Liga Mistrzów 2021/2022

Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: lukecik »

Mecz Projektu dziś o 19, a nie o 20:30, jak pierwotnie było to zaplanowane.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7987
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Marek907 pisze: 15 lut 2022, o 11:51 Obawiam się, że już jutro Zaksie mocno bokiem wyjdzie brak wygranej nad Lube w Gliwicach. Niewykorzystanie sytuacji tak osłabionego włoskiego zespołu to ogromne zaniechanie. Tak Zaksa biłaby się z Lube jutro o 1 miejsce i rozstawienie. A skończy się najprawdopodobniej pożegnaniem z rozgrywkami, chyba że Hebar i Dynamo zagrają dla nas.
Owszem, trudna grupa, trudną grupą, covid, covidem, a głupi regulamin, głupim regulaminem, ale Zaksa miała Civitanovę po covidzie, Nowosybirsk grający o nic i teraz ma Civitanovę z pewnym pierwszym miejscem, jak nie uda się wygrać żadnego z tych meczów to wiadomo, bez wymówek, że zmarnowało się kilka okazji, które ekipa chcąca się liczyć w rozgrywkach powinna wykorzystać.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Lucarelli »

No i co z tego, że Nowosybirsk nie walczył o nic skoro nie zrobiło to żadnej różnicy względem ich postawy, zagrali świetny mecz, walczyli i grali na 100%, byli zapewne również bardziej rozluźnieni jako, że nie było na nich presji wyniku wobec brak szans na awans, co zazwyczaj sprzyja jeszcze lepszej grze. Także jakieś gadanie, że to była jakaś nadzwyczajna szansa, lub warunki ułatwiające odniesienie zwycięstwa to dla mnie bzdura.
Tak samo jutro zapewne Lube zagra na 100% walcząc o rozstawienie, także tutaj również jakoś nie widzę specjalnych warunków czy okoliczności ułatwiających wygranie tego spotkania.
Co do meczu w styczniu to zgodzę się, do była dobra okazja na wygranie z Lube, która została zmarnowana. Włosi zagrali przeciętnie, szczególnie na zagrywce, niestety Zaksa zagrała słabe spotkanie, brakło Kaczmarka (wracającego po chorobie) choćby na przeciętnym poziomie i mecz byłby jak najbardziej do wygrania.
Nuriel
Posty: 846
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Nuriel »

Lucarelli pisze: 15 lut 2022, o 18:28 No i co z tego, że Nowosybirsk nie walczył o nic skoro nie zrobiło to żadnej różnicy względem ich postawy, zagrali świetny mecz, walczyli i grali na 100%, byli zapewne również bardziej rozluźnieni jako, że nie było na nich presji wyniku wobec brak szans na awans, co zazwyczaj sprzyja jeszcze lepszej grze. Także jakieś gadanie, że to była jakaś nadzwyczajna szansa, lub warunki ułatwiające odniesienie zwycięstwa to dla mnie bzdura.
Tak samo jutro zapewne Lube zagra na 100% walcząc o rozstawienie, także tutaj również jakoś nie widzę specjalnych warunków czy okoliczności ułatwiających wygranie tego spotkania.
Co do meczu w styczniu to zgodzę się, do była dobra okazja na wygranie z Lube, która została zmarnowana. Włosi zagrali przeciętnie, szczególnie na zagrywce, niestety Zaksa zagrała słabe spotkanie, brakło Kaczmarka (wracającego po chorobie) choćby na przeciętnym poziomie i mecz byłby jak najbardziej do wygrania.

Jak już wspomniałem wcześniej, gra z przeciwnikiem, który gra "o nic" może być łatwiejsza, ale pod warunkiem, że samemu się gra dobrze.
Jakby ZAKSA od pierwszego seta mocno zaatakowała, to wątpię czy Rosjanom chciałoby się bić o każdą piłkę i niepotrzebnie coś ryzykować i się przemęczać.

