Liga Mistrzów 2010-2011

Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Klugenhammer »

Pele pisze:Już dawno pisałem że kurek to gostek robiący za gwiazdę tylko musi się jeszcze w siatkówkę nauczyć grać. I co?? Pewny punkt Zenitu Kazań w końcówce goldena. Ciekawe czy go kupia ?? :D
Rok temu specjaliści od PR-u Bełchatowa transferowali go już do Sisleya.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: michaek »

W takich chwilach mówi się trudno, Skra zagrała dobre zawody, zabrakło im niewiele. Patrząc na skład Bełchatowa to najbardziej zawodzi w tej drużynie Kurek, przyjęcie ma słabe, zagrywkę również, w ataku nie jest na tyle dobry, by blokował miejsce zawodnikowi, z którym Bełchatów nie miałby zawodnika odstającego od poziomu drużyny. Na dzisiaj Kurek takim graczem jest.
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
dzolls
Posty: 56
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:49
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: dzolls »

pyk i oto prysnęły marzenia skry o sportowym awansie do ff LM :D

ci, którzy nie cieszyli się na ewentualny awans skry, dziękują Bartkowi ;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. :)

Zbiliśmy Mistrza! :):)
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Guilder »

I tak bardzo mi się podoba fakt, że w końcu pokonaliśmy rosyjską drużynę na ich terenie. Z tego jestem dumny. A złoty set? Kurek totalnie spalony psychicznie, co czyni go mimo wszystko głównym odpowiedzialnym porażki, ale i tak wygrał faworyt.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: kevinpsb »

Najpierw to muszę zaznaczyć że nie widzę żadnych postów Nagora :o Ze 4 punkty zostały zabrane Skrze a Nagor nie pisze 5000 postów że sędziowie są źli. No i trzeba oddać że najważniejszy był w złotym secie powinno być 4-2 dla Skry ponieważ atak Wlazłego był w boisko! Jeden z błędów wcześniejszych był wręcz skandaliczny a Nagor nic.
Ależ szkoda... Ruskim awans się nie należał... A no i trzeba od razu powiedzieć że Kurek do reprezentacji się nie nadaje. Tam będzie więcej takich stresowych momentów jak dzisiaj, a z powodu słabych umiejętności technicznych Kurek sobie po prostu nie radzi!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Nagor »

treonik pisze:zacząłem wątpić, podają ręce ale jak przegramy to tylko dlatego, że Nagor nie kibicował
Jak by tak było to byłbym najszczęśliwszą osobą na świecie 8-)

BOOOOOM! Pękł wieeelki żółty z czarnymi pasami balon :D Nawrocki po raz kolejny udowadnia, że kadra to dla niego za głęboka woda, jego drużyna nie potrafi utrzymać koncentracji przez 5 setów ani wykorzystać gruntu, który sobie ładnie przygotowali :] Kibicowałem Zenitowi (co prawda nie aż tak jak wczoraj JW), i jestem zażenowany ich postawą. JW jeśli zagra z nimi, ma nawet szanse na finał. Rzucić wszystko na jedną kartę.

JW > skra :D :D :D
Najpierw to muszę zaznaczyć że nie widzę żadnych postów Nagora :o Ze 4 punkty zostały zabrane Skrze a Nagor nie pisze 5000 postów że sędziowie są źli. No i trzeba oddać że najważniejszy był w złotym secie powinno być 4-2 dla Skry ponieważ atak Wlazłego był w boisko!
Tak. Złe sędziowanie. Prawie tak złe jak w bełtowie. Odhaczam sobie postawę sędziego.
Ruskim awans się nie należał...
Ponieważ?
...
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Urban »

Kurek niestety przegrał goldena. Po jego błędach na początku Rosjanie znow uwierzyli. A gdy Wlazły trafiał zagrywką uderzył z prostej pilki w aut. Dobrze, że mamy JW w finale ;)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Klugenhammer »

