Puchar CEV 2023/24

Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: Szary Wilk »

TheDaniel pisze: 19 sty 2024, o 10:08 Co do meczu Zawiercia - spotkanie było na "dziko" transmitowane na fb klubu kibica Warty z pozycji tylnej trybuny, więc pomimo średniej jakości, można było coś tam zobaczyć. Obejrzałem większość meczu i wynik raczej nie zaskakuje, bo zaangażowania w grze zawodników Mediolanu raczej widać nie było. Wydaje mi się, że totalnie odpuścili ten dwumecz i puchar, co i tak nie zmienia faktu, że zwycięstwo 6:0 cieszy. Jednak, według mnie z Resovią będzie ciężej, szczególnie że rozegrane zostaną trzy mecze w przeciągu ok. 2 tygodni (wypada również mecz ligowy), a po ostatnich wynikach widać, że Resovia zaczęła grać lepiej. Dużym plusem będzie na pewno oszczędność czasu na wyjazdach/lotach poza Polskę.
Włoskie drużyny jak przegrywają, to zawsze dlatego, że odpuszczają, bo tak by wyglądało to inaczej.

A że wyszli 2x pierwszym garniturem, to tak dla zmyłki CEV, że jednak nie odpuszczają, ale wiadomo, że gdyby ten mecz był w Serie A, to łohoho wtedy by się działo, Ishikawa by atakował nad Bieńkiem i serwował 135 km/h.

Dajmy sobie spokój z takimi insynuacjami. Dostali w czapę 2 mecze do jaja. Jak im się nie chciało grać, to mogli nie brać udziału w pucharze, lub wystawić rezerwy.
TheDaniel
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2017, o 20:57
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: TheDaniel »

Szary Wilk pisze: 19 sty 2024, o 10:15
TheDaniel pisze: 19 sty 2024, o 10:08 Co do meczu Zawiercia - spotkanie było na "dziko" transmitowane na fb klubu kibica Warty z pozycji tylnej trybuny, więc pomimo średniej jakości, można było coś tam zobaczyć. Obejrzałem większość meczu i wynik raczej nie zaskakuje, bo zaangażowania w grze zawodników Mediolanu raczej widać nie było. Wydaje mi się, że totalnie odpuścili ten dwumecz i puchar, co i tak nie zmienia faktu, że zwycięstwo 6:0 cieszy. Jednak, według mnie z Resovią będzie ciężej, szczególnie że rozegrane zostaną trzy mecze w przeciągu ok. 2 tygodni (wypada również mecz ligowy), a po ostatnich wynikach widać, że Resovia zaczęła grać lepiej. Dużym plusem będzie na pewno oszczędność czasu na wyjazdach/lotach poza Polskę.
Włoskie drużyny jak przegrywają, to zawsze dlatego, że odpuszczają, bo tak by wyglądało to inaczej.

A że wyszli 2x pierwszym garniturem, to tak dla zmyłki CEV, że jednak nie odpuszczają, ale wiadomo, że gdyby ten mecz był w Serie A, to łohoho wtedy by się działo, Ishikawa by atakował nad Bieńkiem i serwował 135 km/h.

Dajmy sobie spokój z takimi insynuacjami. Dostali w czapę 2 mecze do jaja. Jak im się nie chciało grać, to mogli nie brać udziału w pucharze, lub wystawić rezerwy.
Ale ja jestem sympatykiem Zawiercia i bardzo cieszy mnie ten sukces. Co nie zmienia faktu, że jak patrzę na to krytycznym okiem, to wczoraj zawodnicy Mediolanu wyglądali trochę jakby byli na boisku za karę.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7860
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

