Liga Mistrzów 2022/2023

Swistolinka
Posty: 281
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Swistolinka »

Szary Wilk pisze: 11 sty 2023, o 22:07 ZAKSA bierze Bednorza i pozamiata, o ile Polski Dirlić (pewniak Grbicia) zacznie grać powyżej 40 % w ataku, bo do tej pory to punktuje tylko z absolutną niszą, kręcąc się na 38/20 % z zespołami z Play Off (TOP 9, bo bez ZAKSY) i nawet dziś został wbity w parkiet przez Czechów (12/32, 10 błędów = 36/6 % w ataku, wybitne spotkanie)
Odważna opinia z tym pozamiataniem Perugii :D
Szary Wilk
Posty: 8019
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Swistolinka pisze: 11 sty 2023, o 22:13
Szary Wilk pisze: 11 sty 2023, o 22:07 ZAKSA bierze Bednorza i pozamiata, o ile Polski Dirlić (pewniak Grbicia) zacznie grać powyżej 40 % w ataku, bo do tej pory to punktuje tylko z absolutną niszą, kręcąc się na 38/20 % z zespołami z Play Off (TOP 9, bo bez ZAKSY) i nawet dziś został wbity w parkiet przez Czechów (12/32, 10 błędów = 36/6 % w ataku, wybitne spotkanie)
Odważna opinia z tym pozamiataniem Perugii :D
To akurat się tyczyło PlusLigi ;) A Perugia? Do pokonania przez ZAKSĘ/Jastrzębie. Dlaczego nie? Ten klub wygrał LM ostatni raz przed przyjściem Leona, więc ostrożnie z tym stawianiem ich za pewniaków. Teraz jest Semeniuk, ale on nie gra jeszcze tak jak w ZAKSIE, a rok temu był Anderson, więc nie byle kto.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Elgarten »

Swistolinka pisze: 11 sty 2023, o 21:52 Po dzisiejszym dniu, szanse na baraż Zaksa-Zawiercie, żeby potem trafić na Perugię w ćwierćfinale znacząco urosły. Byłoby to fatalne dla obu polskich drużyn, ale dzisiejszymi wynikami to oni sobie nie pomogli.
Może i trochę wzrosły, ale też bez przesady, że "znacząco". Jeżeli Zaksa i Zawiercie wygrają w ostatniej kolejce, to praktycznie nie ma szans, żeby zagrali ze sobą w play off. A co do Perugii, to tam jest wszystko na żyletki - mogą skończyć na pierwszym miejscu w ogólnej tabeli, a mogą na trzecim (nawet jest mała szansa, że na czwartym). Dlatego tutaj to już kompletnie nie ma co wyrokować jak się ułoży później cała drabinka.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
ciorny17
Posty: 8559
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 11 sty 2023, o 21:50 Semeniuk ma w lidze 52/42 procent ataku i 52 procent przyjęcia, wyżej z regularnie grających zawodników są Ngapeth, Płotnicki, Bottolo i Antonow w odbiorze zagrywki, można było chyba mieć większe problemy w przyjęciu.
Doceniam Twój optymizm, ale tak patrzę makro na to co gra Kamil odnosząc się do tego co ma na szyi po ostatnim sezonie, jednocześnie co prawda wiedząc, że jest styczeń i to nic nie znaczy, ale powtarzalność pewnych sekwencji i zachowań pokazuje, że Semeniuka jest się w stanie bardzo łatwo wyłączyć z gry. Czy oczekuję za dużo od najlepszego gracza ostatniego sezonu?
Powtórzę się, ale w meczach o coś na kadrze 48%/36% w ataku a teraz w tych ważniejszych meczach 3x słabiutko. Chciałabym te dywagacje z uśmiechem traktować w kwietniu maju, ale obawy mam mimo wszystko
Kłamca.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: lukecik »

Ale mam ból czterech liter po tym meczu... Mieliśmy naprawdę wszystko w swoich rękach, a jednak czegoś zabrakło. I w czwartym secie, i w piątym, gdy nawet mieliśmy piłkę meczową w górze. Nie można zarzucić braku walki, zaangażowania. Były lepsze i gorsze momenty, ale generalnie bez patrzenia w statystyki, to zagraliśmy na dobrym poziomie. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do zagrywki, która z małymi wyjątkami była kompletnie bezproduktywna, Danani zbyt często miał dołki w przyjęciu. Muszę pochwalić Konara, bo jak go ciągle krytykowałem, gdy grał słabo, tak teraz muszę docenić, że od jakiegoś czasu gra bardzo przyzwoicie.