Podobnie może być i z Lube... Trzeba wyjść, zaatakować od razu i pokazać, że nie odda się tego meczu za darmo, a Lube może wtedy trochę odpuścić, żeby się niepotrzebnie nie zajeżdżać. Ale jak się im da wejść w mecz na ich warunkach (tak jak to było w Rosji), no to specjalnie się przecież nie podłożą.
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: bono »

To może ustalmy: ZAKSA w tym sezonie w LM słabsza(w stosunku do zeszłego roku) + niedyspozycję + covid = brak gry w dalszym etapie.
Czekam jak zaprezentuje się JW, który (oprócz kontuzji Francuza) ma cieplarniane warunki i mam nadzieję że wykaże się z poważnymi przeciwnikami w dalszej fazie LM i coś ugra.
Kędzierzyn niech sie odbudowuje fizycznie i zdrowotnie i niech powtórzy na krajowym podwórku sezon 16/17 ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: przemik »

Koniec tych męczarni.
Projekt wygrywa 3-1. Mecz brzydki i słabo się to oglądało.
Nie chce mi się znęcać nad drużyna z Warszawy ale chciałem wyróżnić jednego- Grobelny - zapadł się kompletnie - ani w ataku, ani w przyjęciu ani na zagrywce. Katastrofa.
___
Noworoczny Kibic Siatki
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7987
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nuriel pisze: 15 lut 2022, o 19:44Jak już wspomniałem wcześniej, gra z przeciwnikiem, który gra "o nic" może być łatwiejsza, ale pod warunkiem, że samemu się gra dobrze. Jakby ZAKSA od pierwszego seta mocno zaatakowała, to wątpię czy Rosjanom chciałoby się bić o każdą piłkę i niepotrzebnie coś ryzykować i się przemęczać.
Dokładnie, Rosjanie napędzali swoją grę pozytywnym wynikiem, bądźmy poważni z przekonywaniem, że lepiej jest grać będąc wyeliminowanym z rozgrywek niż walcząc o awans.

Z Civitanovą faktycznie lekka manipulacja, bo oni mają o co grać, z tego co czytam teraz wypowiedzi zawodników, ale zarazem nie mają na sobie takiej presji, jeśli przegrają, no i motywacja ubiegłorocznej wtopy pewnie spora, więc tu się zgadzam, że jeśli wjedzie podstawowy skład Cucine Lube to na pewno nie ma handicapu Zaksa.
bono pisze: 15 lut 2022, o 19:51 To może ustalmy: ZAKSA w tym sezonie w LM słabsza(w stosunku do zeszłego roku) + niedyspozycję + covid = brak gry w dalszym etapie.
Czekam jak zaprezentuje się JW, który (oprócz kontuzji Francuza) ma cieplarniane warunki i mam nadzieję że wykaże się z poważnymi przeciwnikami w dalszej fazie LM i coś ugra.
Kędzierzyn niech sie odbudowuje fizycznie i zdrowotnie i niech powtórzy na krajowym podwórku sezon 16/17 ;)
Twoje jinxy to najlepszy prognostyk na dzisiejszy mecz. ;)
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Z tego co widzę, to chyba CEV nie puści na YouTube tego meczu dzisiaj? Szkoda :(
Nuriel
Posty: 846
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Nuriel »

Szary Wilk pisze: 16 lut 2022, o 08:48 Z tego co widzę, to chyba CEV nie puści na YouTube tego meczu dzisiaj? Szkoda :(
Też właśnie szukałem :<

Da się gdzieś wykupić pojedynczą transmisje tego meczu?
Próbowałem na Polsat box ale nawet nie znalazłem w ogóle wzmianki o tym meczu, nie mówiąc o kupnie. Kompletne nieintuicyjna strona.
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Nuriel pisze: 16 lut 2022, o 09:23
Szary Wilk pisze: 16 lut 2022, o 08:48 Z tego co widzę, to chyba CEV nie puści na YouTube tego meczu dzisiaj? Szkoda :(
Też właśnie szukałem :<

