Liga Mistrzów 2011-12

Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Klugenhammer »

madlark pisze:w poprzednich latach info o dzikich kartach było pod koniec maja, a teraz cisza :x
Może zatem losy kart wciąż się ważą.
Swoją drogą ciekawy jestem jak aktywni i pomocni w tej sprawie są nasi opaleni bossowie z PZPS.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: hugo »

Remat Zalau

Generali Haching

Budvanska Riviera

CSKA Sofia
....
\
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Arff »

"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Grembi »

ehh, po co dawac dziką karte ekipom, które nic nie zwojują? nie rozumiem...
Ostatnio zmieniony 1 cze 2011, o 16:13 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: słownik...
keicaM
Posty: 133
Rejestracja: 17 sty 2011, o 20:54
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: keicaM »

Trzy z tych drużyn otrzymały dzikie karty również w zeszłym roku, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Układy i układziki...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: madlark »

Grembi pisze:ehh, po co dawac dziką karte ekipą, które nic nie zwojują? nie rozumiem...
Może właśnie dlatego, żeby nie mieszkali faworytom.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Grembi »

madlark pisze:
Grembi pisze:ehh, po co dawac dziką karte ekipą, które nic nie zwojują? nie rozumiem...
Może właśnie dlatego, żeby nie mieszkali faworytom.
no i to jest głupota CEV'u...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: weary_skier »

jako kibicowi polskiej siatkówki ta decyzja jest mi nie w smak. Jednak da sie w niej zauwazyc pewne kryterium jakim jest popularyzacja siatkówki w rejonach, które siatkówką nie zyja. Zbulwersowany kibicom Resovii przypominam, ze do LM najlepiej jest sie dostac droga sportowa.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Antonella Hard Core »

Dokładnie, nie ma co narzekać na CEV bo wybór należał do nich i wybrali jak wybrali a jeśli chce sie grać w Lidze Mistrzów to trzeba to poprostu zagwarantować to sobie na boisku. Resovii pozostaje Puchar CEV w którym napewno nie będzie miała łatwo bo w tym sezonie zanosi sie na mocniejszą obsade Pucharu CEV a wsród kibiców z Rzeszowa ( i nie tylko) pewnie oczekiwania co do wyników pucharowych są jeszcze większe niż w poprzednim sezonie ( a przecież wielu kibiców nie wiedzieć czemu zeszłosezonowy półfinał Pucharu CEV uznało za porażke).
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Mateusz1993 »

A te dzikie karty to są ... [cenzura]- niech każdy sobie wstawi co chce.
Jak dzikiej mogło nie dostać choćby Dynamo Moskwa (nie jest to moja ulubiona drużyna, do tego im daleko), które w ostatnich dwóch sezonach zdobyło srebro i brąz.
Nie mogę również pojąć jak ligi Rosyjska i Polska mają tyle samo przedstawicieli co inne słabsze.
A dzika karta dla Zalau, które znowu dostanie baty mija się z celem.
CSKA- to chociaż jakąś ekipę montowała
Generali- w sumie dla nich karta przeskadza mi najmniej, ale gdyby obok nich były Resovia i Dynamo + ktoś z tej trójki Budva/Zalau/CSKA.

Ogólnie to do ligi mistrzów powinny być eliminacje- np. jedna runda, no i aby kluby zarabiały co przy obecnym zarządzie łatwe nie będzie.
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Italiano »

Mateusz1993 pisze:Nie mogę również pojąć jak ligi Rosyjska i Polska mają tyle samo przedstawicieli co inne słabsze.
A dlaczego Serie A miała mieć tyle samo reprezentantów co dużo słabsza PlusLiga?

W gruncie rzeczy to ja w żadnym stopniu zaskoczony nie jestem i w sumie jestem to w stanie zrozumieć, działacze europejskich federacji, co do Champions League, w różnych dyscyplinach sportu - piłce nożnej, ręcznej czy siatkówce - od jakiegoś czasu wydają się lansować kluby z tych wyraźnie słabszych lig.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: madlark »

