Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Murilo0 »

Trzeba teraz mocno kibicować Argentynie, by wygrała z Bułgarią za 3 pkt, bo Włosi się podłożą lub przynajmniej wystawią rezerwy :(
All work and no play makes Jack a dull boy...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Arff »

Dlaczego Włosi mieliby się podkładać albo wystawiać rezerwy? Oni mają bardzo mało meczów w tym roku... muszą się ogrywać i pracować nad własną grą, więc nie mam wątpliwości, w jakim składzie wyjdą na Bułgarię...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
kassandra
Posty: 119
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:24
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: kassandra »

Arff pisze:Dlaczego Włosi mieliby się podkładać albo wystawiać rezerwy?
po to aby wyeliminować jednego z silnych przeciwników do medali już na etapie ćwierśfinału?
Arff pisze:więc nie mam wątpliwości, w jakim składzie wyjdą na Bułgarię...
a ja te wątpliwości mam :) Nie zapominajmy, że Włosi to kombinatorzy co udowodnił nam nasz trener w zeszłym roku.
Awatar użytkownika
prijegomysl
Posty: 251
Rejestracja: 5 maja 2011, o 17:10
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: prijegomysl »

Nie będzie dużego zaskoczenia, jeśli Bułgaria dostanie 3:0 od Włochów i od Argentyny.
To zespół max na ćwierćfinał. Dotychczas grali z Australią, Wielką Brytanią i Polską.
Ograli dwa zespoły najsłabsze na igrzyskach. Teraz zaczną się schody. Jeśli Bułgaria zdobędzie w tych pozostałych meczach, chociaż punkt to będzie to duża niespodzianka. Chyba…
Kooistra zasuwa cały rok na treningu, a Nawrocki śmieję mu
się prosto w twarz. Brawo,brawo!!
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Murilo0 »

Arff pisze:Dlaczego Włosi mieliby się podkładać albo wystawiać rezerwy? Oni mają bardzo mało meczów w tym roku... muszą się ogrywać i pracować nad własną grą, więc nie mam wątpliwości, w jakim składzie wyjdą na Bułgarię...
1. Mogą oszczędzać się przed półfinałem
2. Mogą pokombinować tak by 2 z 4 silnych zespołów (Włochy, Polska, Brazylia, Rosja) odpadły już w 1/4 i przy okazji mieć słabego przeciwnika w 1/2 jakim jest Bułgaria/Niemcy
3. Szanse na 1-sze miejsce mają małe, bo w przypadku wygranej z Bułgarią 3:0 i naszej wygranej z GB i AUS 3:0 mamy równe ratio setów, ale raczej lepsze ratio małych pkt (set 25:14 z ITA, 25:13 z BUL, wysoka punktowo wygrana z ARG + mam nadzieję wysokie wygrane z outsiderami grupy)
4. Mogą się po prostu zemścić za porażkę ;)
All work and no play makes Jack a dull boy...
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: SerCos »

madlark pisze:
SerCos pisze: Lepiej się później pozytywniej rozczarować i wszystkim polecam to samo.
Dla mnie to hipokryzja. Kibicujesz i nie wierzysz w sukces?
Jaka hipokryzja, napisałem wyraźnie, że będę kibicować Polakom w każdym kolejnym meczu, nie wybiegam już do finału, bo nie ma takiej potrzeby. Wiadomo, że w meczach z Rosją, USA czy Brazylią nie będziemy zdecydowanymi faworytami i porażka nikogo nie powinna w tych meczach dziwić.