Da się gdzieś wykupić pojedynczą transmisje tego meczu?
Próbowałem na Polsat box ale nawet nie znalazłem w ogóle wzmianki o tym meczu, nie mówiąc o kupnie. Kompletne nieintuicyjna strona.
Chyba nigdzie się nie da. Serio też jestem w stanie płacić za pojedyncze transmisje, bo nie mam zamiaru kupować dekodera, telewizji oglądam bardzo mało. Z reguły wlatuje strumyk lub inny stream, ale przy dużych meczach są zwieszki. Kiedyś na Ipli może było kupić pojedynczą transmisję za śmieszne 5 zł, ale teraz już tego niestety nie ma. Człowiek by i nawet 3-4 razy tyle mógł przelać, żeby sobie zobaczyć ważny meczyk, ale nie ma takiej możliwości...
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Jacek »

WysokiPortorykanczyk pisze: 16 lut 2022, o 02:53
Nuriel pisze: 15 lut 2022, o 19:44Jak już wspomniałem wcześniej, gra z przeciwnikiem, który gra "o nic" może być łatwiejsza, ale pod warunkiem, że samemu się gra dobrze. Jakby ZAKSA od pierwszego seta mocno zaatakowała, to wątpię czy Rosjanom chciałoby się bić o każdą piłkę i niepotrzebnie coś ryzykować i się przemęczać.
Dokładnie, Rosjanie napędzali swoją grę pozytywnym wynikiem, bądźmy poważni z przekonywaniem, że lepiej jest grać będąc wyeliminowanym z rozgrywek niż walcząc o awans.
Moim zdaniem ZAKSA niepotrzebnie "oddała" również Rosjanom ceremonię otwarcia. Niby to pierdółki ale to ZAKSA była gospodarzem meczu więc to oni np powinni jako drudzy wybiegać w czasie prezentacji.
Nuriel pisze: 16 lut 2022, o 09:23 Też właśnie szukałem :<

Da się gdzieś wykupić pojedynczą transmisje tego meczu?
Próbowałem na Polsat box ale nawet nie znalazłem w ogóle wzmianki o tym meczu, nie mówiąc o kupnie. Kompletne nieintuicyjna strona.
Można wykupić pakiet Polsat Box Go Sport w cenie 40 zł za miesiąc i tu będą wszystkie kanały sportowe, nawet te z Canal +.
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: bono »

WysokiPortorykanczyk pisze: 16 lut 2022, o 02:53
Nuriel pisze: 15 lut 2022, o 19:44Jak już wspomniałem wcześniej, gra z przeciwnikiem, który gra "o nic" może być łatwiejsza, ale pod warunkiem, że samemu się gra dobrze. Jakby ZAKSA od pierwszego seta mocno zaatakowała, to wątpię czy Rosjanom chciałoby się bić o każdą piłkę i niepotrzebnie coś ryzykować i się przemęczać.
Dokładnie, Rosjanie napędzali swoją grę pozytywnym wynikiem, bądźmy poważni z przekonywaniem, że lepiej jest grać będąc wyeliminowanym z rozgrywek niż walcząc o awans.

