ale oczywiście przy założeniu, że Birarelli przyjdzie ;) Rodrigao prezentuje jednak wyższy poziom, moim zdaniem.
A z tym rozbiorem Trentino to bym jeszcze spokojnie zaczekał ;)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: majka86 »

nie mam pojęcia, kto do odstrzału. W sprawach Lube nie do mnie raczej :D skoro jednak Macerata chce grać parą Murilo-Świder to z któregoś z środkowych musi zrezygnować.

co do Trento... to sprawa dosyć dziwna. Piszę to, co udaje mi się wyczytać na forum Itasu. Najdziwniejszym pomysłem (o którym podobno mówił otwarcie Mosna) jest zastąpienie Grbicia przez Travicę. Nooo... ja rozumiem, że Kola już nie ten, co kiedyś, ale byłby to raczej ruch... dość ryzykowny mając na względzie np. problemy Kadziewicza w tamtym roku, gdzie chłopak nie potrafił mu wystawić zwykłej krótkiej. No a przecież Trento to było nie było finalista MW. Rozumiem, gdyby chcieli podkupić Vermiglio z Maceraty, bo to Włoch, ale Travica? z całym szacunkiem, ale to trochę tak jakby Skra sobie teraz jako pierwszego rozgrywającego ściągnęła Łomacza. Nooo... ok, trochę przesada. Dragan sobie trochę więcej pograł. Ale też Skra to nie Trento :]

Michał niby mówił jeszcze jakiś miesiąc temu w wywiadzie dla włoskiej gazety, że mu we Włoszech dobrze i nigdzie się z Trento nie rusza, ale w tych ciągłych plotach chyba może coś być.

Teraz jeszcze Bira, który jest zdecydowanie pewnym punktem Itasu (i do tego Włochem, co w tym zespole jest na wagę złota :] )

to wszystko wygląda na brak kasy, albo... bardzo burzliwe negocjacje kontraktów :] ciekawe, kto się przejdzie. Oby nie Winiar. I oby nie Kola, bo mnie wzruszył tymi dziećmi i przedszkolem :]
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Nagor »

Ja jednak chciałbym rozbiór Trento, trochę by się namieszało w hierarchii drużyn na świecie i we Włoszech :D Wszyscy do jednego klubu nie pójdą, a każdy z nich byłby wzmocnieniem wszystkich drużyn na świecie. Może poza Visotto i środkowymi. Grbić mógłby mieć problem z wygryzieniem jakiegoś Zagumnego czy Ricardo z klasowego zespołu, ale nikt z nich (poza libero) na brak ofert narzekać nie będzie. Zawsze to można do Rzeszowa odpocząć pójść :D
...
Edyta

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Edyta »

Co do Martino, to już go nie ma w Maceracie. "Niesforny" to mało powiedziane w jego przypadku :D Niech się cieszy, że nie wyleciał w trakcie sezonu, a tylko był odsunięty od gry (a i to chyba nie do końca się tym przejął ;) .
Z tego co czytam i słyszę, to raczej Rodrigao odejdzie z Lube, a nie Lebl. Chyba kończy mu się kontrakt, a już rok temu chciał wracać do Brazylii.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Elgarten »

Edyta pisze: Z tego co czytam i słyszę, to raczej Rodrigao odejdzie z Lube, a nie Lebl. Chyba kończy mu się kontrakt, a już rok temu chciał wracać do Brazylii.
No tak, zapomniałem, że teraz wielu Brazylijczyków wraca do ojczyzny. Więc najprawdopodobniej Martin pozostanie w Maceracie kolejny sezon i będzie tworzył z Birarellim dwójkę środkowych.
Zgadzam się, że obcokrajowcy na środku, to nie marnotrawstwo. Podane przykłady o tym świadczą, a warto przede wszystkim przywołać Riada, który chyba jednak przewyższa zarówno Piscopo, jak i Birę ;)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Mate »

Nie rozumiem pewnej sytuacji. Na siatka.org pojawiła się informacja, że Blange jest trenerem Sisleya. Teraz na volleyball.it, że jest nim Flavio Gulinelli. Jak to w końcu jest??

