Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: dreamer »

Mam złe przeczucie, że Piotrek Gruszka zaczyna w Izmirze prawdziwy marsz w kierunku ławki rezerwowych. Szkoda, bo to przecież bardzo dobry zawodnik, kapitan naszej kadry. W ostatnim meczu Arkas Spor odnieśli trzecie kolejne zwycięstwo i przewodzą tabeli.
Zaskakuje mnie ich postawa. Przed sezonem wydawało mi się, że nie mają atutów aby powalczyć o tytuł w tym sezonie. Duerden i Suela - sądziłem, że to za mało. Liczyłem bardzo, że Gruszka będzie szóstkowym zawodnikiem. Okazuje się jednak, że klasa Turków wzrasta z roku na rok. A niedługo pewnie i Tanik wskoczy do szóstki. Wtedy Piotrek z pewnością podrzeje ławę. To link do informacji z ostatniego meczu: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.30289

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: bartolina_89 »

dreamer pisze: A niedługo pewnie i Tanik wskoczy do szóstki. Wtedy Piotrek z pewnością podrzeje ławę.
Od kiedy Tanik jest w Arkasie Izmir? O ile mi wiadomo to Tanik gra w Galatasaray Stambuł. Albo czegoś nie zrozumiałem. Tanik gra w innym klubie i Gruszka też w innym, więc co ma piernik do wiatraka?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: niepoinformowany »

dreamer po raz kolejny wyciągasz zbyt wcześnie wnioski. A może rywal był słaby (o czym świadczy pewna, wyjazdowa wygrana) i trener chciał mu dać odpocząć?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: dreamer »

bartolina_89 pisze:...Od kiedy Tanik jest w Arkasie Izmir? O ile mi wiadomo to Tanik gra w Galatasaray Stambuł. Albo czegoś nie zrozumiałem. Tanik gra w innym klubie i Gruszka też w innym, więc co ma piernik do wiatraka?
Przyznaję, że tutaj poniosła mnie chyba trochę fantazja... :D Ale nie dlatego, że Tanika typowałem do szóstki Arkas, ale dlatego, że uważałem za możliwe przejście Tanika do Arkasu. Znajomy który mieszka w Stambule wspomniał mi, że problemy podobno "z kartą zawodniczą" nie były tego typu problemami Tanika. Podobno Tanika do ostatniej chwili chcieli do siebie ściągnąć działacze Arkasu. W poprzednich latach kilka razy zdarzało się, że zawodnicy w tym samym okresie przedsezonowym dwa razy zmieniali klub w Turcji. Tam powszechnie stosuje się klauzulę, że do klubu oferującego wyższy kontrakt niż aktualnie obowiązujący można odejść w każdej chwili (oczywiście w oknie transferowym). Dlatego też w Turcji prawie nigdy nie podpisuje się kontraktów na dłużej niż rok.

Ale chyba pospieszyłem się z puszczeniem tego na forum.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
OziM
Posty: 29
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:01
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: OziM »

Chciałbym się zapytać, czy ktoś ma może link do stronki gdzie byłby podane składy drużyn występujących w lidze tureckiej? Osobiście mam tylko 3 pełne składy, Fenerbahce, Galatasaray i Araksu. Pozostałych ekip mi niestety brakuje, a są mi potrzebne. Jeśli ktoś byłby wstanie podać linki do składów (aktualnych) innych drużyn tej ligi, to byłbym bardzo wdzięczny.
Ku chwale Volleyball Manager
FoRzA jUvE & iTaLiA
Dumą Warmii jest? Tylko Stomil OKS.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Mate »

OziM pisze:Chciałbym się zapytać, czy ktoś ma może link do stronki gdzie byłby podane składy drużyn występujących w lidze tureckiej? Osobiście mam tylko 3 pełne składy, Fenerbahce, Galatasaray i Araksu. Pozostałych ekip mi niestety brakuje, a są mi potrzebne. Jeśli ktoś byłby wstanie podać linki do składów (aktualnych) innych drużyn tej ligi, to byłbym bardzo wdzięczny.
http://www.voleybol.org.tr/sistem/index.php - strona związku więc coś tam może być.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: dreamer »