Z Civitanovą faktycznie lekka manipulacja, bo oni mają o co grać, z tego co czytam teraz wypowiedzi zawodników, ale zarazem nie mają na sobie takiej presji, jeśli przegrają, no i motywacja ubiegłorocznej wtopy pewnie spora, więc tu się zgadzam, że jeśli wjedzie podstawowy skład Cucine Lube to na pewno nie ma handicapu Zaksa.
bono pisze: 15 lut 2022, o 19:51 To może ustalmy: ZAKSA w tym sezonie w LM słabsza(w stosunku do zeszłego roku) + niedyspozycję + covid = brak gry w dalszym etapie.
Czekam jak zaprezentuje się JW, który (oprócz kontuzji Francuza) ma cieplarniane warunki i mam nadzieję że wykaże się z poważnymi przeciwnikami w dalszej fazie LM i coś ugra.
Kędzierzyn niech sie odbudowuje fizycznie i zdrowotnie i niech powtórzy na krajowym podwórku sezon 16/17 ;)
Twoje jinxy to najlepszy prognostyk na dzisiejszy mecz. ;)
Jesteście kompletnie nie konsekwentni - najpierw deprecjonujecie cześć zawodników Zaksy, x stron o słabości Kaczmarka czy Śliwki a gdy pisze o realnej sytuacji zespołu to wielkie hallo ;) Zawsze trzeźwo podchodzę do sytuacji, liczę po cichu na niespodzianki w innych grupach czy nawet na jakąś niespodziankę w dzisiejszym meczu ale realnie tak jak pisałem kilka tygodni wcześniej szanse awansu są małe.
Mój realizm/czarnowidztwo(jak wielu uważa) jest magicznym zaklęciem na sukcesy klubu :D :]
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

A da się gdzies w internecie obejrzeć mecz JW? Nie musi być to darmowy stream
dyletant
Posty: 5111
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: dyletant »

Nowosybirsk już w pierwszym meczu bardzo postawił się ZAKsie i tam kontrowersje sędziowskie po części zadecydowały o pozytywnym wyniku. Więc to, że Rosjanie tym razem wygrali, tylko pozbawieni już szans na awans niczego nie umniejsza tej drużynie.

ZAKsa już raz grała z Lube, grającym o nic, nawet prowadziła 2:0 i 24:20...Najlepiej ten mecz wspominają w Bełchatowie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7443
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Szary Wilk pisze: 16 lut 2022, o 09:30 Chyba nigdzie się nie da. Serio też jestem w stanie płacić za pojedyncze transmisje, bo nie mam zamiaru kupować dekodera, telewizji oglądam bardzo mało. Z reguły wlatuje strumyk lub inny stream, ale przy dużych meczach są zwieszki. Kiedyś na Ipli może było kupić pojedynczą transmisję za śmieszne 5 zł, ale teraz już tego niestety nie ma. Człowiek by i nawet 3-4 razy tyle mógł przelać, żeby sobie zobaczyć ważny meczyk, ale nie ma takiej możliwości...
Przecież ten PolsatBoxGo można na wszystkim odpalić. Ja mam w domu na telefonie, laptopie i MiBoxie, nawet Polsatu nie mam ani dekodera ani anteny, bo nie trzeba - wszystko netem idzie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
dyletant
Posty: 5111
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: dyletant »

Lubię takie smaczki, więc nie mogłem sobie darować ;)
po pierwszym meczu Dynamo z Warszawą.
Obrazek
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

dyletant pisze: 16 lut 2022, o 12:40 Lubię takie smaczki, więc nie mogłem sobie darować ;)
po pierwszym meczu Dynamo z Warszawą.
Obrazek
A może chodziło mu o transfery? :D

Wymiana Trinidada na Firleja to już mega zmiana, a na przyjęciu mają całkiem fajnych siatkarzy na oku (Conte,Rossard), więc względem Grobelnego to znowu ogromne wzmocnienie ;)
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: BuenoSausage »

dyletant pisze: 16 lut 2022, o 12:40 Lubię takie smaczki, więc nie mogłem sobie darować ;)
po pierwszym meczu Dynamo z Warszawą.
Obrazek
Oj tak, ja takie muszę zacząć kolekcjonować w kontekście tych wszechwiedzących ekspertów, którzy już zastanawiają się, w jakiej formie Zaksa przystąpi do finału Plusligi ;)

Na dzisiaj przewiduję głądką porażkę we Włoszech, o ile Lube zagra na poważnie, a raczej tak będzie. Ale bardziej emocjonujące od tej Ligi Mistrzów będzie oczekiwanie, kto jako pierwszy przełamie Zaksę na krajowym podwórku w Pluslidze. Do meczu z Jastrzębiem daleko, ze Skrą nie wiadomo kiedy zagrają, więc Zaksa ma niepowtarzalną okazję na kolejny rekord wygranych z rzędu w lidze.
dyletant
Posty: 5111
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: dyletant »

Swoją drogą kiedy ostatni raz miał przypadek, że obrońca tytułu nie wychodzi z grupy?