Szkoda, że po takiej walce i horrorze skazujemy się na grę w barażach. Te dwa mniej rozegrane mecze bardzo by się przydały.

Kilka słów odnośnie sędziowania. W pale mi się nie mieści naprawdę, jak można do, wydawałoby się, poważnych rozgrywek, oddelegowywać tak słabych, tragicznych wręcz sędziów. Nawet challange bywał dziś bezradny wobec swobodnych interpretacji akcji i tworzenia własnych przepisów przez duet sędziowski. W dwie strony szły takie babole sędziowskie, że to jest kpina po prostu. Nie wiem czy jest jakaś druga drużynowa dyscyplina, w której sędziowie tak często kompromitowali siebie i tę dyscyplinę w trakcie meczu w oczach kibiców.
Diomedea
Posty: 4470
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

Tavares jak Muzaj-w waznym momencie tj koncowce TB zrobil Tavaresa, tym razem atakujac druga pilke po obronie.
A potem wrocil na najbardziej znanego schematu, posylajac pilke Urosowi, do ktorego juz spokojnie ustawil sie blok.
Ze tez on nie ma jakiegos srodkowego poziomu nieobliczalnosci. :(
Tych meczowych to Zawiercie mialo ze 3, a Ankara wykorzystala swoja pierwsza meczowa.

Mecz na pewno trzymajacy w napieciu, choc i bledow bylo sporo. Nie ogladalam od poczatku, wiec nie wiem czy Kuba mial racje mowiac o "przeziebieniu" Kwolka. Fakt ze od 4go seta przestal konczyc, w 3cim jeszcze troche gral.
Danani zachowal sie jak palant, sedzia byl z tych co oddaja punkty jak wczesniej podejma jakas trudna i kontestowana decyzje, wiec Danani dal mu okazje.
Bardzo dobry mecz Szalachy, cos tam w transferach bylo o staraniach Zawiercia o gwiazdke na srodku. Mam nadzieje ze nie za Michala.
I Konar bardzo solidnie, w koncowce chyba skonczyl wszystko co dostal, szkoda ze nie do niego poszla ta ostatnia wystawa.

Winiar zrobil Winiara i wypuscil Dulskiego 2 razy na momencik, raz w przegrywanej koncowce, potem w koncowce TB.
Co on chce tym osiagnac poza podwyzszeniam bloku na jedna akcje? I czemu nie wpuszcza go regularnie na koncowki z BB, Radomiem czy chocby walczakami ze Lwowa. Mialby wieksza szanse, ze te wejscia w pucharach czemus posluza.
Tylko ta druga zmiana byla na podwojna.

Sedzina dramatyczna. Jak ona sie tam znalazla? Zreszta ten facet na slupku tez slaby.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7954
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

ciorny17 pisze: 11 sty 2023, o 22:31Doceniam Twój optymizm, ale tak patrzę makro na to co gra Kamil odnosząc się do tego co ma na szyi po ostatnim sezonie, jednocześnie co prawda wiedząc, że jest styczeń i to nic nie znaczy, ale powtarzalność pewnych sekwencji i zachowań pokazuje, że Semeniuka jest się w stanie bardzo łatwo wyłączyć z gry. Czy oczekuję za dużo od najlepszego gracza ostatniego sezonu?
Powtórzę się, ale w meczach o coś na kadrze 48%/36% w ataku a teraz w tych ważniejszych meczach 3x słabiutko. Chciałabym te dywagacje z uśmiechem traktować w kwietniu maju, ale obawy mam mimo wszystko
Nom, ale o czym mówimy.