Jeśli ktoś twierdzi, że Polacy zdobędą złoto pokonując wszystkich łatwo, szybko i przyjemnie to muszą być przesadnymi optymistami.
Kicu pisze:
SerCos pisze:Lepiej się później pozytywniej rozczarować i wszystkim polecam to samo.
Jeszcze odnośnie języka polskiego - sformułowania "pozytywnie rozczarować" chyba nigdy nie zaakceptuję ;) Choć chyba taki zwrot jest uznawany za poprawny, to jednak dla mnie jest to całkowita sprzeczność, bo rozczarowanie nie może być czymś pozytywnym :P
Jeśli chodzi o zwrot "pozytywnie rozczarować" to ja go w sposób żartobliwy, chociaż dla pesymistów może być często używany ;)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Arff »

Murilo0 pisze:
Arff pisze:Dlaczego Włosi mieliby się podkładać albo wystawiać rezerwy? Oni mają bardzo mało meczów w tym roku... muszą się ogrywać i pracować nad własną grą, więc nie mam wątpliwości, w jakim składzie wyjdą na Bułgarię...
1. Mogą oszczędzać się przed półfinałem
2. Mogą pokombinować tak by 2 z 4 silnych zespołów (Włochy, Polska, Brazylia, Rosja) odpadły już w 1/4 i przy okazji mieć słabego przeciwnika w 1/2 jakim jest Bułgaria/Niemcy
3. Szanse na 1-sze miejsce mają małe, bo w przypadku wygranej z Bułgarią 3:0 i naszej wygranej z GB i AUS 3:0 mamy równe ratio setów, ale raczej lepsze ratio małych pkt (set 25:14 z ITA, 25:13 z BUL, wysoka punktowo wygrana z ARG + mam nadzieję wysokie wygrane z outsiderami grupy)
4. Mogą się po prostu zemścić za porażkę ;)
1. Pisałem już, że oni mają bardzo małą ilość meczów w tym roku i muszą się ogrywać, bo...
2. ... w przeciwnym wypadku to oni będą w gronie tych 2 z 4 zespołów :)
3. Ale mają realne szanse na 2gie miejsce... a jeśli Argentyna ogra Bułgarię, mogą spaść na 4te, więc to ogromne ryzyko...
4. Przypominam jaka atmosfera zrobiła się na tych igrzyska wokół odpuszczania meczów :) MŚ czy ME to była inna historia, bo tam nie było przysięgi olimpijskiej...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: ciacho23 »

Murilo0 pisze:Trzeba teraz mocno kibicować Argentynie, by wygrała z Bułgarią za 3 pkt, bo Włosi się podłożą lub przynajmniej wystawią rezerwy :(
To nic nie da. Nawet jeśli Argentyna wygra z Bułgarią 3:0 to Bułgarzy muszą stracić z Włochami przynajmniej 1 punkt.

Ktoś wie gdzie znaleźć jakieś statystyki indywidualne? Kto ile punktów, bloków, itd.
Ostatnio zmieniony 3 sie 2012, o 10:01 przez ciacho23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4624
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: niepoinformowany »

ciacho23 pisze:
Murilo0 pisze:Trzeba teraz mocno kibicować Argentynie, by wygrała z Bułgarią za 3 pkt, bo Włosi się podłożą lub przynajmniej wystawią rezerwy :(
To nic nie da. Nawet jeśli Argentyna wygra z Bułgarią 3:0 to Bułgarzy muszą stracić z Włochami przynajmniej 1 punkt.
Mamy teraz sety 7/4, mecze z Australią i Wielką Brytanią więc 13/4

Bułgarzy 9/1, przegrywają z Argentyną za 3 więc mają 10/4 i nawet 3-0 z Włochami im nic nie da bo przy równych setach mają znacznie gorsze małe punkty (już teraz)

Więc to da 1 miejsce,a nie nic ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: ciacho23 »

niepoinformowany pisze:
ciacho23 pisze:
Murilo0 pisze:Trzeba teraz mocno kibicować Argentynie, by wygrała z Bułgarią za 3 pkt, bo Włosi się podłożą lub przynajmniej wystawią rezerwy :(
To nic nie da. Nawet jeśli Argentyna wygra z Bułgarią 3:0 to Bułgarzy muszą stracić z Włochami przynajmniej 1 punkt.
Mamy teraz sety 7/4, mecze z Australią i Wielką Brytanią więc 13/4

Bułgarzy 9/1, przegrywają z Argentyną za 3 więc mają 10/4 i nawet 3-0 z Włochami im nic nie da bo przy równych setach mają znacznie gorsze małe punkty (już teraz)

