Liga Mistrzów 2011-12

Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Pele »

Faktycznie mecz w Friedrichshafen z Zenitem zakończył się tie breakiem ale pamiętajmy, ze była to oostatnia kolejka a oba zespoły miały zapewniony awans.
Ale z drugiej stronu VfB w tej edycji pucharowej u siebie jeszcze nie przegrał!!
Wygląda na to ze grupa B oraz grupa E były najmocniejsze bo w szóstce najlepszych druzyn zostały po dwa zespoły z tych grup!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: majonez »

Myślę, że jak Skra trafi na Trentino czy Macerate to mogą spokojnie wygrać, o ile nie zagotują Kurka. To chyba podstawowa rzecz, bo z jednym Wlazłym nic nie zdziałają.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: compact »

Zaryzukuje stwierdzenie, iz Kurka teraz łatwiej złamac kilkoma czapami niz pogonieniem na przyjeciu. Z drugiej strony Trentino czy Macerata to chyba najlepiej zagrywajace zespoły LM i nie zdziwie sie jesli Kurek zostanie baaardzo powaznie przecwiczony.
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Kurek7 »

Równie dobrze Skra może złamać zagrywką, Savaniego/Kovara/Parodiego lub Juantorene/Meteya bo też ma kim straszyć w polu serwisowym: Wlazły, Kurek, Winiar, Falasca + trudne floty Możdżonka lub kąśliwa zagrywka Plińskiego...
Polska biało-czerwoni... :)
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: majonez »

Kurek7 pisze:Równie dobrze Skra może złamać zagrywką, Savaniego/Kovara/Parodiego lub Juantorene/Meteya bo też ma kim straszyć w polu serwisowym: Wlazły, Kurek, Winiar, Falasca + trudne floty Możdżonka lub kąśliwa zagrywka Plińskiego...
Oby tak było
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: figol »

Zenit Kazań dość pewnie wygrywa pierwszą partię z VFB Friedrichshafen i prowadzi w Niemczech 1-0
poznasz głupiego po czynach jego
kibic_siatki
Posty: 2596
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: kibic_siatki »

Na razie po pierwszym secie Zenit zgodnie z planem prowadzi z Fryderykami 1:0.

W drugim secie tak jak w I-szym wszystkie piłki sytuacyjne pod koniec szły do Michajłowa i on wiedział co z nimi zrobić. Na tym tle blado wypadł Venno. W 3-cim prawie cały set prowadził niemiecki zespół 1-3 pkt. Gdy wynik zbliżył się do 20 pkt to sytuacja się odwróciła dzięki dobrym zagrywkom Apalikowa i Michajłowa. W całym meczu było widać różnicę jednej klasy między zespołami na prawie każdej pozycji. Wg statystyków CEV (bieżących) w 2 pierwszych setach dużą przewagę miały Fryderyki :D
Co ciekawe wg CEV niektórzy siatkarze urośli: Apalikow 207 cm, Idi w tamtym sezonie był podobnego wzrostu jak Ruciak w Zaksie.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2012, o 21:49 przez kibic_siatki, łącznie zmieniany 1 raz.
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: dodonek »

Maxim...i wszystko jasne.
Niemcy machen próben ale nicht nie zdołalen i kaput..
Fajnie rzucał VV. Dodał nowoczesności do tej ruskiej machiny. Zenit będzie groźny w FF.
[URL=https://matchnow.life]Real Women[/URL]
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: compact »

Przede wszystkim tragicznie zagrał Idi, ktory zdobył 4 punkty, a oddał 4 w przyjeciu i nastepne 4 w ataku.
Machabe
Posty: 179
Rejestracja: 13 maja 2011, o 20:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Machabe »

Będzie gdzieś w tv rewanż Trentino - Macerata ? Tak z grubsza przejrzałem polsat sport/extra i eurosport/2 i nie widzę, a pierwszy mecz był.

edit: Ok. Mecz jest jutro. A gdzieś widziałem, że "grają w środę".
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: madlark »

Machabe pisze:Będzie gdzieś w tv rewanż Trentino - Macerata ? Tak z grubsza przejrzałem polsat sport/extra i eurosport/2 i nie widzę, a pierwszy mecz był.
jutro ;) PSE 20.30
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kibic1
Posty: 11
Rejestracja: 27 lip 2010, o 08:56
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: kibic1 »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... i-mistrzow

przyglądał się bełchatowianom we Włoszech, gdy ci rozgrywali sparing z Modenom.

Na najlepszej drodze do awansu są Arkas Izmir i Lube Banka Macerata, które w pierwszych ćwierćfinałowych spotkaniach pokonały kolejno Lokomotiv Nowosybirsk i Trentino PlanetWin365.

NIE WIERZĘ......GRATULUJĘ PANU "DZIENNIKARZOWI".
Awatar użytkownika
henio
Posty: 202
Rejestracja: 23 paź 2009, o 07:51

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: henio »

Po pierwsze, jeśli odnosisz się do czyjegoś tekstu, a nie do własnej interpretacji to go nie przekręcaj. W artykule jest "Na najlepszej drodze do awansu są Lokomotiw Nowosybirsk i Lube Banka Macerata".
Po drugie, jak już to pogratulować możesz ewentualnie PANI dziennikarz.