OziM pisze:Chciałbym się zapytać, czy ktoś ma może link do stronki gdzie byłby podane składy drużyn występujących w lidze tureckiej? Osobiście mam tylko 3 pełne składy, Fenerbahce, Galatasaray i Araksu. Pozostałych ekip mi niestety brakuje, a są mi potrzebne. Jeśli ktoś byłby wstanie podać linki do składów (aktualnych) innych drużyn tej ligi, to byłbym bardzo wdzięczny.
Wszystkie składy są na tej stronie: http://www.voleybolum.com/
Jej zaletą jest to, że jest po turecku :).
Żeby trafić na składy, to po wejściu na stronę główną, trzeba tyrzymać się prawego marginesu i przewijać stronę nieco w dół (niewiele). Na prawym marginesie znajdziesz dział: "Guncelleme Bilgileri". Na jego końcu jest aktywny link do dokumentu wordowskiego pt.: "1.Lig Erkek Takim Kadrolari". Jak otworzysz ten dokument masz wszystkie składy przed sobą :D.

Sorry, że tak łopatologicznie, ale najłatwiej tak znajdziesz to czego chcesz.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
OziM
Posty: 29
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:01
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: OziM »

Dzięki wielkie Dreamer. Zrozumiałem i ściągnąłem ten pliczek. Sam korzystałem z tej stronki kiedy robiłem tą ligę na tamten sezon, ale w innej cześci tej strony były składy i w tym sezonie też się tym zasugerowałem, ale tam nic niestety nie było. Dobrze, że Osnaz poradził się zapytać tutaj, czy ktoś by może nie wieedział. Jeszcze raz dzięki wielkie Dreamer.
Ku chwale Volleyball Manager
FoRzA jUvE & iTaLiA
Dumą Warmii jest? Tylko Stomil OKS.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Guilder »

PAP podaje, że Gruszka wystąpi w ekipie obcokrajowców w meczu gwiazd tureckiej ekstraklasy. W tej ekipie jest także m.in Brook Billings.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
OziM
Posty: 29
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:01
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: OziM »

Dreamer, a nie orientujesz się może czy na tej stronce są statystyki zawodników? Albo może masz jakąś inną stronkę, na której by były statsy?
Ku chwale Volleyball Manager
FoRzA jUvE & iTaLiA
Dumą Warmii jest? Tylko Stomil OKS.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: dreamer »

OziM pisze:Dreamer, a nie orientujesz się może czy na tej stronce są statystyki zawodników? Albo może masz jakąś inną stronkę, na której by były statsy?
Nie mam niestety zbiorczych statystyk indywidualnych dla zawodników po dotychczas rozegranych meczach w lidze. Jedynie znam dostęp do indywidualnych statystyk z poszczególnych meczów: http://www.voleybol.org.tr/fikstur/inde ... r/2008/1/E.
Są tam wszystkie mecze tego sezonu rozegrane do tej pory. W pliku pdf dołączonym do każdego meczu są indywidualne statystyki meczowe zawodników.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: mazia »

Co prawda w ostatnim meczu Gruszka nie błyszczał (http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.32042), został doceniony przez "tubylców". Znalazł się w gupie, spośród której wybrana została dwunastka meczowa. W meczu pewnie nie wystąpi, bo jeste rezerwowym, no ale liczy się sam fakt. W sumie to całkiem dobra informacja, że Gruszka jest w dobrej formie. Oby ją utrzymał do końca sezonu.
W dwunastce znalazł się Brook Billings. Przeglądałam statystyki, oglądałam mecz Fenerbahçe w LM i kurcze, to nie ten Bronek, który grał w Czewie! Całkiem fajnie sie prezentuje i co więcej kończy ataki, nawet jeśli już po 20 punkcie. Chyba tureckie klimaty mu służa.
I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: dreamer »

mazia pisze:...W dwunastce znalazł się Brook Billings. Przeglądałam statystyki, oglądałam mecz Fenerbahçe w LM i kurcze, to nie ten Bronek, który grał w Czewie! Całkiem fajnie sie prezentuje i co więcej kończy ataki, nawet jeśli już po 20 punkcie. Chyba tureckie klimaty mu służa.
Nie do końca się zgodzę, że Brook jest jakiś nie taki w Turcji jak w AZS-ie. "Jakiś nie taki" to on w AZS-ie był tylko w pierwszym sezonie występów, a i wtedy miewał dobre i bardzo dobre mecze". W sezonie przed odejściem był natomiast jednym z czołowych zawodników drużyny.

