Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: pk+ »

Dennis Guilder pisze:Transmisje w TVP. Czyli już na dzień dobry zła wiadomość. Oby ostatnia.
No to już mamy następne ;)
Z warszawskiego lotniska siatkarze wyruszyli do Brukseli z niespełna godzinnym opóźnieniem. Jednak samolot do Porto czekał wraz z pasażerami na spóźnialskich.
Nie ma to jak sprawna organizacja....
Pokoje i sam hotel bez wątpienia czasy świetności mają już dawno za sobą.
Miejmy nadzieję że przynajmniej łóżka są przystosowana do nieco ponadprzeciętnych rozmiarów.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: Guilder »

Żeby nie było tak jak opowiadał Tomasz Wójtowicz, że przed jednym z turniejów nie musieli desek na końcach łóżek odczepiać, bo same odpadały. ^^ Pozytywną wiadomością jest porażka Portoryko z Francją, i to gładko bo w sumie 4-0. Nie będzie to miało takiego wpływu, ale tonący brzytwy się chwyta. ;)
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
zachary
Posty: 56
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:17
Płeć: M

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: zachary »

Skoro musimy pocieszac sie porazkami Portoryko to znaczy ze jest bardzo zle. Czy jeszcze rok temu ktokolwiek by pomyslal ze bedziemy martwic sie o zwyciestwo z portoryko ??? !!! Ale nic tam, zaufajmy jeszcze raz chlopakom, juz jutro wiele sie wyjasni :)
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: norbertz90 »

A o której jutro mecz??

Edit; Już mam o 21
Norbert
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: Guilder »

O 21 w Portugalii, u nas będzie 22:00
W sobotę z Indonezją o 16:00 czasu Polskiego.
Z Portugalią nie jestem pewien, ale albo o 15:00 albo o 17:00
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: Kay »

norbertz90 pisze:A o której jutro mecz??

Edit; Już mam o 21
google.pl ---> i wszystko jasne...
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: szarlej »

Mniej więcej za 25 godzin będziemy wiedzieli czy budować pomniki czy stawiać nagrobki naszej kadrze. Myślę że ten mecz będzie miał kluczowe znaczenie dla wyniku całej rywalizacji ale z drogiej strony to nasze orzełki potrafią grać z tymi „lepszymi” drużynami gorzej jest już z tabelowymi outsiderami. A co do pomników i nagrobków to swoista hiperbola bo jak się podniosą z tego co zgotowali sobie w Talinie a nagrobki - myślę że brak awansu oznacza koniec trenera L co pociągnie za sobą kolejne zmiany.
Libero który atakuje...
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: ludi14 »

szarlej pisze:Mniej więcej za 25 godzin będziemy wiedzieli czy budować pomniki czy stawiać nagrobki naszej kadrze. Myślę że ten mecz będzie miał kluczowe znaczenie dla wyniku całej rywalizacji ale z drogiej strony to nasze orzełki potrafią grać z tymi „lepszymi” drużynami gorzej jest już z tabelowymi outsiderami. A co do pomników i nagrobków to swoista hiperbola bo jak się podniosą z tego co zgotowali sobie w Talinie a nagrobki - myślę że brak awansu oznacza koniec trenera L co pociągnie za sobą kolejne zmiany.
Pomniki można im będzie stawiać jeżeli medal w Pekinie zdobędą.Jutro będzie mecz który zdecyduje o przyszłości Lozano.Nie wacham sie nawet powiedzieć że nawet decydujący o przyszłości Polskiej męskiej kadry na parę ładnych lat.
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: szarlej »

ludi14 pisze:Pomniki można im będzie stawiać jeżeli medal w Pekinie zdobędą.Jutro będzie mecz który zdecyduje o przyszłości Lozano.Nie wacham sie nawet powiedzieć że nawet decydujący o przyszłości Polskiej męskiej kadry na parę ładnych lat.
To umówmy się tak jutro będziemy im stawiali „moje” pomniczki abyśmy mogli po IO postawić im „Twoje” pomniki. :)
Libero który atakuje...
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Wasza 6 stka na Espinho

Post autor: eltomasso »

Od razu zaznaczam to tylko zabawa i Wasze typy. Moze na podstawie zebranych zestawien mozna bedzie przynajmniej sprawdzic kto obecnie cieszy sie najwiekszym naszym zaufaniem.

