Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

1. Który zespół zostanie złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich 2016? 2. Czy Polska zdobędzie medal?

Czas głosowania minął 10 sie 2016, o 22:07

Brazylia
24
15%
Włochy
19
12%
Stany Zjednoczone
18
11%
Kanada
1
1%
Francja
7
4%
Polska
23
15%
Rosja
5
3%
Iran
0
Brak głosów
Tak
34
22%
Nie
26
17%
 
Liczba głosów: 157

Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Pietroo »

Jeżeli Kurek rzeczywiście odpuści sobie kadrę, tak jak to delikatnie zasugerował w wywiadzie - będzie to kolejny nieopisany cios. Niestety, prawda jest taka, że są rzeczy, które Antiga mógł zrobić lepiej, ale nie uważam że to on jest głównym architektem porażki. Repra niestety nie ma tego potencjału, co kiedyś.

Po MŚ skończyli karierę podstawowy atakujący, rozgrywający i przyjmujący. Weźmy dowolne zespoły: Włochów? Co oni by poradzili bez Kubańczyka, Rosjanina i Gianellego? Amerykanie: brak Andersona, Sandera i Christensona? Zjazd dwie półki niżej. Rosjanie? Bez Kliuki/Tietiuchina, Grankina i Michajłowa? O Brazylijczykach nie wspominam, bo byłaby totalnie porażka. Mimo to, my dalej jesteśmy w tej czołówce. Bliżej dalej, ale zawsze jednak w gronie faworytów jesteśmy stawiani i potencjalnie każdego wciąż ta kadra może ograć
A co ma powiedzieć Łomacz, który pewnego poziomu nie przeskoczy? Okropna posucha jest na tej pozycji. I nie żartujmy z Żygałą. Podobnie z Bartmanem na przyjęciu. Tylu tutaj jest hejterów Miki, zdarzają się obrońcy Fabiana. Skoro widzę tutaj teksty typu, że Drzyzga ma przewlekłą kontuzję, to co ma Mika powiedzieć? Miał Antiga powołać za niego Szalpuka albo Śliwkę? Nie oszukujmy się, nie ma na ten moment w naszym kraju lepszej pary przyjmujących niż Kubiak/Mika. Może za rok, 2, 3, dojdzie Leoś, na arenie międzynarodowej okrzepną trochę Bednorz z Szalpukiem, może powoli zaczną dołączać Kwolek z Fornalem, pokaże się kolejny rok Muzaj czy Lemański.

Osobiście, to podejmę taką tezę, że przyszły rok reprezentacyjny dałbym odpocząć podstawowym zawodnikom, nawet Leonowi gdyby już mógł grać. Poświęcić czas na ogranie młodych, a pewnie zaprocentuje to już na następnych MŚ. w 2018 mając hipotetyczną kadrę Drzyzga, Droszyński - Kurek, Muzaj - Leon, Kubiak, Mika, Buszek/Szalpuk/Bednorz/Fornal lub Kwolek już może - Leman, Nowakowski, Bieniek, Kłos/Możdżon poradziłby sobie i Antiga i Kowal i Stelmach i ktokolwiek inny.

Cierpliwości.
krzychszp
Posty: 979
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: krzychszp »

grzegorzg pisze:
luk_m5 pisze:Jestem w szoku jak wygląda program na PS. Chłopaki w świetnych humorach.
Fakt. Chyba załosne. Kadzia nie trawię od zawsze.
weary_skier pisze: Jednak, mimo wszystko, trudno zrozumieć mi taką dysproporcję.
A czy tak nie wygladała dysproporcja w zagrywce?

To co teraz mówią w PSN to jest totalnie zenujace. Kadziewicz jest żałosny.
To że mówi prawdę, która być może boli jest żenujące?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Szampon093 »

Prawda boli. Nie da sie ukryc nie klamia chlopaki. Czekam na kogos z doswiadczeniem.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: mily66 »

Kadziewicz i tak się powstrzymuje. Polać mu.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: luk_m5 »

Nie, nie jest żenujące że być może mają część racji. Ale sposób w jaki się wypowiadają jest słaby.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Simao »

Zgadzam się z @Szampon093. Osobiście uważam, że chyba jednak trzeba zrobić zmianę na pozycji trenera. Obecnie trener jest za mało charyzmatyczny i raczej nie jest takim liderem, wodzem dla drużyny. To takie bardziej koleżeńskie stosunki. Trzeba zacząć budować od podstaw, nowe fundamenty. Trzeba oprzeć grę na Kurku, mam nadzieję że będzie u nas grał już Leon i wprowadzać tych młodych zawodników. Mam nadzieję że część tych młodych zawodników zrobi znaczny progres w nadchodzącym sezonie ligowym. Trzeba zrezygnować z Miki, Buszka, może spróbować kogoś innego w miejsce Konara. Największym problemem będzie rozegranie. Jednak Łomacz to moim zdaniem nie jest zawodnik na numer 1. Zobaczymy czy Drzyzga się ogarnie, czy ktoś z młodych rozgrywających jakoś nagle eksploduje talentem. Jednak ciężko będzie o to...
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: luk_m5 »