Dzisiaj obalony został mit o tym że Skra ma długą i mocną ławkę.
W Pluslidze owszem może sobie rotować wstawiając Bąka, Novotnego czy emeryta Antigę.
Na LM to jednak za mało. Kurek się rozsypuje i okazuje się że nie ma go kim zastąpić.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:
Ruskim awans się nie należał...
Ponieważ?
Byli zespołem gorszym i to im bardziej pomogli sędziowie niż Skrze...
W Pluslidze owszem może sobie rotować wstawiając Bąka, Novotnego czy emeryta Antigę.
Całą trójkę Skra powinna wymienić po za Bąkiem który nie grał by tylko w Resovii w szóstce to są to zawodnicy którzy graliby w pierwszym składzie każdego zespołu Plusligii. Uważam że Skra powinna wymienić Antige i Bąkiewicza na jednego dobrego gracza który by rywalizował o miejsce i z Kurkiem i z Winiarem. Novotny w Skrze jest zbędny... Nie było chyba meczu żeby wszedł z ławki i skutecznie pociągnął zespół Skry. Lepiej postawić na jakiegoś młodego i przyszłościowego gracza(Jungiewicz, Janeczek...) niż walić kolejne 0 do kontraktu...
Ostatnio zmieniony 9 mar 2011, o 18:32 przez kevinpsb, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Edyta

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Edyta »

Nie chce mi się pastwić nad nimi, bo przegrali z honorem, ale już od dłuższego czasu mam wrażenie, że Kurek cofnął się w rozwoju prawie do stanu, kiedy za Lozano walił mocno przed siebie i nic więcej. Może nie aż tak, ale wg mnie on nie dojrzewa. Miał to swoje apogeum w 2009 roku i nie ma nie tylko kroku dalej, ale są kroki w tył. To nie jest obniżka formy, bo za długo to trwa. Owszem zdarzają mu się dobre i efektowne mecze, ale jest ich mało, a już na pewno nie z rywalami z wyższej półki. Nieregularność w ataku i zagrywce, słaba technika, ogromna dziura w obronie. Ok, jest ciągle młody, ale mógłby robić jakieś postępy, albo chociaż prezentować to co w najlepszym okresie. Gdzie ta jego zagrywka, którą tak raził? Zresztą podobnie jest z Jaroszem.

Natomiast co do całej Skry to chociaż jej nie lubię, dziś gratuluję bardzo dobrej postawy. Super rywal, przed którym się nie położyła i zabrakło naprawdę niewiele. W tym dwumeczu było dwóch równorzędnych przeciwników, poziom bardzo wysoki, a zadecydowały niuanse. Może gdyby jeszcze Winiarski był trochę skuteczniejszy...

Natomiast Bąkiewicz... Czyżby to jego ostatni sezon na ławce Skry? No niestety od siedzenia latami na ławie postępów się nie robi.
Kramnik
Posty: 22
Rejestracja: 27 mar 2009, o 15:41
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Kramnik »

Oto pierwszy raz w historii sportowy awans Skry do FF staje się faktem, jednocześnie jednak są za burtą. Wyniki 2:3 oraz 3:1, lecz upośledzony system ze złotym setem promuje drużyny słabsze- Jastrzębski Węgiel oraz Zenit Kazań. Szkoda Skry, bo na awans zasłuzyli oraz moralnie go wywalczyli pokonując drużynę na podobnym poziomie sportowym. Trudno! Mimo wszystko gratulacje dla zawodników z Bełchatowa oraz trenera:)

W sumie to szkoda, bo nie ma praktycznie żadnych szans na triumf Jastrzębian we Włoszech, a Skra obok Trentino byłaby głownym faworytem imprezy i miałaby bardzo realne szanse na końcowy sukces.
Ostatnio zmieniony 9 mar 2011, o 18:34 przez Kramnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Nagor »

Klugenhammer pisze:Dzisiaj obalony został mit o tym że Skra ma długą i mocną ławkę.
W Pluslidze owszem może sobie rotować wstawiając Bąka, Novotnego czy emeryta Antigę.
Na LM to jednak za mało. Kurek się rozsypuje i okazuje się że nie ma go kim zastąpić.
W drugim secie zobaczyłem Bonka na boisku i dziwię się, że skra wyszła z 15...