Mozna podawac potencjalnych rezerwowych.

Rozegranie:
Woicki - dobre nastawienie, mobilizowanie calej druzyny, porazka W Talinie nie byla bezposrednio jego wina, bardzo duza chec wywalczenia czegos w kadrze. Ktos juz ladnie to napisal - jak Woickiemu nie bedzie szlo zawsze mozna go zmienic Zagumnym... z kolei sciagac Zagumnego juz gozej. Od strony stricte sportowej Woicki wygrywa na dzien dzisiejszy(zgodnie z zasada jestes tak dobry jak Twoj ostatni mecz) rywalizacje na rozegraniu.

Atak:
Mariusz Wlazly: wiecej dokladnych, na odpowiednim zasiegu pilek i bedzie ok. To caly czas kluczowy zawodnik naszej druzyny.

Srodek:
D.Plinski: W ostatnich meczach lekka znizka formy ale tu nie mam zadnych watpliwosci - Plina jest byl i bedzie w formie a na boisku zrobi wszystko by wygrac.
P. Nowakowski: mlody zawodnik i gdyby nie brak formy Łukasza pewnie zasiadlby na lawce... w tej jednak sytuacji powinien wyjsc w pierwszym skladzie(jesli tak sie stanie mam nadzieje ze wszyscy wespra go jak najbardziej jak tylko moga - on moze juz grac na swiatowym poziomie jednak musi byc tego pewien - juz kiedys to pisalem przy Zagumnym to pewnie czuje sie jak junior w PLS).

Przyjecie:
S.Swiderski z rezerwa K. Gierczynskim
M.Winiarski - M.Wika - dyspozycja dnia. Nie wierze ze Mistrz Włoch moze grac tak slabo - jesli wiec bedzie w formie niech gra.... jednak jesli z ta forma nie jest idealnie M.Wika to czlowiek ktory moze pociagnac gre od zagrywki a konczac na ataku.
Sebastian wydaje sie byc w lepszej formie od Krzyska jednak tak jak mowie dyspozycja dnia.
Moja propozycja: Swiderski-Wika przy czym Winiar moglby wejsc gdyby Marcinowi nie szlo.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2008, o 08:31 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: O turnieju w Espinho rozmawiamy już w innym temacie.
enteri
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2008, o 21:54
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wasza 6 stka na Espinho

Post autor: enteri »

Zagumny [nie po to grał cały czas w Tallinie, żeby teraz na ławce usiąść]
Pliński, Kadziewicz [największe ogranie w meczach o stawkę, nie trzeba będzie się martwić o ich psychikę, ew. zmiana na Nowakowskiego nie zmniejszyłaby jakości gry ]
Wlazły [bez konkurencji]
Świderski [dopóki grał, wygrywaliśmy]
Winiarski [dużo od niego zależy, ma dobre przyjęcie, jak przestanie gwiazdować plasikami, to powinno wszystko być dobrze]
Ignaczak (L) [bez konkurencji]

Wika i Gierczynski nie poradzą sobie z napięciem, co pokazali w Tallinie, Gruszka żeby nie przeszkadzał na zmianach, to też będzie dobrze.
wyksztalciuchy.prv.pl
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: PAWKENS »

To może typujemy wynik ??? :) Ja stawiam na 3:1 dla Polaków, bo podbudowały mnie słowa Lozano, który powiedział, że w przygotowaniach nic by nie zmieniał...I sami siatkarze mówią, że niesamowicie się zmobilizują...A Portoryko dostało straszne bęcki od Francózów i trudno oczekiwać, by w 2 dni wszystko się zmieniło 8-)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: dreamer »

PAWKENS pisze:To może typujemy wynik ??? :) Ja stawiam na 3:1 dla Polaków, bo podbudowały mnie słowa Lozano, który powiedział, że w przygotowaniach nic by nie zmieniał...I sami siatkarze mówią, że niesamowicie się zmobilizują...A Portoryko dostało straszne bęcki od Francózów i trudno oczekiwać, by w 2 dni wszystko się zmieniło 8-)
Oj PAWKENS...
1. Znasz trenera, który w takiej sytuacji jak jest teraz Lozano, powiedział by, że "wtedy to była katastrofa, bo popełniliśmy same błędy..."?
2. Czy mnie pamięć myli, czy przed Tallinem, i przed wcześniejszymi turniejami, mówili podobnie...?
3. Od kiedy wynik sparingu na 3 dni przed ważnym meczem, jest wykładnikiem tego, co czeka nas w Espinho?