Jak ZAKsie się nie uda z Cucine to pozostaje upatrywać szansy w Bułgarach. Knack u siebie pewnie wygra, ale na wyjeździe mogą mieć problemy.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: BuenoSausage »

dyletant pisze: 16 lut 2022, o 13:44 Swoją drogą kiedy ostatni raz miał przypadek, że obrońca tytułu nie wychodzi z grupy?
O dziwo nie tak dawno temu, bo w sezonie 2013/14, kiedy to w fazie grupowej odpadł właśnie Lokomotiw Novosybirsk, który wygrywał Ligę Mistrzów sezon wcześniej. Grupę mieli wtedy jeszcze trudniejszą niż obecnie Zaksa, bo jakimś cudem dolosowali im Lube i Zenit Kazań do grupy.

A tak poza tym to głęboko trzeba by poszukać aby znaleść podobną sytuację. Nawet wśród finalistów, niekoniecznie zwyciężców, ciężko znaleść coś takiego (oczywiście pomijając tych finalistów, którzy nie zakwalifikowali się do kolejnej edycju Ligi Mistrzów z krajowych rozgrywek).

Edit: Jest jeszcze Paris Voley z sezonu 2001/02, które też nie wyszło z grupy jako obrońca tytułu.
Streeter
Posty: 7443
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Ogólnie człowiek co wymyślił ten obecny format to powinien jako nagrodę za zasługi dostać zwolnienie dyscyplinarne. Przecież to istna patologia. W jednej grupie pasjonujące starcia ogórków, a z drugiej nie wyjdzie ktoś z trójki Lube - Zaksa - Novosybirsk a może nawet dwie ekipy. Ogólnie ja bym nic nie miał przeciwko takim grupom, gdyby wszystkie takie były i gdyby wychodziły z nich po ludzku dwie ekipy. A tak mamy jakiś dziwny twór (przecież wiadomo, że w tych trudniejszych grupach ekipy na drugim miejscu będą mieć mniej punktów niż podczas festiwalu klepania biedaków w innej grupie). Jeśli się to odbije na naszej ekipie to będzie bardzo szkoda, ale nie upatrywałbym w tym winy drużyny, tylko patologię systemu. Mam nadzieję, że za rok doczekamy normalnego formatu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
alcio333
Posty: 113
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: alcio333 »

dyletant pisze: 16 lut 2022, o 13:44 Jak ZAKsie się nie uda z Cucine to pozostaje upatrywać szansy w Bułgarach. Knack u siebie pewnie wygra, ale na wyjeździe mogą mieć problemy.
Oba spotkania Knack - Hebar są rozgrywane w Bułgarii.
dyletant
Posty: 5111
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: dyletant »

alcio333 pisze: 16 lut 2022, o 14:56
dyletant pisze: 16 lut 2022, o 13:44 Jak ZAKsie się nie uda z Cucine to pozostaje upatrywać szansy w Bułgarach. Knack u siebie pewnie wygra, ale na wyjeździe mogą mieć problemy.
Oba spotkania Knack - Hebar są rozgrywane w Bułgarii.
Nawet nie wiedziałem. Nie lubię sytuacji, gdzie musimy oglądać się na innych, więc najlepiej niech KK załatwi to dziś, ale być może trochę się nam poszczęści.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Streeter
[/quote]
Streeter pisze: 16 lut 2022, o 12:36
Szary Wilk pisze: 16 lut 2022, o 09:30 Chyba nigdzie się nie da. Serio też jestem w stanie płacić za pojedyncze transmisje, bo nie mam zamiaru kupować dekodera, telewizji oglądam bardzo mało. Z reguły wlatuje strumyk lub inny stream, ale przy dużych meczach są zwieszki. Kiedyś na Ipli może było kupić pojedynczą transmisję za śmieszne 5 zł, ale teraz już tego niestety nie ma. Człowiek by i nawet 3-4 razy tyle mógł przelać, żeby sobie zobaczyć ważny meczyk, ale nie ma takiej możliwości...
Przecież ten PolsatBoxGo można na wszystkim odpalić. Ja mam w domu na telefonie, laptopie i MiBoxie, nawet Polsatu nie mam ani dekodera ani anteny, bo nie trzeba - wszystko netem idzie.