TheDaniel pisze: 19 sty 2024, o 10:31 Ale ja jestem sympatykiem Zawiercia i bardzo cieszy mnie ten sukces. Co nie zmienia faktu, że jak patrzę na to krytycznym okiem, to wczoraj zawodnicy Mediolanu wyglądali trochę jakby byli na boisku za karę.
Mediolan ma po prostu średni sezon, bo nie trafili z transferami (Kazijski), a kilka potrzebuje czasu (Catania, Reggers), bo to młode chłopaczki, gdyby nie problemy z kontuzjami Piacenzy (brak Leala, fatalny Romano w 1/4 Coppa Italia) - to mieliby tą pierwszą część sezonu spisaną kompletnie na straty. Zawiercie ma z kolei obok Zaksy najlepszy skład w kraju, a co z tą Zaksą się dzieje, to wiadomo - skąd ten missmatch. Który dużą niespodzianką nie był:
WysokiPortorykanczyk pisze: 7 sty 2024, o 15:51 Potężny Michał Winiarski zezłomuje Mediolan niebawem, tak jak patrzę na to Zawiercie (tzn. w pierwszym secie :D).
Może się pozbierają na playoffy, tzn. Reggers i Catania zaczną grać lepiej, Perugia zrobi Perugię, a Kazijski trafi jeszcze jakiś złoty strzał w playoffach jeżeli chodzi o formę, bo slabiutki ma ten sezon (ale ma też przebłyski, więc może jeszcze nie zdziadział).
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: SerCos »

Szary Wilk pisze: 19 sty 2024, o 10:15
TheDaniel pisze: 19 sty 2024, o 10:08 Co do meczu Zawiercia - spotkanie było na "dziko" transmitowane na fb klubu kibica Warty z pozycji tylnej trybuny, więc pomimo średniej jakości, można było coś tam zobaczyć. Obejrzałem większość meczu i wynik raczej nie zaskakuje, bo zaangażowania w grze zawodników Mediolanu raczej widać nie było. Wydaje mi się, że totalnie odpuścili ten dwumecz i puchar, co i tak nie zmienia faktu, że zwycięstwo 6:0 cieszy. Jednak, według mnie z Resovią będzie ciężej, szczególnie że rozegrane zostaną trzy mecze w przeciągu ok. 2 tygodni (wypada również mecz ligowy), a po ostatnich wynikach widać, że Resovia zaczęła grać lepiej. Dużym plusem będzie na pewno oszczędność czasu na wyjazdach/lotach poza Polskę.
Włoskie drużyny jak przegrywają, to zawsze dlatego, że odpuszczają, bo tak by wyglądało to inaczej.

A że wyszli 2x pierwszym garniturem, to tak dla zmyłki CEV, że jednak nie odpuszczają, ale wiadomo, że gdyby ten mecz był w Serie A, to łohoho wtedy by się działo, Ishikawa by atakował nad Bieńkiem i serwował 135 km/h.

Dajmy sobie spokój z takimi insynuacjami. Dostali w czapę 2 mecze do jaja. Jak im się nie chciało grać, to mogli nie brać udziału w pucharze, lub wystawić rezerwy.
Ja mam podobne zdanie, nikt nikogo nie zmusza do udziału w pucharach.

Pamiętam jak Modena swego czasu wysyłała rezerwy na wyjazdy, a awans próbowała załatwić u siebie podstawowym składem i w sezonie 2011/2012 poległa z luksemburskim Strassen, to był ten sezon, kiedy w finale grały kluby z Częstochowy i Warszawy.

W zasadzie to można już cała drabinka jest znana i u kobiet i u mężczyzn.

1/4 kobiet
Grot Budowlani ŁÓDŹ - BEZIERS VB
Jedinstvo STARA PAZOVA - Viteos NEUCHATEL UC
Volero LE CANNET - Reale Mutua Fenera CHIERI'76
Vasas Óbuda BUDAPEST - LEVALLOIS PARIS Saint Cloud

1/4 mężczyzn
Olympiacos PIRAEUS - Arkas IZMIR
SVG LÜNEBURG - AONS Milon NEA Smyrni ATHENS
Asseco Resovia RZESZÓW - Aluron CMC Warta ZAWIERCIE
Greenyard MAASEIK - Fenerbahçe PRL ISTANBUL

W turnieju męskim mamy dwie ekipy z Polski, Turcji i Grecji oraz ekipę z Niemiec i Belgii.
U kobiet dużo bardziej zróżnicowane towarzystwo - trzy ekipy francuskie i po jednym zespole z Polski, Serbii, Szwajcarii, Włoch i Węgier.