1. Jak ktoś miał nadzieję, że Semeniuk będzie teraz graczem o statusie Michajłowa, Leona albo Bernardiego, to przykro mi, ale 194 cm wzrostu raczej nie sprzyja graniu dwanaście miesięcy w roku na tym samym poziomie.
2. Perugia ma lepszy skład od Zaksy, on tam jest gwiazdą nr 3, z czego Rychlicki w ataku też robi swoje, w Kazaniu swego czasu Anderson też był jedynie uzupełnieniem Leona i Michajłowa, i nikt na to nawet za bardzo nie zwracał uwagi. Tutaj jeszcze na ławce nie Żaliński i Kluth, a porównywalny Płotnicki i Herrera, który może wejść z ławki i zrobić 22 pkt na +70%. Zupełnie inna dynamika grupy, potem wygrywa Perugia KMŚ w cuglach i trzech gości może dostać MVP, pomimo kiepskiego finału Semeniuka i Rychlickiego, ciężko to porównywać z Zaksą pod koniec ubiegłego sezonu, gdzie Kaczmarek miał w pewnym momencie kryzys, a Śliwka cały sezon jechał na zaciągniętym hamulcu.
3. 26-0.
4. Zostają te dwa słabsze mecze o stawkę, tu pewnie się rzeczywiście można czepiać, ale raz, pkt 3, a dwa, odnosiłem się do analizowania takich nieznaczących meczów jak ten z Ljubljaną.

Dlatego rzeczywiście trochę się uśmiecham na te narzekania na Semeniuka, że po prostu gra nieźle w ekipie, która przez 3,5 miesiąca ot co zagrała dwa tiebreaki (grając z 10 meczów z Civitanovą, Trentino, Modeną, Piacenzą czy Brazylijczykami). :) Najlepszy polski siatkarz od czasów śp. Wójtowicza przyflopował w Rosji, Włoszech i Turcji, tak że mogło być gorzej.

Trochę też jest tak, odnosząc się do drugiej części, że niektórzy po triumfach Zaksy nabrali przekonania, że na każdej pozycji mamy absolutnie najlepszych graczy na świecie. A pewnie mamy największy potencjał na świecie, ale na dystansie całego roku kalendarzowego okazało się już dwukrotnie, że aż tak dobrze (indywidualnie) to jednak nie jest. Siatkówka to mocno kontekstowy sport i w trzy miesiące od MVP LM można przejść do -22% efektywności ataku w ćwierćfinale olimpijskim (czy ile tam było). Brazylijczycy swego czasu to byli wręcz znani z tego, że w klubach to poza środkowymi grali w ekipach spoza ścisłej czołówki, a wygrywali wszystko z reprezentacją.
WysokiPortorykanczyk pisze: 11 sty 2023, o 21:50 W innym miejscu napisałem, że tego Kukarcewa to warto wyjąć z Hiszpanii, bo świetnie tam gra, duży potencjał techniczny, ale takiej gry jak w Roeselare to ja się nie spodziewałem, mógłby go jakiś ligowy średniak wyciągnąć.
9 BP, +21, 25/44 skuteczności i efektywności - od czasów Pawłowa nie widziałem gracza z taką minimalną liczbą błędów na tej pozycji, ciekawe czy to utrzyma, bo w lidze belgijskiej też ma 60 procent.

Ok, teraz w lidze belgijskiej ma 56/46 procent.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: lukecik »

Diomedea pisze: 12 sty 2023, o 15:18 wiec nie wiem czy Kuba mial racje mowiac o "przeziebieniu" Kwolka.
Może palnę bzdurę, bo też ani dokładnie się w tę wypowiedź nie wsłuchałem, ani jej dokładnie nie pamiętam, ale ten tekst z gorączką Urosa i przeziębieniem (które w zrozumianym przeze mnie kontekście lepiej brzmiałoby zamrożeniem) to była tylko metafora, że Uros dostawał mnóstwo piłek, a Kwolek został schowany na jakiś czas. Niemniej, może źle to odczytuję.

