Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Edyta

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Edyta »

A to niespodzianka, Cuneo pokonało Trento 3:0 w meczu o Superpuchar Włoch (mistrz kontra zdobywca PW). Samo zwycięstwo sensacją nie jest, bo Cuneo też spisuje się doskonale w lidze, ale trzy sety, no no... Trento chyba łapie zmęczenie, bo armaty na skrzydłach były armatkami, no i Stokr nie grał (tzn. w momencie kiedy zaczęłam oglądać) a Sokołow nie bardzo sobie radził w sytuacyjnych piłkach.
Przeczułam, że jak ktoś ma ich pokonać to tylko Cuneo;)

P.S. Od dawna niesamowicie mi się podoba kk Cuneo, czyli Blu Brothers - ich oprawy i liczebność jeszcze bardziej imponujące niż w Resovii :)

A - i chciałoby się zakrzyknąć - Gigi Mastrangelo wiecznie żywy :D
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: adi_tiger »

Dokladnie, Gigi nadal gra świetnie, czerpie z gry duuuuzo radosci, podoba sie kibicom i daje duzo dla druzyny.

Spodziewalem sie ciut lepszego meczu. Tzn ciut lepszego poziomu ze strony Trentino, nie podobali mi sie dzis poza Sokołovem, strzelał dziś jak Grozer.. ;D

Jakos Cunneo nie lezy Trentino... Dziś, finał ligi rok temu.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mate »

Trentino - Cuneo 3:0(25:23, 25:11, 25:23) ;) . Trochę dziwię się, że RAI nie pokazała tego spotkania. Cuneo zagrało bez Wijsmansa i bez przyjęcia. Za to Trentino miało aż 71%(47%) przyjęcia. Do tego 11 asów serwisowych(9 Juantoreny :) :o ).
Ze statystyk wynika, że było to spotkanie jednostronne, oprócz seta 3.
Set 1: Trento - 67% w ataku i 82%(59%) przyjęcia; Cuneo - 43% w ataku i 50%(11%) przyjęcia
Set 2: Trento - 64% w ataku i i 100%(50%) przyjęcia, 6 asów; Cuneo - 30% w ataku i 50%(23%) przyjęcia
Set 3: Trento - 47% w ataku i 48%(33%) przyjęcia, 4 asy; Cuneo - 52% w ataku i 47%(26%) przyjęcia, 5 bloków

Wyniki pozostałych spotkań 13. kolejki:
Piacenza - Roma 3:2, 61% skuteczności w ataku(41 ataków) Zlatanova,
Castellana-Grotte - Treviso 0:3, 65% w ataku Feia,
Macerata - Forle 3:0,
Latina - San Giustino 1:3,
Brianza - Modena 2:3,
Verona - Valentia 1:3.

Na czele tabeli Trentino - 38 puntków(0 porażek), Cuneo oraz Macerata - 30 punktów. Tabelę zamyka Forle z 3 punktami.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mate »

Nowym nabytkiem Sisleya okazał się Marcelinho. Brazylijczyk podpisał kontrakt półroczny. Do gry namówił go Gustavo. Z informacji zawartych na volleyball.it, wynika, że Marcelo miał oferty z Rosji, Włoch, i coś co mnie zdziwiło, Grecji i Izraela ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Guilder »

Jak Cuneo gra bez swojej głównej strzelby (Wijsmans) to naprawdę nic dziwnego, że dostają do zera, skoro przy wyrównanych siłach jest tie-break. To tak, jakby Trento grało bez Juantoreny, gdzie wystarczyło, że ten zawodnik grał, a nie był w dobrej formie, a to Bre Banca wygrała 3-0.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Guilder pisze:Jak Cuneo gra bez swojej głównej strzelby (Wijsmans) to naprawdę nic dziwnego, że dostają do zera, skoro przy wyrównanych siłach jest tie-break.
Przy wyrównanych siłach to było szybkie 3:0 dla Cuneo w niedawnym meczu o Superpuchar Włoch.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Guilder »

Antonella Hard Core pisze:(...)
Przy wyrównanych siłach to było szybkie 3:0 dla Cuneo w niedawnym meczu o Superpuchar Włoch.
Guilder pisze:(...)To tak, jakby Trento grało bez Juantoreny, gdzie wystarczyło, że ten zawodnik grał, a nie był w dobrej formie, a to Bre Banca wygrała 3-0.
Pisząc te słowa odnosiłem się właśnie do Superpucharu. Niby siły wyrównane, ale Juantorena był mocno pod formą tamtego dnia.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: KadrO »

