Liga Mistrzów 2008/2009

Awatar użytkownika
Nefretete
Posty: 181
Rejestracja: 31 gru 2008, o 17:32
Płeć: K
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nefretete »

Dennis Guilder pisze:Jeśli Skra awansuje do FF, to będę się cieszył z awansu Iraklisu. Nie wiem, czy Skra by im dała radę, ale Friedrichshafen na pewno nie.
Punkt dla Ciebie za dobre przewidywanie :) Iraklis wygrał pierwszego seta i jest w Final Four.
"Sport jest rywalizacją, nie zawsze się wygrywa, trzeba też umieć pogodzić się z porażką" - M. Bąkiewicz

SEBASTIAN ŚWIDERSKI!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nagor »

Nefretete pisze:
Dennis Guilder pisze:Jeśli Skra awansuje do FF, to będę się cieszył z awansu Iraklisu. Nie wiem, czy Skra by im dała radę, ale Friedrichshafen na pewno nie.
Punkt dla Ciebie za dobre przewidywanie :) Iraklis wygrał pierwszego seta i jest w Final Four.
Nie wiadomo, grozi walkowerem, zobacz co się dzieje na hali...
...
alex4don
Posty: 37
Rejestracja: 25 lut 2009, o 15:06
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: alex4don »

To co się na tej hali dzieje to pop prostu śmieszne.... :) pierwszy raz coś takiego widzę. Kibice się cieszyli i jakieś petardy puścili i cała hala zadymiona... mam nadzieję, że nie będzie walkowera ;)
"Siatkówka jest grą dla inteligentnych"
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Roberto36 »

alex4don pisze:To co się na tej hali dzieje to pop prostu śmieszne.... :) pierwszy raz coś takiego widzę. Kibice się cieszyli i jakieś petardy puścili i cała hala zadymiona... mam nadzieję, że nie będzie walkowera ;)

Zgadzam sie z tobą,to jest po prostu parodia.A wielu narzeka na polskich kibiców na halach.Turcy i Grecy jako kibice to maja nie poklei w głowach.O by głupota nie doprowadziła do unieważnienia meczu !!! !!!
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nagor »

A ja właśnie liczę na walkower, kibice się nauczą zachowywać, oraz ciekawa drużyna trafi do FF :D
...
alex4don
Posty: 37
Rejestracja: 25 lut 2009, o 15:06
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: alex4don »

Wznowili ;)
"Siatkówka jest grą dla inteligentnych"
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nagor »

alex4don pisze:Wznowili ;)
Ehh a tak liczyłem na tego walkowera. Ale i tak hala zadymiona, powinni jeszcze poczekać co najmniej 4 godziny :D Oby Grecy zapłacili za to baardzo dużo...
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Mate »

Powinni nałożyć karę pieniężną lub coś w tym stylu na Iraklis, ale nie walkower. To byłoby kompletną głupotą.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nagor »

Mate pisze:Powinni nałożyć karę pieniężną lub coś w tym stylu na Iraklis, ale nie walkower. To byłoby kompletną głupotą.
To byłoby skuteczne, a nie głupie.
...
alex4don
Posty: 37
Rejestracja: 25 lut 2009, o 15:06
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: alex4don »

Mate pisze:Powinni nałożyć karę pieniężną lub coś w tym stylu na Iraklis, ale nie walkower. To byłoby kompletną głupotą.
Zgadzam się

Widac, że w hali dym ciągle jest
"Siatkówka jest grą dla inteligentnych"
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nagor »

Jakby Skra była na miejscu VFB to byście sami dzwonili i s...i o przełożenie spotkania albo walkower :] Obyście kiedyś doświadczyli tego co Niemcy dziś :D

Koreańczyk na przyjęciu :O ?
...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Pele »

Trochę żartem to uważam ze NIemcy sa zahartowani jeszcze z czasów wojny
:D :D :D :D :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: dreamer »

Bardzo podobała mi się spokojna gra Iraklisu w meczu z VfB. Z drugiej strony trzeba przyznać, że Niemcy w tak słabej formie nie byli chyba jak pamietam od końca lat 90-tych XX wieku :D.

Gdyby Iraklis miał szansę na organizację FF, byłby groźnym rywalem dla każdej druzyny.
Ale nie będzie... !!! bo kibice greccy dzisiaj zdecydowali o tym, że nie chcą aby ich drużyna organizowała FF.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: niepoinformowany »

Iraklis Saloniki 3:0 VfB Friedrichshafen(25:18, 25:20, 28:26)

Czyżby po prostu Niemcy nam nie leżeli, a są tylko solidnymi średniakami?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nagor »

Michalczyk na parkiecie, FF w kieszeni :) A poważnie: Janeczek chyba powinien zostać na drugi set, Mlyakow uderza przed siebie, poza tym Włosi znają go jak własną kieszeń...
...
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: ewa »

Cudu nie było. Winiar pogrążył Częstochowę :|
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nagor »

Żeby to Polak Polakom wbijał nóż w plecy...
...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: mily66 »

Prędzej Visotto ich pogrążył.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Pele »

Sami się pogrążyli w pierwszym meczu.
A Winiar to po prostu zawodowiec i tyle!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nagor »

Nie ma to tamto, odpuścili mecz, może wolą się skupić na PO w PLS, w przyszłym roku nie będzie LM, może starcza im ćwierćfinał
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: dreamer »

Po pierwszym meczu z Trentino napisałem, że obawiam się, aby rewanż nie pozostawił w psychice częstochowian zbyt bolesnych śladów. Zostałem skrytykowany za to, ale mam nadzieje, że krytykanci dzisiaj zrozumieli po zakończonym meczu co miałem na myśli.

