Serie A1 mężczyzn 2023/2024

hottakesbot
Posty: 993
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: hottakesbot »

PoteznyMaxim pisze: 1 mar 2024, o 13:19 Koniec sezonu dla sympatycznego Wlocha?
Moga zrobic transfer medyczny za Sbertoliego? Moze Marcin Janusz ma ochote na kolejne zwyciestwo w Lidze Mistrzow?
PoteznyMaxim
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2019, o 18:24
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: PoteznyMaxim »

Paryż za rogiem+ ostatnie problemy zdrowotne Marcina raczej definitywnie skreślają taki pomysł no i rzecz najważniejsza czyli ważny kontrakt. Jestem bardzo ciekawy kto dołączy do drużyny z Trydentu bo jeszcze nie widziałem nawet żadnych plotek/domysłów insiderów.
buzinga
Posty: 1246
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: buzinga »

PoteznyMaxim pisze: 2 mar 2024, o 11:19 Paryż za rogiem+ ostatnie problemy zdrowotne Marcina raczej definitywnie skreślają taki pomysł no i rzecz najważniejsza czyli ważny kontrakt. Jestem bardzo ciekawy kto dołączy do drużyny z Trydentu bo jeszcze nie widziałem nawet żadnych plotek/domysłów insiderów.
Stawiam na Ordunę. Saturnia już spadła z ligi. Argentyńczyk umie odbijać piłkę, więc on jest naturalnym rozwiązaniem. Ogólnie Itas ma rozgrywającego świetny sezon Michielletto plus powoli odradzającego się Lavię. Jak się jeszcze ogranie Rychlicki (miał coś z barkiem chyba) to nie przyznawałby tak od razu wygranej LM Jastrzębiu. Tu się może jeszcze dużo wydarzyć w każdą stronę.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: kamil1999 »

buzinga pisze: 2 mar 2024, o 13:27

Stawiam na Ordunę. Saturnia już spadła z ligi. Argentyńczyk umie odbijać piłkę, więc on jest naturalnym rozwiązaniem. Ogólnie Itas ma rozgrywającego świetny sezon Michielletto plus powoli odradzającego się Lavię. Jak się jeszcze ogranie Rychlicki (miał coś z barkiem chyba) to nie przyznawałby tak od razu wygranej LM Jastrzębiu. Tu się może jeszcze dużo wydarzyć w każdą stronę.
Nie no jeśli Trentino i JW spotkają się w finale(bo oba zespoły muszą wygrać swoje półfinały jeszcze) to wyraźnym faworytem Trentino.
A co dopiero nie ma co mówić o o pewnej wygranej JW:)
buzinga
Posty: 1246
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: buzinga »

kamil1999 pisze: 2 mar 2024, o 20:10
buzinga pisze: 2 mar 2024, o 13:27

Stawiam na Ordunę. Saturnia już spadła z ligi. Argentyńczyk umie odbijać piłkę, więc on jest naturalnym rozwiązaniem. Ogólnie Itas ma rozgrywającego świetny sezon Michielletto plus powoli odradzającego się Lavię. Jak się jeszcze ogranie Rychlicki (miał coś z barkiem chyba) to nie przyznawałby tak od razu wygranej LM Jastrzębiu. Tu się może jeszcze dużo wydarzyć w każdą stronę.
Nie no jeśli Trentino i JW spotkają się w finale(bo oba zespoły muszą wygrać swoje półfinały jeszcze) to wyraźnym faworytem Trentino.
A co dopiero nie ma co mówić o o pewnej wygranej JW:)
Wyraźnym to przesada. Ja bym raczej postawił na 50 na 50. Po prostu liczę na to, że finał będzie najlepszym meczem w tegorocznej LM. Może moja nadzieja jest płonna, ale trochę słabo byłoby gdyby najbardziej epickim meczem w tegorocznych rozgrywkach okazało się spotkanie fazy grupowej miedzy Itasem a Resovią. Liczę, że Jastrzębie to wygra, ale jako kibic chce zwyczajnie twardego 5 setowego pojedynku. O ile ich nieopierzony trener nie przestrzeli z formą tak jak zrobił to w finałowym turnieju pucharu Włoch. Liczę na tylko na tyle i aż tyle. Szkoda, że Piacenza nie postawiła się mocniej. Ptoki są teraz w dobrej formie i też się trochę obawiam czy sami w tym wirze grania pociągną tak daleko na wysokiej dyspozycja, bo teraz czeka naszych granie co 3 dni do końca to też jest lekko niebezpieczne. Wydaje mi się, że jednak Mendez zacznie nieco w lidze oszczędzanie sił podstawowych graczy. Zobaczymy co dostaniemy. Ogólnie jestem dobrej myśli. Zwyczajnie nie lubię dzielić skóry na nieupolowanym niedziwieniu.
dyletant
Posty: 5089
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: dyletant »