Placi ponoć asystentem Prandiego w Modenie.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Guilder »

Cuneo miałoby skład...palce lizać: Wijsmans, Winiarski, Grbic, Nikolov. Faworyt serie A się kroi, o ile taki skład by dali radę skompletować.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: majka86 »

Dennis Guilder pisze:Cuneo miałoby skład...palce lizać: Wijsmans, Winiarski, Grbic, Nikolov. Faworyt serie A się kroi, o ile taki skład by dali radę skompletować.
hmmm... z forum Cuneo wynika, że z Nikolova to oni by chętnie gdzieś oddali, niekoniecznie w dobre ręce. Widocznie Vladimir wszędzie jest tak samo kochany :]
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Mate »

Skoro Itas ma zrobić obniżkę kontraktów to może Żygadło skorzystałby na tym?? Grbić odchodzi. A Ricardo czy Vermiglio nie zakontraktują. Czyli jest szansa na to, żeby Żygadło został 1. rozgrywającym.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Florian »

Ja mimo wszystko nie sądze, nawet jak Nikola odejdzie to sprowadzą do Trento jakiegoś wloskiego młokosa lub zawodnika o podobnej renomie do Lukasza. Zygadlo by grać musi wrocic do PLUSligi i to nie koniecznie zespolu z czuba, moze tez wybrac kierunek grecki lub francuski. We wloszech tylko słabsze kluby.
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Urban »

Wszystko zależy od tego, o co Trentino będzie chciało walczyć w przyszłym sezonie. Jeśli o mistrza (w co wątpię, jeśli odejdzie Winiarski) to z Żygadło za daleko nie zajdą. Ale od środka tabeli w dół i utrzymanie to spokojnie z Łukaszem mogą zostać.
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Nagor »

(w co wątpię, jeśli odejdzie Winiarski)
A to Winiarski im gwarantuje złoto? Wątpię. Znaleźli by kogoś na jego miejsce, tym bardziej, że mają Kubańczyka od przyszłego sezonu :D
...
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: majka86 »

Nagor pisze:Znaleźli by kogoś na jego miejsce, tym bardziej, że mają Kubańczyka od przyszłego sezonu :D
to, że by znaleźli, to możliwe, tylko czy rzeczywiście tańszego?

a Kubańczyk może zastąpić Kazijskiego, a nie Winiara. Kto wie, jak przyjmuje Matey, ten wie, że nie można mu dać ''średniego'' przyjmującego (w sensie przyjęcia), a z tego co pamiętam, to Juantorena przyjmującym jest dość przeciętnym. Kazijski zrobił jakieś tam postępy w tym elemencie, ale w dalszym ciągu przyjmuje na poziomie Zbyszka (hmmm... jednak się będę upierać, że gorzej). Jeśli Trento postawi na przyjęciu Kaza (zresztą Kazijski tez ma podobno odchodzić) i Kubańczyka i zdobędą scudetto, to przyznam otwarcie, że Juantorena (jezu... jakie nazwisko) jest najlepszym siatkarzem świata, bo jeśli ma taką parę w łapie i dodatkowo potrafi pokryć Kazisjkiego, to musi być geniuszem.

zresztą pamiętajmy, że Kubańczyk od 3 lat nie zagrał w żadnym oficjalnym meczu. Jak dla mnie wstawianie go do zespołu walczącego o mistrzostwo Włoch jest dość ryzykowne. Kwestia kubańska (znaczy pozwolenie na grę) też chyba nie jest do końca wyjaśniona. Miał grać już od stycznia, a w meczowej dwunastce trudno było go szukać.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Guilder »

Nagor pisze:
(w co wątpię, jeśli odejdzie Winiarski)
A to Winiarski im gwarantuje złoto? Wątpię. Znaleźli by kogoś na jego miejsce, tym bardziej, że mają Kubańczyka od przyszłego sezonu :D
Nie znaleźliby, a raczej lepiej powiedzieć: nie załataliby w pełni dziury po nim. Sam Winiarski Scudetto nie robi, ale jest niezwykle istotnym punktem w drużynie. Gdyby jeszcze Trento miało świetnego libero, to mogliby w Itasie próbować z dwoma ofensywnymi przyjmującymi, Bari jest jednak ligowym średniakiem, i nie podołałby takiemu wyzwaniu.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Urban »

Dennis Guilder pisze:Nie znaleźliby, a raczej lepiej powiedzieć: nie załataliby w pełni dziury po nim. Sam Winiarski Scudetto nie robi, ale jest niezwykle istotnym punktem w drużynie.
Dokładnie to miałem na myśli. A myślę, że Winiar jest tam najważniejszym elementem układanki. Bo Bułgara są w stanie zastąpić podobnym przyjmującym i paroma piłkami więcej do Michała. Natomiast Polaka raczej będzie im ciężko będzie zastąpić, zawodnikiem, który i pociągnie im przyjęcie, blok, a jak trzeba to i atak.. Dynama Moskwa na przelicytują ;p
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Guilder »