A o meczu...
Tragedia !!!
Mimo uznania dotychczasowych osiągnięć w tej edycji LM trzeba powiedzieć, że dzisiaj zagrali bez ikry. Żaden zawodnik nie stanął na wysokości zadania, to znaczy nie wykazał minimum pozytywnej chęci do stawienia oporu gospodarzom.
Tu już nie chodzi nawet o rozmiary porażki, tylko o "położenie l--y" na ten mecz.

Powtarzam - obawiam się, jakie ślady pozostawi ten mecz w psychice zawodników Częstochowy.

dreamer

Przy okazji...

Czarny dzień mamy dzisiaj.
Porażki to zdarzały się w LM (ogólnie w pucharach europejskich) nawet po 3 dziennie, ale styl, a raczej zaangażowanie zarówno Muszyny jak i Częstochowy, to policzek dla kibiców.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: norbertz90 »

Nawet rezerwy rozbiły mistrza Polski do 12. Gra wygladała tak : przyjecie na 5 mert rozegranie niedokładne , zamkniecie oczu przez atakujacego i jak najmocniej przed siebie.
Piscopo ośmieszyl Nowakowskiego. Nowakowski z przechodzącej piłki został zablokowany jedną ręką od niechcenia . Druga rekę Piscopo chyba trzymal w spodenkach. Trentino blok 18 do 4. Zagrywka 4:0. Przyjecie bez porównania atak również. Po raz kolejny Winiarski grał bardzo dobrze. Taki zawodnik 2 razy sie nie myli. Jest on inteligentym graczem. Gdy była sytuacja zeby przebic piłke to nie przebijał przed siebie tylko w okresloną strefę. Raz zagrał tam gdzie stoi Nowakowski, który jest w obronie fatalny. Nasi niestety wszystko przed siebie, bez emocji, nie było widac radości po udanych akcjach nawet w I secie. Zibi zamknięty w sobie. wszyscy znamy odpowiedź dlaczego Mlyakowa nie chcieli w Trento. Wybrali sobie 32 letniego innego Bułgara, na którego również nie potrafiliśmy znalesc sposobu podobnie jak nawet na głebokie rezerwy Trentino.
Nie wypada o niczym innym marzyc jak o zwyciestwie Skry, ktróra spotka sie w Pradze w finale z Trentino
Norbert
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Mate »

http://www.cev.lu/mmp/online/website/ma ... 14_EN.html ----> statystyki z meczu. 18:4 w bloku !!! Nie ma czego rozpamiętywać. 17% w ataku Mlyakowa.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nagor »

Faktycznie dziś nie było żadnego dobrego omenu na Play offy. Wszyscy zagrali słabo, faktycznie bez jaj. Mlyakow zamykał oczy i uderzał "a nóż coś wpadnie". Janeczek zaczął dobrze, ale potem zbliżył się do reszty. Bartman zero ryzyka i odważnych akcji, takich jak lubi, takich, jakie są jego atuty. Żal pisać więcej, bo chłopaki to przeczytają i już nic nie wygrają :D
...
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: majka86 »

smutny mecz :( w AZSie nikt nie zagrał dobrze :(

i Michał też dziś nie błyszczał. Widać zmęczenie po ostatnich meczach, w których praktycznie w nikim nie miał wsparcia w ataku. Dobrze, że Vissotto już gra i Kazijski zaczyna wracać
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: lucass90 »

Mecz AZS-u, był meczem bez historii. Można powiedzieć o nim najwyżej tyle, że się odbył. Młode siurki przegrały z drużyną kompletną, która Ligę Mistrzów wygra bez najmniejszych problemów. Współczuję każdemu kolejnemu przeciwnikowi Itasu.
Częstochowa niech się skupi teraz na walce o Europejskie Puchary...
AZS CZĘSTOCHOWA!
lolo1234
Posty: 80
Rejestracja: 21 lut 2009, o 20:08
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: lolo1234 »

No nie wiem czy bez problemów....
Tak samo można powiedzieć np o Lube. Może Itas bedzie faworytem ale łatwo mu nie będzie :D
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: lucass90 »

lolo1234 pisze:No nie wiem czy bez problemów....
Tak samo można powiedzieć np o Lube. Może Itas bedzie faworytem ale łatwo mu nie będzie :D
No Lube jest jedyną drużyną, która może im zagrozić, to prawda. Ale resztę Itas połknąłby w całości.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Pele »

Skra tesch w odwrocie - pierwszy set w plecy w drugim pogrom.
Szkoda
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Mate »

No i 0:3, więc pozostaje nam Jastrzębie w pucharach.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”