Więc to da 1 miejsce,a nie nic ;)
Wg mnie jeśli 3 drużyny mają tyle samo punktów to robi się małą tabelkę z meczów zainteresowanych drużyn. Czyli wobec wyników POL-WŁO 3:1, POL-BUŁ 1:3, BUŁ-WŁO 3:1(3:0), mała tabelka wygląda tak:
BUŁ 6 pkt
POL 3 pkt
WŁO 3 pkt
To po pierwsze. A po drugie w swoich rozważaniach zapomniałeś o Włochach, którzy też mogą mieć sety 13/4. A po trzecie nie wierzę w wygraną ARG z BUŁ 3:0.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Arff »

ciacho23 pisze:Wg mnie jeśli 3 drużyny mają tyle samo punktów to robi się małą tabelkę z meczów zainteresowanych drużyn. Czyli wobec wyników POL-WŁO 3:1, POL-BUŁ 1:3, BUŁ-WŁO 3:1(3:0), mała tabelka wygląda tak:
BUŁ 6 pkt
POL 3 pkt
WŁO 3 pkt
Szkoda że FIVB sądzi inaczej :D
ciacho23 pisze:A po drugie w swoich rozważaniach zapomniałeś o Włochach, którzy też mogą mieć sety 13/4. A po trzecie nie wierzę w wygraną ARG z BUŁ 3:0.
Tylko że wtedy znika problem Bułgarii, bo oznaczałoby to, że Włosi rozwaliliby ich 3:0... a jest to dla nas zdecydowanie korzystniejsza sytuacja, bo Włosi tracą do nas ok 10 małych pkt i nie ma szans, żeby to odrobili, skoro my gramy w dwóch najłatwiejszych spotkaniach...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4624
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: niepoinformowany »

Arff pisze:Tylko że wtedy znika problem Bułgarii, bo oznaczałoby to, że Włosi rozwaliliby ich 3:0... a jest to dla nas zdecydowanie korzystniejsza sytuacja, bo Włosi tracą do nas ok 10 małych pkt i nie ma szans, żeby to odrobili, skoro my gramy w dwóch najłatwiejszych spotkaniach...
Dwadzieścia tracą jak już ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
noixon
Posty: 114
Rejestracja: 31 lip 2012, o 12:52

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: noixon »

Hehe smieszy mnie te lekkie zlewanie na bulgarow, bo zobaczycie ze wam sie to jeszcze odbije czkwaka te 3:0 dla argentyny w meczu z bulgaria, bo ja osobiscie nie sadze zeby argentyna chociaz seta ugrala, nie mowiac o wygranej ;0 bulgaria jeszcze z wlochami powalczy i bedzie niespodzianka ze ich ograli ( hehe oczywiscie jezeli wlosi troche po kombinuja i wyjda druga szostka ;p)
Jeden mach... i jestem w snach... slodkich tak... ze chcial bym tu zostac... latwo jak piach jest go rozwiac... jesli tylko prawde chcesz poznac...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Arff »

Wszystko zależy od 2 zawodników... Od Pereyry i Sokolova :) Jeżeli Sokolov zagra jak z nami, to Argentyna przegra, bez względu na inne okoliczności, jeśli zagra tak jak wczoraj, to wszystko zależy od tego jak zagra Pereyra... jeśli zagra tak jak w poprzednich meczach turnieju, będzie zacięta walka, jeśli zagra tak, jak już nieraz pokazał że potrafi, to Argentyna szybko wygra 3:0...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: elane »

Nie wierze, że Włosi wyjdą drugą szóstką w ostatnim meczu jeśli będą grać o pietruszkę.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Core »

Czy powinniśmy się martwić, na kogo trafimy w ćwierćfinale? Wydaje mi się, że wystarczy uniknąć USA, a jeśli chodzi o resztę, to właśnie oni powinni się bać i kombinować, aby spotkać się z nami w jak najdalszej fazie turnieju.
Moim zdaniem najkorzystniej byłoby trafić w ćwierćfinale na Rosję, ponieważ grają jak na razie słabo i mocno niepewnie.
noixon
Posty: 114
Rejestracja: 31 lip 2012, o 12:52