A jak może wyglądać samomotywowanie się do walki, i jak powinno się podchodzić do sparingów w okresie przygotowawczym, poczytaj sobie tutaj, w wypowiedziach Hectora Soto:
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.26567

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: PAWKENS »

Czyli według Ciebie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo Portoryka :o ???
dreamer pisze:2. Czy mnie pamięć myli, czy przed Tallinem, i przed wcześniejszymi turniejami, mówili podobnie...?
Nie wiem, nie zwróciłem uwagi :|
dreamer pisze:3. Od kiedy wynik sparingu na 3 dni przed ważnym meczem, jest wykładnikiem tego, co czeka nas w Espinho?
Ja myślę, że jest...Np. Polacy przed MŚ grali sparingi z Brazylią i walczyli jak równy z równym...A wiemy co później było...
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: niepoinformowany »

Damy rade... nie może być inaczej... nie po to tyle pracy Lozano i zawodników, aby teraz to poszło na marne... licze na 3:0, ale na 3:1 sie nie pogniewam ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: PAWKENS »

Aha, i jeszcze ich rozgrywający ma kontuzję...Myślę, że to też mogłoby mieć kluczowe znaczenie dla losów całej rywalizacji...Zobaczymy, czy ma godnego zastępcę.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: Arff »

Co tu w ogóle rozpatrywac.. widzę dzisiaj gładkie 3:0 i to bez względu czy ich rozgrywający będzie grał czy nie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: PAWKENS »

Arff pisze:Co tu w ogóle rozpatrywac.. widzę dzisiaj gładkie 3:0 i to bez względu czy ich rozgrywający będzie grał czy nie...
A dla kogo, jeśli można wiedzieć ??? Niestety nie można stwierdzić dla kogo na podstawie Twego posta :)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: dreamer »

PAWKENS pisze:
Arff pisze:Co tu w ogóle rozpatrywac.. widzę dzisiaj gładkie 3:0 i to bez względu czy ich rozgrywający będzie grał czy nie...
A dla kogo, jeśli można wiedzieć ??? Niestety nie można stwierdzić dla kogo na podstawie Twego posta :)
Przy takim 100% przekonaniu jakie zademonstrował w swoim poście Arff, jasne że może chodzić tylko o 3:0 dla Portoryko :D

Chyba żaden zdrowo myślący kibic, nie zaryzykowałby takiego stwierdzenia w stosunku do reprezentantów Polski, po bitwie pod Kirholmem (obawiam się tylko, że naszym pomyliły się armie, biorace udział w tej kurlandzkiej potyczce :D )

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: ludi14 »

Ja stawiam 3;2 ale zwycięzce otwartego.Sądzę również że dzisiejszy mecz da zwycięzcy na koniec awans.
osnazfsb

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: osnazfsb »

Ja tam bez urazy ale w tej chwili to nie postawiłbym pieniedzy nawet na 3:0 z Indonezja bo kto wie o co w tym meczu beda grali Polacy- a co nasi potrafia to ostatnio "pokazali" - zreszta zdołali przegrac seta z Wlk Brytania a Indonezja chyba słabsza nie jest

Niestety sadze ze turniej bedzie na słabym poziomie bo wszystkie druzyny w zbyt dobrej formie to nie sa- moze sie okazac ze awansuje nie najlepszy tylko majacy najmniejsze problemy
radze nie lekcewazyc Portugalii- w tej formie to nasi beda mieli z nimi naprawde duze problemy tym bardziej ze gramy u nich a to południowcy którzy maja na za złe turniej sprzed 4 lat no i sedziowie liniowi - wiecie rozumiecie ;)
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: Robert »