Byli zespołem gorszym i to im bardziej pomogli sędziowie niż Skrze...
Buahahahaha :] Po pierwsze są lepszym zespołem, bo wygrali. Po drugie w bełtowie 6 na korzyść skry, dziś powiedzmy, że naciągane 4 dla Zenitu. To koniec mojej dyskusji z tobą, bo prowadzi ona tylko do kolki spowodowanej nieustannym śmiechem :D Humoru mi dziś nie zepsujesz.
Gdzie ta jego zagrywka, którą tak raził?
Nie pamiętam tego, w którym meczu miał taką dobrą zagrywkę :| ?

lecz upośledzony system ze złotym setem promuje drużyny słabsze- Jastrzębski Węgiel oraz Zenit Kazań.
System obowiązywał od początku rozgrywek, każdy doskonale o tym wiedział. Tymczasem obserwuję typowe dla bełtofanów zachowanie, czyli szukanie przyczyn porażki całkowicie gdzie indziej niż się znajdują. Plus dla ciebie za podparcie mojej tezy.
Trudno! Mimo wszystko gratulacje dla zawodników z Bełchatowa oraz trenera:)
Ja też dziękuję nawrockiemu za awans zenitu :D
...
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Fein »

Heh, Kurek nadzieją polskiej siatkówki ? :P Sądzę, że gdyby nie zepsuł tego stuprocentowego ataku na 13:11 Wlazły pociągnąłby zagrywkę, bo widziałem to zacięcie na jego twarzy. Mariusz w wywiadach głupoty gada, ale trzeba mu przyznać, że nie wymięka i w najważniejszych momentach nie zawodzi. No cóż, może dzisiejszy mecz niektórym siatkofanom uświadomi jaki to wielki potencjał drzemie w ich ulubieńcu Bartoszu, teraz do beznadziejnej zagrywki i przyjęcia możemy dodać brak pewnej ręki w decydującym momencie.
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Rysio z Klanu »

Tak tak, dzisiaj mają swój wielki dzień wszyscy ci, którzy co roku zapowiadają "W tym roku zlejemy Pszczoły w lidze". To nic, że Skra ma w tym roku na rozkładzie dwie najpotężniejsze drużyny świata, to nic że połowa rywali z tegorocznej edycji LM Węgla nie utrzymałaby się w PlusLidze i tak znajdą się osobniki, które będą nas przekonywać, że to jednak Węgiel jest drużyną lepszą.
Szacunek dla Falasci. Kurek znów pokazał, że charakter ma bliźniaczy z Bartmanem
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3866
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: tomasol »

Cóż tu napisać po takim meczu. Myślę, że dzisiaj Skra zadziwiła i może nawet nieco zawstydziła tych sceptycznie nastawionych do jej szans awansu do FF (w tym niżej podpisanego). Jak ktoś kiedyś powiedział suma szczęścia równa się zero - wczoraj zasada złotego seta polskiej drużynie pomogła, dzisiaj niestety pomogła rywalowi. Gratulacje za walkę i za to, że nie pękli, niestety minus za złotego seta w którym zawiedli głównie Kurek i Falasca.
Zenit był dzisiaj jakiś kompletnie nieswój, ospały i jakby rozkojarzony - ale jego największe gwiazdy: Ball, Tietiuchin i Priddy w decydującym momencie nie zawodziły. W Bełchatowie mogą długo tego meczu żałować bo okazja do awansu była wyśmienita.
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Fein »

Rysio z Klanu pisze:to nic że połowa rywali z tegorocznej edycji LM Węgla nie utrzymałaby się w PlusLidze
Czekam, wymień tych, którzy nie utrzymaliby się w Pluslidze. Czy to Olimpiacos Pireus ? A może Bled ? Czy też wicemistrz Niemiec, Generali ?
Kramnik
Posty: 22
Rejestracja: 27 mar 2009, o 15:41
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Kramnik »