Na dobrą sprawę Chieri, które pokonało drużynę Chemika jest faworytem rozgrywek, a ekipa z Łodzi ma realne szanse na finał rozgrywek.
W męskich rozgrywkach faworyta rozgrywek upatrywałbym w zwycięzcy polskiego meczu.
KibicSiatki
Posty: 616
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: KibicSiatki »

Szary Wilk pisze: 18 sty 2024, o 21:50 Jeszcze Projekt się przejedzie po Monzie w podobny sposób, JW ogra Trentino i tyle z dyskusji, kto lepszy. Zresztą, ostatnie lata pokazują różnice aż nadto.
Chyba Szary Wilk się rozpędza za bardzo jako kibic JW ;)
Z tego co mi wiadomo , mogę się mylić ale w 1/4 Lidze Mistrzów JW ma za przeciwnika Piacenzę z Włoch :D
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: Szary Wilk »

KibicSiatki pisze: 19 sty 2024, o 11:19
Szary Wilk pisze: 18 sty 2024, o 21:50 Jeszcze Projekt się przejedzie po Monzie w podobny sposób, JW ogra Trentino i tyle z dyskusji, kto lepszy. Zresztą, ostatnie lata pokazują różnice aż nadto.
Chyba Szary Wilk się rozpędza za bardzo jako kibic JW ;)
Z tego co mi wiadomo , mogę się mylić ale w 1/4 Lidze Mistrzów JW ma za przeciwnika Piacenzę z Włoch :D
A to pisałem przed losowaniem.

I tak na marginesie- nie jestem kibicem JW. Nikomu nie kibicuję tak w sumie. Tylko sympatyzuje z drużynami, gdzie grają lubiani przeze mnie siatkarze i podoba mi się gra zespołu. Dlatego cenię JW i Projekt najbardziej.

Ale jak już się uprzeć na kluby, to najbliżej mojemu sercu leżą AZS Olsztyn i Trefl Gdańsk.
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Thomm pisze: 18 sty 2024, o 21:58
WysokiPortorykanczyk pisze: 18 sty 2024, o 21:39
Thomm pisze: 18 sty 2024, o 21:34
To nie wina Polsatu, a raczej faktu, że Włochy nie mają tego Polsatu, ale nie doceniamy niekiedy atutu posiadania Polsatu, unikat.
Tak, ale dawanie w tym momencie transmisji z meczu I ligi (Sulęcina z Krakowem - z całym szacunkiem dla tych Klubów) zamiast pucharowego, rewanżowego meczu dwóch silnych klubów, polskiego i włoskiego zakrawa na kpinę.
Ale serio, nie ma w tym żadnej winy Polsatu. Pierwszy mecz w Sosnowcu był transmitowany w Polsacie, ale nie z inicjatywy Polsatu, tylko Warty która na swoją rękę transmisję zorganizowała. Dziwne by było, żeby Milano starało się o transmisję swojego meczu dla zagranicznej telewizji i sprowadzało Polsat do siebie, skoro nawet włoskiej transmisji (chyba) nie było. Projekt również załatwiał sobie transmisje na swoich meczach, ale tylko domowych.