Będąc na turnieju noworocznym w Będzinie i rozmawiająć z prezesem ŚZPS panem Markiem Kisielem powiedział mi: "więcej szans na awans do IO daję kobietom". Te słowa na długo zapadły mi w pamięci. http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.15.22834 . Coś w tym chyba jest. Nie skreslam naszych chłopców, ale co będzie w przypadku braku awansu? Przecież od ME nasza reprezentacja stoczyła się w dół po równi pochyłej. Kibice spiewają nic się nie stało po porażce z Czarnogórą, po porażce z Estonią??? Otóż stało się ideał sięgnął bruku, a dziś w przypadku braku zwycięstwa..... nie wiem co będzie.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: PAWKENS »

Robert pisze:... nie wiem co będzie.
Ja wiem !!! Modlitwa o zwycięstwo Portugalii nad Portorykiem :) Pan Kisiel Ameryki nie odkrył...Chyba od początku było wiadomo, że kobiety będą miały totalnie z górki...O 20:00 Portugalia-Indonezja. Oczywiście nie spodziewamy się innego wyniku, jak pewne zwycięstwo gospodarzy do 0 ;)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: pk+ »

PAWKENS pisze:
Robert pisze:... nie wiem co będzie.
Ja wiem !!! Modlitwa o zwycięstwo Portugalii nad Portorykiem :) Pan Kisiel Ameryki nie odkrył...Chyba od początku było wiadomo, że kobiety będą miały totalnie z górki...O 20:00 Portugalia-Indonezja. Oczywiście nie spodziewamy się innego wyniku, jak pewne zwycięstwo gospodarzy do 0 ;)
Och tydzień temu do ME panowie także mieli z górki, a i losowanie do eliminacji olimpijskich było przyjęte jako uśmiech losu... lepszej grupy nie mogliśmy mieć. Teraz jest ogromna niepewność i rzeczywiście na hasło 3:0 można powiedzieć "no dobrze ale dla kogo" ;)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: niepoinformowany »

nie wierzycie w naszych? sorry bardzo ale jesli przegramy ten turniej to do widzenia Lozano i zawodnicy dobrze o tym widzą...

poza tym to ostatnie igrzyska dla Gruszki, Swiderskiego czy Zagumnego... na pewno dadzą z siebie wszystko...
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: Robert »

Wiadomo, ze w przypadku niepowodzenia nastąpi "czyszczenie stajni Augiasza". Poza tym od czasu srebrnego medalu na MŚ w Japonii nasza reprezentacja zatrzyamała się w miejscu, by nie powedzieć zrobiła dwa kroki do tyłu. Przykro to pisać, przed meczem z Portoryko, gdzie rok temu wynik inny niż 3:0 każdy przyjąłby jako sensacja, dziś jest inaczej. Poza tym dla niektórych naszych graczy to już ostatnia szansa zagrania na IO..
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: szarlej »

A tymczasem zaczynają się pierwsze emocje dnia dzisiejszego. Mecz Polska : Szwecja w piłce ręcznej w turnieju kwalifikacyjnym do IO. Miejmy nadzieje ze za mniej więcej 4 godziny będziemy cieszyli się podwójnie .
Libero który atakuje...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: Guilder »

Zonka zaliczyłem, bo jak włączyłem wynik na żywo to ujrzałem 19-16 dla Indonezji.. Co prawda Portugalia wygrała ostatecznie 25-23, ale niech mi ktoś teraz powie, że jutro będzie łatwe 3-0 :/

Edit
No, drugi set już wyraźnie dla gospodarzy 25-17
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: PAWKENS »

Portugalia pewnie nieco stremowana wyszła...Zdarza się :) Jak na razie, w trzecim remis 6:6 :o Czekamy na relację, czy to Indonezja dobra, czy Portugalia słaba...Oby to drugie :)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Turniej interkontynentalny w Espinho (30.05-01.06.08)

Post autor: jasson »

Lozano znowu wystawił starą gwardię... Zagumny, Kadziewicz, Świderski... No zobaczymy czy nas znowu zawiodą...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”