Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

manita
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2015, o 19:05
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: manita »

SerCos pisze:Nie demonizowałbym tak bardzo Chińczyków. Oni już mieli wcześniej bardzo dobre mecze. Są w o tyle lepszej sytuacji od Japończyków i Koreańczyków, bo mają lepsze warunki fizyczne od tych pierwszych i mają więcej siły w ataku od tych drugich, ale już nie raz zdarzało się, że po dobrych meczach grali katastrofalnie.
To nie demonizowanie, tylko stwierdzenie, że zagrali dobry mecz. Forma Francuzów w dniu dzisiejszym też nie najwyższa, co nie świadczy o tym, że jutro nie zagrają na 100% swoich możliwości i umiejętności.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: Kamil92 »

drukjul pisze: Mateusz jak i Fabian mogą jutro wyjść w podstawowym składzie http://tiny.pl/gr1zd
To musi oznaczać, że Kurek jest w świetnej formie i że rezygnujemy z kombinacyjnej gry i gramy większość piłek do niego. Tak ostatnimi czasy wyglądały zmiany Łamacz - Drzyzga.
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: Marcy$ »

Miałbyś prośbę o link do transmisji. Z góry dzięki :)
Camillo Marcotti

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: Camillo Marcotti »

No i Mika ma wyjść w szóstce... Mam nadzieję, że to pomysł dlatego, że Kanada i trzeba wygrać, bo jak będą Nim cały turniej orać to...
kinagyo
Posty: 761
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: kinagyo »

Mika na razie dobrze. Mam nadzieję, że siły go nie opuszczą w trakcie meczu.
Zepsuliśmy już ze 4-5 zagrywek
ciacho23
Posty: 953
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: ciacho23 »

Ale mają challenge :o na polsatowskin nie ma opcji żeby było widać to dotknięcie po uderzeniu Kłosa ..
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: Artek1967 »

ciacho23 pisze:Ale mają challenge :o na polsatowskin nie ma opcji żeby było widać to dotknięcie po uderzeniu Kłosa ..
świetny ten chalenge ... narazie 1:0 dla naszych, widac że zaczynają się rozkręcać
Ostatnio zmieniony 28 maja 2016, o 08:05 przez Artek1967, łącznie zmieniany 1 raz.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: ldz »

mam tylko 2 zarzuty na razie, no może 3. Dużo oramy Miką :( naprawdę dużo. Nie wiem dokąd nas to zaprowadzi. Po drugie trochę słaba zagrywka, ale może to hala, może się czepiam. A po trzecie Kubi trochę chyba słabo w ataku, ale może w cyferkach to wygląda lepiej. Aczkolwiek dostaje same trudne piłki.
i forma wygląda nieźle, ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ NA MEMORIALE, #szokiniedowierzanie, #jaktomożliwe.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
martin123154
Posty: 337
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 16:41
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: martin123154 »

ldz pisze:mam tylko 2 zarzuty na razie, no może 3. Dużo oramy Miką :( naprawdę dużo. Nie wiem dokąd nas to zaprowadzi. Po drugie trochę słaba zagrywka, ale może to hala, może się czepiam. A po trzecie Kubi trochę chyba słabo w ataku, ale może w cyferkach to wygląda lepiej. Aczkolwiek dostaje same trudne piłki.
i forma wygląda nieźle, ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ NA MEMORIALE, #szokiniedowierzanie, #jaktomożliwe.
Spokojnie Bo na MHW z Serbią też to fajnie do 2 seta wyglądało :)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: weary_skier »

No tak. Wyszkoliliśmy typa w Będzinie to nas teraz goni zagrywką.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: TommyLeeJones »

Kanada przestała psuć zagrywki, my nie i mamy 14:7 dla Kanady. Łomacz włączył tryb "Kurek" ale to nie wystarczy, brakuje lewego skrzydła. Jeśli przyjmujący nie zaczną punktować - Szalpuk?
Matius

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: Matius »

Taki wynik, że zmiany można by wypróbować.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: ldz »

ale lanie. Ale po początku 1:8 można było powoli spisywać seta na straty, zwłaszcza że robimy mało punktów w serii. Mam nadzieję, że się trochę zdekoncentrowali tylko i od trzeciego pójdziemy równo.

dobra. Zmieniam naszą zagrywkę ze słabej na beznadziejną.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
kinagyo
Posty: 761
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: kinagyo »

Szalpuk mógłby wejść za Mikę, bo dotąd Kanadyjczycy wszystko w niego serwują, chcąc go jak najbardziej dociążyć. Tak to przynajmniej zmieniliby taktykę
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: TommyLeeJones »