Tak - każdy znał system, który był od początku ustalony. Nie zmienia to jednak faktu, że jest upośledzony i promuje zespoły słabsze.
Wyniki 2:3 oraz 3:1 - przykro ale takie są fakty, Nagor:) Musisz zaakceptować to że awansował słabszy zespół, choć oczywiście zgodnie z zasadami, a trener reprezentacji Rosji poległ sportowo w rywalizacji z Jackiem Nawrockim:)
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: kevinpsb »

Buahahahaha :] Po pierwsze są lepszym zespołem, bo wygrali. Po drugie w bełtowie 6 na korzyść skry, dziś powiedzmy, że naciągane 4 dla Zenitu. To koniec mojej dyskusji z tobą, bo prowadzi ona tylko do kolki spowodowanej nieustannym śmiechem :D Humoru mi dziś nie zepsujesz.
W Bełtowie 6 nie miało wpływu na wynik meczu... Tam był jeszcze jeden atak Mikhaiłova który był w aucie a sędziowie pokazali pole. Polecam obejrzenie akcji gdzieś mniej więcej przy stanie 13-5 w czwartym secie... W Bełchatowie błędy na korzyść Skry były nie ważne... Jeszcze chyba nawet wszystkie 6 błędów było w wygranych przez Zenit setach. Tak samo nie ważne były błędy sędziów w stosunku do Skry, ponieważ były w meczu i setach wygranych przez Skrę. Natomiast gdyby sędzia pokazał boisko przy 3-2 w złotym secie to jestem pewien że ten inaczej by się potoczył. Zdecydowany as Wlazłego, zdecydowany atak blok-aut Winiara, bezbłędna wystawa Falaski gdyż piłka była zdecydowanie po stronie Skry, i jeden już wcześniej opisany. Do tego nie jestem pewny tej zagrywki z początku pierwszego seta Wlazłego - tak apropo naciąganych 4 błędów.
Teraz to ja kończę dyskusje z tobą, bo masz wszystko czarno na bialym... Oraz polecam wizytę u lekarza dla twojego dobra. No chyba że piszesz niektóre posty tylko dla napinki ale niestety w to wątpie...
Ostatnio zmieniony 9 mar 2011, o 18:52 przez kevinpsb, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Rysio z Klanu »

Olimpiakos nie utrzymałby się na 100% (no chyba że ich rozgrywający libero stwierdził, że minął się z powołaniem, a Polak, który był 5 lat temu był jeszcze piłkarskim bramkarzem rozwinąłby się w cudowny sposób), Budva najpewniej też. Generali i Bled to poziom Delecty, Noliko okolice czwartego miejsca w Polsce. Faktycznie! Nie 50, a 40% nie utrzymałoby się w lidze. Zmienia to wiele
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Fein »

Rysio z Klanu pisze:Olimpiakos nie utrzymałby się na 100% (no chyba że ich rozgrywający libero stwierdził, że minął się z powołaniem, a Polak, który był 5 lat temu był jeszcze piłkarskim bramkarzem rozwinąłby się w cudowny sposób), Budva najpewniej też. Generali i Bled to poziom Delecty, Noliko okolice czwartego miejsca w Polsce. Faktycznie! Nie 50, a 40% nie utrzymałoby się w lidze. Zmienia to wiele
Bo co, ty tak twierdzisz ? Olimpiacos utrzymuje się w greckiej, to i utrzymałby się w polskiej, dopiero w tym sezonie możemy stwierdzić, że PLS jest lepszą ligą, jeszcze rok było na odwrót. Wyobrażasz sobie Delectę pokonującą w dwumeczu Maceratę ? Budva też najgorzej się nie prezentowała, a już na pewno lepiej od Olsztyna czy Wielunia. Także sorry, ale gadasz wyssane z palca farmazony.
osnazfsb

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: osnazfsb »