Antonella Hard Core pisze: 1)Dokładnie, nie ma co narzekać na CEV bo wybór należał do nich i wybrali jak wybrali a jeśli chce sie grać w Lidze Mistrzów to trzeba to poprostu zagwarantować to sobie na boisku. Resovii pozostaje Puchar CEV w którym napewno nie będzie miała łatwo bo w tym sezonie zanosi sie na mocniejszą obsade Pucharu CEV a
2)wsród kibiców z Rzeszowa ( i nie tylko) pewnie oczekiwania co do wyników pucharowych są jeszcze większe niż w poprzednim sezonie
3) ( a przecież wielu kibiców nie wiedzieć czemu zeszłosezonowy półfinał Pucharu CEV uznało za porażke).
@1 Na tej samej zasadzie nie ma co narzekać na działania PZPS, Polsatu, albo kontestować działania sędziów.
@2 Na razie oczekiwania to była tylko Dzika karta LM, o innych nie słyszałem
@Jak wielu? Rozczarowanie porażką w półfinale - tak (i nic w tym dziwnego). Natomiast dotarcie do półfinału - nie.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Klugenhammer »

Nie ma się co łudzić, że karty przyznawane są wg jakichkolwiek obiektywnych kryteriów.
Po prostu trzeba się o nie "wystarać" (cokolwiek miałoby się kryć pod tym stwierdzeniem).
Nie wystarczy się zgłosić i spokojnie czekać licząc, że ktoś w CEV doceni siłę zespołu lub ligi.
Nie wiem jakie kroki i działania podjęły władze Resovii i PZPS ale widać okazało się to za mało.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Arff »

Cev informuje o 4ech dzikich kartach... ale tak naprawdę, dzika karta jest tylko jedna i dostało ją Generali (Rosjanie dostali w zeszłym roku, a Polacy 2 lata temu)... 3 pozostałe dzikie karty rokrocznie dawane są dla mistrzów Bułgarii, Czarnogóry i Rumunii... czyli krajów, które nie mają odgórnego prawa gry w lidze mistrzów, ale zawsze dostają dzikusa... więc spokojnie można na to patrzeć, jako na normalne miejsce przydzielone owym krajom... przypominam, że jest to liga mistrzów, a nie liga brązowych medalistów... więc pierwszeństwo w dzikich kartach mają mistrzowie krajów biorących udział w europejskich pucharach...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: madlark »

Italiano pisze: A dlaczego Serie A miała mieć tyle samo reprezentantów co dużo słabsza PlusLiga?
Za karę za ustawianie kolejki na MŚ? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: dreamer »

Italiano pisze:
Mateusz1993 pisze:Nie mogę również pojąć jak ligi Rosyjska i Polska mają tyle samo przedstawicieli co inne słabsze.
A dlaczego Serie A miała mieć tyle samo reprezentantów co dużo słabsza PlusLiga?
W gruncie rzeczy to ja w żadnym stopniu zaskoczony nie jestem i w sumie jestem to w stanie zrozumieć, działacze europejskich federacji, co do Champions League, w różnych dyscyplinach sportu - piłce nożnej, ręcznej czy siatkówce - od jakiegoś czasu wydają się lansować kluby z tych wyraźnie słabszych lig.
Moje poparcie do decyzji CEV jest pełne. Nie jestem pewien, czy zastosowałeś w zaznaczonym fragmencie fortunnie słowo "lansować". Wydaje mi się, że tego co robi CEV nie powinno nazywać się lansowanioem, gdyż jest to robione z wyraźnym celem "altruistycznym" jakim jest wzrost zainteresowania siatkówką w krajach gdzie jest ona jeszcze dużo mniej popularna i oczywiście na względnie niższym poziomie. Ale właśnie takie działania jak to CEV z przyznawaniem dzikiej karty, mogą w perspektywie lat przynieść bardzo porządany skutek, czyli podniesienie zainteresowania siatkówką i wzrost poziomu siatkówki poza jej tradycyjnymi centrami.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: madlark »

