Liga Mistrzów 2012/2013

OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: OlaMleko »

bono pisze: Ale mały kamyczek do ogródka, nie widzę na trybunach nikogo z Rzeszowa czyżby kibice sukcesu - nie wierze...
Naprawdę chcesz ocenić kibiców Resovii po tym, że nie przyjechali do odległego kraju w środku tygodnia na jeden mecz?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: weary_skier »

Kowal sabotuje tym Bartmanem.
Abdel-Azis kontynuuje swoją serię.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, o 21:46 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: BadTrue »

weary_skier pisze:Kowal sabotuje tym Bartmanem.
Ale Zbyszek mimo tylu czap nadal dynamiczny :D
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: kuki91 »

Lotman idize na wyższej skuteczności niż Bartman, to jest smutne, no ale czasami zdarza się taki dzien, ze nic nie siedzi.

Teraz znowu słaby set... i troche błędów sędziowskich....
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Kicu »

OlaMleko pisze:
bono pisze: Ale mały kamyczek do ogródka, nie widzę na trybunach nikogo z Rzeszowa czyżby kibice sukcesu - nie wierze...
Naprawdę chcesz ocenić kibiców Resovii po tym, że nie przyjechali do odległego kraju w środku tygodnia na jeden mecz?
Kibice ZAKSY tydzień temu problemu z tym nie mieli ;) A wiadomo jak wygląda kibicowanie w Kędzierzynie, a jak w Rzeszowie.
Nie no, oczywiście piszę to z przymrużeniem oka. Nie mi oceniać Rzeszowskich kibiców i nie mam zamiaru ich krytykować za cokolwiek.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, o 21:48 przez Kicu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Klugenhammer »

Zibi po powrocie na boisko 0/3 w ataku. :D
Cyba na długo zapamięta dzisiejszy mecz.
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: MAX »

Zibi skończył dzisiaj atak?
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: kuki91 »

Z tego co kojarze, to na razie konsekwentnie gra dla CUneo i nie skończył nic ;)
bono
Posty: 3551
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: bono »

OlaMleko pisze:
bono pisze: Ale mały kamyczek do ogródka, nie widzę na trybunach nikogo z Rzeszowa czyżby kibice sukcesu - nie wierze...
Naprawdę chcesz ocenić kibiców Resovii po tym, że nie przyjechali do odległego kraju w środku tygodnia na jeden mecz?
Tydzień temu w Trento jeden z gorszych klubów kibica Zaksy był czesto głośniejszy na całej hali od reszty :D .
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: tomasol »

Wyższość ekipy włoskiej w trzecim secie bezdyskusyjna, seria zagrywek Perłowskiego to dużo za mało aby podjąć walkę chociaż nie mówiąc już o wygraniu seta. Tichacek sporo pograł środkiem, ale skuteczność tego zagrania znacznie spadła. Włosi podbili w obronie kilka trudnych piłek, udanie skontrowali, dodali dobry serwis i skuteczny blok i wygrali wyraźnie. Sokołow na razie man of the match, przyjemnie patrzy się na jego grę. A podwójna zmiana Kowala no comment...
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Klugenhammer »

Warto powalczyć choć o ten 1 pkt. Przydałby się przy porównywaniu dorobku drużyn z drugich miejsc.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: OlaMleko »

bono pisze:
OlaMleko pisze:
bono pisze: Ale mały kamyczek do ogródka, nie widzę na trybunach nikogo z Rzeszowa czyżby kibice sukcesu - nie wierze...
Naprawdę chcesz ocenić kibiców Resovii po tym, że nie przyjechali do odległego kraju w środku tygodnia na jeden mecz?
Tydzień temu w Trento jeden z gorszych klubów kibica Zaksy był czesto głośniejszy na całej hali od reszty :D .
Spoko, ja JESTEM kibicem Zaksy i daleko mi do Resovii, ale rzeszowski KK ma jednak zbyt ugruntowaną pozycję, żeby ot tak nazwać ich sobie "kibicami sukcesu" i zbagatelizować całą ich działalność po jednej nieobecności ;p
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: hugo »

Edyta
W Serie A wygląda to zupełnie inaczej niż w LM.
Masz 100% racji. Wielokrotnie oglądałem popisy Blue Brothers z Cuneo.
\
kibic_siatki
Posty: 2609
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: kibic_siatki »

Obydwa zespoły mają dzisiaj beznadziejne przyjęcie...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: tomasol »

Bez skończonej kontry trudno jest wygrać mecz. W Resovii nie ma nikogo kto by sobie z tym poradził.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: OlaMleko »

Mazur i jego paszport Polsatu :]
bono
Posty: 3551
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: bono »

Spoko, ja JESTEM kibicem Zaksy i daleko mi do Resovii, ale rzeszowski KK ma jednak zbyt ugruntowaną pozycję, żeby ot tak nazwać ich sobie "kibicami sukcesu" i zbagatelizować całą ich działalność po jednej nieobecności ;p[/quote]

Napisałem o "małym" kamyczku - poprostu byłem zdziwiony, w końcu Sovia dawno nie grała w LM zwłaszcza z tak dobrym zespołem jak Cuneo.
Jednak mam wrażenie że gdyby tydzień temu Sovia u siebie wygrała i w +lidze szło by jej lepiej to dzisiaj w Itali ktoś z Rzeszowa by przyjechał.Zresztą ostatnio doszły mnie słuchy że część kibiców Sovi chce zwrócić karnety a po meczu z Częstochową zawodnicy zostali wygwizdani i obrzucani bluzgami.

