Final Four Ligi Mistrzów 2013

Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Kurek7 »

ksjw90 pisze: A co Cię to obchodzi komu ja kibicuję? Mogę sobie kibicować nawet pingwinom z Madagaskaru. Kibicuję Cuneo i chcę żeby wygrali i tyle.


No to może powinieneś zamienić te forum, na forum Pingwinów z Madagaskaru ;)
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: przeemekk90 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 16 mar 2013, o 13:17 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. i 13. Regulaminu Forum - poniżej krytyki
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: figol »

Kurek7 pisze:
ksjw90 pisze: A co Cię to obchodzi komu ja kibicuję? Mogę sobie kibicować nawet pingwinom z Madagaskaru. Kibicuję Cuneo i chcę żeby wygrali i tyle.
No to może powinieneś zamienić te forum, na forum Pingwinów z Madagaskaru ;)
Albo chociaż na jakieś włoskie ...
No cóż ludzie różnie leczą swoje kompleksy ...
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: lipton »

Warto odnotować znakomitą postawę środkowych Lokomotivu w ataku. Volvich i Gutsalyuk skończyli dzisiaj 13 z 14 piłek.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: mikser »

ksjw90 pisze: Kibicuję Cuneo i chcę żeby wygrali i tyle.
Może doleję oliwy do ognia, ale jeśli wygra Cuneo to nie będę zmartwiony :) Lubię ich i tyle. Oczywiście Zaksie kibicuję bo to nasz rodzynek w LM, ale obojętnie kto dziś wygra to będę się cieszył! Jutro też jest dzień i mecz o medal ;)

@ przeemekk90 i inni, którzy nie mogą przeboleć, że ktoś ma czelność nie sympatyzować z polską drużyną - wasz problem :) Ale obrażanie ludzi z tego powodu to oznaka ciasnoty umysłu, współczuję:) Kibicuje się drużynom, a nie nacjom - no chyba że gra reprezentacja.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2013, o 13:19 przez mikser, łącznie zmieniany 1 raz.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: luck191 »

ryzka1990 pisze:Co ten Swędrowski chrzani!! Divis 2 sezony w Jastrzębiu i w dodatku David Lee sezon w Portugalii. Czy ten człowiek jest poważny i się nie przygotował nawet do Final Four!! Tylko Zenit i koniec znajomości ligi rosyjskiej. Traktuje Lokomitiv jak typowych ogórków do ogolenia.
Co do gry Lee w Portugalii,jest jakaś notka na wikipepdi a w języku angielskim,ale dodatkowo ponoć grał jeszcze w Portoryko,wydaje mi się,że oni tam rozgrywali jakiś turniej z reprezentacją w tamtych państwach,a dodatkowo znalazłem jeszcze ciekawszą informację,grał jeden sezon w Indonezji i zwyciężył w tamtej ldze :D
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Kicu »

Panowie - nie przesadzajmy. Oczywiste jest, że każdy ma prawo kibicować komu chce. Ktoś woli Włochów? Spoko, jego biznes. Aczkolwiek ksjw90 nie raz pokazał swoją ogromną niechęć do ZAKSY, szczególnie w ostatnim czasie, więc raczej bym tu się doszukiwał "nieżyczenia" sukcesu Kędzierzynianom, niż życzenia sukcesu Włochom. Ale to tylko moje domysły na podstawie wypowiedzi tego użytkownika.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Hirako »

JAZDA CHŁOPAKI! Nic nie musicie a możecie naprawde mnóstwo! Po zwycięstwo!
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: luck191 »

Wanio powiedział,że z Zenitem gra Lokomotiw Biełgorod,naprawdę dużo gaf popełnia dziś ekipa Polsatu
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: mikser »

Nie słuchałem za bardzo studia - nasi wykurowani czy urazy jeszcze komuś przeszkadzają? :)
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: adi_tiger »

Zastanawiam się czy w tak ważnym meczu jak dziś znowu Sokołov z Antonovem będą grali na ataku i środku jak ostatnimi czasu. Jest to przedziwne ustawienie,ale i pamiętajmy ich błąd w pierwszym meczu z Maceratą gdzie na boisku było 7 zawodników a i tak przegrali akcję i nikt nie zauważył że na boisku jest 7 zawodników :D
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: lipton »

Realizator transmisji też nie błyszczy: w barwach drużyny KOZLE na libero zagra niejaki GASEK :-)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Kicu »

lipton pisze:Realizator transmisji też nie błyszczy: w barwach drużyny KOZLE na libero zagra niejaki GASEK :-)
No cóż - w końcu to Rosjanie. Ich "C" czyta się jako "S" :D
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: przeemekk90 »

mikser pisze:
ksjw90 pisze: Kibicuję Cuneo i chcę żeby wygrali i tyle.
@ przeemekk90 i inni, którzy nie mogą przeboleć, że ktoś ma czelność nie sympatyzować z polską drużyną - wasz problem :) Ale obrażanie ludzi z tego powodu to oznaka ciasnoty umysłu, współczuję:) Kibicuje się drużynom, a nie nacjom - no chyba że gra reprezentacja.
To jest forum i mogę komentować każdy zamieszczony post tutaj. Jeżeli ktoś się obnosi, że kibicuje Włochom, tzn. że ma kompleksy i słabości. Jako Polak życzę sobie, żeby Polski klub był najlepszy w Europie.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: lipton »

Świder z Castellanim jaka wyjątkowa stylówa dzisiaj :-D
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Kicu »

No... Castellani i Świder jaka elegancja. Nowy sponsor w końcu zagościł 8-)
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: KChudz »