dreamer pisze:
Italiano pisze:
Mateusz1993 pisze:Nie mogę również pojąć jak ligi Rosyjska i Polska mają tyle samo przedstawicieli co inne słabsze.
A dlaczego Serie A miała mieć tyle samo reprezentantów co dużo słabsza PlusLiga?
W gruncie rzeczy to ja w żadnym stopniu zaskoczony nie jestem i w sumie jestem to w stanie zrozumieć, działacze europejskich federacji, co do Champions League, w różnych dyscyplinach sportu - piłce nożnej, ręcznej czy siatkówce - od jakiegoś czasu wydają się lansować kluby z tych wyraźnie słabszych lig.
Moje poparcie do decyzji CEV jest pełne. Nie jestem pewien, czy zastosowałeś w zaznaczonym fragmencie fortunnie słowo "lansować". Wydaje mi się, że tego co robi CEV nie powinno nazywać się lansowanioem, gdyż jest to robione z wyraźnym celem "altruistycznym" jakim jest wzrost zainteresowania siatkówką w krajach gdzie jest ona jeszcze dużo mniej popularna i oczywiście na względnie niższym poziomie. Ale właśnie takie działania jak to CEV z przyznawaniem dzikiej karty, mogą w perspektywie lat przynieść bardzo porządany skutek, czyli podniesienie zainteresowania siatkówką i wzrost poziomu siatkówki poza jej tradycyjnymi centrami.

dreamer
Gdyby CEV była konsekwentna w tym promowaniu to podniosłaby atrakcyjność pozostałych Pucharów, w których te kraje miałyby możliwość zaprezentowania się w większym wymiarze. Można grać grupowo, a przede wszystkim nie narażać biedne kluby na wycieczki na drugi koniec Europy.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Arff »

madlark pisze:Gdyby CEV była konsekwentna w tym promowaniu to podniosłaby atrakcyjność pozostałych Pucharów
no i właśnie podnosi, nie pchając na siłę najlepszych zespołów z CEV cup, do Ligi mistrzów :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: hugo »

Zgadzam się z twierdzeniem, że należy promować słabsze siatkarsko kraje, ale należy dbać także o poziom rozgrywek!

Przy 4 dzikich kartach można było się pokusić o jedną lub dwie dla lepszych zespołów.

Zalau dostanie znów łomoty od wszystkich i na tym skończy się promocja siatkówki.Powinno promować się tylko tych, którzy udowodnili w niższych pucharach, że potrafią grać.

Zalau jest pewnie zbyt słabe by namieszać w Pucharze Challenge a co dopiero w Lidze Mistrzów...
\
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Guilder »

Nie jestem zły, że polska drużyna nie dostała dzikiej karty.
Nie jestem zły, że drużyny, które ją otrzymały, nie będą się liczyć w tych rozgrywkach.
Jestem jednak oburzony, że po raz kolejny do tych elitarnych rozgrywek dopuszczą to bydło, które zabiera miejsca na hali normalnym kibicom CSKA Sofia. Europejskiej Federacji Siatkówki najwyraźniej spodobały się te dodatkowe atrakcje, jakie bułgarscy pseudokibice regularnie jej fundują. Bez względu na poziom prezentowany przez tę ekipę, ta drużyna nie powinna mieć wstępu na europejskie parkiety na dłuższy czas. Wolałbym w ich miejsce jakiegoś innego egzotycznego mistrza, np. ze Skandynawii (Szwedzi kiedyś umieli grać w siatkówkę, Finowie fajnie sobie poczynają, co prawda to głównie o reprezentacje chodzi, ale może to w jakimś stopniu by się przekładało?).
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
wlazly107
Posty: 212
Rejestracja: 26 maja 2009, o 16:21
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: wlazly107 »

Rozumiem, że Resovia nie dostała dzikiej, ale jakim cudem drugi raz z rzędu CSKA Sofia- zespół, któremu w tamtym sezonie groziło wykluczenie z LM, za złe zachowanie kibiców.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: hugo »

Dlaczego nie Lokomotiv Charków?Dlaczego nie Selver Tallinn?

Skoro te drużyny mają szansę na rosyjską Superligę, to oczywistym jest, że muszą się wzmocnić, a ich budżety znacznie wzrosną.
\
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Pele »