A tak poza tym, to zgadzam się z Tobą, że poziom tej informacji jest mizerny, a wyciągnięte wnioski nadinterpretacją. Ale co tu się dziwić pani redaktor, skoro cytowane źródła są mizerną mieszanką kurtuazji i życzeniowości (Nawrocki pewnie bardziej chciałby niż wierzy w awans Izmiru) i niesmacznej nadinterpretacji (określenie ewentualnego spotkania Skra-Trentino przedwczesnym finałem).
"W Polsce trzeba mieć alibi w postaci Mistrzostwa Świata lub złota olimpijskiego, żeby uznano, że ma się rację. " - Hubert Wagner
kibic1
Posty: 11
Rejestracja: 27 lip 2010, o 08:56
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: kibic1 »

henio pisze:Po pierwsze, jeśli odnosisz się do czyjegoś tekstu, a nie do własnej interpretacji to go nie przekręcaj. W artykule jest "Na najlepszej drodze do awansu są Lokomotiw Nowosybirsk i Lube Banka Macerata".
Po drugie, jak już to pogratulować możesz ewentualnie PANI dziennikarz.

A tak poza tym, to zgadzam się z Tobą, że poziom tej informacji jest mizerny, a wyciągnięte wnioski nadinterpretacją. Ale co tu się dziwić pani redaktor, skoro cytowane źródła są mizerną mieszanką kurtuazji i życzeniowości (Nawrocki pewnie bardziej chciałby niż wierzy w awans Izmiru) i niesmacznej nadinterpretacji (określenie ewentualnego spotkania Skra-Trentino przedwczesnym finałem).
Drogi heniu. Treść mojego poprzedniego cytowanego tekstu brzmiała dokładnie tak jak w artykule. Słowo Modena zostało napisane z błędem ortograficznym ( i nie była to żadna literówka ) a zamiast Lokomotiv Nowosybirsk napisano, iż to Arkas Izmir wygrał pierwszy mecz. Jednakże natychmiast po moim poście błędy w artykule zostały szybko poprawione. Mówiąc o "dziennikarzu" miałem na myśli autora, a nie panią która tekst nadesłała. Niestety drogi heniu ale ty czytałeś artykuł, który został już poprawiony dzięki mojemu postowi. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
henio
Posty: 202
Rejestracja: 23 paź 2009, o 07:51

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: henio »

Cieszę się, że jestem dla Ciebie taki drobi ;-)
Jeśli tekst został poprawiony po ukazaniu się Twojej notki na forum, to oczywiście najmocniej przepraszam, ale wydaje mi się że przeczytałem tą informację wcześniej niż o 11:14 i nie zauważyłem, aby autorka stawiała Izmir w roli faworyta. Oczywiście, może nie zauważyłem, a może zostało poprawione, tak więc przeprosiny pozostawian w mocy.
"Pani która tekst nadesłała" jest autorką informacji, przynajmniej w wersji którą można przeczytać na www.siatka.org. Co innego, że informacja został wygenerowany na podstawie artykułu Kamila Składowskiego (Przegląd Sportowy). A kto popełnił błąd pewnie można sprawdzić w Przeglądzie.
"W Polsce trzeba mieć alibi w postaci Mistrzostwa Świata lub złota olimpijskiego, żeby uznano, że ma się rację. " - Hubert Wagner
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: majonez »

18:00 Arkas Izmir - Lokomotiw Nowosybirsk
20:30 Trentino PlanetWin365 - Lube Banca Marche Macerata

Oba spotkania na Polsat Sport Extra.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: adi_tiger »

To elektryczne buczenie przy zagrywce Novorybirska - no comment. Widać że Turcy średnio znają europejskie normy o organizacji meczy, bo takiego czegoś nie ma nigdzie.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3860
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: tomasol »

Lokomotiw wygrał drugiego seta i postawił już Turków pod ścianą. Jeżeli chcą awansować do finału to muszą wygrać wszystkie sety do końca. Trudno w to uwierzyć i chyba w Bełchatowie instynktownie czuli z kim będą potykać się w pierwszym występie w F4, stąd ta seria sparingów we Włoszech ;) .
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: adi_tiger »

Sędzia tego meczu powinien być ewidentnie ukarany.

Podczas akcji nie ma prawa spiker puszczać muzykę, buczenie czy cokolwiek elektronicznego.
Spiker nie ma sprawa wchodzenia na boisko podczas meczu a tym bardziej podczas akcji!
Chłopiec od piłek tak samo - nie ma prawa podchodzić do zagrywającego zawodnika i krzyczeć mu.

Sędzia w ogóle nie reaguje, a powinien w tych trzech sytuacjach które się notorycznie powtarzają.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3860
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: tomasol »

Rzeczywiście spiker jest po prostu okropny, on nawet nie krzyczy tylko wyje i drze się, a wzmacniacze ewidentnie są podkręcone za mocno.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: majonez »

Aż sie odechciewa oglądać słysząc ten wrzask, strasznie denerwuje
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: figol »

Arkas walczy wygrali seta, spiker ewidentnie do wymiany coś okropnego ...
poznasz głupiego po czynach jego
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: compact »

Najlepsi chlopcy od piłek :D Stoja za plecami i sie drą do ucha serwujacych Rosjan :D
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Pele »

majonez pisze:Aż sie odechciewa oglądać słysząc ten wrzask, strasznie denerwuje
Ale przecież o to chodzi!!
JAk ZAKSA tam grała było podobnie, generalnie koszmar !!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: compact »

Jak dla mnie to nie ma porownania z meczem z ZAKSA, teraz to juz inny poziom :)
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Ejpok »

Witam,
Szykuje się Tie - break. W przypadku Awansu Arkasu to już na 100% że Zenit z Włoską drużyną grają w parze pół finałowej? Może o to chodziło Mazurowi w określeniu Małego finału?
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: majonez »

Tie-break
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3860
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: tomasol »

Skreśliłem Turków przedwcześnie, ale Rosjanie na własne życzenie doprowadzili do horroru.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: figol »

Nie chce mi się wierzyć że Rosjanie mogą to przegrać będą grali w najgorszym wypadku dwa tie-breaki no ciekaw jestem :D
poznasz głupiego po czynach jego
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: VernonRoche »

Wolne ręce ma ten Turas sypacz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”