Diomedea pisze: 12 sty 2023, o 15:18Danani zachowal sie jak palant, sedzia byl z tych co oddaja punkty jak wczesniej podejma jakas trudna i kontestowana decyzje, wiec Danani dal mu okazje.
Co dokładnie takiego nagannego bylo w zachowaniu Dananiego? Nie zauważyłem nic takiego, co zasługiwałoby na czerwoną kartkę. Ta tępa typiara z gwizdkiem, która wczoraj chyba w ogóle pierwszy raz była na meczu, popisywała się ciągle nieznajomością przepisów i tworzyła nowe. Ja się nie dziwię, że gdy wpierała Dananiemu przejście dołem, to on jej zaprezentował, co zrobił, a błędu przecież nie popełnił. To jest zachowanie godne palanta? Chyba że masz na myśli coś innego.
Diomedea pisze: 12 sty 2023, o 15:18Winiar zrobil Winiara i wypuscil Dulskiego 2 razy na momencik, raz w przegrywanej koncowce, potem w koncowce TB.
Co on chce tym osiagnac poza podwyzszeniam bloku na jedna akcje? I czemu nie wpuszcza go regularnie na koncowki z BB, Radomiem czy chocby walczakami ze Lwowa. Mialby wieksza szanse, ze te wejscia w pucharach czemus posluza.
Tylko ta druga zmiana byla na podwojna.
To dobry moment, aby wrzucić fragment wywiadu z Winiarem, który wczoraj czytałem na jednym z serwisów.
Dawid Dulski to nazwisko, o którym wiele się mówi. 20-latka na radarze mają wszyscy skauci. W drużynie pełni on rolę drugiego atakującego, a można było się spodziewać, że przy takim natłoku spotkań, będzie grał trochę częściej. Czy można oczekiwać w jego przypadku, że tych okazji do pokazania swoich umiejętności nadarzy się więcej?

Bardzo ważne w pracy z młodymi zawodnikami jest to, by wprowadzać ich do zespołu bezboleśnie. Dawid gra po raz pierwszy w PlusLidze, zmienił klub i samo to jest dla niego dużym wydarzeniem. W większości spotkań pojawia się na krótkich i podwójnych zmianach. W ważnych momentach ta roszada dużo wnosiła, chociażby podczas meczu w Bułgarii w Lidze Mistrzów. Zagrał też kilka spotkań w całości.
To nie tak, że jak ktoś jest dużym talentem, to trzeba od razu go rzucać na głęboką wodę. Według mnie rozwija się prawidłowo i w miarę możliwości tych szans będzie dostawał coraz więcej.
Brzmi logicznie, ale nie da się oprzeć wrażeniu, że tych okazji do wpuszczenia Dulskiego było naprawdę sporo, a tego nie zrobiono. Ciekaw jestem, czy w Pucharze Polski na Będzin też wyjdzie Konarski. Chyba bym się zwalił z łóżka ze śmiechu.
Diomedea pisze: 12 sty 2023, o 15:18Sedzina dramatyczna. Jak ona sie tam znalazla? Zreszta ten facet na slupku tez slaby.
Polecam wszystkim początek dzisiejszej prawy siatki, w której Bednaruk odsłania kulisy tego pożal się Boże sędziowania, gdyż zasięgnął języka po meczu u zawodników, o co tam chodziło przy tych najdłuższych kłótniach. Kuriozum, groteska, błazenada, żenada. Nie wiem jeszcze, jak mam nazwać postawę sędziów, którzy obrazili się na mecz, mają wszystkiego dość i chcą go jak najszybciej skończyć, w związku z tym np. nie przyznają challengów, żeby uniknąć dalszego zamieszania.
Na twitterze Warty jest wypowiedź Konara, który mówi, że główny arbiter bodaj w piątym secie sam mu powiedział, że nigdy nie sędziował takiego meczu i on już nie wie, co ma robić. Kabaret.