Trento przyzwyczaja się do kontuzji czołowych zawodników i dla sprawdzenia wystawili dziś parę Cavuto - Magalini, a w zasadzie to cały drugi skład. Efekt? 1:3 z Padvą.
https://www.legavolley.it/match/37200

Ale Cucine jest nieobliczalne w tym sezonie, dosłownie koszmar obstawiania ich wyników u bukmacherów.
Edit.
Na pocieszenie Saturnia wygrywa drugi mecz.

Jordi Ramon dziś w meczu Cisterny - 23 przyjęcia, 2 błędy - uwaga, bo to może być rekord ligi 9%/4% :] Za to 3 asy i 64% w ataku. Gdyby Hiszpan nauczył się przyjmować to by wskoczył do pierwszej 10 najlepszych przyjmujących na świecie. Myślałem, że nie da się być drugim Keitą.
Ostatnio zmieniony 3 mar 2024, o 21:23 przez dyletant, łącznie zmieniany 2 razy.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Swistolinka »

jaet pisze: 25 lut 2024, o 20:23 Jezu, ale padlinę zagrał dzisiaj Semen. Nie leży mu to Trento w tym sezonie, a z takich meczów będzie niestety głównie rozliczany.
Dziś podobna padlina w wykonaniu Płotnickiego.

Mam nadzieję, że to była zaplanowana przerwa dla Semena. Perugia celowo lub nie, unika Mediolanu w 1/4 finału.

Ćwierćfinały:
Trentino-Modena
Lube-Monza

Perugia-Werona
Piacenza-Mediolan
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: ciorny17 »

Swistolinka pisze: 3 mar 2024, o 20:52
jaet pisze: 25 lut 2024, o 20:23 Jezu, ale padlinę zagrał dzisiaj Semen. Nie leży mu to Trento w tym sezonie, a z takich meczów będzie niestety głównie rozliczany.
Dziś podobna padlina w wykonaniu Płotnickiego.
Oj nie. Ukrainiec zagrał dużo gorzej jak Kamil ostatnio.

Ból sprawia mi patrzenie na Leona. I to nie, że jego gra jest fatalna, ale to jak chłop wygląda po ataku, to mam wrażenie, że on w każdej chwili może zgłosić jakiś ból tego kolana i więcej na boisku się nie pojawić. O ile zagrywa lepiej jak przed perturbacjami z urazami, to w ataku, ciężko mu osiągnąć pułap sprzed lat.
Kłamca.
granvorka
Posty: 746
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: granvorka »

Pierwszy od stu lat zły mecz Płotnickiego.

Stawiam, że rywalizację z Weroną Lorenzetti zacznie od sprawdzonego duetu Płotnicki-Semeniuk. Ale biorąc pod uwagę trajektorie formy obu ekip to powtórka flopa z ub. sezonu staje się ciut bardziej prawdopodobna niż jeszcze 2-3 tygodnie temu.
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Swistolinka »

ciorny17 pisze: 3 mar 2024, o 21:17
Swistolinka pisze: 3 mar 2024, o 20:52
jaet pisze: 25 lut 2024, o 20:23 Jezu, ale padlinę zagrał dzisiaj Semen. Nie leży mu to Trento w tym sezonie, a z takich meczów będzie niestety głównie rozliczany.
Dziś podobna padlina w wykonaniu Płotnickiego.
Oj nie. Ukrainiec zagrał dużo gorzej jak Kamil ostatnio.

Ból sprawia mi patrzenie na Leona. I to nie, że jego gra jest fatalna, ale to jak chłop wygląda po ataku, to mam wrażenie, że on w każdej chwili może zgłosić jakiś ból tego kolana i więcej na boisku się nie pojawić. O ile zagrywa lepiej jak przed perturbacjami z urazami, to w ataku, ciężko mu osiągnąć pułap sprzed lat.
Semeniuk też ostatnio grał mecz koszmarek (padlina to dobre określenie w wykonaniu kolegi @jaet, słusznie został zmieniony), ale faktycznie Ukrainiec chyba jeszcze pobił ten występ 😂

Trudno nie zgodzić się z tobą w ocenie Leona. Też patrząc na niego mam wrażenie, że zaraz znów coś sobie zrobi z tym kolanem. :o Do tego te przyjęcie na które nie da się patrzeć... Jakby ten mecz był o coś, to Leon zjechałby po 1 secie do bazy (co prawda później rozkręcił się i to Płotnicki był hamulcowym). Ciężko sobie wyobrazić play offy bez Semeniuka, więc mam nadzieję, że to była tylko zaplanowana przerwa dla niego - ma prawo być zmęczony bo każdy mecz zaczynał w szóstce do tej pory.