A przy okazji - odnośnie meczu gwiazd ligi tureckiej - widać, że niestety w tym sezonie (widać to było już w poprzednim) jakość obcokrajowców w lidze tureckiej poszła niestety w dół. W meczu gwiazd nie ma wręcz kim obsadzić ważnych pozycji w drużynie zagraniczniaków.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Elgarten »

Arkas Spor Izmir znów tryumfuje. Tym razem zespół Piotra Gruszki pokonał Kastamonu Bozkurt 3:0 (25:14, 25:21, 25:15) w meczu3. kolejki rundy rewanżowej tureckiej ekstraklasy.Gruszka był najlepiej punktującym zawodnikiem spotkania. Polak zapisał dziś na swoim koncie 16 punktów (trzy zdobyte bezpośrednio z zagrywki, jeden w bloku i 12 w ataku) i był najlepiej punktującym zawodnikiem meczu. Kończył piłki ze skutecznością 57%.
Wydaje się, że Arkas Izmir nie ma sobie równych w lidze. Drużyna Piotrka od początku sezonu nie przegrała jeszcze żadnego spotkania i wciąż utrzymuje swoją bardzo dobrą dyspozycję.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Elgarten »

W 4. kolejce rundy rewanżowej tureckiej ekstraklasy drużyna Piotr Gruszki nie znalazła swojego pogromcy. Kolejną ofiarą Arkasu Spor był zespół Polis Akademisi z którym goście po wyrównanym spotkaniu wygrali 3:2 (23:25, 25:20, 27:25, 20:25, 15:7). W meczu znów w głównej roli wystąpił Polak zapisując na koncie 17 "oczek".
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Mate »

Frantz Granvorka ma już nowy klub - Allkbank Ankana(Halbank??).
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Guilder »

pardon, faktycznie ostrą gafę walnąłem. Zmęczony widać jestem. Oczywiście pomyliłem były klub Bartmana z obecnym Gruszki ;)
Ostatnio zmieniony 3 lut 2009, o 20:58 przez Guilder, łącznie zmieniany 2 razy.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Kay »

Mate pisze:Frantz Granvorka ma już nowy klub - Allkbank Ankana(Halbank??).
Wydaje mi się, że Halkbank Ankara. Były klub Bartmana. :)

Edit: Dennis, Gruszka gra w Arkas Sport Izmir :P
AZS Częstochowa
tierra
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:45
Płeć: K

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: tierra »

Kay pisze:
Mate pisze:Frantz Granvorka ma już nowy klub - Allkbank Ankana(Halbank??).
Wydaje mi się, że Halkbank Ankara. Były klub Bartmana. :)
Granvorka gra w Ziraat Bankasi.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Mate »

tierra pisze:
Kay pisze:
Mate pisze:Frantz Granvorka ma już nowy klub - Allkbank Ankana(Halbank??).
Wydaje mi się, że Halkbank Ankara. Były klub Bartmana. :)
Granvorka gra w Ziraat Bankasi.
Na legavolley.it podane jest, że Granvorka zagra w Ankarze.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: dreamer »

Mate pisze:
tierra pisze:...Granvorka gra w Ziraat Bankasi.
Na legavolley.it podane jest, że Granvorka zagra w Ankarze.
Jedno drugiemu nie przeczy, bo Ziraat Bankasi jest klubem z Ankary, podobnie jak Halkbank.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: dreamer »

Elgarten pisze:...Kolejną ofiarą Arkasu Spor był zespół Polis Akademisi z którym goście po wyrównanym spotkaniu wygrali 3:2 (23:25, 25:20, 27:25, 20:25, 15:7). W meczu znów w głównej roli wystąpił Polak zapisując na koncie 17 "oczek".
Noo, jednak z tą główną rolą Piotrka Gruszki to przesada. Agencje zwracają uwagę zwłaszcza na dobrą grę Kanadyjczyka Paula Duerdena, a kilku innych graczy Arkas Spor bylo w punktowaniu nie gorszych, a nawet lepszych od Piotrka. Na dowód, najlepiej punktujący zawodnicy Arkas Spor w tym meczu:
J.Markovic 19, Roljic 17, Durgut 14; Duerden 20, Gruszka 17, Oner 12