Kto nie oglądał, to wyobraźcie sobie sytuację, że odgwizdała Bruno błąd przekroczenia linii pod siatką przy wykonywaniu ataku. Challenge pokazał, że ją tylko nadepnął, ale nie przekroczył całą stopą i ona się kłóciła z Turasami pokazując swoją stopą, jak mało, ale jednak Bruno tę linię przekroczył, w związku z czym to jest błąd. :D Dopiero główny spojrzał na ekran nad boiskiem i zmienił jej decyzję. No komedia.
Diomedea
Posty: 4470
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Diomedea »

1 Nie , nie odczytujesz tego zle, to byla metafora na przesadne schlodzenie, Tylko ogladajac od koncowki drugiego seta trudno mi powiedziec czy to wina Tavaresa, czy najpierw Kwolo przestal konczyc.

2 Nic nadmiernie zlego nie nie bylo. Ale bylo to glupie, poza faktem, ze bylo nieregulaminowe. Poziom i sposob sedziowania byl widoczny rowniez dla zawodnikow. Jak sedzia oddal punkt za cztery odbicia to nie trzeba bylo stwarzac okazji do oddania i za czerwona kartke. Danani normalnie nie ma nic do roboty pod slupkiem, tam jest miejsce dla kapitana druzyny, ewentualnie dla zawodnika wykonujacego ocenione zagranie (wtedy chyba chodzilo o "przejscie dolem" Tavaresa, pokazane przez sedzine gdy ten probowal wycofac pilke po przyjeciu czy tez obronie na druga strone) .
Tam owszem byl blad, ale on nie polegal na przejsciu dolem. W kazdym razie Danani zachowuje sie jakby gral w dawnej Skrze, ktora biegala cala grupa pod slupek.

3 A co ma innego ma powiedziec Winiar w sprawie Dulskiego? Przeciez nie powie: nie wpuszczam czesto Dulskiego, bo Konar to moj kolega z boiska?
Zreszta opowiadanie, ze Dulski gra duzo to fikcja.

4 Ten glowny owszem cos tam sedziowal, pamietam te twarz. Raczej chodzilo arbitrowi o to, ze nie sedziowal meczu o takim poziomie napiecia. Ktore to napiecie sedziowie sami stworzyli, blednymi decyzjami, znaczy glownie druga. Liniowi tez nie pomagali, bosko bylo pokazane przy mocno ponadmetrowym aucie (pilka nie byla widoczna z kamery, tak daleko upadla).
Mi ten pierwszy sie kojarzy raczej z takim bojazliwym, chwiejnym sedziowaniem, choc wiadomo jak to z pamiecia.
Natomiast druga sedzina wyraznie nie znala najbardziej podstawowych przepisow. Co pokazala wlasnie w przypadku "przejscie" Bruno, czy tez "przejscia" Tavaresa.
Dramatyczny poziom tej Pani, skandaliczny brak znajomosci podstaw wykonywanej pracy.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: hunter »

Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: bono »

Szary Wilk pisze: 11 sty 2023, o 22:07 ZAKSA bierze Bednorza i pozamiata, o ile Polski Dirlić (pewniak Grbicia) zacznie grać powyżej 40 % w ataku, bo do tej pory to punktuje tylko z absolutną niszą, kręcąc się na 38/20 % z zespołami z Play Off (TOP 9, bo bez ZAKSY) i nawet dziś został wbity w parkiet przez Czechów (12/32, 10 błędów = 36/6 % w ataku, wybitne spotkanie)
Nie chcę zaczepiać ale odpuść temat Kaczmarka bo jakbyś skojarzył fakty (podpisany prawie kontrakt z kacapami w zeszłym sezonie i od tego czasu prawie w każdym meczu mentalnie obok spotkania + jakieś tam pojedyncze lepsze występy)to byś skumał że coś jest nie tak.
Staszewski 58%, Śliwka 52%, środkowi standardowo 6 i 7 z przodu a atakaujący 36%.
Generalnie mamy problem i to tyle co napisze.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