W Bełchatowie błędy na korzyść Skry były nie ważne... Jeszcze chyba nawet wszystkie 6 błędów było w wygranych przez Zenit setach
W Bełtowie 6 nie miało wpływu na wynik meczu
Co wynika tylko z partactwa SKry bo dostajac 2 pilki pod RZAD do gry na przewagi w Łodzi sama sobie zrobila kuku


A tak szerzej - te lata to w sumie tak naprawde tragedia Skry. Tyle dziesiatek milionow wpompowanych w zespol,ttoalna dominacja w lidze, reprezentanci kraju na trybunach, kupowane finaly FF a i tak nadal nie są w stanie przebic sezonu gdzie na skrzydle "hasał" Krzysiek Stelmach a z ławki pierwszym wyborem byl Sobczynski, Maciejewicz i Kikitiew
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: lucass90 »

Brawo dla trenera Nawrockiego, za wstawienie w Złotym Secie Antigę za Kurka, a następnie pozostawienie go w pierwszej linii ! :D I ten gość miał być selekcjonerem naszej kadry ? Wolne żarty... :]

Jeszcze jedno - tak jak wcześniej nie mogłem zdecydować się kto jest najlepszym rozgrywającym świata, tak dziś mam jasną i ostateczną odpowiedź... Pan Magister Profesor Habilitowany - Lloy Ball !!! Zwłaszcza wystawa jedną ręką za siebie, na prawe skrzydło, było prawdziwym majstersztykiem. Aż przyjemnie było patrzeć na siatkówkę w wykonaniu tego Pana :)
Kramnik pisze:Wyniki 2:3 oraz 3:1 - przykro ale takie są fakty, Nagor:) Musisz zaakceptować to że awansował słabszy zespół, choć oczywiście zgodnie z zasadami, a trener reprezentacji Rosji poległ sportowo w rywalizacji z Jackiem Nawrockim:)
No pewnie, trzeba się jakoś dowartościować :D Nawrocki może Aleknie buty czyścić. Jeśli ktoś tu poległ, to był to Nawrocki i Skra, która po raz kolejny nie potrafiła awansować do Final Four w sportowej rywalizacji. To Zenit zagra w półfinale, nie Skra.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Rysio z Klanu »

Fein pisze: Bo co, ty tak twierdzisz ? Olimpiacos utrzymuje się w greckiej, to i utrzymałby się w polskiej, dopiero w tym sezonie możemy stwierdzić, że PLS jest lepszą ligą, jeszcze rok było na odwrót.
Litości, ligę grecką w tym roku wstrzymano. Odeszli z niej wszyscy ogarnięci zawodnicy. Na chwilę obecną podejrzewam, że nie różni się ona wiele od cypryjskiej.
Fein pisze: Wyobrażasz sobie Delectę pokonującą w dwumeczu Maceratę ?
Człowieku! Obudź się! To było rok temu. Od czasu Bled zmizerniał. Czy ogranie Łużników Moskwa (o ile istnieją?) dziś, byłoby takim samym wyczynem jak kilka lat temu?

Co do Budvy, wydaje mi się, że stoczyłaby pasjonującą walkę z Olsztynem i Wieluniem. Stąd moja niepewność co do ich spadku (w przeciwieństwie do Olimpiakosu)
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: adi_tiger »

Patrze po raz enty na rozpiskę meczów finałowych no i ...

Jastrzębski Węgiel zagra z Cuneo albo Moskwą
Trentino zagra z Zenitem Kazań.