:o Resovia udostępniła swoje materiały dot. Cuneo drużynie z KK. :o
Dzisiaj ZAKSA jest Dobrem Narodowym. 8-)
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: luck191 »

lipton pisze:Świder z Castellanim jaka wyjątkowa stylówa dzisiaj :-D
no niezła stylówa,podobno Vistula ubiera naszych
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: mikser »

przeemekk90 pisze: To jest forum i mogę komentować każdy zamieszczony post tutaj. Jeżeli ktoś się obnosi, że kibicuje Włochom, tzn. że ma kompleksy i słabości. Jako Polak życzę sobie, żeby Polski klub był najlepszy w Europie.
Owszem, komentować możesz bo w końcu na forum się tak robi! Jako Polak również bym chciał żeby nasze kluby były najlepsze, ale jest jak jest :) Jeśli przeszkadzają Ci sympatie i ciężko Ci dopuścić do siebie myśl, że nie każdy musi mieć "kompleksy i słabości i być kretynem" żeby komuś kibicować to, powtórzę, współczuję;) I na tym kończę wymianę zdań w tej kwestii bo z takimi "myślicielami" nie dyskutuję zbyt długo ;) Wolę się na meczu skupić.
Lineczka
Posty: 3631
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Lineczka »

Gratulacje dla Loko, dzisiaj zagrali naprawdę świetny mecz. I poszczególni zawodnicy i jako drużyna.


Słaby mecz Michajłowa, był dzisiaj cieniem samego siebie. zdobył te 19 punktów - najwięcej w drużynie, ale w ataku mizeria - 37% i aż 8 czap! W bloku i na zagrywce również ze sporymi rezerwami.
Anderson nic takiego nie pokazał. Słabe przyjęcie, lepiej w ataku, ale piłek dostał najmniej wśród skrzydłowych.
O ile Lee obronił się grą w bloku o tyle Abrosimow zaliczył słaby występ. Obaj libero słabo. Najrówniej grał Siwożelec. No cóż, Alekno nie przygotował zespołu dobrze do tego pojedynku. Dobra gra Loko to jedno, ale słaba gra Zenitu wynikała również z ich słabości, męczyli się sami ze sobą. To nie był TEN Zenit. Obecnie ta drużyna jest bardzo uzależniona od Michajłowa. W poprzednim sezonie wygrali ze Skrą dzięki świetnej grze środkowych. Dzisiaj przyćmił ich środek Loko. Jak widać Alekno też nie jest cudotwórcą, dzisiaj nie miał pomysłu na grę swojego zespołu, nie zaskoczył żadnym niekonwencjonalnym zagraniem.

Co do zwycięzców to naprawdę świetnie prezentowali się jako drużyna, bardzo dobra gra w obronie. Świetny mecz Divisa - 58% w ataku, 3 bloki, utrzymał przyjęcie chociaż ostrzeliwany był niemiłosiernie - 42 razy! Marcus dość chimeryczny, ale zagrał lepiej od swojego vis a vis i postawił kropkę nad i. Butko zagrał świetnie, obaj środkowi również dołożyli swoją cegiełkę.
Biriukow bardzo słabo, w przyjęciu nędza, w ataku 38% i trzy czapy. Kolejnym i ostatnim słabszym punktem Loko był libero.


Wygrał zespół, który w dniu dzisiejszym był lepszy. Przyznaję że obstawiałam dość gładkie zwycięstwo Kazania a tu mieliśmy pięciosetowe starcie i niemałą sensację. Jestem usatysfakcjonowana chociaż szkoda mi jednak tego, iż zespół któremu kibicowałam odpadł w półfinale. Odrobią sobie w lidze ;)

A teraz kibicuje ZAKSIE.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Kicu »

Wiśnia - póki co szacunek! Gacek - słabo niestety.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Alfred Tennyson »

Oby Zagumny się dostosował do rangi wydarzenia :(
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Alfred Tennyson »

Realizacja FF koszmarna...
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: ryzka1990 »

Lipe miazga!! Ciekawe jaki klub rosyjski go wyciągnie:( Jak go zobaczyłem na serwie przy setowej to się zdziwiłem że Piazza nie bierze czasu:)
ryzka1990
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: dodonek »

Pierwszy kroczek wykonany..póki co Cuneo nie takie straszne.. Fonteles w formie..te jeso ataki po skosie miodzio. Trochę nie psuć z zagrywki bo Grbić gra i przewidywalnie i niedokładnie.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2013, o 14:02 przez dodonek, łącznie zmieniany 1 raz.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: figol »

Alfred Tennyson pisze:Realizacja FF koszmarna...
No niestety ale ciężko to się ogląda, te kamery, dziwne zbliżenia.
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: lipton »

ryzka1990 pisze:Lipe miazga!! Ciekawe jaki klub rosyjski go wyciągnie:( Jak go zobaczyłem na serwie przy setowej to się zdziwiłem że Piazza nie bierze czasu:)
Już nie miał :-)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Alfred Tennyson »

Czy garnitury na Castellanim i Świderskim to już efekt nowej umowy z firmą Vistula? :)
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: ryzka1990 »

lipton pisze:
ryzka1990 pisze:Lipe miazga!! Ciekawe jaki klub rosyjski go wyciągnie:( Jak go zobaczyłem na serwie przy setowej to się zdziwiłem że Piazza nie bierze czasu:)
Już nie miał :-)
To teraz się już z czasem nie wystrzela:)
ryzka1990
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Kicu »

Alfred Tennyson pisze:Realizacja FF koszmarna...
Może jestem mało obiektywny, ale na tyle realizacji z różnych krajów, żadne nie podobają mi się i wręcz nie dorównują tym naszym, Polsatowym. U Rosjan powtórek bardzo mało, kamera też jakoś dziwnie lata, aż czasem ciężko się połapać. Polska zdaje się, że przyzwyczaiła do zbyt dużych wygód ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”