Guilder pisze:Nie jestem zły, że polska drużyna nie dostała dzikiej karty.
Nie jestem zły, że drużyny, które ją otrzymały, nie będą się liczyć w tych rozgrywkach.
Jestem jednak oburzony, że po raz kolejny do tych elitarnych rozgrywek dopuszczą to bydło, które zabiera miejsca na hali normalnym kibicom CSKA Sofia. Europejskiej Federacji Siatkówki najwyraźniej spodobały się te dodatkowe atrakcje, jakie bułgarscy pseudokibice regularnie jej fundują. Bez względu na poziom prezentowany przez tę ekipę, ta drużyna nie powinna mieć wstępu na europejskie parkiety na dłuższy czas. Wolałbym w ich miejsce jakiegoś innego egzotycznego mistrza, np. ze Skandynawii (Szwedzi kiedyś umieli grać w siatkówkę, Finowie fajnie sobie poczynają, co prawda to głównie o reprezentacje chodzi, ale może to w jakimś stopniu by się przekładało?).
Byłaem na meczu CSKA Sofia -ZAKSA i powiem, ze aż ciarki po plecach przechodziły gdy kibice CSKA zaczeli kibicować!!! Dla mnie świetne kibicowanie!!!
Oczywiście znalazło się paru (napraw paru) którym się pomylił mecz z jakąś zadymą i pokazywali "faki" w moim kierunku bo byłem w koszulce ZAKSY. Rozumiem dlaczego CSKA dostała "dzikusa" bo supervisor był pod wrażeniem właśnie dopingu!!! Wiem że kiedyś w hali odpalili race i były zadymy na mecu LM. NAwet wyłączyli prąd. Ale zostali ukarani finansowo i chyba GEV uważa sprawę za zakończoną. Poza tym Bułgaria to czołowa druzyna Europy i chyba dlatego CEV promuje mistrza tego kraju. I dobrze, bi fajną siatkę graja.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Mateusz1993 »

Arff pisze:więc pierwszeństwo w dzikich kartach mają mistrzowie krajów biorących udział w europejskich pucharach...
To w takim razie mistrz Finlandii Litwy i Luksemburga ma większe prawo do gry od Maceraty?
Skoro mistrzów krajowych to co wice mistrz i 3 drużyna Serie A ma w tych rozgrywkach nie grać.
Coś o czym myślałem wielokrotnie- eliminacje- jedna runda rozwiązałyby problem, LM trzeba by nadać właściwy prestiż i nagrody pieniężne i wtedy z tych słabszych lig mogą występować.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: madlark »

Pele pisze: Byłaem na meczu CSKA Sofia -ZAKSA i powiem, ze aż ciarki po plecach przechodziły gdy kibice CSKA zaczeli kibicować!!! Dla mnie świetne kibicowanie!!!
Oczywiście znalazło się paru (napraw paru) którym się pomylił mecz z jakąś zadymą i pokazywali "faki" w moim kierunku bo byłem w koszulce ZAKSY. Rozumiem dlaczego CSKA dostała "dzikusa" bo supervisor był pod wrażeniem właśnie dopingu!!! Wiem że kiedyś w hali odpalili race i były zadymy na mecu LM. NAwet wyłączyli prąd. Ale zostali ukarani finansowo i chyba GEV uważa sprawę za zakończoną. Poza tym Bułgaria to czołowa druzyna Europy i chyba dlatego CEV promuje mistrza tego kraju. I dobrze, bi fajną siatkę graja.
Czyli dobrze sprawdzają się w PCEV(I tam ich miejsce), bo raczej to nie było w LM?
Gadałeś z tym supervisorem?
Bułgaria to czołowa druzyna Europy? Tak, ale kto z reprezentantów gra w Dynamie(tej lidze)?
Pewnie gdy na meczu na którym byś był odpalono race wyłączono prąd, to optyka by Ci się zmieniła? ;)
p.s. dobrze wiedzieć, że preferujesz Sofię :D
Wiem, nasz doping Ci się nie podoba :]
Ostatnio zmieniony 1 cze 2011, o 18:44 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Antonella Hard Core »

W Rzeszowie lekkie rozczarowanie a w Bełchatowie i Kędzierzynie napewno nie narzekają bo cztery kluby które dostały dzikie karty są to ekipy co najwyżej solidne i w starciach z którymi nasze zespoły byłyby faworytami. Dla porządku należy wspomnieć że były cztery a nie dwie dzikie karty ponieważ ze startu w Lidze Mistrzów zrezygnowały dwaj mistrzowie: Grecji (Olimpiakos Pireus) i Holandii (Rivium Rotterdam).
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Pele »

