Serie A mężczyzn 21/22

Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: niepoinformowany »

Po raz n-ty wygłaszasz jakieś tezy nie mając żadnej wiedzy w temacie, robiąc z siebie głupka. Ale skoro lubisz to ok. Nie lepiej się dopytać, skoro tak bardzo cię to ponoć interesuje (chociaż jak powtarzam, było pisane X razy w tym temacie) zamiast się ośmieszać kolejny raz?

Ja królu złoty nikogo tutaj nie obrażam. A twoje zdanie mnie obchodzi tyle co dwóch takich którzy już tu wyzwiska sypali. Chociaż od nich to przyznam, że na pewno jesteś bardziej kulturalny.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Szary Wilk »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2022, o 13:55 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ataki personalne nie są tu mile widziane
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: niepoinformowany »

Tak, milion od razu, ekspert od siatkówki z livescore policzył. Nic nie będę wpisywał.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Szary Wilk »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2022, o 13:54 przez mewa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: ataki personalne nie są tu mile widziane
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: niepoinformowany »

Nie oglądałem, to zapytałem. Teorii nie tworzyłem.

Edit: A przepraszam, bo sam siebie zacytowałeś. Ale byłeś tak cwany, żeby już skasować. To napiszę dla innych: gość zacytował sam siebie, myśląc, że to ja (post z pytaniem dlaczego nie gra DeFalco bo idzie na siłownię i nie wie) i żeby to obśmiać.

A system poniżej znam, bo pisałeś kilka razy.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2022, o 11:03 przez niepoinformowany, łącznie zmieniany 4 razy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8041
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Szary Wilk zadaje niekiedy męczące pytania, gdzie wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę jakieś nazwisko, ale nie tym razem, bo system kwalifikacji do LM w Serie A jest faktycznie bardzo nietypowy: zwycięzca rundy zasadniczej -> finaliści ligi -> jeżeli finalista ligi jest zwycięzca rundy zasadniczej, to najwyżej sklasyfikowany zespół po rundzie zasadniczej, który nie gra w finale. I to jest IMHO najlepszy, możliwy system, zważywszy, ze jest o co grać w rundzie zasadniczej.

Możecie wrócić do tematu.

W niedziele o 18 mecz Modena-Perugia, w poniedziałek o tej samej porze Trentino-Civitanova.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Tharaster »

Travica wydał oświadczenie: https://www.sirsafetyperugia.it/new/not ... el-15.4.22

Ciekawe czy w dobie tej pseudopoprawności politycznej NGapeth poniesie jakiekolwiek konsekwencje za pomówienia. Znając życie to nie, bo wcześniej też oskarżał Heynena. Można tylko wzdychać z bezradności, że są równi i równiejsi...
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: ciorny17 »

Może i jestem naiwny, ale dzisiaj w Pala Panini coś czuję, że będzie gorąco w opór, a Modena mimo braku Leala pyknie Perugię. Życzę sobie tego z całego serca, choć rozum mówi co innego.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8041
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Jak Perugia dzisiaj przegra, to do wywiezienia na taczkach jest Grbic.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Lucarelli »

Nimir I Ngapeth to sami w sobie jest duża siła ognia. Jak Bruno to mądrze poprowadzi to Modena, biorąc pod uwagę średnio słabą dyspozycję Perugii w ostatnich tygodniach, ma całkiem spore szanse na zwycięstwo dzisiaj.
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: ciorny17 »

Czy Ngapeth albo MVG skończyli jakikolwiek atak w tym secie?
Bardzo mało środka jak na możliwości gry nawet na kontrze serwuje Bruni dzisiaj.
Kłamca.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Lucarelli »

Rossini nie trzyma jakości.
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: kamil1999 »

Co z bratem Ngapetha? Mam wrażenie, że więcej by skończył niż Van Garderen. Miał dobre momenty w Serie A

Ps. Te dwie czerwone kartki to decyzja mocno krzywdząca Modene. Zrzucił z zagrywki Ngapetha, który był na zagrywce w formie.
Ta decyzja możliwe, że przegrała seta Modenie
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: ciorny17 »

Używając jedynego z najbardziej popularnych stwierdzeń forumowiczów, Nimir dzisiaj jest mocno weryfikowany. Modena w zasadzie na skrzydle samym Ervinem
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8041
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

18 pkt na 60%, nie jego wina, że Modena gra na dwóch siatkarzy.
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: ciorny17 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 17 kwie 2022, o 18:57 18 pkt na 60%, nie jego wina, że Modena gra na dwóch siatkarzy.
Chodziło mi bardziej o fakt, że Bruno go omija szerokim łukiem. Fakt cyfry imponujące, ale końcówka 3 seta i czapa oraz początek 4 seta niemrawe. Przebudza się Holender jednak. Za to drugi Ngapeth pod kreską grubo.
Kłamca.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Lucarelli »

Zrobił się świetny mecz.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8041
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

No zaciął się w pewnym momencie, ale Ngapeth i Nimir robią swoje, Modena przegrywa przez 3 przyjmującego i Rossiniego.