To nie jest Liga Mistrzów, której mecze są domyślnie transmitowane i do której Polsat ma wykupione prawa.
KibicSiatki
Posty: 616
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: KibicSiatki »

PioterZJastrzebia pisze: 19 sty 2024, o 13:57
Thomm pisze: 18 sty 2024, o 21:58
WysokiPortorykanczyk pisze: 18 sty 2024, o 21:39
To nie wina Polsatu, a raczej faktu, że Włochy nie mają tego Polsatu, ale nie doceniamy niekiedy atutu posiadania Polsatu, unikat.
Tak, ale dawanie w tym momencie transmisji z meczu I ligi (Sulęcina z Krakowem - z całym szacunkiem dla tych Klubów) zamiast pucharowego, rewanżowego meczu dwóch silnych klubów, polskiego i włoskiego zakrawa na kpinę.
Ale serio, nie ma w tym żadnej winy Polsatu. Pierwszy mecz w Sosnowcu był transmitowany w Polsacie, ale nie z inicjatywy Polsatu, tylko Warty która na swoją rękę transmisję zorganizowała. Dziwne by było, żeby Milano starało się o transmisję swojego meczu dla zagranicznej telewizji i sprowadzało Polsat do siebie, skoro nawet włoskiej transmisji (chyba) nie było. Projekt również załatwiał sobie transmisje na swoich meczach, ale tylko domowych.

To nie jest Liga Mistrzów, której mecze są domyślnie transmitowane i do której Polsat ma wykupione prawa.
Żadna telewizja włoska nie transmitowała meczu Milanu-Warto , z stąd nie było przekazu żadnego nawet na streamie . W tym czasie makarony u siebie miały w kopanej puchar Włoch . Więc Polsat musiałby dostać zgodę i jechać ze swoim sprzętem do Włoch ,wszystko samemu poustawiać ,a to nie takie proste i nieopłacalne.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: kamil1999 »

Na razie niespodzianka i Resovia dominuje w meczu z Zawierciem
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: Bruninho »

Gdzie się podziało potężne Zawiercie potężnego trenera Winiarskiego? Wyśmiewana Resovia ich masakruje :o
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: Szary Wilk »

Wystarczyło Drzyzgę wymienić, żeby gra Resovii wyglądała zupełnie inaczej. Kozub go w tej chwili wciąga nosem, a w GieKSie zawodził. Broni, zagrywa, nie upraszcza gry, jest mega zaangażowany i drużyna pod nim wygląda jakby odżyła. Ciekawe komu agent wciśnie Fabiana, ale trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby w ogóle sondować zakontraktowanie tego gościa.

Może gdyby Kozub grał całą fazę grupową LM, to dziś Resovia grałaby przynajmniej w barażach o ćwierćfinał.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Nie ma Drzyzgi - jest zabawa.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: Bruninho »

Brakuje siły ognia na skrzydłach Zawierciu, jak byli w gazie to serwisem i innymi elementami to przykrywali, przyszedł gorszy dzień i wszystkie ich słabości wychodzą na powierzchnię.
buzinga
Posty: 1246
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: buzinga »

Niedawno wróciłem do domu. Co tam się wydarzyło. Zawiercie wygląda gorzej niż wczoraj Halkbank. Resovia aż tak ich stłamsiła w poprzednich setach, że się tak posypali? Czy cały mecz tak wyglądają?
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: Bruninho »

Przyszło co do czego i Butryn zagrał katastrofę, Tavares też nie pomógł, bardzo słabe wybory i dystrybucja piłek.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Mała Zaksa (Kochan, Rejno, Zator, Staszewski) odprawia Monster Zawiercie do koła.

Wiecie co napiszę o Butrynie? Że osiągnął niesamowitą regularność w psuciu ważnych piłek w meczach o coś. Bartman może się tylko uczyć.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3860
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: tomasol »

Bardzo słabo zagrało Zawiercie i to główny powód takiego wyniku. Ciężko mówić o jakimś renesansie Resovii (choć zagrała dobre spotkanie, ale nic ponadto). Absurdalne liczby środkowych Rzeszowa - 0/8 atak, ale 10 punktowych bloków, 1 as i 9 BP pary Kłos-Mordyl. Wypada pochwalić Kozuba, zaangażowanie to jedno, ale dzisiaj bez baboli na rozegraniu (może jeden), dobra solidna gra bez silenia się na fajerwerki. Odwrotnie niż Tavares, który gdy nie szło zaczął "wydziwiać" czym tylko jeszcze pogłębił dołek zespołu. Ale duże rezerwy ma Zawiercie - zagrywka, Butryn, Bieniek - także w rewanżu sprawa otwarta, choć dużą zaliczkę ma Resovia i pod sporą presją będzie w rewanżu Warta.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1046
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: kanonier »