Też jakoś bardzo nie zdziwiłby mnie flop z Weroną, ale oby nie.
Martodo
Posty: 97
Rejestracja: 25 lip 2022, o 20:33
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Martodo »

granvorka pisze: 4 mar 2024, o 01:39 Pierwszy od stu lat zły mecz Płotnickiego.
To ciekawe, bo ja pamiętam chociażby bardzo słaby mecz w finale Pucharu Włoch, czyli de facto ostatnim meczu Perugii o coś :D Drużyna wisiała wtedy głównie na Semenie i Ben Tarze (no i Flavio).

Nie wiem o co chodzi z tym hypowaniem Oleha na jakiegoś number one Perugii, ale o ile w tym sezonie Plotnicki gra jak world class OH i to nie powinno budzić żadnych wątpliwości, to jest jednak o te pół, a może nawet całą (ale raczej pół) półki niżej od Semena i to głównie dzięki temu drugiemu Perugia ma na razie 3/3 jeśli chodzi o możliwe do zdobycia trofea (i to wszystkie zdobyte w naprawdę dobrym stylu). Czy ma na to wpływ pierwszy (trzeba to otwarcie przyznać) obiektywnie słaby sezon Semeniuka w lidze włoskiej? No nie powinien, bo w tym sezonie to PÓKI CO człowiek sztos. Nie w każdym meczu oczywiście, ma słabsze mecze (nawet niektóre ważne), ale no od tego jest drużyna, żeby wtedy pociągnąć.

Oczywiście może być tak, że Semeniuk całkowicie zgaśnie w play-offach, a Płotnicki będzie w mega sztosie, natomiast nie zmienia to faktu obiektywnej oceny rzeczywistości, która już się zadziała. Przy czym w wersji Oleh bad, Semen good potrafię sobie wyobrazić Perugię z mistrzostwem ligii, tak w drugą stronę już gorzej, co też jest znaczące ;)

Chyba że to taka taktyka przez Paryżem, żeby nie pompować balona, to nawet propsuję (osobiście wyniki Perugii interesują mnie tak 1/10, a Polski w sezonie kadrowym 10/10, więc biorę taką retorykę przy takich założeniach).
Więc niech będzie, Semen bad, Płotnicki good ;D
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Swistolinka »

Martodo pisze: 4 mar 2024, o 10:28
granvorka pisze: 4 mar 2024, o 01:39 Pierwszy od stu lat zły mecz Płotnickiego.
To ciekawe, bo ja pamiętam chociażby bardzo słaby mecz w finale Pucharu Włoch, czyli de facto ostatnim meczu Perugii o coś :D Drużyna wisiała wtedy głównie na Semenie i Ben Tarze (no i Flavio).
I ten słaby mecz nie przeszkodził mu wtedy zostać MVP spotkania. :]

Nie zdziwiłaby mnie podobna sytuacja, jakby wczoraj Perugia wygrała :D
Martodo
Posty: 97
Rejestracja: 25 lip 2022, o 20:33
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Martodo »

I to nie jedno takie MVP Oleha, ale chyba znam powód (a chyba dwa), czemu dostaje je tak regularnie (a na pewno nie jest najlepszym siatkarzem Perugii w tym sezonie):
a) jest diabelnie efektowny (efektowny =/= efektywny), jego ataki momentami to po prostu palce lizać; wybitna motoryka po prostu
b) do tego Ukrainiec, a wiadomo w jakiej sytuacji geopolitycznej jest ta nacja - nie mówię, że jest przez to faworyzowany, ale w sytuacji, kiedy statuetkę dostaje się za "eye test" wyznaczonej do tego wcześniej osoby, to będzie to miało znaczenie - nagrodę przyznaje człowiek, więc sympatia będzie miała jakieś tam znaczenie ZAWSZE
c) w sumie pisałem wyżej o dwóch głównych, ale może jest jeszcze jakiś dodatkowy - np. to, że Semeniuk jest po tym złym pierwszym sezonie i ma to jakiś wpływ na jego ocenę; Leon prawie cały sezon kontuzja; Ben Tara fajny, ale to jednak nie ten level; Flavio to jednak tylko środkowy, a Gianelli z racji newralgicznej pozycji zawsze będzie trudny do oceny pod kątem tego X-factora dla drużyny (a dla mnie właśnie duet Semeniuk - Gianelli to dwaj najbardziej istotni zawodnicy Perugii DO DZISIAJ, Płotnicki pewnie nr 3, ale nie zastanawiałem się nad tym jakoś wybitnie kto po ww. dwójce). No a Sole fajny, ale tylko fajny, Colaci beznadziejny, .