Streeter
Przecież na polsat box nie ma siatkarskiej LM. Tylko piłkarska LM a z siatki to PlusLiga i 1 liga.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: lukecik »

Szary Wilk pisze: 16 lut 2022, o 09:30
Nuriel pisze: 16 lut 2022, o 09:23
Szary Wilk pisze: 16 lut 2022, o 08:48 Z tego co widzę, to chyba CEV nie puści na YouTube tego meczu dzisiaj? Szkoda :(
Też właśnie szukałem :<

Da się gdzieś wykupić pojedynczą transmisje tego meczu?
Próbowałem na Polsat box ale nawet nie znalazłem w ogóle wzmianki o tym meczu, nie mówiąc o kupnie. Kompletne nieintuicyjna strona.
Chyba nigdzie się nie da. Serio też jestem w stanie płacić za pojedyncze transmisje, bo nie mam zamiaru kupować dekodera, telewizji oglądam bardzo mało. Z reguły wlatuje strumyk lub inny stream, ale przy dużych meczach są zwieszki. Kiedyś na Ipli może było kupić pojedynczą transmisję za śmieszne 5 zł, ale teraz już tego niestety nie ma. Człowiek by i nawet 3-4 razy tyle mógł przelać, żeby sobie zobaczyć ważny meczyk, ale nie ma takiej możliwości...
Nie rozumiem, nie masz zamiaru kupować dekodera, który nawet w najmniejszym abo za 20 zł/mc dałby ci możliwość swobodnego oglądania uwielbianej przez siebie dyscypliny w komfortowych warunkach, w tym na urządzeniach mobilnych dzięki apce, a jednocześnie nie miałbyś problemu, by za pojedynczy mecz zapłacić 20-25 zł, by obejrzeć go w internecie. Eufemistycznie rzecz ujmując: mega dziwne podejście.

Na upartego nie musiałbyś nawet montować anteny i tego dekodera używać, gdybyś nie chciał, wystarczyłaby ci apka, którą dostajesz w abo i mógłbyś oglądać na smart tv, telefonie, czy komputerze.
Streeter
Posty: 7443
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 16 lut 2022, o 16:55 Przecież na polsat box nie ma siatkarskiej LM. Tylko piłkarska LM a z siatki to PlusLiga i 1 liga.
Ja płacę 30 chyba złotych i mam Polsat Sporty wszystkie :) ale ja mam pakiet przepisany jeszcze z ipli, więc może coś się zmieniło w nowych.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Dejwu
Posty: 308
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:42
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Dejwu »

Ziraat za burtą.

Walka o oststnie premiowane miejsce rozegra się między Zaksą a Knack Roeselare.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: Orduna »

Ale to Hebar koncertowo przepierniczył. Mieć 23:20 i przegrać seta to jednak sztuka. Już chyba nic Zaksy nie uratuje.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: lukecik »

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Wystarczy, by Hebar doprowadził chociaż w jednym meczu do piątego seta i Zaksa ma awans?
I czy Zaksa nie potrzebuje w tej chwili 1 punktu do awansu nawet przy dwóch wygranych Roselare za 3 punkty?
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2021/2022

Post autor: SerCos »

Najpierw liczy się liczba zwycięstw.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”