Nie rozumiem dlaczego tak słaby dzisiaj Tavares nie został zmieniony
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 412
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: JootPe2 »

Obrazek
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3860
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: tomasol »

A jeszcze w wątku środkowych Resovii, to obaj wykonali najwięcej zagrywek w zespole (17 Mordyl i 16 Kłos) co w połączeniu z 10 punktowymi blokami pięknie pokazuje jak drugorzędny może być, w pewnych warunkach oczywiście, atak ze środka. Zwłaszcza jeśli skrzydłowi dają radę w ataku na przyzwoitym poziomie. A rzeszowscy dali dzisiaj radę.

Mimo wszystko Zawiercie nie jest bez szans, bo Resovia bardziej wykorzystała słabą grę rywala niż sama ją wymusiła. Oczywiście bez radykalnej poprawy gry nic z tego nie będzie - bo 4 asy, 5 bloków i 37% ataku dobrze wyjaśnia dlaczego zespół Winiarskiego dostał w Rzeszowie małe baty.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4621
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: niepoinformowany »

Pomocniczka pisze: 1 lut 2024, o 19:39 Mała Zaksa (Kochan, Rejno, Zator, Staszewski) odprawia Monster Zawiercie do koła.

Wiecie co napiszę o Butrynie? Że osiągnął niesamowitą regularność w psuciu ważnych piłek w meczach o coś. Bartman może się tylko uczyć.
Z tej twojej małej zaksy to można się tylko pośmiać.

Masz rację, bo mecz o coś to taki w którym Butryn zepsuje przynajmniej jedną ważną piłkę. Jak nie zepsuje, to znaczy, że mecz był o nic. Tak tylko wyjaśniam pozostałym użytkownikom forum gdyby nie wiedzieli.

Dobry mecz Rzeszowa, dać dalej grać Kozubowi do końca sezonu i może coś jeszcze z tego będzie, przy powrocie Kochanowskiego jest nadzieja na medal.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 412
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: JootPe2 »

Z jednej strony szkoda byłoby gdyby to Zawiercianie odpadli z dalszej rywalizacji w dwumeczu, ale z drugiej, tak czy siak, to nadal polski zespół przechodzi dalej i w dalszym ciągu pozostaje faworytem do końcowego triumfu. Warta przeszła do tej pory przez wszystkie etapy jak tornado, bez straty seta (nie licząc Pazardzhika 2-3) imho, pozostając obiektywnym, to właśnie oni bardziej zasługują na finał. Jak mawiają póki piłka w grze...
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

niepoinformowany pisze: 1 lut 2024, o 20:22
Pomocniczka pisze: 1 lut 2024, o 19:39 Mała Zaksa (Kochan, Rejno, Zator, Staszewski) odprawia Monster Zawiercie do koła.

Wiecie co napiszę o Butrynie? Że osiągnął niesamowitą regularność w psuciu ważnych piłek w meczach o coś. Bartman może się tylko uczyć.
Z tej twojej małej zaksy to można się tylko pośmiać.

Masz rację, bo mecz o coś to taki w którym Butryn zepsuje przynajmniej jedną ważną piłkę. Jak nie zepsuje, to znaczy, że mecz był o nic. Tak tylko wyjaśniam pozostałym użytkownikom forum gdyby nie wiedzieli.

Dobry mecz Rzeszowa, dać dalej grać Kozubowi do końca sezonu i może coś jeszcze z tego będzie, przy powrocie Kochanowskiego jest nadzieja na medal.
Taki był zamysł. Żeby się pośmiać.

To nie była jedna piłka. W pierwszym secie przy 22-23 wywalił atak w aut a w trzecim atakami stracił kilka punktów (3 lub 4) a potem jeszcze był zablokowany. Tak to jest, niektórzy mają takie blokady.