A przecież komentatorzy i każdy mowił że Węgiel z Skrą/Kazaniem.
Awatar użytkownika
student
Posty: 69
Rejestracja: 11 sty 2008, o 23:00
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: student »

Lata lecą a Nagor stawia wciąż tak samo idiotyczne tezy.
Wiem, że prawdopodobnie nie znam się na siatkówce tak dobrze jak On ;) , ale płakać mi się chce jak czytam Jego posty. Tylko prawdziwy kibic w trakcie meczu międzynarodowego opowie się przeciwko polskiemu zespołowi. W końcu po co komu 2 polskie teamy w FF LM.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: dreamer »

Skra odpadła, a ja cieszę się po tym meczy tak, jakby bełchatowianie wygrali LM. Mimo tego, że niechęci do Skry nie ukrywam, nie cieszy mnie jednak to, że nie awansowała. Cieszy mnie to, że chyba jakaś opatrzność uchroniła naszą reprezentację od Pana Nawrockiego u jej steru. Od razu też mówię, że Andrea Anastasi jet na szarym końcu listy moich kandydatów na selekcjonera. Przeboleję go jednak jakoś, i nie ukrywam, że bardzo liczę na to, że przygląda się pilnie poczynaniom naszych drużyn klubowych (w tym także Skry). Jeżeli oglądał dzisiejszy mecz, to najlepszym co z tego faktu może wyniknąć dla dobra polskiej siatkówki będzie być może to, że Panowie Kurek i Zatorski nie powąchają przy nim reprezentacyjnych uniformów.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: madlark »

kevinpsb pisze:
W Pluslidze owszem może sobie rotować wstawiając Bąka, Novotnego czy emeryta Antigę.
Całą trójkę Skra powinna wymienić po za Bąkiem który nie grał by tylko w Resovii w szóstce to są to zawodnicy którzy graliby w pierwszym składzie każdego zespołu Plusligii.
A niby co miałby robić Novotny, Antiga w szóstce Resovii?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: kevinpsb »

lucass90 pisze: Jeszcze jedno - tak jak wcześniej nie mogłem zdecydować się kto jest najlepszym rozgrywającym świata, tak dziś mam jasną i ostateczną odpowiedź... Pan Magister Profesor Habilitowany - Lloy Ball !!! Zwłaszcza wystawa jedną ręką za siebie, na prawe skrzydło, było prawdziwym majstersztykiem. Aż przyjemnie było patrzeć na siatkówkę w wykonaniu tego Pana :)
Akurat tu się będę spierał bo Ball dziś nie pokazał tego co potrafi. Oczywiście zagrał parę razy wręcz genialnie ale jednak zdarzyły mu się parę razy błędy. Natomiast co do tej wystawy jedną ręką to w tym chyba magikiem jest Pierre Pujol któremu stosunkowo często zdarzały się takie przerzuty. No i najlepszy rozgrywający świata. Ciężko to określić kto jest najlepsze... Może to i Ball, może Zagumny, może Ricardo... Choć w tej chwili ja myślę że kto inny zasługuje na miano najlepszego. Kto ogląda ligę włoską to wie o kim mowa :D
madlark pisze:
kevinpsb pisze:
W Pluslidze owszem może sobie rotować wstawiając Bąka, Novotnego czy emeryta Antigę.
Całą trójkę Skra powinna wymienić po za Bąkiem który nie grał by tylko w Resovii w szóstce to są to zawodnicy którzy graliby w pierwszym składzie każdego zespołu Plusligii.
A niby co miałby robić Novotny, Antiga w szóstce Resovii?
Oj oj przegiąłem... Nowotny na pewno nie... ale Antiga czy Ćernić to już bym się zastanawiał ;)
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
student
Posty: 69
Rejestracja: 11 sty 2008, o 23:00
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: student »

adi_tiger pisze: A przecież komentatorzy i każdy mowił że Węgiel z Skrą/Kazaniem.
JW zagrałby ze Skrą - jeśli awansuję dwa zespoły z tego samego kraju grają ze sobą w półfinale, ale może Nagor lepiej to wyjaśni
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: dreamer »

adi_tiger pisze:Patrze po raz enty na rozpiskę meczów finałowych no i ...

Jastrzębski Węgiel zagra z Cuneo albo Moskwą
Trentino zagra z Zenitem Kazań.

A przecież komentatorzy i każdy mowił że Węgiel z Skrą/Kazaniem.
Jastrzębski nie może zagrać z Cuneo, bo to znaczyłoby, że dwa kluby włoskie zagrałyby w różnych półfinałach.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”