Guilder pisze:
Antonella Hard Core pisze:(...)
Przy wyrównanych siłach to było szybkie 3:0 dla Cuneo w niedawnym meczu o Superpuchar Włoch.
Guilder pisze:(...)To tak, jakby Trento grało bez Juantoreny, gdzie wystarczyło, że ten zawodnik grał, a nie był w dobrej formie, a to Bre Banca wygrała 3-0.
Pisząc te słowa odnosiłem się właśnie do Superpucharu. Niby siły wyrównane, ale Juantorena był mocno pod formą tamtego dnia.
Ze Skrą też był pod formą i też skończyło się 3:0. Zaczął grać i... po Bełchatowie.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Guilder »

No dokładnie. Jest szalenie istotnym punktem tej drużyny, tak samo jak właśnie Wijsmans w Cuneo.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: niepoinformowany »

Macerata 3-1 Valentia (25-27, 25-17, 25-17, 25-20)

Oglądałem ten mecz 1/4 Pucharu Włoch wczoraj na RAI. Generalnie oczywiście najciekawszy 1. set, dużo się działo, 2 i 3 bez historii choć z dobrym poziomem, w 4. było równo podaj do 17-17.

W ekipie z Maceraty tradycyjnie najlepiej Omrcen, kończył wszystko, czy to na pojedyńczym, czy potrójnym. Parę razy został tylko zablokowany (2-3) gdy został przez Vermiglio bardzo wrzucony w siatkę. W pierwszym składzie wyszedł też Conte na przyjęciu ale później został zmieniony na Martino, nic wielkiego nie pokazał. Wśród przyjmujących Lube zdecydowanie najlepiej Savani, mocnym serwisem imponował i parę ładnych ataków. Środkowi trochę bez wyrazu, np. Podrascanin wywalił piłkę w aut przy setówce dla Vibo w pierwszym secie.

U gości duże wrażenie zrobili przyjmujący - dobrze znani nam J. Rivera oraz Matthew Anderson. Ten pierwszy trzymał przyjęcie, mocny serwis, a technika ataku doskonała. Np. w 4. secie z prawego skrzydła zmieścił po prostej mając jakieś 25 cm wolnej przestrzeni od antenki. Wbił też w 3m bodaj w 2. secie :D Amerykanin trochę gorzej w przyjęciu ale moc w ataku. Jeszcze w oczy rzucił się brak atakującego, bo ten rudy jakiś słaby dla mnie, mało piłek dostawał i mało kończył, większość szła na lewe jednak. A i trzeba podkreślić bardzo dobry występ Coscione, ładnie rozgrywał.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Edyta

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Edyta »

niepoinformowany pisze:U gości duże wrażenie zrobili przyjmujący - dobrze znani nam J. Rivera oraz Matthew Anderson. Ten pierwszy trzymał przyjęcie, mocny serwis, a technika ataku doskonała. Np. w 4. secie z prawego skrzydła zmieścił po prostej mając jakieś 25 cm wolnej przestrzeni od antenki.
Ano właśnie, Jose Rivera bardzo mnie zaskoczył in plus. Może parę razy się pomylił, ale ogólnie pokazał kawał dobrej siatkówki. A ten atak o którym piszesz był rewelacyjny, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to zawodnik leworęczny. Prawdę mówiąc nie pamiętam, żeby w Jastrzębskim kiedykolwiek prezentował się aż tak dobrze.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Guilder »

Edyta pisze:(...)Prawdę mówiąc nie pamiętam, żeby w Jastrzębskim kiedykolwiek prezentował się <Jose Rivera> aż tak dobrze.
Między innymi na tym polega różnica między trenerami włoskimi a polskimi, której zdaje się nie dostrzegać Mirosław Przedpełski. :]

Igor Omrcen ma naprawdę pecha, że urodził się Chorwatem. Wystarczyłoby być chociażby Holendrem, a facet miałby medale imprez światowych. Tyle, ile on wnosi do drużyny, to potrafią pojedynczy atakujący na całym świecie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Edyta

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Edyta »

Omrcen wart jest tyle złota, ile waży… Przez parę ostatnich sezonów widziałam prawie wszystkie jego mecze i te słabsze policzyłabym na palcach jednej ręki. Zresztą te jego „słabsze” to dla wielu innych norma ;) Dla niego im liczniejszy i szczelniejszy blok tym większa radocha, bo lubi i umie z nim walczyć. I ta piekielna, regularna zagrywka. Do tego raczej nie jest kontuzjogenny, choć oczywiście jakby miał intensywne sezony kadrowe to może inaczej by to wyglądało. Marzę o takim atakującym dla naszej kadry, nie do zdarcia i bez fochów, bo słyszałam, że to do tego bardzo skromny i bardzo ambitny facet. No ale nie ma szans na szersze pokazanie się w świecie, pozostaje mu dorabiać sobie w Katarze, gdy inni jadą na kadrę.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mate »

Wyniki pozostałych spotkań 1/4 Pucharu Włoch:
Trentino - Monza Brianza 3:0,
Modena - Treviso 1:3 - 2:22 w blokach,
Cuneo - San Giustino 3:0.