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Elgarten »

dreamer pisze: Noo, jednak z tą główną rolą Piotrka Gruszki to przesada. Agencje zwracają uwagę zwłaszcza na dobrą grę Kanadyjczyka Paula Duerdena, a kilku innych graczy Arkas Spor bylo w punktowaniu nie gorszych, a nawet lepszych od Piotrka. Na dowód, najlepiej punktujący zawodnicy Arkas Spor w tym meczu:
J.Markovic 19, Roljic 17, Durgut 14; Duerden 20, Gruszka 17, Oner 12
dreamer
Może Gruszka nie odegrał głównej roli, ale na pewno bardzo ważną. Oprócz zdobytych 17pkt, warto podkreślić, że miał aż 75% przyjęcia pozytywnego(w tym 50% perfekcyjnego).
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: dreamer »

Elgarten pisze:...Może Gruszka nie odegrał głównej roli, ale na pewno bardzo ważną. Oprócz zdobytych 17pkt, warto podkreślić, że miał aż 75% przyjęcia pozytywnego(w tym 50% perfekcyjnego).
Tutaj absolutnie się zgadzam, że dobre przyjęcie z pewnością kompensuje kilkupunktową różnicę w zdobyczach punktowych. Właśnie to przyjęcie Piotra gruszki mnie zastanawia. Geniuszem przyjęcia nigdy nie był, ale gdyby w reprezentacji przyjmował na takim poziomie skuteczności, to chyba wielu widziałoby jeszcze dla niego miejsce wśród wybrańców Castellaniego.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Elgarten »

dreamer pisze: Tutaj absolutnie się zgadzam, że dobre przyjęcie z pewnością kompensuje kilkupunktową różnicę w zdobyczach punktowych. Właśnie to przyjęcie Piotra gruszki mnie zastanawia. Geniuszem przyjęcia nigdy nie był, ale gdyby w reprezentacji przyjmował na takim poziomie skuteczności, to chyba wielu widziałoby jeszcze dla niego miejsce wśród wybrańców Castellaniego.
dreamer
Myślę, że jednak spory wpływ na tak dobre przyjęcie Piotrka może mieć poziom ligi tureckiej, który jednak nie jest aż tak wysoki, jak w Polsce. Szczególnie widać było to w niedawnym meczu AZS z Fenerbahce. A może Gruszce służy tamtejszy klimat i właśnie nad Bosforem popracował mocno nad przyjęciem ;)
Tak, czy siak możemy być zadowoleni z formy naszego siatkarza. Ja osobiście mam nadzieję, że Daniel Castellani o nim nie zapomni. Uważam, że wcale nie byłby bez szans na dość regularne występy w barwach biało - czerwonych.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Elgarten »

ArkasSpor - Istambuł B.Belediye 3:1 (25:23, 15:25, 25:21, 25:17)
W tym sezonie drużyna Piotra Gruszki ArkasSpor nie znalazła jeszcze swojego pogromcy.
Arkas zmierzył się dzisiaj w bardzo mocnym rywalem, zajmującym drugie miejsce w tabeli. Nie wystraszyło to zawodników z Izmiru i w czterech setach pokonali przeciwnika.
Polski przyjmujący po raz kolejny pokazał się przed turecką publicznością z bardzo dobrej strony, zdobywając 15 punktów(14 pkt z ataku, 1 blok).
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Guilder »

Arkas spor Izmir przegrał po raz pierwszy w sezonie. W wyjazdowym meczu z Ziraat Bank nie ugrali nawet seta. Gruszka zdobył sześć punktów.

źródło: PAP
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Elgarten »

Chyba Arkas złapało lekką zadyszkę. Najpierw gładka porażka z Tourcoing LM w Challenge Cup, teraz także 0:3 w lidze. Co do samego meczu Gruszka punktów dużo nie zdobył, ale znowu zadziwiająco dobrze w przyjęciu 85% pozytywnego i 54% perfekcyjnego. Najskuteczniejszy w drużynie Piotrka po raz kolejny Kanadyjczyk Duerden, który zanotował na swoim koncie 18pkt.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Elgarten »

Arkas już w półfinale rozgrywek. Zespół Gruszki dwukrotnie pokonał Tokat Belediye Plevne 3:2 i 3:0. Pierwszy mecz był bardzo zacięty i zakończył się zwycięstwem faworytów w tie-breaku do 14. Gruszka grał na pozycji atakującego, zastępując kontuzjowanego Paula Duerdena. W pierwszym meczu zdobył 7 punktów(44%), w drugim 12pkt (52%).
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Turecka ekstraliga mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Elgarten »

Półfinał ligi tureckiej:
Arkas - Fenerbahce 2:3 stan rywalizacji:0:1
Gruszka zdobył 14pkt
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.34744
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne państwa”