madlark pisze:
Pele pisze: Byłaem na meczu CSKA Sofia -ZAKSA i powiem, ze aż ciarki po plecach przechodziły gdy kibice CSKA zaczeli kibicować!!! Dla mnie świetne kibicowanie!!!
Oczywiście znalazło się paru (napraw paru) którym się pomylił mecz z jakąś zadymą i pokazywali "faki" w moim kierunku bo byłem w koszulce ZAKSY. Rozumiem dlaczego CSKA dostała "dzikusa" bo supervisor był pod wrażeniem właśnie dopingu!!! Wiem że kiedyś w hali odpalili race i były zadymy na mecu LM. NAwet wyłączyli prąd. Ale zostali ukarani finansowo i chyba GEV uważa sprawę za zakończoną. Poza tym Bułgaria to czołowa druzyna Europy i chyba dlatego CEV promuje mistrza tego kraju. I dobrze, bi fajną siatkę graja.
Czyli dobrze sprawdzają się w PCEV(I tam ich miejsce), bo raczej to nie było w LM?
Gadałeś z tym supervisorem?
Bułgaria to czołowa druzyna Europy? Tak, ale kto z reprezentantów gra w Dynamie(tej lidze)?
Pewnie gdy na meczu na którym byś był odpalono race wyłączono prąd, to optyka by Ci się zmieniła? ;)
p.s. dobrze wiedzieć, że preferujesz Sofię :D
Wiem, nasz doping Ci się nie podoba :]
Męczy mnie Twoje czepianie się wszystkiego i wszystkich ale tym razem jeszcze odpowiem.
CSKA w poprzednim sezonie grali w LM i zajęli w swojej grupie 3 miejsce więc zgodnie z regulaminem zagrali w CEV-ie!
Tak gadałem z supervisorem!
Co mają reprezentanic Bułgarii do Dynama (jakiego)? :D

Co by było gdyby tego nie wiem!!!

A co do Twojego PS to GDZIE napisałem że WASZ doping mi się nie podoba?? Gdzie w moim poścei cos takiego napisałem??
ZMAM nadzieję że SAM sobie w myślach na te pytania odpowiesz bo ja nie oczekuję na nie odpowiedzi od Ciebia.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: luck191 »

Uważam,że niemieckiemu zespołowi się ta dzika karta nie należała,nie wiem jakie są kryteria,ale tu coś jest nie tak,Fridrischafen wystarczy.Reszta z okazji,że są mistrzami państw,tu się zgodzę z polityką CEV.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Chal »

luck191 pisze:Uważam,że niemieckiemu zespołowi się ta dzika karta nie należała,nie wiem jakie są kryteria,ale tu coś jest nie tak,Fridrischafen wystarczy.Reszta z okazji,że są mistrzami państw,tu się zgodzę z polityką CEV.
W poprzednim sezonie Generali wyszło z bardzo ciężkiej grupy (Zenit, Sofia i Cannes), urywając punkt u siebie późniejszym finalistom i kończąc tylko 2 punkty za nimi, a potem odpadło dopiero po złotym secie w Jastrzębiu z, było nie było, uczestnikiem FF.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: todus »

madlark pisze: Czyli dobrze sprawdzają się w PCEV(I tam ich miejsce), bo raczej to nie było w LM?
Gadałeś z tym supervisorem?
Bułgaria to czołowa druzyna Europy? Tak, ale kto z reprezentantów gra w Dynamie(tej lidze)?
Pewnie gdy na meczu na którym byś był odpalono race wyłączono prąd, to optyka by Ci się zmieniła? ;)
p.s. dobrze wiedzieć, że preferujesz Sofię :D
Wiem, nasz doping Ci się nie podoba :]
Coś się tak Madlark uczepił Pelego ? Jak mawia mój szwagier w takich okolicznościach - "opuść getry".
Innymi słowy wyluzuj.

Pele był na meczu, podobał mu się doping i podzielił się swoimi spostrzeżeniami.

Swoją drogą przyznawanie dzikusów jest bezsensowne i CEV daje kolejny raz ciała,
że nie ustala zasad LM przynajmniej rok przed rozgrywkami.
Np. cztery wolne miejsca są dla mistrza Grecji, Rumunii, Finlandii i np. Słowacji.
Jak któryś się wycofa to w dalszej kolejności jest mistrz kraju a, b, c itd.
Wszystko jasne i klarowne. Brak posądzeń o łapówkarstwo i kumoterstwo.

Nie wierzę jednak w CEV i nic się nie zmieni. Poziom organizacyjny tego Tworka jest marny,
równie marny jak naszej rodzimej "łorganizacji siatkarskiej".
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”