Ok, rezygnujemy z Miki i Konarskiego, kto za nich?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Szampon093 »

luk_m5 pisze:Ok, rezygnujemy z Miki i Konarskiego, kto za nich?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
Mika nie, natomiast za Konarskiego znajde 100 lepszych atakujacych :) Daleko nie szukac, zadaj sobie pytanie, czy Konarski bedzie atakujacym, ktory poprowadzi nasza kadre do jakiegos sukcesu? To jest gracz swiatowego formatu? Nie, nie jest i nie bedzie. To solidny ligowy zawodnik. Trzeba zainwestowac w Muzaja, ktory lapie pilke na 370, jest mlody o duzym talencie co udowodnil, gdy dostal wiecej gry. Zdecydowanie atakujacy nr. 2 do wymiany. Jarosz rowniez jest lepszym atakujacym.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: mily66 »

Simao pisze:Zgadzam się z @Szampon093. Osobiście uważam, że chyba jednak trzeba zrobić zmianę na pozycji trenera. Obecnie trener jest za mało charyzmatyczny i raczej nie jest takim liderem, wodzem dla drużyny. To takie bardziej koleżeńskie stosunki. Trzeba zacząć budować od podstaw, nowe fundamenty. Trzeba oprzeć grę na Kurku, mam nadzieję że będzie u nas grał już Leon i wprowadzać tych młodych zawodników. Mam nadzieję że część tych młodych zawodników zrobi znaczny progres w nadchodzącym sezonie ligowym. Trzeba zrezygnować z Miki, Buszka, może spróbować kogoś innego w miejsce Konara. Największym problemem będzie rozegranie. Jednak Łomacz to moim zdaniem nie jest zawodnik na numer 1. Zobaczymy czy Drzyzga się ogarnie, czy ktoś z młodych rozgrywających jakoś nagle eksploduje talentem. Jednak ciężko będzie o to...
Streściłeś to co 3/4 forum myśli w jednym poście(moim zdaniem).
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: iti »

luk_m5 pisze:Ok, rezygnujemy z Miki i Konarskiego, kto za nich?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
Muzaj, Fornal.
Tak, wiem, ze ten drugi to melodia IO 2024.
piter2084
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2010, o 18:04
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: piter2084 »

iti pisze:
Szampon093 pisze:Bardzo fajne slowa Zagumnego. ,, Polska nie wygrala zadnego meczu z silnym przeciwnikiem na tych Igrzyskach". Świeta prawda.
Nie mielismy w grupie Wlochow, Brazylii, Francji i USA zeby moc takie slowa mowic. Gdybysmy mieli i wyszli psim swedem to owszem, ale w tej sytuacji Zagumny pojechal po bandzie troche. Przegralismy tylko z Rosja w grupie i to po tb. Cwiercfinal to jeden mecz - nie tacy sie na tym etapie potykali.
Przegraliśmy to co przegrać mieliśmy. Zagumny ma rację. Porażka osamotnionego w ataku Kurka po walce z osłabioną personalnie Rosją i gładka porażka z Jankesami. Z całym szacunkiem dla Iranu i Argentyny ale mimo że są to zespoły klasowe to bez dwóch zdań nie należą do ścisłej światowej czołówki. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy dzisiaj grać z Kanadą i już teraz cieszyć się z awansu do półfinału ale cóż... ostatnie dwa lata pokazały że co jak co ale szczęście nie jest naszym sprzymierzeńcem. Droga do samych Igrzysk to jedna wielka katorga która również miała kolosalny wpływ na obecną formę co poniektórych zawodników.
Jednym słowem można podsumować że dla nas był to turniej bez żądnego zaskoczenia- czysta poprawność. Nie ma tragedii (2 miejsce w grupie i 1/4) ale nie ma też cudu bo za taki uznałbym strefę medalową po wcześniejszym ograniu USA. Można przytaczać naszą jedną z nielicznych w ostatnich latach wygraną nad USA w Pucharze Świata ale jak ktoś dobrze wyżej zauważył w tamtym meczu słabsza forma Jankesów zgrała się z kapitalną zagrywką Polaków.
Turniej poprawny, potwierdzający naszą przynależność do czołówki światowej ale jednocześnie potwierdzający po raz kolejny że nie jesteśmy żadną potęgą zdolną do przywożenia medali z każdej wielkiej imprezy, zwłaszcza w obecnym składzie personalnym. Prawda jest taka że medal olimpijski przeleciał nam koło nosa 8 lat temu, gdzie w mojej ocenie graliśmy naszą najlepszą siatkówkę w ostatnich latach. Tamtej porażki z Włochami nie mogłem przeboleć jeszcze kilka dni po zakończeniu IO. Dzisiaj jestem tylko trochę smutny bo takiego wyniku po prostu oczekiwałem. Cudu nie było, trzeba już teraz z nadzieją patrzeć w przyszłość tym bardziej że nie wygląda ona dla nas jakoś szczególnie kiepsko. Złoci kadeci z aspiracjami na wielkie wyniki w juniorach, Szalpuk, Śliwka, Lemański, do tego Leon. Tylko sypacza nieszczęsnego na horyzoncie nie widać.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Aranger »