Urban pisze:(...)Dynama Moskwa na przelicytują ;p
A ciekaw jestem jakby sobie w Rosji poczynał. ;) Ciekawa sprawa, choć byłbym takim transferem zaskoczony bardziej, niż Winiarskim w Skrze.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Urban »

O może się nie do końca precyzyjnie wyraziłem. Chodziło mi o to, gdzie Trentino znajdzie drugiego takiego jak Winiar i to miało wskazać na Dantego :P ale wyszło jak wyszło i w sumie jakby w Dynamie grał razem Winiarski i Dante to już lepszej pary przyjmujących skombinować nie można ;)
ojj... a w transfer Michała do Rosji to bardzo bardzo wątpię. Albo zostaje we Włoszech, albo wraca do Polski
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
lolo1234
Posty: 80
Rejestracja: 21 lut 2009, o 20:08
Płeć: M

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: lolo1234 »

Teraz coś z pań

Hao Yang prawdopodobnie pójdzie do Novary.
Furst przechodzi do Bergamo.
W Bergamo zostaje Piccinini,Del Core i Lo Bianco.
Pesaro szuka srodkowej za Furst.
Aguero odchodzi z Turcji i ponoć zainteresowana jest nią Novara i Jesi, oraz Rosyjskie Zarzecze Odincowo
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: dreamer »

Nikola Grbić jednak nie podpisze dalszego kontraktu z Itasem. O ile ten fakt mnie nie dziwi, bo mówiło sie o tym juz od ponad miesiąca, to troche dziwi mnie, że wybrał Cuneo.
Jako niemal pewny klub do ktorego miał przejść z Itasu, przez długi czas uchodziła Modena. Widać jednak, że Modena jest w letargu - nie tylko zawodnicy, ale i działacze. Tak sobie myslę, żeby ten najbardziej zasłużony włoski klub nie spadł w przyszłym sezonie do Serie A2...

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Guilder »

A według mnie ze swojego punktu widzenia Grbic podjął dobrą decyzję. Cuneo nie miało przepychu gwiazd, tylko pojedynczych gwiazdorów dopełnionych przez solidnych ligowców, i osiągało niezłe wyniki (od sezonu 2k5/2k6 zawsze półfinał). Wiedząc, że wzmocni zespół może liczyć na ugranie medalu, jeśli nie finału. Powinien mieć niezłych egzekutorów (może to nie to samo co Visotto-Kaziyski-Winiarski, ale para Nikolov (albo ktoś za niego)-Wijsmans też prezentuje się b.dobrze), więc raczej dokonał dobrego wyboru.

Bardzo jestem też ciekaw co w końcu zrobi Winiarski.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Elgarten »

Dennis Guilder pisze: Bardzo jestem też ciekaw co w końcu zrobi Winiarski.
Czyżby jednak Michał w Treviso? Wcale bym się nie zdziwił ;) Sisley zastanawia się też nad ściągnięciem Martino. To na pewno siatkarz o dużych możliwościach, ale do aniołków to on nie należy. W Maceracie chyba nie raz pokazał pazurki. Co do Grbicia, mimo wszystko zaskoczył mnie tą decyzją. Jakoś nie mogę się przekonać do tego, że Cuneo stać na spektakularne sukcesy ;)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Nagor »

Niby Panathinaikos chce Zagumnego. Gdyby udało im się dokupić Winiara, to mają pakę na LM, spokojnie.
...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Elgarten »

Mnie najbardziej dziwi, że Olympiakos jest taki aktywny na rynku transferowym. Choć PAO też może być groźne w przyszłym sezonie. No, ale to temat o transferach w Serie A :)
Moim zdaniem, Michał nie powinien na siłę zmieniać otoczenia. Chyba, że skład Itasu faktycznie by się zaczął sypać i nie byłoby perspektyw gry o najwyższe cele.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Okienko transferowe przed sezonem 2009/2010

Post autor: Guilder »

Moim zdaniem jedyna przewaga Martino nad Winiarskim jeśli chodzi o ewentualną grę w Treviso to jego narodowość, bo jest Włochem i nie zapełniałby miejsca dla obcokrajowca. Dlatego jeśli na tej płaszczyźnie Sisley nie ma problemów to branie gracza Maceraty byłoby moim zdaniem irracjonalne.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”