Pary półfinałowe(sobota):
Trentino - Treviso - 15:30,
Cuneo - Macerata - 18:00.

Transmisje oczywiście w RAI Sport 1. Finał w niedzielę o 18.
O 14:30 RAI Sport 1 pokaże mecz Pucharu Włoch Serie A2: Ravenna - Santa Croce. Ravenna zajmuje 2. miejsce w tabeli, zaś Santa Croce 3.
W drużynie z Santa Croce gra Michal Hrazdira. Czech rozegrał już 7 spotkań w barwach Santa Croce i średnio co mecz zgarnia prawie 15 punktów. Do tego skuteczność w ataku oscylująca w granicach 50%. Oprócz Hrazdiry w ekipie Croce grają również: Sergio Noda, Jan Willem Snippe, Natale Monopoli.
Ekipa z Ravenny również ma w swych szeregach znanych graczy, m.in.: Maurizio Castellano, Matjia Plesko czy Antonio Corvetta.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Chal »

Z tymi Chorwatami to swoją drogą też nie jest tak, że tam Omrcen zupełnie nie ma z kim grać, z tego co wyczytałem na anglojęzycznym forum największym problemem są tam działacze, przez których mnóstwo graczy nie chce grać w kadrze. Oprócz Omrcena i uznanego również w Europie Coskovica są utalentowani zawodnicy, którzy rok temu w barwach Mladostu Zagrzeb doszli do finału Challenge Cup i zajęli 3. miejsce w lidze MEVZA, a z których żaden nie grał potem w el. do ME. Dwóch z nich znalazło w tym sezonie angaż w Seria A, rozgrywający Zhukouski jest graczem San Giustino, a przyjmujący Galic póki co głównie trenuje Cuneo, ale oczywiste, że przy takich rywalach do miejsca w składzie ciężko mu się tam przebić. To już są podstawy do stworzenia co najmniej średniej europejskiej reprezentacji, która mogłaby z powodzeniem walczyć o awans do dużych turniejów, no ale ten potencjał pewnie nigdy nie zostanie wykorzystany, zwłaszcza że taki Coskovic dostał tureckie obywatelstwo i ma grac dla ich reprezentacji.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Edyta

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Edyta »

Omrcen zresztą przecież parę ładnych lat grał w reprezentacji (na ataku). Pamiętam ich z ME 2005, Chorwacja była w naszej grupie. Cosković zresztą też chyba był w składzie. Ale to chyba była jedyna mistrzowska impreza w ostatnich latach, na jaką Chorwacja się załapała. Omrcen przestał grać dopiero jakieś 2-3 sezony temu, więc pewnie rzeczywiście powody są bardziej pozasportowe.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mate »

Edyta, pytanko do Ciebie: Włosi mieli jakieś plany dotyczące Chorwata w Squadra Azzurrra??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Edyta

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Edyta »

Nigdy o tym nie słyszałam. Ani żadnych jego deklaracji. A w ogóle ciekawa sprawa, bo starał się o obywatelstwo i miał dostać w ubiegłym roku, ale zdaje się, że dalej nie dostał. Choć mieszka tam od dekady. Wout Wijsmans dostał właśnie w ubiegłym roku, a mieszka tyle samo lat w Italii.
Może temat wypłynie jak już je dostanie i będzie można mówić o konkretach.
PVD90
Posty: 105
Rejestracja: 8 sie 2009, o 21:45
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: PVD90 »

A tymczasem w finale pucharu Włoch Trento jest niemiłosiernie bite przez Cuneo, zanosi się na szybkie 3-0, świetna gra Grbicia i Wołkowa.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mateusz1993 »

Od siebie dodam, że również Parodiego, kilkukrotnie uderzył ladnie z 6 strefy, ogólnie Cuneo ma patent na Trento.
Awatar użytkownika
crystal
Posty: 17
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:19
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: crystal »