Niby fajny mecz, ale tak naprawdę najgorszy z możliwych, czyli wiesz, ze jeden zespół wygra -> drugi robi wszystko, żeby nie wygrał, więc w sumie fajnie -> na koniec dnia nie miało prawa się to udać (nie da się na tym poziomie wygrywać dwoma siatkarzami), więc zgodnie z oczekiwaniami przegrał. Niech odbanują tego Leala, bo aż żal, wiadomo jakie spekulacje można prowadzić.

Perugia dobrze, w końcu normalny rozkład ataku, ale to Modena miała 2 z 3 najlepszych graczy na parkiecie, a Leal ewidentnie był w formie. Van Garderen zagrał najgorszy mecz ever dzisiaj, a ze Swanem, który za bardzo nie przyjmuje i ma 185 cm wzrostu, to się nie uda.
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: ciorny17 »

Cholernie szkoda 3. seta. Wróciła Modena tam z 4:11, ale to zamieszanie z kartkami i ściągnięcie Francuza z zagrywki, a później Leon zrobiło swoje.
No nic, wiemy, że jak nie odbanują Leala to po frytach i się Grbicowi upiecze.
Kłamca.
zajczik
Posty: 383
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: zajczik »

Rozkład ataku w Perugii na pewno bardziej zbilansowany, jednak mnie dziś Gianelli nie zachwycił. Miałem wrażenie, że piłki zarówno do Leona jak i Andersona za wysokie i tempo inne niż zazwyczaj. Świetny i czujny Sole.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8041
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Zaczęły się mecze o 5. miejsce: https://www.legavolley.it/calendario/?A ... ionato=850, Aaron Russell chyba wraca do formy.

Dzisiaj o 18 mecz Trentino-Civitanova.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 776
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: jimiq »

Gdzie obejrzeć..
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Lucarelli »

Trochę deklasacja w pierwszym.
Edit: No Lube trochę podciągnęło wynik i wygląda to przyzwoiciej, ale i tak nie daje im wielkich szans zarówno w tym meczu jak i w całym playoffie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8041
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Dramatyczny meczyk Cucine Lube, ciężko grać z przyjmującym bez ataku (Lucarelli; pzdr jeżeli myśli ze z taka gra dostanie tam nowy kontrakt) i przyjmującym bez przyjęcia (Yant). Ale przede wszystkim fatalnie serwuje Civitanova, ciekawe co tam zrobią z Blenginim, który podpisał rok temu trzyletni chyba kontrakt. Trentino na zaciągniętym hamulcu rutynowo bierze te serie.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Tharaster »

Znęcałem się cały sezon nad Zengerem, ale zaczyna ogarniać temat. Zresztą widzę postęp od tych meczów z Perugią nie tylko u niego. Lepiej funkcjonuje całe przyjęcie i zaczęli w końcu też lepiej serwować. No jestem ciekawy bardzo, jaki dostaniemy meczyk w maju.
dyletant
Posty: 5117
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: dyletant »

Nie sądziłem, że rywalizacja w tej parze będzie taka jednostronna. A podobno miał Juantorena do zdrowia wrócić i odmienić oblicze tej marności.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8041
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Juantorena zdążył wyzdrowieć, wrócić do sensownej formy i znowu się połamać, ale - cytując klasyka - to by nic nie dało.

W środę Modena-Perugia, w czwartek Trentino-Civitanova - oba o 20.30.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Papito13 »

Lube gra mizernie. Ciekawe czy Blengini poleci po porażce z Trento czy go zatrzymają?
No i ciekawe co z zawieszeniem Leala, bo przed środowym meczem powinna zapaść ostateczna decyzja co do jego kary. Jest szansa na skrócenie kary, a co za tym idzie szanse Modeny wciąż nie są bliskie zeru. Rywalizacja Perugii z Modeną powinna być do końca ciekawsza, bo obawiam się, że Lube się już nie podniesie.
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 18 kwie 2022, o 18:59 Juantorena zdążył wyzdrowieć, wrócić do sensownej formy i znowu się połamać, ale - cytując klasyka - to by nic nie dało.

W środę Modena-Perugia, w czwartek Trentino-Civitanova - oba o 20.30.
A ja uważam, że by dało. Z Juantorreną drużyna jest dużo bardziej poukładana. Wielki pech Cucine Lube z kontuzjami bo konstrukcyjnie to zostali fajnie zbudowani+ mocna ławka
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Szary Wilk »

Juantorena to już chyba nie ma zdrowia na żadną Azję, dlatego jego odejście z Lube byłoby po prostu nieopłacalne dla niego samego. Niby w zeszłym roku była jeszcze reprezentacja i to na pewno zostaje w nogach, a w tym sezonie sobie dłużej odpocznie, ale i tak według mnie w jego przypadku najlepsza będzie rola wspierającego Yanta.

Trentino - Czapki z głów. Przed sezonem mocno osłabieni w porównaniu do ubiegłorocznej kadry, a finalnie mogą osiągnąć naprawdę bardzo dużo. Już teraz są od tego o krok, a sam sezon i tak zakończą powyżej oczekiwań.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”