Ja też kibicuje Zaksie ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: VernonRoche »

bono pisze:część kibiców Sovi chce zwrócić karnety a po meczu z Częstochową zawodnicy zostali wygwizdani i obrzucani bluzgami.
Byłoby świetnie gdyby zwrócili. Naturalnie odsiałyby się plewy.

No cóż, szkoda meczu, mógł byc tibreak ale nie bardzo było go czym sportowo wywalczyć.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: radosoviak »

Nie mamy zawodnika który skończyłby wysoką piłkę nie chce być złym prorokiem ale bez tego elementu o jakikolwiek sukces w tym sezonie będzie bardzo ciężko. :(
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: tomasol »

No i 3:1 dla Cueno po szczerze mówiąc mało atrakcyjnym do oglądania widowisku. Pierwsze trzy partie jednostronnymi widowiskami dla ich zwycięzców a partia czwarta poziomem nie powaliła a oba zespoły sprawiały już wrażenie jakby męczyły się koniecznością jej rozgrywania. Włoska drużyna poza świetnym tego dnia Sokołowem nic wielkiego nie pokazała, ale umówmy się, Resovia ich do tego nie zmusiła. No i była też wyraźnie lepsza.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: weary_skier »

Jak żesz smutny po tym meczu rysuje się obraz mistrza Polski. Resovia w swojej grze jest tak niepoukładana, że wystarczy, że jeden element przestanie funkcjonowac a Rzeszowianie gubią się na boisku a punkty lecą jeden za drugim a błędy narastają jak kula śnieżna. W jednym momencie meczu siądzie, w drugim przyjęcie, ale już dzisiaj szczytem wszystkiego było to, że nikt nie mógł skończyc ataku w kontrze, bolało to jak...

Co złośliwsi powiedzą, że Resovia wygrała tego drugiego seta i powalczyła w czwartym, Bo Abdel-Aziz nie trafił zagrywką.
Cuneo dzisiaj zagrało słabiej niż tydzień temu. Granie w kółko 3x Sokołow, inny skrzydłowy wystarczyło.

Słowo o Bułgarze. Sokołow ma wszystko aby za sezon, może dwa byc najlepszym atakującym świata.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: radosoviak »

Ciekawe kim Bartman będzie za dwa lata,po tym meczu chyba został odarty ze złudzeń że może zostać atakującym :D
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: weary_skier »

radosoviak pisze:Ciekawe kim Bartman będzie za dwa lata :D
Oby nie zawodnikiem Resovii. Reszta mnie nie obchodzi.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Asta »

OlaMleko pisze:Mazur i jego paszport Polsatu :]
Lepszy tekst Igły gdy Nimir pojawił się na serwis: "On tutaj napier**la" ^.^
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: radosoviak »

Żałuje że go Cuneo nie pozyskało :(
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: grzegorzg »

radosoviak pisze:Ciekawe kim Bartman będzie za dwa lata,po tym meczu chyba został odarty ze złudzeń że może zostać atakującym :D
Przyjdzie wiosna i pewien trener odbuduje w nim to przekonanie...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: tomasol »

Robienie z Bartmana kozła ofiarnego porażki w Cueno to trochę nieporozumienie. Owszem zagrał fatalnie, no ale to się przecież każdemu ma prawo zdarzyć. Jedyne jasne punkty Resovii przez całe spotkanie to Tichacek, Ignaczak i zagrywka Perłowskiego (bo sam Perłowski poza zagrywką nie błyszczał). Cała reszta zagrała absolutne przeciętniactwo i tutaj leży główny kłopot mistrza Polski. Za dużo jest właśnie tej przeciętności i byle jakości. Cueno grało może i siatkówkę prostacką, ale skuteczną i uporządkowaną, gdzie każdy dawał z siebie tyle ile mógł i ile było w danej sytuacji potrzeba.
oliwia
Posty: 233
Rejestracja: 4 cze 2012, o 14:17

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: oliwia »

Szkoda, ze nie było tie-breaka, każdy punkt w końcowym rozrachunku może okazać się bardzo cenny. Choć i tak jestem dobrej myśli w kwestii wyjścia/niewyjścia z grup polskich drużyn. Cieszy natomiast, że Resovia po zeszłotygodniowej kompromitacji u siebie, wyszła dzisiaj na boisko i zaprezentowała się zwyczajnie lepiej.

Patrząc na Bartmana dochodzę do wniosku, że chyba nigdy nie przestawię się na myślenie "Bartman-atakujący". Widząc z kolei Sokołowa uważam, że przyszłość tej pozycji może należeć do niego ;)

A zagrywka Nimira to chyba kwestia na oddzielny wątek tego forum :D

Co do włoskich kibiców - zgadzam się z Edytą, w rozgrywkach ligowych frekwencja na meczach, ale też sposób kibicowania jest zupełnie inny niż w LM.
Edyta

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Edyta »

Nie tylko Sokołow się wyróżniał. Ngapeth poza architektonicznym fryzem wyróżniał się świetną obroną i zagrywką, dając mnóstwo szans na kontrach.
Izmir właśnie zdobył co najmniej punkt w Maaseik i to nie jest dobra wiadomość ani dla Zaksy, ani dla Resovii. Do tej pory miał 5 pkt a odrabiając niejako straty, otwiera kwestię drugiego miejsca, które musi odpaść z rozgrywek :(
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Kicu »

Statystyki z meczu: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24738

EDIT: Wow... wydawało mi się, ze Bartman przynajmniej 1 atak skończył! :O Na 12 prób 0 skończonych! Dawno czegoś takiego nie widziałem. O ile w ogóle... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”