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: noixon »

Po co unikac usa? Moim zdaniem lepiej z usa niz kimkolwiek innym z czolowki, usa spoko tak gra teraz ladnie, ale my umiemy z nimi grac i wygrywac co nie pierwszy i nie piaty raz pokazywali nasi. Sadze ze i tak polacy bardziej z tremowani byli by grajac z rosja a nawet z brazylia, bo to zawsze brazylia nawet kiedy z nimi wygrywalismy to zawsze byli mocni. A usa? Wydaje mi sie tylko ze polacy wielkiej tremy przed nimi nigdy nie mieli.. z rosja zawsze cisnienia i podteksty, z brazylia podobnie cisnienie aby wgyrac z wielka brazylia szosty raz.. co moze byc w naszym przypadku zgubne. Dlatego najchetniej widzial byl w cwierc finalne polska - usa, a pozniej to juz bez znaczenia trzeba ciac do przodu ;p
Jeden mach... i jestem w snach... slodkich tak... ze chcial bym tu zostac... latwo jak piach jest go rozwiac... jesli tylko prawde chcesz poznac...
Agridaghi
Posty: 4
Rejestracja: 2 gru 2011, o 10:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Agridaghi »

Mogą być jeszcze niespodzianki - np. porażki Rosji żeby spotkać się ze zwycięzcą naszej grupy (jeśli będzie to Bułgaria). Ktoś tu słusznie zauważył, że to inni będą kombinować żeby uniknąć naszych w ćwierćfinale. Bo pomyślcie dobrze- wielka Brazylia lub Rosja kończy udział w IO w ćwierćfinale=dymisja trenera. Możliwych scenariuszy jest wiele. Trochę więcej będziemy wiedzieć po zakończeniu sobotnich meczów.
qwertyuiop12345
Posty: 16
Rejestracja: 3 lut 2011, o 12:52
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: qwertyuiop12345 »

Nie wiem, czy jest możliwa taka opcja, że 2 i 3 zespół z naszej grupy wylosują siebie w ćwiercfinale, jeśli tak to Włochom nie opłaca się podłożyc Bułgarom, bo mają szanse trafic na nich w cwiercfinale. Może ktos odpowiedziec?
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: OlaMleko »

Szkoda czasu na gdybanie :) Za kilka dni wszystko będzie jasne, a póki co dołączam do grona osób, które twierdzą,że Amerykanie grają w tym momencie najlepszą siatkówkę. Jestem jednak pełna nadziei, że to się zmieni ;)
Mam przeczucie, że zagramy z nimi w półfinale. Nie wiem,czy to matematycznie możliwe,czy nie, po prostu mam przeczucie ;p
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: madlark »

qwertyuiop12345 pisze:Nie wiem, czy jest możliwa taka opcja, że 2 i 3 zespół z naszej grupy wylosują siebie w ćwiercfinale, jeśli tak to Włochom nie opłaca się podłożyc Bułgarom, bo mają szanse trafic na nich w cwiercfinale. Może ktos odpowiedziec?
nie ma takiej możliwości
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Lineczka »

Kiedy wreszcie dostrzeżecie różnice między SKUTECZNOŚCIĄ a EFEKTYWNOŚCIĄ? Po meczach, kiedy podawane są statystyki czy to w Plus Lidze czy Serie A, jak i również rozgrywkach reprezentacyjnych % ataku podawany jest najczęściej w postaci SKUTECZNOŚCI a EFEKTYWNOŚĆ to tylko dodatek, który co prawda daje precyzyjniejszy obraz gry bo uwzględnia błędy atakującego. Niemniej jednak to skuteczność jest podawana częściej i na jej podstawie wybiera się siatkarza, który otrzymuje nagrodę indywidualną.
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Marcy$ »

Moim zdaniem Włochy, USA, Brazylia, Rosja i my, w zależności od dyspozycji, motywacji itp mogą ze sobą zarówno wygrać jak i przegrać 3:0. Na tą chwilę, gdy właściwie każdy miał lepszy albo gorszy mecz (no, może USA lekko lepiej idzie) więc ciężko coś wyrokować.