Jeżeli by ktoś szukał tego finału i znalazłby go, to bardzo bym prosił o jakieś namiary na pw bo szukam ale póki co bez skutku.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2011, o 14:42 przez crystal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: adi_tiger »

kurde Cuneo mają patent na Trentino jak kiedyś Węgiel na ZAKSĘ ;D
Rok temu finał ligi, cuneo, super puchar cuneo, puchar wloch cuneo... ;D
W lidze na pewno raz Trentino wygrało, lecz w meczach o stawkę cuneo miażdy Trentino juz 2 lub 3 raz 3:0 (nie pamietam ile bylo w finale rok temu)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mate »

Grbić i Wijsmans dla Trento są koszmarem :D . Nie tak dawno, bo 9. stycznia obie drużyny starły się ze sobą w lidze. Wynik 3:0 dla Trento, set 2. wygrany do 11. W podstawowym składzie brakowało Serba i Belga.
Superpuchar Włoch 2010/2011: Cuneo - Trento 3:0,
Puchar Włoch 2009/2010: Trento - Cuneo 3:1, Wijsmans był w "13", lecz nie grał,
Finał Serie A1 2009/2010: Cuneo - Trento 3:1.
6. kolejka sezonu 2009/2010: Trento - Cuneo 3:0,
21. kolejka sezonu 2009/2010: Cuneo - Trento 3:1.

Wczoraj odbyły się mecze 8. kolejki Serie A1 pań. W hicie kolejki Villa Cortese przegrała 1:3 z Pesaro. Ze statystyk wynika, że obie drużyny świetnie przyjmowały: 77%(63% - Pesaro, zaś Cortese 64%) przyjęcia.
Pozostałe wyniki 8. kolejki:
Conegliano - Piacenza 3:1, Turlea - 29/58 skuteczności,
Modena - Pavia 3:2,
Castellana Grotte - Bergamo 3:2, Imma Sirressi - 71%(50%) przyjęcia na 58 prób,
Novara - Perugia 3:0,
Urbino - Busto Arsizio 3:2.

Daniele Bagnoli zastąpił Silvano Prandiego na stanowisku 1. trenera Modeny. Z tłumaczenia wynika, że klub rozwiązał umowę ze szkoleniowcem, więc pewnie chodzi o wyniki.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Modena nie zdobyła Pucharu Italii (odpadła w cwierćfinale), szybciej nikt sie pewnie ktokolwiek w klubie spodziewał odpadła z europejskich pucharów, w lidze też za bardzo nie zachwyca (5.miejsce) i przegrywa tak jak np w ostatniej kolejce u siebie 1:3 z trzecią od konca w tabeli Latiną wiec to napewno chodzi o wyniki.

A S.Prandi nie ma ostatnio dobrej passy bo najpierw stracił posade trenera reprezentacji Bułgarii a teraz w Modenie sie go pozbyli.
depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: depciak »

moze sledzi ktos rozgrywki Seria A na rai sport, i wytlumaczy mi system jakim gra Trento. Teraz w mecz z Copra, korzystaja z 2 libero, raz jest Bari na boisku, a raz Colaci.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mateusz1993 »

Nie oglądałem tego meczu, oglądałem (2 sety) Latina Monza, ale wiem o co chodzi.
W przyjęciu gra Bari w obronie (przy własnej zagrywce) Colacci.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: niepoinformowany »

Mateusz1993 pisze:Nie oglądałem tego meczu, oglądałem (2 sety) Latina Monza, ale wiem o co chodzi.
W przyjęciu gra Bari w obronie (przy własnej zagrywce) Colacci.
Dokładnie, już dosyć długo to robią co poruszaliśmy na SB innego forum :D
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ciorny17
Posty: 8555
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: ciorny17 »

Ten sam wariant stosowali chyba w meczach LM o ile się nie mylę z Friedrichshafen i Rematem Zalau. No i jak gdzieś słyszałem że Colacci to spec od obron a Bari od przyjęcia.
Kłamca.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: KadrO »

Nie wiem czy zauważyliście, ale z powodu braku Wijsmansa, na przyjęciu w Cuneo od 3 seta grał Mastrangelo i radził sobie całkiem nieźle jak na środkowego. :D Mistrz przegrał z Coprą 2:3.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mateusz1993 »

Kurde nie Luigi a Volkov (bo to on ustawiony był po przekątnej z Parodim). Podejrzewam, że stąd taka liczba przyjęć u Mastrangello, że: gdy schodził na zagrywkę, to libero (Montagna, nie grał Henno) wchodził za Volkova, bo po co go w II linii trzymać, coś jak Lokomotiv Biełgorod robiło tyle, że z atakiem, tu był manewr z przyjęciem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”