Ot, tajemnica rozwiązana 8-)
Anzej
Posty: 98
Rejestracja: 24 mar 2023, o 13:48
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Anzej »

To MVP chyba było bardziej za półfinał bo w finale Oleh zagrał bardzo przeciętnie. Też mi się wydaje, że dostaje te MVP za aspekty wizualne. Świetnie się go ogląda.
hottakesbot
Posty: 993
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: hottakesbot »

Martodo pisze: 4 mar 2024, o 10:55 I to nie jedno takie MVP Oleha, ale chyba znam powód (a chyba dwa), czemu dostaje je tak regularnie (a na pewno nie jest najlepszym siatkarzem Perugii w tym sezonie):

b) do tego Ukrainiec, a wiadomo w jakiej sytuacji geopolitycznej jest ta nacja - nie mówię, że jest przez to faworyzowany, ale w sytuacji, kiedy statuetkę dostaje się za "eye test" wyznaczonej do tego wcześniej osoby, to będzie to miało znaczenie - nagrodę przyznaje człowiek, więc sympatia będzie miała jakieś tam znaczenie ZAWSZE

Ot, tajemnica rozwiązana 8-)
Przecież Włochów kompletnie nie obchodzi wojna na Ukrainie, większość myśli że Podkarpacie to region Ukrainy (trudno ich winić) i Płotnicki stamtąd jest.
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Pawel9221 »

hottakesbot pisze: 4 mar 2024, o 17:35
Martodo pisze: 4 mar 2024, o 10:55 I to nie jedno takie MVP Oleha, ale chyba znam powód (a chyba dwa), czemu dostaje je tak regularnie (a na pewno nie jest najlepszym siatkarzem Perugii w tym sezonie):

b) do tego Ukrainiec, a wiadomo w jakiej sytuacji geopolitycznej jest ta nacja - nie mówię, że jest przez to faworyzowany, ale w sytuacji, kiedy statuetkę dostaje się za "eye test" wyznaczonej do tego wcześniej osoby, to będzie to miało znaczenie - nagrodę przyznaje człowiek, więc sympatia będzie miała jakieś tam znaczenie ZAWSZE

Ot, tajemnica rozwiązana 8-)
Przecież Włochów kompletnie nie obchodzi wojna na Ukrainie, większość myśli że Podkarpacie to region Ukrainy (trudno ich winić) i Płotnicki stamtąd jest.
A to ciekawe, to dlaczego jak byłem w Modenie miesiąc temu kiedy grali z Perugia, to były masowe protesty na ulicach przeciwko wojnie ?
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: PioterZJastrzebia »

Matthieu Garcia z Arago de Sete do Trentino jako transfer medyczny.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 774
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: jimiq »

jakby ktoś nie pamiętał
https://strims.in/PerugiaVerona.php
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: bono »

Monster granie Semena z Veroną - 24 punkty na +14, 3 asy, 57% w ataku,30 przyjęć 50 %pozytywnego.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: ciorny17 »

bono pisze: 7 mar 2024, o 07:51 Monster granie Semena z Veroną - 24 punkty na +14, 3 asy, 57% w ataku,30 przyjęć 50 %pozytywnego.
Mimo peanów pochwalnych na początku sezonu, wizualnie najlepszy mecz Kamila w tej kampanii. Odpowiednio podejmowane ryzyko, miękka gra też bardziej efektywna jak stricte zachowawcza i to w odpowiednich momentach. Poza końcówką pierwszego seta koncertowa gra Perugii.