Po meczu z Włochami i z taką grą ogramy każdego. Po meczu z Bułgarią i z takim poziomem to nawet o półfinale można pomarzyć.

Wierzę jednak, że ten drugi tydzień (jak to trener powiedział) zagramy lepiej, dużo lepiej. Na poziomie finału LŚ. A wtedy będzie walka o wszystko i medal. A który to już nie wiem:)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4624
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: niepoinformowany »

Lineczka pisze:Kiedy wreszcie dostrzeżecie różnice między SKUTECZNOŚCIĄ a EFEKTYWNOŚCIĄ? Po meczach, kiedy podawane są statystyki czy to w Plus Lidze czy Serie A, jak i również rozgrywkach reprezentacyjnych % ataku podawany jest najczęściej w postaci SKUTECZNOŚCI a EFEKTYWNOŚĆ to tylko dodatek, który co prawda daje precyzyjniejszy obraz gry bo uwzględnia błędy atakującego. Niemniej jednak to skuteczność jest podawana częściej i na jej podstawie wybiera się siatkarza, który otrzymuje nagrodę indywidualną.
I po co krzyczysz, skoro już to pisałem 2 albo 3 dni temu w tym samym miejscu?

Akurat na IO najlepszym atakujacym zostaje ten z najlepszą efektywnością
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: figol »

Core pisze:Dlatego najchetniej widzial byl w cwierc finalne polska - usa, a pozniej to juz bez znaczenia trzeba ciac do przodu ;p
Żeby doszło do tego spotkania to najprawdopodobniej należało by przegrać mecze z WB i Australią bo tam zespół USA ciągnie do tej pierwszej lokaty i wydaje się że ma najbliżej.
To tutaj czwarta drużyna zagra z nimi najprawdopodobniej, no to nic prostszego Igła na atak Kurek na libero, wariantów ustawienia składu jest kilka xD
poznasz głupiego po czynach jego
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Lineczka »

Po pierwsze nie krzyczę, tylko podkreślam te dwa pojęcia.

Po drugie pisze to ponownie, bo na poprzedniej stronie ktoś "korygował" podane przeze mnie statystyki.


Po trzecie z nagrodami indywidualnymi chodziło mi o po prostu o to że na większości turniejów nagrodę dostaje ten który ma najlepszą skuteczność.
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Core »

figol, wypowiedź, którą wyżej zacytowałeś, nie jest moja.
Faktycznie, tak jak ktoś napisał, szkoda czasu na gdybanie. W ćwierćfinale trafimy na kogoś z czwórki: Niemcy, Serbia, Rosja, Brazylia i aby myśleć o medalu, musimy wygrać ten mecz. Jestem dobrej myśli, ponieważ są to zespoły absolutnie w naszym zasięgu.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: majonez »

figol pisze: To tutaj czwarta drużyna zagra z nimi najprawdopodobniej, no to nic prostszego Igła na atak Kurek na libero, wariantów ustawienia składu jest kilka xD
http://www.youtube.com/watch?v=JroDbK3Ts-s :D
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Murilo0 »

@Arff Boję się tego, że w przypadku gdy Bułgaria wygra z Argentyną za 3 pkt to Włosi wspaniałomyślnie nie podarują nam 1-szego miejsca w grupie :(
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

Murilo0 pisze:@Arff Boję się tego, że w przypadku gdy Bułgaria wygra z Argentyną za 3 pkt to Włosi wspaniałomyślnie nie podarują nam 1-szego miejsca w grupie :(
Szczerze mówiąc, nie rozumiem tego kosmicznego języka. Wiem tylko tyle, że jeżeli Włosi rzeczywiście nie podarują nam "czegoś tam", to znaczy, że zrobią dokładnie tak, jak powinni zrobić. Miejsce trzeba sobie wywalczyć w sportowej rywalizacji a nie liczyć na "tanią wyprzedaż" albo jeszcze lepiej "darowiznę" ;)

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”