Szampon093 pisze:
luk_m5 pisze:Ok, rezygnujemy z Miki i Konarskiego, kto za nich?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
Mika nie, natomiast za Konarskiego znajde 100 lepszych atakujacych :)
Aż sobie sprawdziłem wczoraj, Konarski w tym sezonie na kadrze w meczach, w których grał przynajmniej jednego seta, zaliczył statystyki 160/315 w ataku(51% skuteczności). Gdzie mamy znaleźć lepszego drugiego atakującego ?
Ostatnio zmieniony 17 sie 2016, o 21:31 przez Aranger, łącznie zmieniany 1 raz.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: luk_m5 »

Dokładnie ja nie pytam o to co będzie w przyszłości za 3-4 lata tylko teraz. A recepta niektórych na teraz jest rezygnacja z Miki, Łomacza, Konarskiego. Pytanie kto za nich? Chyba że faktycznie odpuszczamy dwa lata, na MŚ 2018 jedziemy ewentualnie sprawić niespodziankę i szykujemy skład na 2020.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: mily66 »

Aranger pisze:
Szampon093 pisze:
luk_m5 pisze:Ok, rezygnujemy z Miki i Konarskiego, kto za nich?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
Mika nie, natomiast za Konarskiego znajde 100 lepszych atakujacych :)
Aż sobie sprawdziłem wczoraj, Konarski w tym sezonie na kadrze w meczach, w których grał przynajmniej jednego seta, zaliczył statystyki 160/315(51% skuteczności). Gdzie mamy znaleźć lepszego drugiego atakującego ?
W naszej lidze. Ten facet jest zwykłym przeciętniakiem i nic tego nie obroni. A kto twierdzi inaczej to tylko współczuję.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: luk_m5 »

Wtedy możemy mówić o Muzaju, Fornalu itp

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: maciek0812 »

Na prawdę przegraliśmy te Igrzyska tym ze pojechał na nie w roli drugiego atakującego Konarski? Przecież Kurek zagrał bardzo dobry turniej i był naszym najlepszym zawodnikiem na nim, a wy dyskutujecie nad przydatnością drugiego atakującego, który głównie wchodził na krótką podwójną zmianę na blok. No ludzie....
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Aranger »

mily66 pisze:W naszej lidze. Ten facet jest zwykłym przeciętniakiem i nic tego nie obroni. A kto twierdzi inaczej to tylko współczuję.
Jego postawa i statystyki w tym sezonie przeciętne nie są, jak na drugiego atakującego spisywał się świetnie.
piter2084
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2010, o 18:04
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: piter2084 »

ciekawym pomysłem mogłoby być zatrudnienie Hoaga w miejsce Blaina i pozostawienie Antigi. Panowie znają się doskonale, w końcu to Hoag był trenerem Antigi w Paris Volley gdy ten zaczynał dopiero swoją siatkarską karierę. Pytanie czy Stephan zgodziłby się na pójście w odstawkę i przejęcie roli drugiego zawodnika- tłumacz, motywator, znający jak mało kto realia polskiej siatkówki ligowej. A obok opoka w postaci doświadczonego i cenionego wśród zawodników Hoaga. To by mogło nawet wypalić ale obawiam się że PZPS drugi raz na taki układ nie pójdzie.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: reeman »

Guma w PSN powiedział, że Łomacz gra prostą siatkówkę, a jak ma przyjęcie na 3-ci metr to gra jeszcze prostszą, a on to się zna na rozegraniu
Matius

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Matius »

Tak a propos to ciekaw jestem jakie są oczekiwania finansowe Blain'a. Ja bym Filipa zatrudnił w Spale, człowiek najlepiej uczy się na wczesnym etapie więc postawić na takiego specjalistę na etapie kadetów/juniorów mogłoby być wydatne.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Simao »