bono pisze: 12 sty 2023, o 22:21
Szary Wilk pisze: 11 sty 2023, o 22:07 ZAKSA bierze Bednorza i pozamiata, o ile Polski Dirlić (pewniak Grbicia) zacznie grać powyżej 40 % w ataku, bo do tej pory to punktuje tylko z absolutną niszą, kręcąc się na 38/20 % z zespołami z Play Off (TOP 9, bo bez ZAKSY) i nawet dziś został wbity w parkiet przez Czechów (12/32, 10 błędów = 36/6 % w ataku, wybitne spotkanie)
Nie chcę zaczepiać ale odpuść temat Kaczmarka bo jakbyś skojarzył fakty (podpisany prawie kontrakt z kacapami w zeszłym sezonie i od tego czasu prawie w każdym meczu mentalnie obok spotkania + jakieś tam pojedyncze lepsze występy)to byś skumał że coś jest nie tak.
Staszewski 58%, Śliwka 52%, środkowi standardowo 6 i 7 z przodu a atakaujący 36%.
Generalnie mamy problem i to tyle co napisze.
Skoro jest tak jak mówisz to ZAKSA nie rozgląda się za nowym atakującym?
Semper fidelis
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: jaet »

Diomedea pisze: 12 sty 2023, o 15:18 Tavares jak Muzaj-w waznym momencie tj koncowce TB zrobil Tavaresa, tym razem atakujac druga pilke po obronie.
To była trzecia piłka (po bloku dwa razy dotknęli w obronie), więc miał do wyboru atakować lub przebić. Co nie zmienia faktu, że bezpośredni błąd to najgorsze co mógł wymyślić.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: niepoinformowany »

Na profilu FB JW jest drabinka fazy pucharowej LM - nie ma żadnego losowania tylko rozstawienie do drabinki według zajętych miejsc.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: bono »

No to ostatnia kolejka zapowiada się mega ciekawie.
Pobawmy się 8-)
Zwycięzcy drużyn - JW 1 miejsce, 2 będzie Perugia, 3 Lube, 4 Trento, 5 Halbank,
Z drugich miejsc - Zawiercie 1,2 Zaksa,3 Friedrichshafen,4 Lublana 5 Roeselare
Z trzeciego Tours

Play offy Zawiercie - Tours
Zaksa - Roeselare
Friedrichshafen - Lublana

1/4 finału Zawiercie - Lube
Zaksa - Perugia
Trento - Halbank
JW - Friedrichshafen/Lublana

1/2 finału Lube - Perugia
Trento - JW

Finał Perugia - JW
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ciorny17
Posty: 8559
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

Vincentin conte vibu złapał i póki co gra w pojedynkę przeciwko Jastrzębiu.

Superlak póki co bieda.
Kłamca.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: kader14 »

Ale to Zawiercie jest dnem w Europie, z ogórkami z Niemiec się męczyć. Patrzę na ten skład Berlina to nikt z nich do plus ligi się nie nadaje.
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: kuchcik77 »

wrzuc proszę domniemana drabinke ze strony ptaków. Zawiercie jako najlepszy zespól z 3 miejsc awansuje do repasaży;)
Pawel9221
Posty: 1190
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Pawel9221 »

kader14 pisze: 25 sty 2023, o 19:50 Ale to Zawiercie jest dnem w Europie, z ogórkami z Niemiec się męczyć. Patrzę na ten skład Berlina to nikt z nich do plus ligi się nie nadaje.
NIe robmy sobie zartow: Brehme, Sotola, Carle byliby dobrymi wzmocnieniami i nie do outsiderow a dla klobow z miejsc 6-10, nawet Schott calkiem sobie radzil, szczegolnie w Gdansku
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: bono »

Halbank gładko z Bułgarami 3-0 i zajmuje I miejsce w grupie ale jest najsłabszą drużna wśród liderów grup.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
hottakesbot
Posty: 1049
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: hottakesbot »

Berlin ez z Zawierciem, roznica w bloku-obronie na korzysc Berlina jak miedzy Bielskiem i Zaksa mniej wiecej.

Zawiercie jest absolutnie daremne, same baloniki w libero albo bledy, widac reke Winiarskiego.
buzinga
Posty: 1282
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: buzinga »

bono pisze: 25 sty 2023, o 19:55 Halbank gładko z Bułgarami 3-0 i zajmuje I miejsce w grupie ale jest najsłabszą drużna wśród liderów grup.
Jak dojdzie Jeaschke z Holtem to nie był bym taki pewien czy będą słabsi od Lube.