Ale Mika coś kończy na lewym, Kubiak za to w ogóle, chociaż Grzesiu próbuje go odblokować. No i to co myślałem, Buszek za Kubiaka, nie było opcji żeby wszedł ofensywnie usposobiony Artur.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: ldz »

w ogóle liczą się najpierw zwycięstwa, potem punkty, potem sety, jak na PŚ?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: drukjul »

ldz pisze:ale lanie. Ale po początku 1:8 można było powoli spisywać seta na straty, zwłaszcza że robimy mało punktów w serii. Mam nadzieję, że się trochę zdekoncentrowali tylko i od trzeciego pójdziemy równo.
Równo to nie znaczy łatwo, bo to raczej Messerschmitt i koledzy dopiero teraz wspięli się na swój normalny pułap, natomiast pierwszego seta to jednak oni zagrali fatalnie. Szczególnie w ataku wyglądali bardzo blado. Gavin zdobył swój pierwszy punkt dopiero po czwartym, czy piątym ataku.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: Jiroux »

Wszystkie turnieje FIVB grane są na takiej zasadzie
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: ldz »

drukjul pisze:
ldz pisze:ale lanie. Ale po początku 1:8 można było powoli spisywać seta na straty, zwłaszcza że robimy mało punktów w serii. Mam nadzieję, że się trochę zdekoncentrowali tylko i od trzeciego pójdziemy równo.
Równo to nie znaczy łatwo, bo to raczej Messerschmitt i koledzy dopiero teraz wspięli się na swój normalny pułap, natomiast pierwszego seta to jednak oni zagrali fatalnie. Szczególnie w ataku wyglądali bardzo blado. Gavin zdobył swój pierwszy punkt dopiero po czwartym, czy piątym ataku.
oczywiście, ale przy stanie 15:16 można mieć jakieś nadzieje na wyszarpanie seta, przy 8:15 raczej są dużo mniejsze :P poza tym my w tym drugim secie też zagraliśmy bardzo słabo w ataku i nadal słabo na zagrywce. Trzeba coś z tym serwisem zrobić, bo tak to daleko nie zajedziemy.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: serBalonSwann »

ile druzyn awansuje?
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: solanum »

Po dwóch setach w ataku:

Mika: 8/13 - 61,54%
Kurek: 8/18 - 44,44%
Kubiak: 2/11 - 18,18%
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: Noworoczny »

@ Kanimo, w pierwszym secie Kanada miała problemy ze skończeniem ataku, co często wynikało z dobrej obrony Polaków. Jak już było pisane, Kanadyjczycy wiedzą o kolanach miki i notorycznie w niego celują. Mika też był najlepszy na boisku. Dobre ataki, zagrywka i przyjęcie.
W drugim gra naszych się posypała a zmiennicy dociągnęli wynik do końca, mniej więcej z taką stratą, jaką odziedziczyli. W trzecim nasi zaczęli ładnie, kilka obron, kontry, dały wynik 5-3 jednak potem świńska zagrywka Duffa, zablokowany Kubiak i na 1. PT schodzili przy stanie 7-8. Poza Kurkiem mało kto kończy, a i Kurek nie błyszczy. Mało środka.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: Lineczka »

Świetne zagrywki Kurka, brawo!
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: Noworoczny »

Dwie bardzo silne zagrywki Bartka i z 9-11 robi się 12-11. Czas dla Kanady.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: grzegorzg »

Czuc tchnienie Resovii...
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: serBalonSwann »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 maja 2016, o 08:54 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Bez obraźliwych wulgaryzmów
Spyra3
Posty: 43
Rejestracja: 5 maja 2016, o 11:23
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: Spyra3 »

Gordoł Peręł narazie dzieli i rządzi
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: ldz »

słyszałam, że mieliśmy pracować nad blokiem. Na razie nie widać efektów.
w ogóle nie wiem czy się zgodzicie, ale od jakiegoś czasu (w Berlinie też, ale trochę mniej) nasi środkowi to trochę statystują na boisku. W ataku tak sobie/cienko, w bloku bardzo źle, Bieniek coś czasem dokłada na zagrywce. Można by firanki wstawić i nie byłoby w sumie różnicy. Może Możdżon za Kłosa? Albo Pit?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: grzegorzg »

Jakby ktos łaskawy podał staty przyjecia u Polaków...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Mężczyźni

Post autor: Noworoczny »

Po czasie Kurek serwuje w taśmę i piłka na małym aucie. Dostaje piłę do 1. strefy i jest blokowany (za nisko dostał i ściągał). Powtórkę jednak skończył mocnym atakiem.
Po zagrywce Miki Perę kończy z pajpa.
Mika kupuje spory aut Shmitta a Polacy nie biegną do obrony za Zatorem.
Kubiak wali w aut i już 13-16.

Zmieniono zasady czelendżu na tenisowy. Teraz widząc w czasie trwającej akcji nieodgwizdany błąd, trzeba go zgłaszać niezwłocznie. Nie będzie przewijania minutowej wymiany. Swędri krytykuje, ale mnie się podoba.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”