Nawet któryś komentator powiedział: ten ma tyle % ten ma tyle. Ale ja tu nie widzę najważniejszej statystyki - kto kończył piłki w końcówkach.
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Butryn ogółem jest w dołku formy tak mniej więcej od rewanżu w Mediolanie. Wtedy mecz wygrany Kwolkiem, ostatni z Katowicami - Bieńkiem. Dzisiaj nie miał kto pociągnąć zespołu, solidny Clevenot też się męczył.
Kozub dużo dokładniej niż w meczu z JW i od razu inaczej to wygląda.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Nie było tak. Butryn grał bardzo ładnie do czasu końcówek. W sumie przyszedł na +6, jako drugi najlepszy w drużynie. U niego problemem nie jest forma. Piszę to już od roku i chyba tylko ze względu na mnie zaprzeczacie :D
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: qtp »

JootPe2 pisze: 1 lut 2024, o 20:37 pozostając obiektywnym, to właśnie oni bardziej zasługują na finał.
:]

Bardzo to obiektywne.
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Pomocniczka pisze: 1 lut 2024, o 21:07 Nie było tak. Butryn grał bardzo ładnie do czasu końcówek. W sumie przyszedł na +6, jako drugi najlepszy w drużynie. U niego problemem nie jest forma. Piszę to już od roku i chyba tylko ze względu na mnie zaprzeczacie :D
Pewnie to była odpowiedź na mój wpis, wiec odpowiem. Napisałem co napisałem i nie, Butryn nie grał wczoraj bardzo ładnie do czasów końcówek. Nie bierz tego osobiście, nie pisałem tego by zaprzeczać temu co piszesz od roku, ponieważ ja generalnie mam gdzieś co piszesz. Pozdrawiam
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Zazwyczaj omijam twoje wpisy, bo nic nowego nie wnoszą, ale tu mi się wyświetliło powiadomienie.

Dziś powtórka w polsat sport. Możesz sobie obejrzeć jeszcze raz pierwszy set. Butryn był wyłącznie komplementowany i prawie wszystko kończył. Skiepścił się dopiero w końcówce.

A ponieważ tak a nie inaczej Karol gra końcówki, to jego największym sukcesem są miejsca 5 i 6 w lidze.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4621
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: niepoinformowany »

Może też odpalić trzeci i atak przy 22-24. A nie, przepraszam, trzeci set nie był ważny, ważny był pierwszy, bo dowód empiryczny pasuje pod tezę forumowego eksperta.

Butryn gra dobrze: mecz był nieważny. Butryn gra świetnego seta, ale akurat w końcówce nie skończył: spalił się w końcówce, mówiłem!! nie wytrzymuje końcówek. Butryn gra słabo ale akurat w końcówce kończy: słaby jest, nie nadaje się, co to za skuteczność/efektywność. Tym sposobem jak nie zagra na jakiś kosmicznych cyfrach tak zawsze będzie powód do krytyki. Butrynofobia czyżby? Aż tak Kaczmarek potrzebuje umniejszania Karola? Każdy widział jak to wyglądało w sezonie reprezentacyjnym 22. Serio, mogłbyś już sobie w tym temacie dać spokój, całe forum zna twoje zdanie i nie potrzebujemy żebyś je powtarzał z uporem maniaka.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Puchar CEV 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Przyjmuję konwencję.

Butryn jest czołowym atakującym świata. Chcieli go wszyscy najlepsi ale on odmawiał. Wolał grać za niższe pieniądze, niejako charytatywnie, pomagając słabszym drużynom osiągać dobre wyniki. Dociągnął Olsztyn do szóstego miejsca a Resovię nawet do piątego.

No i dwa razy został Złotym Bukiem, co nie udało się nikomu innemu (chyba).

A mecz będzie powtarzany, dziś chyba o 14.

Jeden atak skończył przy 22-24? To jaką miał skuteczność w końcówkach? 15%? 20%?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Puchar Konfederacji”