To jest kolejny z rzędu koniec rywalizacji na etapie ćwierćfinału. Jednak nie oszukujmy się to było do przewidzenia i bardzo prawdopodobne. Tylko najwięksi optymiści wierzyli w awans, choć jakieś nadzieje mieliśmy. Trzeba się cieszyć, jest dziś wieczorem miły, pozytywny akcent w naszym sporcie po fatalnym występie Fajdka i odpadnieciu naszych siatkarzy. Mam tu na myśli Legię, która wygrała 2:0 i stoi przed ogromną szansą, aby nasz klub po długim okresie posuchy zagrał w LM :)
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: luk_m5 »

Proszę Cię. Widziałeś choć fragment tego meczu? Niby fajnie że wreszcie polska drużyna zagra w LM ale poziom to jakaś masakra. Żadna z tych drużyn nie zasługuje na LM

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: mily66 »

Simao pisze:To jest kolejny z rzędu koniec rywalizacji na etapie ćwierćfinału. Jednak nie oszukujmy się to było do przewidzenia i bardzo prawdopodobne. Tylko najwięksi optymiści wierzyli w awans, choć jakieś nadzieje mieliśmy. Trzeba się cieszyć, jest dziś wieczorem miły, pozytywny akcent w naszym sporcie po fatalnym występie Fajdka i odpadnieciu naszych siatkarzy. Mam tu na myśli Legię, która wygrała 2:0 i stoi przed ogromną szansą, aby nasz klub po długim okresie posuchy zagrał w LM :)
Świat sportu staje na głowie, moim zdaniem idzie wojna.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: maciek0812 »

Problemem to jest gdzie indziej, Łomacz, który pewnego poziomu nie przeskoczy, Drzyzga i jego dalsza przyszłość, Mika, czy na nim mamy opierać naszą grę skrzydłami? Kompletnie nijacy środkowi, z wieloma brakami, to są nasze główne problemy. Zresztą patrząc na składy naszej kadry z poprzednich Igrzysk to wyraźnie widać że prawie na każdej pozycji byliśmy najsłabsi w porównaniu z poprzednimi, rozgrywający, środkowi, przyjmujący,atakujący to tylko dzięki Kurkowi, a na libero to Zatorski też zagrał chyba najgorszy turniej odkąd gra w reprezentacji,
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Simao »

luk_m5 pisze:Proszę Cię. Widziałeś choć fragment tego meczu? Niby fajnie że wreszcie polska drużyna zagra w LM ale poziom to jakaś masakra. Żadna z tych drużyn nie zasługuje na LM

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
To już całkiem inna kwestia i odrębny temat. Ciężko się z Tobą nie zgodzić, jednak końcówka z takim pozytywnym akcentem. Mimo wszystko miło będzie jeśli Polski klub zagra wreszcie w LM po tak długiej przerwie :)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: StanLee »

No ale rozmowa o Konarskim po takim meczu szczerze mnie rozbawiła. :D

Swoją drogą jak na razie na tym turnieju Russell jest najlepszym amerykańskim siatkarzem (w sumie najlepszym graczem całych Igrzysk), nie dość, że nieźle przyjmuje, to jeszcze w ataku gra lepiej niż Anderson. Aż mi przykro co o nim pisałem. :| :D

Kto rozgrywał w meczu z Amerykanami na PŚ?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Aranger »

StanLee pisze:Kto rozgrywał w meczu z Amerykanami na PŚ?
Drzyzga.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Kicu »

Dopuszczą Leona do gry w kadrze to problem na przyjęciu się rozwiąże. Pozostanie jednak cały czas problem rozegrania. Łomacz jakoś tam gra, ale wielkich sukcesów pewnie z nim nie osiągniemy. Drzyzga to wielka niewiadoma. Pytanie czy w ciągu 4 lat mamy szansę ogarnąć jakiegoś młodego sypacza? Z zazdrością patrzę na Włochów, którzy postawili na Giannelliego w tak młodym wieku i chłopak naprawdę daje sobie radę. Obawiam się, że u nas żaden by nie podołał.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: akukuk »

StanLee pisze:Swoją drogą jak na razie na tym turnieju Russell jest najlepszym amerykańskim siatkarzem (w sumie najlepszym graczem całych Igrzysk), nie dość, że nieźle przyjmuje, to jeszcze w ataku gra lepiej niż Anderson.
A jak broni! Do tej pory mam przed oczami kilka jego genialnych obron w tym turnieju.
Mateja
Posty: 1090
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Mateja »

Teraz spotkanie Włochy - Iran. Mam nadzieję, że chociaż Azzurri coś ugrają i przywiozą z Rio de Janeiro medal (najlepiej "ten z Au"), bo ich obecna dyspozycja jak najbardziej pozwala o takowym myśleć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”