Można różne rzeczy mówić o Berlinie, ale ten zespół jest dobitnym przykładem ile można w siatkówce zrównoważyć elementami zespołowymi. Świetnie Niemcy bronią. Ciekawe czy utrzymają taką jakość do końca, bo jeśli tak to Zawiercie będzie się męczyć niemiłosiernie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7954
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Uros 13%/31% przyjęcia/ataku, zacznie grać to Zawiercie wygra, nie zacznie, to możliwe, że nie wygra.

A Berlin ma fajny skład, nie wiem o co chodzi.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: bono »

buzinga pisze: 25 sty 2023, o 20:02
bono pisze: 25 sty 2023, o 19:55 Halbank gładko z Bułgarami 3-0 i zajmuje I miejsce w grupie ale jest najsłabszą drużna wśród liderów grup.
Jak dojdzie Jeaschke z Holtem to nie był bym taki pewien czy będą słabsi od Lube.
Nie wziąłem pod uwagę tych wzmocnień Turków - jak i tego że Zawiercie będzie tak słabo wyglądać. Jak przegrają za 3 to przy wygranej Tour z Benfiką za 3 Zawiercia nie ma dalej.

Coś czuje że Zaksa podłoży się - wtedy chyba jednak nie pójdą na kurs kolizyjny z Perugią. No ciekawe jakie będą wyniki.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
buzinga
Posty: 1282
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: buzinga »

WysokiPortorykanczyk pisze: 25 sty 2023, o 20:07 Uros 13%/31% przyjęcia/ataku, zacznie grać to Zawiercie wygra, nie zacznie, to możliwe, że nie wygra.

A Berlin ma fajny skład, nie wiem o co chodzi.
Oczywiście, że fajny. Szkoda tylko że Tillie nie ma powyżej 190 cm, bo jakby miał to od razu brałbym go do Plusligi. Chociaż na miejscu Olsztyna mimo tego mocno bym się nad nim zastanowił, ale to tak pod kątem przyszłego sezonu oczywiście.
buzinga
Posty: 1282
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: buzinga »

bono pisze: 25 sty 2023, o 20:13
buzinga pisze: 25 sty 2023, o 20:02
bono pisze: 25 sty 2023, o 19:55 Halbank gładko z Bułgarami 3-0 i zajmuje I miejsce w grupie ale jest najsłabszą drużna wśród liderów grup.
Jak dojdzie Jeaschke z Holtem to nie był bym taki pewien czy będą słabsi od Lube.
Nie wziąłem pod uwagę tych wzmocnień Turków - jak i tego że Zawiercie będzie tak słabo wyglądać. Jak przegrają za 3 to przy wygranej Tour z Benfiką za 3 Zawiercia nie ma dalej.

Coś czuje że Zaksa podłoży się - wtedy chyba jednak nie pójdą na kurs kolizyjny z Perugią. No ciekawe jakie będą wyniki.
Mi tam bardziej pachnie podkładką Trento. Zwycięstwo z Zaksą potrzebne im jak rybie ręcznik. Przegrywając mają łatwiejszą drabinkę (Unikną Perugii aż do finału). A i odpoczynek podstawowym zawodnikom by się przydał, bo Lorenzetti raczej w tym sezonie nie rotuje za bardzo.
krzysiu
Posty: 5485
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: krzysiu »

Zawiercie odpada?
ptrlnd
Posty: 340
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: ptrlnd »

Kiedyś wstydziliśmy się za Warszawę, dzisiaj wstydzimy się za Zawiercie :]
buzinga
Posty: 1282
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: buzinga »

krzysiu pisze: 25 sty 2023, o 20:21 Zawiercie odpada?
Małe szanse. Tours musi wygrać z Benfiką za 3 (co pewnie uczyni), ale Roselare też musi pokonać Lube za 3. Jak Warta przegra z Berlinem, będzie grać w 1/8 z Zaksą. Lepiej żeby wygrali.
PioterZJastrzebia
Posty: 1243
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: PioterZJastrzebia »

Uros poza boiskiem i już nie wróci.
Zawiercie na kursie autodestrukcji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”