Zaryzykuję stwierdzenie, że obecnie Leon, w tej konfiguracji, bardziej by przeszkadzał jak pomagał. Oczywiście, pewnie jeszcze jakiś mecz w pojedynkę Perugii wygra w tych playoffach, ale można mieć wątpliwości, na bazie ostatnich 2 spotkań, czy z nim w szóstce by ta gra wyglądała równie dobrze jak miało to miejsce wczoraj.
Kłamca.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: hunter »

PioterZJastrzebia pisze: 5 mar 2024, o 10:37 Matthieu Garcia z Arago de Sete do Trentino jako transfer medyczny.
Po sezonie w którym wygryzł ze składu Jamuela był przeze mnie dość mocno haypowany. Po czym najpierw musiał oglądać z ławki grę Chirvino a później Eppa i w obu przypadkach następował taki moment, w którym to on zaczynał wychodzić w pierwszym składzie. Od tego sezonu dostał szansę jako jedynka...i nie już tak dobrego zdania o nim nie mam.
Początek sezonu przeciętny, później gdy zgrał się już ze skrzydłami to zaczęły się kontuzje.
Niemniej liczę, że pokaże się z dobrej strony we Włoszech.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Swistolinka »

Nie da się ukryć, że Lorenzetti nie powinien już eksperymentować i po prostu postawić definitywnie na parę Semeniuk+Płotnicki , a Leona wpuszczać na serwis czy też jakby któryś z tego duetu miał duże problemy w ataku, co może się zdarzyć szczególnie z zespołami jak Mediolan czy Trentino.

Semeniuk TOP. 37 piłek od Giannelliego w 4 setach to na pewno jego rekord w Perugii!
Russo też świetnie.
Ben Tara kolejny dobry mecz. Płotnicki trochę schowany, ale też o wiele lepiej niż z Mediolanem.

Tylko ten Colaci :x
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Loszek »

Oceniam tylko na bazie tego meczu, bo akurat udało mi się włączyć. Ale imponująco wygląda Semeniuk pod kątem fizycznym. Te ataki po ciasnym skosie niesamowite i bardzo dobrze wygląda na wysokiej piłce.
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: bono »

Tak jak ostatni sezon w Zaksie.
Dzisiaj znowu najlepszy na boisku - 20 punktów na +15 ,dobrze zagrywał 1 as/1błąd, 55% w ataku 1 błąd w ataku ani razu nie zablokowany, 2 bloki. Omijany w zagrywce tylko 9 razy przyjmował przy 32 przyjęć Płotnickiego.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Martodo
Posty: 97
Rejestracja: 25 lip 2022, o 20:33
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Martodo »

Jeśli chodzi o naszą polską reprezentacyjną dwójkę przyjmujących, to powody do niepokoju daje ewentualnie Leon. No nie wygląda na razie dobrze. Ale może się rozkręci jeszcze w tym sezonie klubowym.
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Swistolinka »

Semeniuk-Płotnicki wyglądają razem tak dobrze (i o wiele lepiej niż Semeniuk/Leon czy Płotnicki/Leon), że powrót Leona do szóstki chyba wymagałby załamania formy któregoś z tej dwójki, także mam nadzieję, że to się nie stanie.
Guzik999
Posty: 33
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:57

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Guzik999 »

Leon dopiero co wrócił po kontuzji i to poważnej, więc nie ma co oczekiwać cudów to raz. Dwa para Semeniuk/ Płotnicki wygląda dobrze, więc nie dziwię się trenerowi, że nie kombinuje i nie gra na siłę Leonem w najważniejszej póki co części sezonu. Odpadnięcie ponownie w 1/4 to byłby dramat dla Perugii i koniec Lorenzettiego. Być może Wilfredo dostanie jeszcze szansę. Na razie nie pograł za dużo na dłuższym dystansie po powrocie i jest taka opcja, że już nie pogra niestety. Pechowo, że kontuzja przytrafiła, się w sezonie olimpijskim, ale takie życie. Śliwka jest w tej samej sytuacji. Będzie się odbudowywał na kadrze, o ile oczywiście dostanie powołanie. Biorąc jednak pod uwagę zeszłorocznego Kamila, grającego piach a i tak powołanego no to chyba nie ma innej możliwości.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: kamil1999 »

Ale ta Perugia będzie wymiatać w LM w przyszłym sezonie
Jeśli oczywiście nic po drodze się jej nie stanie
Anzej
Posty: 98
Rejestracja: 24 mar 2023, o 13:48
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Anzej »

kamil1999 pisze: 17 mar 2024, o 18:54 Ale ta Perugia będzie wymiatać w LM w przyszłym sezonie
Jeśli oczywiście nic po drodze się jej nie stanie
Jak co roku :P
Swistolinka
Posty: 279
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2023/2024

Post autor: Swistolinka »

Mocne granie Kamila w ćwierćfinale. W każdym z trzech meczów najwięcej punktów w zespole. Pięknie się na to patrzyło :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”